Jump to content

[Επίσημο] Samsung Omnia (I900)


manos the greek
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η ταπεινή μου άποψη είναι ότι εφόσον η Vodafone έκανε ήδη την αρχή με το i-Phone και εφόσον το i900 βγαίνει ως ανταγωνιστής του i-phone, τότε πιστεύω και ευελπιστώ να αρχίσει να βγαίνει σιγά και το Omnia στα ράφια.

 

Το αργότερο μέχρι 15 Σεπτεμβρίου το κινητό θα το έχει φέρει o Fourlis (αυτός έχει την Euroelectronics). Η Vodafone Θα το καθυστερήσει το κινητό γιατί δεν θέλει να έχει στο ίδιο δίκτυο ανταγωνιστές του I-Phone ...

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το θέμα είναι πότε θα το φέρει το Πλαίσιο. Από εκεί μπορώ να αγοράσω με την επιδότηση της Vodafone. Θεωρώ ότι δε θα κοιμηθούν εκεί στο Πλαίσιο.
Κινητό Siemens, από το Γερμανό, με σύνδεση Cosmote. Θα γίνει Tis_Diaplokis:blink:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου Devil_7 δεν κανεις λαθος δεν το εχει φερει ακομα η Vodafone εμενα μου ειπαν αρχες σεπτεμβρη αν δεν ηταν η επιδοτηση στην μεση θα το ειχα παρει εδω και καιρο αλλα περιμενουμε....
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πότε θα το φέρει το Πλαίσιο. Από εκεί μπορώ να αγοράσω με την επιδότηση της Vodafone. Θεωρώ ότι δε θα κοιμηθούν εκεί στο Πλαίσιο.

 

Αλήθεια λες? Γίνεται να αγοράσεις από το πλαίσιο με επιδότηση από την vodafone? Γιατί αν γίνεται γίναμε.

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια λες? Γίνεται να αγοράσεις από το πλαίσιο με επιδότηση από την vodafone? Γιατί αν γίνεται γίναμε.

Φιλε Devil_7 το έχω κάνει ήδη 2 φορές. Είχα πάρει στη Vodafone να ρωτήσω αν γίνεται κ δεν πολυξέρανε. Πήρα στο Πλαίσιο κ μου λένε πέρνα από Στουρνάρη να σε φτιάξουμε. Έτσι έκανα την τελευταία φορά αναβάθμιση κ πήρα το Μιο. Αν το φέρει το Πλαίσιο φύγαμε με χίλια....

Κινητό Siemens, από το Γερμανό, με σύνδεση Cosmote. Θα γίνει Tis_Diaplokis:blink:
Link to comment
Share on other sites

++++ και απο μενα!Ειναι βεβαιο οτι γινεται!Το εχει κανει ΚΟΣΜΟΣ και ΚΟΣΜΑΚΗΣ τοσες φορες;)

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

++++ και απο μενα!Ειναι βεβαιο οτι γινεται!Το εχει κανει ΚΟΣΜΟΣ και ΚΟΣΜΑΚΗΣ τοσες φορες;)

 

Καλή φάση. Γιατί όπως έχω ξαναπεί έχω 785 ευρώ επιδότηση και άμα περιμένω από την vodafone σώθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Eγω ειχα ρωτησει σε βονταφον και μου ειχαν πει οτι μονο απο βονταφον. Επισης μια φορα ειχα ρωτησει στο πλαισιο μεσω τηλεφωνου και μου ειχαν πει οτι δεν γινεται.

 

 

Ερωτηση προς κατοχους.

Η αναλυση της οθονης ειναι καλη για 3.2"; ειναι μηπως λιγο κουραστικη;

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια λες? Γίνεται να αγοράσεις από το πλαίσιο με επιδότηση από την vodafone? Γιατί αν γίνεται γίναμε.

nai ginetai.auto akrivws ekane i kopela mou tin paraskeui den eixe kanena provlima

 

Eγω ειχα ρωτησει σε βονταφον και μου ειχαν πει οτι μονο απο βονταφον. Επισης μια φορα ειχα ρωτησει στο πλαισιο μεσω τηλεφωνου και μου ειχαν πει οτι δεν γινεται.

