Jump to content

Οι διαφημίσεις που μας αρέσουν


killing_you2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ρε παιδια τις διαφημισεις του mega με τον χασαπη που κανει τον καναλαρχη και τον μαυρο να κανει τον βοηθο του , τις εχουμε πουθενα στο youtube ??

αυτους ολους που τους "mega moun" :lol::lol::lol:

θες δε θες, θα γινει ο πολος σου κιοφτες
Link to comment
Share on other sites

Mega ΟΜΑΡ & ΘΥΜΙΟΣ, ΚΑΝΑΛΑΡΧΕΣ

 

Η παρακάτω διαφήμιση δεν προβάλλεται ακόμα στην Ελληνική TV

Τυχαία είδα την διαφήμιση για το νέο μοντέλο 2014 KIA Sorento.

Ο γιος ρωτά: -μπαμπά πώς τα μωρά έρχονται???

Η απάντηση στο video

Edited by maarinos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Εγώ θα έλεγα να μην προσπαθήσει κανείς να κάνει ντους στο Z...

1) Οδηγός καταναλωτή (περί εγγυήσεων) -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357763

2) Backup της rom χωρίς root -> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=357312.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα να μην προσπαθήσει κανείς να κάνει ντους στο Z...

 

Γιατι το λες αυτο? Ειναι αδιαβροχο το κινητο... Ελπιζω να μην εχεις αντιθετη εμπειρια γιατι το οτι ειναι αδιαβροχο ειναι ενα απο τα πλεονεκτηματα του... Εμενα αυτο που μου αρεσε πολυ στη συγκεκριμενη διαφημιση ηταν η σκηνη με την sony handycam (που κακα τα ψεματα αφησαν και αεγραψαν ιστορια αυτες οι καμερες) και το γκρι χειριστηριο του PLaystation...

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν καταλαβα τι ειναι αυτες οι μπλε και κοκκινες σκονες με τις οποιες παιζουν πολεμο.Τι θελουν να δειξουν μ'αυτο?

Εγώ θα έλεγα να μην προσπαθήσει κανείς να κάνει ντους στο Z...

Ειναι οντως 100% αδιαβροχο.Το εβλεπα πριν μια εβδομαδα σε μια εκπομπη στο mad οπου ο παρουσιαστης το βουτουσε σε ενα βαθυ μπολ γεματο με νερο και δεν παθαινε τιποτα.Θα ειναι ωραιο και για υποβρυχιες φωτογραφιες,αν και ισως να παθει ζημια απ'το αλατι στην συγκεκρειμενη περιπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν καταλαβα τι ειναι αυτες οι μπλε και κοκκινες σκονες με τις οποιες παιζουν πολεμο.Τι θελουν να δειξουν μ'αυτο?

 

Ειναι οντως 100% αδιαβροχο.Το εβλεπα πριν μια εβδομαδα σε μια εκπομπη στο mad οπου ο παρουσιαστης το βουτουσε σε ενα βαθυ μπολ γεματο με νερο και δεν παθαινε τιποτα.Θα ειναι ωραιο και για υποβρυχιες φωτογραφιες,αν και ισως να παθει ζημια απ'το αλατι στην συγκεκρειμενη περιπτωση.

 

νομίζω αναφέρεται ότι δεν πρέπει να το βουτάμε σε θαλασσινό νερό γιατί το αλάτι θα το καταστρέψει.. οπότε υποβρύχιες φωτογραφίες μόνο σε πισίνες

Link to comment
Share on other sites

Αυτος που λεει.. "ολα στον μπαμπά.." ,,, την αδερφή του,, απο που την ξερω?.. Θυμαστε αν επαιζε καπου αλλου?

Τελεια διαφημιση παρεπιπτώντως..

Link to comment
Share on other sites

Αυτος που λεει.. "ολα στον μπαμπά.." ,,, την αδερφή του,, απο που την ξερω?.. Θυμαστε αν επαιζε καπου αλλου?

Τελεια διαφημιση παρεπιπτώντως..

Ερωτευμένοι Μαζί με Μπεζο και Λεχου. Ηταν η μικρή κόρη της Λεχου, το έβλεπα τότε (κι εγώ έφαγα κολημμα!!) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ερωτευμένοι Μαζί με Μπεζο και Λεχου. Ηταν η μικρή κόρη της Λεχου, το έβλεπα τότε (κι εγώ έφαγα κολημμα!!) ;)

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Την ειχα ξεχασει αυτη.. by the way πανεμορφη..

Link to comment
Share on other sites

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!! Την ειχα ξεχασει αυτη.. by the way πανεμορφη..

 

Όμορφη κοπέλα αλλά ψωνάκι! Πήγαινε στο 1ο Γυμνάσιο Αγ.Βαρβάρας και την ξέρω..

