Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και εγώ θα το ήθελα αυτό το τραγούδι,αν μπορεί κάποιος που το ξέρει να μας το πει!

Ρε παιδιά μηπως μπορείτε να βρείτε ποιο τραγούδι ακούγεται από το 2:33;

http://www.real.gr/VideoViewer.aspx?FileType=4&FileName=98940.mp3

 

Εχω τρελαθεί στο ψάξιμο αλλά δεν μπορώ να το βρω.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα το ήθελα αυτό το τραγούδι,αν μπορεί κάποιος που το ξέρει να μας το πει!

ψαχνω κ το τραγουδι απο το τρειλερ της νικιτα που παιζει στο σταρ,αν μπορει καποιος να μας πει!

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω φαει τον κοσμο

ξερει μηπως κανεις ποιοι λενε το louie louie στην διαφημιση του σταρ

για το big bang theory??

 

Μήπως είναι η εκτέλεση από

?
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω το τραγουδι που ακουγετε εδω..

μπορει κανεις να βοηθησει? ευχαριστω

 

 

Brand X Music - Bring The Pain

το εχει απο κατω στα σχολια

 

 

το κομματι του OTEtv to χουμε????

 

 

James - Laid

αν θυμαμε καλα επαιζε και στο american pie

 

 

ψαχνω κ το τραγουδι απο το τρειλερ της νικιτα που παιζει στο σταρ,αν μπορει καποιος να μας πει!

 

THE DUKE SPIRIT - THE STEP AND THE WALK

Edited by nop77
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις το τραγουδι που ακουγεται στο τρειλερ μιας σειρας που διαφημιζει το star και λεγεται Νικιτα???

 

 

Το βρήκαν δύο μηνύματα πιο πάνω!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια κι εγω το ψαχνω αυτο το κομματι. απο την διαφημιση σκουτερ της χοντα που παιζει στον σκαι στα μοτο gp. παλια επαιζε και στην ερ3.ευχαριστω.!

 

παιδια ενδιαφερομαι και εγω αν μπορει να βοηθησει καποιος. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ

 

Αγαπητοί φίλοι του forum,

Με μεγάλη μου χαρά θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι (επιτέλους) βρέθηκε η μουσική της εκπομπής "Αξίζει να το δεις" της Τατιάνας Στεφανίδου στον ΑΝΤ1.

Σύμφωνα με σχολιαστή αυτού του βίντεο, συνθέτης είναι ο Laurent Lombard και το κομμάτι ονομάζεται Pop String Orchestra. Δυστυχώς το cd δεν κυκλοφορεί στην αγορά, τα δικαιώματα όμως των κομματιών παραχωρούνται από τη μουσική βιβλιοθήκη (production music library) Kosinus μόνο για ραδιοφωνικές και τηλεοπτικές παραγωγές. Μπορείτε να ακούσετε απλώς το κομμάτι από το site της Kosinus.

 

Enjoy :p

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω το τραγουδι απο ενα σποτακι του Star.

Στοιχεια

Εχει τον Joker απο το Batman (Why so serious)

Νομιζω γραφει στο τελος "Η αγρια πλευρα της ζωης" (Η κατι τετοιο)

Ειναι Rock η Metal

Το δειχνει αυτες τις μερες. Εαν μπορειτε κοπιαστε οσοι μπορειτε και δειτε λιγο TV :P

Νομιζω πως το τραγουδι ειναι των System Of A Down.

Ευχαριστω

Edited by Koylandris
Παραπανω Στοιχεια
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που επαιζε στη διαφημιση του Star για την ταινια "Push"??

η ταινια ειχε παιχτει στις 14/4/2011!!

Edited by Danielank
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Μηπως καποιος ξερει το όνομα του τραγουδιου που ακούγεται στην διαφήμισή της εκπομπης των Καρπετ-Πανουτσου για το derby του Σαββάτου.(Μια Rockia ακουγεται εισαγωγικα)Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Μηπως καποιος ξερει το όνομα του τραγουδιου που ακούγεται στην διαφήμισή της εκπομπης των Καρπετ-Πανουτσου για το derby του Σαββάτου.(Μια Rockia ακουγεται εισαγωγικα)Ευχαριστώ.

Νομίζω ότι πέτυχα την διαφήμιση που λες αλλά δεν είμαι και πολύ σιγουρη...

Ωστόσο δες αυτό αν θες...

 

 

(πάντως είναι κομματάρα γενικότερα!!)

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως λεγεται το "αγαπημενο" τραγουδι του Μπιλη στην σειρα Με λενε Βαγγελη(αυτο που καθε φορα που το ακουγε ελεγε "Πλακα κανεις!!!" και σηκωνοταν και χορευε)?
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανεις πως λεγεται το "αγαπημενο" τραγουδι του Μπιλη στην σειρα Με λενε Βαγγελη(αυτο που καθε φορα που το ακουγε ελεγε "Πλακα κανεις!!!" και σηκωνοταν και χορευε)?

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα το ήθελα αυτό το τραγούδι,αν μπορεί κάποιος που το ξέρει να μας το πει!

 

Το βρήκα φίλε μου!

 

Μάνος
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

 

μηπως καποιος μπορει να μου πει το ονομα η κατι σχετικο

 

με ενα τραγουδι που επαιζε παλια στο τηλεοπτικο σποτ της νουνου πριν μερικα χρονια και νομιζω πως αρχιζε ετσι:

 

In my life i ve travelled far.......να νανα να να να να.......κτλ στο τελος νομιζω οτι εδειχνε ενα κοριτσακι να πινει γαλα και να κανει ασπρα "μουστακια"απο το γαλα!!!

"Καλυτερα ανορθόγραφες αλη8ειες παρα καλογραμμενα ψεματα.Η παιδεια δεν ειναι θεμα ορθογραφιας αλλα ανατροφης"
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια

 

μηπως καποιος μπορει να μου πει το ονομα η κατι σχετικο

 

με ενα τραγουδι που επαιζε παλια στο τηλεοπτικο σποτ της νουνου πριν μερικα χρονια και νομιζω πως αρχιζε ετσι:

 

In my life i ve travelled far.......να νανα να να να να.......κτλ στο τελος νομιζω οτι εδειχνε ενα κοριτσακι να πινει γαλα και να κανει ασπρα "μουστακια"απο το γαλα!!!

 

αυτο??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...