 

 

Ερωτηση προς κατοχους.

Η αναλυση της οθονης ειναι καλη για 3.2"; ειναι μηπως λιγο κουραστικη;

file epeidi tin exw patisei polles fores me tin vodafone dil alla mou lene se katastima kai alla apo to til tis eksupiretisis pelatws tin vodafone pleon checkarw 2-3 me tin eksipiretisi pelatwn tis vodafone kai an isxuei kanw to aitima mou tilefonika

 

Εδώ η vodafone δεν έχει φέρει ακόμα το diamond. Διορθώστε με αν κάνω λάθος.

i vodafone den exei ferei to diamond sto site tis to exei stis mellontikes suskeues gia epaggelmaties i sumfwnia pou eixe kanei i edw antiprwsopeia tis htc itan na kukloforisei to diamond apo ton germano gia tin cosmote gia ena diastima kai argotera apo ta upoloipa diktua , gi auto mporeis na vreis gia dokimi to diamond ston germano gia dokimi.episis to idio exei ginei gia to samsung d880 me tis 2 sim mexri prosfata to eixe o germanos tin paraskeui to vrika sto plaisio me sundesi vodafone

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, παραθέσω τη δική μου εμπειρία με Vodafone. Eίχα πάρει στην εξυπ. πελατών κ μου είπαν αρχικά ότι ίσως γίνεται κ μου έδωσαν να μιλήσω με κάποιον άλλο. Αυτός μου είπε ότι δεν γίνεται ανανέωση Συμβολαίου από το Πλαίσιο κ αν θέλω να στείλω κάποιο αίτημα για τη συσκευή που θέλω να το κάνω για να έχω κάποια απάντηση μέσα σε 5 μέρες. Πήρα μετά στο Πλαίσιο επειδή την ψιλιάστηκα κ έπεσα, για να μην τα πολυλογώ σε ένα γνώστη υπάλληλο ψιλοπαλαίουρα κ μου είπε: "σας βολεύει το κατάστημα της Στουρνάρη, τότε ελάτε να κάνουμε την ανανέωση από εκεί που έχουμε μεγάλη βάση κ δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα". Κ όντως δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα. Γι αυτό ας το φέρει το Πλαίσιο κ είμαστε πολύ καλά
Κινητό Siemens, από το Γερμανό, με σύνδεση Cosmote. Θα γίνει Tis_Diaplokis:blink:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, παραθέσω τη δική μου εμπειρία με Vodafone. Eίχα πάρει στην εξυπ. πελατών κ μου είπαν αρχικά ότι ίσως γίνεται κ μου έδωσαν να μιλήσω με κάποιον άλλο. Αυτός μου είπε ότι δεν γίνεται ανανέωση Συμβολαίου από το Πλαίσιο κ αν θέλω να στείλω κάποιο αίτημα για τη συσκευή που θέλω να το κάνω για να έχω κάποια απάντηση μέσα σε 5 μέρες. Πήρα μετά στο Πλαίσιο επειδή την ψιλιάστηκα κ έπεσα, για να μην τα πολυλογώ σε ένα γνώστη υπάλληλο ψιλοπαλαίουρα κ μου είπε: "σας βολεύει το κατάστημα της Στουρνάρη, τότε ελάτε να κάνουμε την ανανέωση από εκεί που έχουμε μεγάλη βάση κ δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα". Κ όντως δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα. Γι αυτό ας το φέρει το Πλαίσιο κ είμαστε πολύ καλά

file tis_diaplokis tha sumfwnisw mazi sou.auti ontws einai i diadikasia pou akolouthoun to idio ekane tin paraskeui kai i kopela mou opote mallon lusame auti tin aporia genika i vodafone thelei polu psaksimo

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η αναλυση της οθονης ειναι καλη για 3.2"; ειναι μηπως λιγο κουραστικη;

 

Γιατί να είναι κουραστική; :confused:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση προς κατοχους.

Η αναλυση της οθονης ειναι καλη για 3.2"; ειναι μηπως λιγο κουραστικη;

 

Οχι, είναι μια χαρά.Τα γράμματα διαβάζονται πολύ άνετα.

Link to comment
Share on other sites

to proi pou pira til eipe oti mallon einai egliki i elliniki..