Indos Jubagaier

Link to comment
Share on other sites

Το κιτρικο οξυ δεν θα το πειραξει?,, (ούρα)

Σόρρυ για το άσχετο σχόλιο, αλλά τα ούρα δεν περιέχουν κιτρικό οξύ. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ για το άσχετο σχόλιο, αλλά τα ούρα δεν περιέχουν κιτρικό οξύ. ;)

 

Ουρικο οξυ δεν εχουν? Ειναι και κιτρινα οποτε κιτρικο οξυ:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

(sorry που συνεχιζω το off-topic)Το κιτρικο οξυ περιεχεται κυριως στα εσπεριδοειδη φρουτα αλλα και ως προσθετο σε διαφορα αναψυκτικα και τροφιμα.Τα ουρα δεν περιεχουν κιτρικο οξυ γιατι ειναι κιτρινα :lol:. Περιεχουν ουρικο οξυ και διαφορα αλλα οργανικα οξεα.
Link to comment
Share on other sites

Ουρικο οξυ δεν εχουν? Ειναι και κιτρινα οποτε κιτρικο οξυ:lol::lol::lol:

Δεν έχεις κι άδικο, αν και σ' αυτή την περίπτωση θα έπρεπε να λέγεται "κιτρινικό" οξύ. :lol:

(sorry που συνεχιζω το off-topic)Το κιτρικο οξυ περιεχεται κυριως στα εσπεριδοειδη φρουτα αλλα και ως προσθετο σε διαφορα αναψυκτικα και τροφιμα.Τα ουρα δεν περιεχουν κιτρικο οξυ γιατι ειναι κιτρινα :lol:. Περιεχουν ουρικο οξυ και διαφορα αλλα οργανικα οξεα.

Σωστός ο παίχτης. Έχεις μάθει το μάθημά σου. Το κιτρικό οξύ, λόγω των ιδιοτήτων που ανέφερες, χρησιμοποιείται ως φυσικό συντηρητικό.

Φέρε τον έλεγχο να σου βάλω άριστα. :D

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Η καινούργια διαφήμιση του Xperia Z. Με μελαγχολεί και λίγο γιατί νιώθω ότι μεγάλωσα, αλλά τη βρίσκω πολύ πετυχημένη!
Link to comment
Share on other sites

Η καινούργια διαφήμιση του Xperia Z. Με μελαγχολεί και λίγο γιατί νιώθω ότι μεγάλωσα, αλλά τη βρίσκω πολύ πετυχημένη!

Είναι πολύ ωραία διαφήμιση, αλλά όντως μεγαλώσαμε! Αν όμως πέρασαν από τα χέρια μας τέτοια gadgets, όπως Walkman, Atari, κτλ τότε μεγαλώσαμε καλά όποτε δεν υπάρχει λόγος για στενοχώρια, σωστά?? :p

Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ ωραία διαφήμιση, αλλά όντως μεγαλώσαμε! Αν όμως πέρασαν από τα χέρια μας τέτοια gadgets, όπως Walkman, Atari, κτλ τότε μεγαλώσαμε καλά όποτε δεν υπάρχει λόγος για στενοχώρια, σωστά?? :p

 

Δεν έχεις άδικο, δεν το είχα σκεφτεί έτσι! Τι μας περιμένει στο μέλλον απο άποψη τεχνολογίας να δούμε!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αυτή που ξαναέβαλε με ένα αγόρι που μιλάει στο σταθερό με ένα κορίτσι και του λέει τη ΘΕΙΚΗ ατάκα: 'Παιδί μου εσύ'!! Κορυφαίος ο μικρούλης!
Link to comment
Share on other sites

Δείτε τη συγκεκριμένη. Είναι από τη
. Βασικά έχει πολύ ωραίο γραφικο!

Εχει παιξει στην τηλεοραση?Δεν θυμαμαι να την εχω δει ποτε.

Αυτή που ξαναέβαλε με ένα αγόρι που μιλάει στο σταθερό με ένα κορίτσι και του λέει τη ΘΕΙΚΗ ατάκα: 'Παιδί μου εσύ'!! Κορυφαίος ο μικρούλης!

 

Αυτο ειναι φουλ σπαστικο ρε συ.Πως τους ηρθε να το ξαναβαλουν?Συν το οτι δεν εχει σχεση με το διαφημιζομενο προϊον αφου τα παιδια χρησημοποιουν ψευτικα τηλεφωνα,πραγμα που δυσφημιζει την εταιρεια αφου την παρουσιαζει σαν μια "ψευτικη" εταιρεια.Τουλαχιστον ας μιλουσαν σε πραγματικα τηλεφωνα με vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...