Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

(ένα τραγούδι που πάει κάπως έτσι...φα φα φα γιεεε φα φα φα γιεεε να να να να οοοοοοοο νομιζω το έχω ακούσει και σε μια διαφήμιση στο ραδιόφωνο.... αν καταλαβαίνει κανείς? )

 

 

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΟ Talking Heads - Psycho Killer

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=yX6FsTIq6ls

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ξέρει κανείς ποιο τραγούδι ακούγεται στην τελευταία διαφήμιση του Big Bang Theory στο Star;
Κι όταν ακόμα θα νομίζεις πως μου πήρες την ψυχή....
Link to comment
Share on other sites

 

από το 2:30 μέχρι το τέλος , ξέρει κανείς ποιό είναι το κομμάτι με τις κιθάρες ?

ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!Θα ήθελα να με βοηθήσετε στην αναζήτηση ενός τραγουδιού!!!Παιζόταν παλιά σε μία διαφήμηση ενός ουίσκι,από όσο θυμάμαι-το cutty sark νομίζω-αγγλικό με μια γυναίκα τραγουδίστρια!!!Το σκηνικό ήταν σε ένα χιονισμένο τοπίο με κάποιον που ψάρευε!!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!Αναγνωρίζω ότι είναι δύσκολη η αναζήτηση!!:)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!!Θα ήθελα να με βοηθήσετε στην αναζήτηση ενός τραγουδιού!!!Παιζόταν παλιά σε μία διαφήμηση ενός ουίσκι,από όσο θυμάμαι-το cutty sark νομίζω-αγγλικό με μια γυναίκα τραγουδίστρια!!!Το σκηνικό ήταν σε ένα χιονισμένο τοπίο με κάποιον που ψάρευε!!! Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!Αναγνωρίζω ότι είναι δύσκολη η αναζήτηση!!:)

 

Βρήκα επιπλέον πληροφορία!!:D Λέει σε κάποια στιγμή ''...only you...''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ξέρει κανείς ποιο τραγούδι ακούγεται στην τελευταία διαφήμιση του Big Bang Theory στο Star;

 

Άκυρο, βρέθηκε. Για όποιον ενδιαφέρεται είναι το Have Love Will Travel από The Sonics.

Κι όταν ακόμα θα νομίζεις πως μου πήρες την ψυχή....
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.τα φωτα σασ pleaseeee....

Ψαχνω το τραγουδι που ακουγεται στο παρα πεντε οταν ο αλεξης εξομολογειται τον ερωτα του στη νταλια.

παραθετω και το videaki

http://www.youtube.com/watch?v=r4V-gB_2zSw

το τραγουδι αρχιζει στο 2.04

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς παιδιά πως λέγεται το τραγούδι που επαιζέ στην εισαγωγή της εκπομπής 'Πρωινό Πανόραμα της ΕΤ3' ; Είχε ενα οραίο σόλο με βιολί. Αν δεν κάνω λάθος η εκπομπή έπαιζε απο το 2005 μέχρι το 2010.
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα τραγούδι από την εκπομπή της ΝΕΤ Ώρα Λονδίνου από 8/8/2012 που είχε αφιέρωμα σε Ελληνίδα ολυμπιονίκη του 2004 στον στίβο. Είναι ελληνικό ροκ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα τραγούδι από την εκπομπή της ΝΕΤ Ώρα Λονδίνου από 8/8/2012 που είχε αφιέρωμα σε Ελληνίδα ολυμπιονίκη του 2004 στον στίβο. Είναι ελληνικό ροκ. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

κανενα λινκ?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!γνωρίζει κάποιος ποιο τραγούδι ακούγεται στο 00:00 μεχρι 00:15

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!

Ψάχνω απελπισμένα τον τίτλο του τραγουδιού που παίζει στη διαφήμιση του Star για τη σειρά Life, είναι ένα μπιτάκι/ηλεκτρονικό κομμάτι.

Δίνω το link: http://www.star.gr/tv/seires/690/147889611/LIFE

Το trailer παίζει κατ'ευθείαν.

Ευχαριστώ!!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος ποιο κομμάτι ακούγεται στους τίτλους τέλους της σειράς του MEGA, ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ! ;
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις να με πει ποιο τραγουδι ακουγεται στο trailer?

http://www.star.gr/tv/seires/272/THE_BIG_BANG_THEORY

 

The Sonics - Have love will travel :)

 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος ποιο κομμάτι ακούγεται στους τίτλους τέλους της σειράς του MEGA, ΠΟΙΟΣ ΜΑΣ ΠΙΑΝΕΙ! ;

Αυτό δεν είναι?

yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ψαχνω το ιδιο τραγούδι. Του trailer της σειράς life του star. .Επειδη ειμαι απο κινητο ομως δεν μπορω ν το βρω. Σας παρακαλω βοηθηστε! Ευχαριστώ εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

Το τραγούδι απο το trailer της σειρας life του star το βρηκα τελικα λέγετε mondaurus απο Barrie Gledden & Tim Reilly & Jeff Dale. Δυστυχώς το κομμάτι δεν ειναι διαθέσιμο σε YouTube η κάποιο αλλο παρόμοιο site παρά μονο για αγορά στο audio network. Απο ότι ειδα ειναι σε ενα άλμπουμ το οποίο λέγετε The Lounge Sessions 2012 αλλα δεν ειμαι και απόλυτα σίγουρη. Μπορείς να κατεβάσεις το άλμπουμ αλλα οχι μεμονωμένα καθε τραγούδι. Αν βρω κατι αλλο θα ενημερώσω αν βρει κάποιος κατιωνωρίτερα ας μου πει! Ελπιζω να βοήθησα. Είμαι και απο το κινητό και δεν μπορω να κανω και πολλα πράγματα. Καληνυχτες!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρετε το τραγούδι που παίζεται στην διαφήμιση της Cosmote? Λέω την συγκεκριμένη που δύο δάχτυλα κάνουν σερφ??

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις το τραγουδι της νεας διαφημισης της coca-cola που ακουγεται να τραγουδουν παιδακια..;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρετε το τραγούδι που παίζεται στην διαφήμιση της Cosmote? Λέω την συγκεκριμένη που δύο δάχτυλα κάνουν σερφ??

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Jim Studer - California Surfing

 

Ξερει κανεις το τραγουδι της νεας διαφημισης της coca-cola που ακουγεται να τραγουδουν παιδακια..;

Oasis - Whatever

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!γνωρίζει κανείς ένα ιταλικό τραγούδι με κιθάρα,ήσυχο,πολύ γνωστό και παίζεται σε διάφορα σίριαλ και ταινίες!!!

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων:)!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...