 

apoti katalava den i3ere pou patouse....

kai otan rotisa ti eggisi dinei eipe... pare argotera kai rota otan o ipey8inos einai edo..

 

:lol::lol::lol:

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

to proi pou pira til eipe oti mallon einai egliki i elliniki..

 

apoti katalava den i3ere pou patouse....

kai otan rotisa ti eggisi dinei eipe... pare argotera kai rota otan o ipey8inos einai edo..

 

:lol::lol:

 

(9:30)

to proi pou pira tilefono mou eipe o paixtis oti to tilefono 8a er8ei katopin paragkelias...

 

(12:30)

tora pou pira eipe oti to komatia pou eixane paragkilei 8a einai telos tis evdomadas edo, kai oti exoune ginei tilefonikes paragkelies kai oti exoune figi olla.....

 

:lol::lol:

 

oso gia tin eggiisi... "mas fisika kaliptete apo tin Samsung"

glosa agkliki 8a ferete ... "exoume paragkilei elliniki, alla mallon allazei kai se aglika"

demo 8a exete to magazi... "den 3ero"..

 

kali tixi se osous to paragkiloune.. kai perimenoume entiposeis.. toso apo to tilefono.. oso kai apo to magazi...

 

pantos ama 3ekiniso na metrao tis meres .. mexri tin pemti/paraskeui pou to perimenoune.. den einai 1-2 meres.. alla 3-4 meres..

 

ti na po den 3ero.. :p:p

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

απο το τμημα μαρκετινγκ της εδω samsung, λενε για αρχες σεπτεμβρη. εχουν/ειχαν? προβλημα με τα ελληνικα πληκτρολογια της συσκευης. το 8gb θα βγει λιγο πριν. ειναι αληθεια αυτο που λεει το pda4u οτι εχουν γινει τηλεφωνικες παραγγελίες, αλλά πρεπει να πεφτει εξω στο χρονο παραδοσης (μιλωντας για αυτη την τεταρτη ή πεμπτη-για ελληνικα τεμαχια παντα).

εγω παντως με την αγγλικη εκδοση 16gb, μια χαρα ελληνικο πληκτρολογιο εχω βαλει και παιζει 160 sms μια χαρα.

το μονο παραπανω που θα δινει η ελληνικη εκδοση ειναι αυτοματες ρυθμισεις mms/gprs για ελληνικα δικτυα. το samsung keypad ελληνικο, και τα ελληνικα windows δεν μου λενε κατι...

Link to comment
Share on other sites

απο το τμημα μαρκετινγκ της εδω samsung, λενε για αρχες σεπτεμβρη. εχουν/ειχαν? προβλημα με τα ελληνικα πληκτρολογια της συσκευης. το 8gb θα βγει λιγο πριν. ειναι αληθεια αυτο που λεει το pda4u οτι εχουν γινει τηλεφωνικες παραγγελίες, αλλά πρεπει να πεφτει εξω στο χρονο παραδοσης (μιλωντας για αυτη την τεταρτη ή πεμπτη-για ελληνικα τεμαχια παντα).

εγω παντως με την αγγλικη εκδοση 16gb, μια χαρα ελληνικο πληκτρολογιο εχω βαλει και παιζει 160 sms μια χαρα.

το μονο παραπανω που θα δινει η ελληνικη εκδοση ειναι αυτοματες ρυθμισεις mms/gprs για ελληνικα δικτυα. το samsung keypad ελληνικο, και τα ελληνικα windows δεν μου λενε κατι...

 

Πανο γεια :)

 

πες καμια πληροφορια φιλε μου για την συμβιωση σου μαζι του.

 

να το παρω? τι γινεται με την αναλυση της οθονης και ολα αυτα που κατα καιρους εχουν αναφερθει καποιοι γκρινιαζοντας??

υπαρχουν ασυμβατοτητες με εφαρμογες η οχι τελικα?

 

ευχαριστω για καθε απαντηση σου,ξερεις οτι η γνωμη σου εχει ιδιαιτερη βαρυτητα,για ολους που σε ξερουν εδω μεσα :)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Πανο γεια :)

 

πες καμια πληροφορια φιλε μου για την συμβιωση σου μαζι του.

