Jump to content

RYE Traveler 3503 (PNA)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα και απο μενα παιδια.

Πηρα και εγω ενα RYE3503 και ψαχνω να φορτωσω καποιο αλλο προγραμμα πιο πολυ για να συγκρινω και μετα να αποφασισω.

Καποιος που μπορει να μου δωσει οδηγιες????

Τα βασικα τα ξερω.Τα πιο "βαθεια" δεν ξερω.

Πχ ολοι εχετε αυτους τους χαρτες και τους φορτωνετε, εγω γιατι δεν τους βρισκω!!!!!

 

Ευχαριστω προκαταβολικα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια ομιλια εχει ? Ειδα στα χαρακτηριστικα του οτι δεν διαθετει μεγαφωνο. Και αν ξερει κανεις μπορει να σπασει και να παρει dest?
Link to comment
Share on other sites

***

 

Ευχαριστω για 2η φορα!!!!!

 

EDIT:

Eυχαριστω για ολα.Δουλεψε αμεσως.Δεν το εχω δοκιμασει ακομα σε real συνθηκες αλλα ανοιγει κανονικα το προγραμμα και ο χαρτης.

Χρειαζεται καποια ρυθμιση για το gps? Sirf η ΝΙΝΜ να επιλεξω?

 

 

Σου εχω στειλει αλλο ενα εμαιλ με 1 ερωτηση για καποιο αλλο προγραμμα κτλ.

Αν εχεις κατι ευχαριστως να το δεχθω!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περασε ανοιγει κανονικα.

Στην αρχη ανοιγε και οταν επιλεγες χαρτη κολλαγε οτι και να παταγες δεν εκανε τιποτα.

Φορτωσα ξανα τους χαρτες και λειτουργησε.

Σε πραγματικες συνθηκες δεν το εχω δοκιμασει ακομα.Θα γινει δοκιμη σημερα και θα αναφερω το βραδυ τι εγινε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσατε να μου στείλετε και εμένα τις οδηγίες και τα αρχεία για να βάλω το destinator στο rye 3503, μιας και το πήρε χτες ο αδελφός μου.

 

Ποια έκδοση του destinator βάλατε και δούλεψε??? Εγώ δουλεύω με το mio p550 το destinator 6 και 7, έχοντας τις εκδόσεις για wm5. Κάνουν αυτές οι εκδόσεις??

Πως θα μπορέσω να τρέξω το destinator (στο rye 3503)??? Πρέπει να κάνω κάτι πριν στην συσκευή???

 

Θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια (οδηγίες και αρχεία). Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Alpha Kernel

Link to comment
Share on other sites

panosvlass σου εχω στειλει ενα pm αν μπορεις απαντησε μου.

 

Σου απαντησα.

 

Και μια ερωτηση.Υπαρχει πουθενα το manual του destinator?Κυκλοφορει σε κανα pdf???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σου απαντησα.

 

Και μια ερωτηση.Υπαρχει πουθενα το manual του destinator?Κυκλοφορει σε κανα pdf???

http://rapidshare.com/files/4801685/Destinator_6_User_Guide.rar.html

EGXEIRIDIO DEST

 

Μήπως θα μπορούσατε να μου στείλετε και εμένα τις οδηγίες και τα αρχεία για να βάλω το destinator στο rye 3503, μιας και το πήρε χτες ο αδελφός μου.

 

Ποια έκδοση του destinator βάλατε και δούλεψε??? Εγώ δουλεύω με το mio p550 το destinator 6 και 7, έχοντας τις εκδόσεις για wm5. Κάνουν αυτές οι εκδόσεις??

Πως θα μπορέσω να τρέξω το destinator (στο rye 3503)??? Πρέπει να κάνω κάτι πριν στην συσκευή???

 

Θα εκτιμούσα κάθε βοήθεια (οδηγίες και αρχεία). Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Alpha Kernel

gia na mh kathomai kai tis xanagrafo taxo dosei ston panoslass. partes ap ayton

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε Miogps.

 

Φίλε panosvlass μήπως θα μπορούσες να μου στείλεις τις οδηγίες-αρχεία για να βάλω το destinator στο rye 3503, που σου έστειλε ο Miogps. Σου έχω στείλει και PM.

 

Thanks.

Link to comment
Share on other sites

Sorry για την καθυστερηση αλλα ελλειπα.

Οι οδηγιες ειναι copy-paste απο το μαιλ που μου εστειλε ο φιλος miogps.

Οποτε βαρατε τον αν κατι δεν παει καλα.πλακα κανω.αν δεν τα καταφερετε με την πρωτη με την δευτερη σιγουρα.Αλλιως ρωτηστε!

 

Ευχαριστω για το manual.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Sorry για την καθυστερηση αλλα ελλειπα.

Οι οδηγιες ειναι copy-paste απο το μαιλ που μου εστειλε ο φιλος miogps.