 

να το παρω? τι γινεται με την αναλυση της οθονης και ολα αυτα που κατα καιρους εχουν αναφερθει καποιοι γκρινιαζοντας??

υπαρχουν ασυμβατοτητες με εφαρμογες η οχι τελικα?

 

ευχαριστω για καθε απαντηση σου,ξερεις οτι η γνωμη σου εχει ιδιαιτερη βαρυτητα,για ολους που σε ξερουν εδω μεσα :)

 

αυτη τη στιγμη εχω 3 συσκευες. το touch pro, το samsung, και το νοκια ε71. δε θελω να πω τα υπερ και κατα της καθεμιας. απλα επειδη σε ξερω, και απο οτι εχω καταλαβει δε πολυγουσταρεις τις touch centric συσκευες, δε νομιζω -εσενα- να σε βολεψει. hardwarika παντως ειναι πραγματικο τουμπανο. ασυμβατοτητες δε θαλεγα, και το mobile shell παιζει, και igo, και πιστευω για οποιο προγραμμα εχει προβλημα, θα βγει πατσακι σιγουρα. ολα τα λεφτα ειναι να βλέπεις divx ταινιουλα στη widescreen οθονη.

θα προσπαθησω αυριο αν βρω λιγο χρονο το μεσημερι απο τη δουλεια, να γραψω 5 πραγματακια παραπανω.

 

και για να μη θεωρηθει οτι ειμαι υπερ του touch pro η του samsung, να ενημερωσω οτι καθημερινα για τη δουλεια μου (push email κλπ) χρησιμοποιω το νοκια!

Link to comment
Share on other sites

 

εγω παντως με την αγγλικη εκδοση 16gb, μια χαρα ελληνικο πληκτρολογιο εχω βαλει και παιζει 160 sms μια χαρα.

 

 

apo pou to xtipises ?

http://galaxyss.blogspot.com/ - all about galaxy s
Link to comment
Share on other sites

apo pou to xtipises ?

 

το χε παρει ο κουμπαρος μου απο την πρωτη παρτιδα του expansys, και του το πηρα προχτες. αυριο λοιπον αν παιξω λιγο μαζι του, θα μπορεσω να σας πω παραπανω πραγματακια

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ευχαριστω για καθε απαντηση σου,ξερεις οτι η γνωμη σου εχει ιδιαιτερη βαρυτητα,για ολους που σε ξερουν εδω μεσα :)

 

+100000 :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αυτη τη στιγμη εχω 3 συσκευες. το touch pro, το samsung, και το νοκια ε71. δε θελω να πω τα υπερ και κατα της καθεμιας. απλα επειδη σε ξερω, και απο οτι εχω καταλαβει δε πολυγουσταρεις τις touch centric συσκευες, δε νομιζω -εσενα- να σε βολεψει. hardwarika παντως ειναι πραγματικο τουμπανο. ασυμβατοτητες δε θαλεγα, και το mobile shell παιζει, και igo, και πιστευω για οποιο προγραμμα εχει προβλημα, θα βγει πατσακι σιγουρα. ολα τα λεφτα ειναι να βλέπεις divx ταινιουλα στη widescreen οθονη.

θα προσπαθησω αυριο αν βρω λιγο χρονο το μεσημερι απο τη δουλεια, να γραψω 5 πραγματακια παραπανω.

 

και για να μη θεωρηθει οτι ειμαι υπερ του touch pro η του samsung, να ενημερωσω οτι καθημερινα για τη δουλεια μου (push email κλπ) χρησιμοποιω το νοκια!

 

ευχαριστω Πανο,περιμενω νεοτερα :)

 

παντως ειναι η μοναδικη συσκευη που δεν εχει εξωτερικο πληκτρολογιο και τρωγομαι να την παρω :O

 

παντου φαινεται πολυ καλο απλα θα περιμενω περισσοτερες πληροφοριες απο σενα.για μενα ειναι πολυ καλυτερο ενα review απο εναν εμπειρο χρηστη παρα ολα τα υπολοιπα των γνωστων sites που (κατα την γνωμη μου) εξυπηρετουν κατα καιρους και συμφεροντα marketing ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...