 

παιδια καλησπερα πηρα κ εγω το RYE 3503 αλλα εκανα καποια ******* :wacko::cry::cry: και μου βγαζει ανυπαρκτο λογισμικο πλοηγησης :cry: μπορει να μου στειλει καποιος κ μενα τιποτα? μηπως βγαλω ακρη ? ευχαριστω pirate2000gr@yahoo.gr

www . pirateradio . freeforums . org
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη ειμαι πολυ ασχετος θελω την βοηθεια σας.αν παρω το rye 3503 θα δουλεβει κανονικα απο την αρχη η θα χρειαζετε να κανω καποιες ρυθμισεις πρωτα?με εχετε μπερδεψει.ευχαριστω.
Link to comment
Share on other sites

paides xreiazomai odigies gia to ksekleidoma :)

exo steilei kai pm :)

to email mou einai pokerito123@yahoo.com

 

kai kati allo gia tous idi katoxous..isxiei oti den exei megafono na se kathodigei?? katholou fonitikes entoles diladi ?? i me akoustika??

sorry alla eimai asxetos teleios , mono logo timis skeftomai na to paro..

dektes kai oi genikes entiposeis sas :)

eyxaristo poli olous sas.

Link to comment
Share on other sites

kalispera se olous..

an kapoioi to exoun parei kai to exoun dokimasei as poun tis entiposeis tous..

eimai asxetos kai thelo na paro kati grigora, kai ayto deixnei kali eykairia..

den exei megafono kai fonitiki kathodigisi ??

signomi ean epanalambonai se kana 2 simeia.

sas eyxaristo olous.. :)

Link to comment
Share on other sites

Το RYE3503 δεν χρειαζεται ξεκλειδωμα.

Μια χαρα μεγαφωνο εχει και δυνατο αρκετα.Και υποδοχη για ακουστικα εχει.

 

Οσο για τον φιλο που του λεει ανυπαρκτο λογισμικο.Στις ρυθμισεις->πλοηγηση επιλεγεις το αρχειο nandflash/drive.exe (αν θυμαμαι καλα, δεν το εχω μπροστα μου) και και θα ξαναλειτουργησει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

panosvlass ευχαριστουμε πολυ.εκανες 2 ατομα να χαρουνε.παιδια μπορει οι ερωτησεις που κανουμε μερικοι να φαινοντε γελοιες σε πολους αλλα να ειστε σιγουροι με τις απαντησεις των εμπειρων οπως ο panosvlass εμεις αποφασιζουμε αν θα αγορασουμε η οχι.
Link to comment
Share on other sites

φιλε panosvlass το θεμα ειναι οτι το αρχειο δεν υπαρχει πια:worry:

 

γιαυτο ζητω βοηθεια:( αν μπορεις να μου στειλεις κατι θα με βοηθουσες πολυ :O ευχαριστω :D

 

 

κατα τα αλλα το rye 3503 ειναι μια χαρα για τα λευτα του μπορω να πω απ την μια μερα που το δουλεψα διοτι μετα εκανα μ_____α και μαλλον εσβησα το λογισμικο πλοηγησης:ninja:

www . pirateradio . freeforums . org
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αγόρασα το rye 3503 το πρωί από τον Κωτσόβολο και βλέπω ότι η συσκευασία δεν περιέχει mini usb καλώδιο , ακουστικά και sector stylus (δεν ξέρω τι είναι αυτό το τελευταίο αλλά το γράφει πάνω στο αυτοκόλητο της συσκευασίας). Μπαταρία δεν βλέπω κάπου μπορεί όμως να είναι ήδη μέσα στη συσκευή. Μπορεί να απαντήσει κάποιος φίλος που το αγόρασε αν θα έπρεπε τα ανωτέρω να περιέχονται στην συσκευασία??

 

Α και κάτι άλλο (συγχωρέστε με αλλά είμαι εντελώς άσχετος) η μπαταρία φορτίζεται μόνο στο αυτοκίνητο? δεν υπάρχει τρόπος να το φορτίζω στο σπίτι? Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, αγόρασα το rye 3503 το πρωί από τον Κωτσόβολο και βλέπω ότι η συσκευασία δεν περιέχει mini usb καλώδιο , ακουστικά και sector stylus (δεν ξέρω τι είναι αυτό το τελευταίο αλλά το γράφει πάνω στο αυτοκόλητο της συσκευασίας). Μπαταρία δεν βλέπω κάπου μπορεί όμως να είναι ήδη μέσα στη συσκευή. Μπορεί να απαντήσει κάποιος φίλος που το αγόρασε αν θα έπρεπε τα ανωτέρω να περιέχονται στην συσκευασία??

 

 

H συσκευασια εχει μονο βαση στηριξης ,φορτιστη,cd,

 

δεν εχει ακουστικα,ολο απατεωνιες κανουν για να ριξουν την τιμη....επισης δεν εχει καλωδιο mini usb,και καρτα

 

οσο για την φορτιση αυτη γινεται απο το αυτοκινητο και απο τον υπολογιστη μεσω usb.

:w00t: What Goes Around Comes Around
Link to comment
Share on other sites

Τι να πει κανείς!!! Τους πήρα τηλέφωνο στον Κωτσόβολο και τους έβρισα. Η μπαταρία είναι ενσωματωμένη στην συσκευή? δηλαδή άμα πάθει κάτι είναι για πέταμα το μηχάνημα? Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!!

 

Ρε παιδια πρεπει να ειμαι πολυ χαζος τελικα.

Δεν μπορω να το ξεκινησω με τιποτα,παταω πλοηγηση μπαινω μεσα στο μενου και μετα?προσπαθω να βαλω διευθηνση γραφω greece και μου ζηταει πολη αλλα δεν μπορεις να γραψεις.

και αυτο το manual δεν λεει τιποτα.

ποσο χαζος ειμαι τελικα?

:w00t: What Goes Around Comes Around
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...