Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα!!

θα ηθελα να μου πειτε ποιο ειναι το (πασιγνωστο) τραγουδι που ακουγεται στο 47:40.το ειχα αλλα με εναν ιο το εχασα (μαζι με δεκαδες χιλιαδες τραγουδια :cry: )και ξεχασα πως το λενε.

 

http://webtv.antenna.gr/webtv/nexttopmodel

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

καλησπερα!!

θα ηθελα να μου πειτε ποιο ειναι το (πασιγνωστο) τραγουδι που ακουγεται στο 47:40.το ειχα αλλα με εναν ιο το εχασα (μαζι με δεκαδες χιλιαδες τραγουδια :cry: )και ξεχασα πως το λενε.

 

http://webtv.antenna.gr/webtv/nexttopmodel

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μηπως ξερει κανεις το τραγουδι που επαιξε στο σιριαλ Τυφλομυγα στο καναλι alpha ?

 

Μερικες πληροφοριες που εχω ειναι :

συγκροτημα - JazzDoit

τραγουδι - Κασσανδρα Χαραλαμπη, MC YINKA

 

 

Παρακαλω ελπιζω να βρεθει και οποιος οποια το βρει ας το ανεβασει !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι με ενδιαφέρουν τα ξένα κομμάτια ροκ και κλασικής μουσικής που βάζει στις σκηνές της σειράς,καμιά φορά και αυτά με τα οποία αρχίζει το επεισόδιο,όπως για παράδειγμα το τελευταίο.

 

Αν μπορείς να με βοηθήσεις,σε ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

 

 

Μήπως ξέρετε ποιο ειναι το τραγουδι οταν ο Πετρος παει στην Θαλλασσα να σκεφτει(αφου ειδε οτι η γκομενα του πατερα του ειναι η μανα της κοπελας του)??

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω θεμα.Ακοθσα Ενα ορχηστρικο τραγουδι και δεν εχω ιδεα πως να το βρω!το τραγουδι το ακουσα στο "λακη το γλυκουλη" επ.48 νομιζω επαιξε 21/1.

Ακουγεται εδω στο 1.23 και μετα

http://www.youtube.com/watch?v=eKYvumq-ioE&feature=related

 

Οποιδηποτε βοηθεια!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πιο τραγουδι ειναι στην διαφημιση του Alfa Romeo Mito? την τελευταια αυτη που "πυροβαλαει" κατι εμποδια.

και στην διαφημιση για τις χρυσες εντακαδες του ΣΚΑΙ ποιο τραγουδι ειναι?

ευχαριστω!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στο μεγαλο σποτ της Olympic Air;

νομίζω πως αυτό ψάχνεις....

ελπίιζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,ψαχνω τη μουσικη που βαζει ο alpha για να διαφημισει το προγραμμα της ημερας.Ειναι μονο κιθαρα νομιζω ή γενικως ενα εγχορδο και ειναι πολυ γνωστη μουσικη,αλλα δεν ξερω τιτλο.Την εχω ακουσει και στο ραδιοφωνο,παρακαλω οποιος την ξερει να μου πει.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,ψαχνω τη μουσικη που βαζει ο alpha για να διαφημισει το προγραμμα της ημερας.Ειναι μονο κιθαρα νομιζω ή γενικως ενα εγχορδο και ειναι πολυ γνωστη μουσικη,αλλα δεν ξερω τιτλο.Την εχω ακουσει και στο ραδιοφωνο,παρακαλω οποιος την ξερει να μου πει.Επισης ψαχνω ενα παλιο τραγουδι οπου το μονο που ξερω ειναι οτι τραγουδαει ενα μωρο και στο videoclip ειναι μια μαυρη νταντα με το μωρο σε ενα παρκο,και αυτο ειναι παρα πολυ γνωστο αλλα δεν ξερω τουσ στιχους
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!ψαχνω να βρω το τραγουδι που ξεκιναει απο το σποτακι της εκπομπης "μες την καλη χαρα" που βγηκε αυτο το μηνα περιπου και τραγουδαει μια κοπελα και επαναλαμβανει λεξεις...please help!!! ευχαριστω προκαταβολικα!
Link to comment
Share on other sites

νομίζω πως αυτό ψάχνεις....

ελπίιζω να βοήθησα.

 

 

 

αλλα εχω τις αμφιβολιες μου -btw το ξερω το κομματι,απο πολιτικη κουζινα :O

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους!:)

Ψάχνω απεγνωσμένα ένα κομμάτι από τον Α' Κύκλο της 10ης Εντολής..Το όνομα του επεισοδίου "Αγγελικά πρόσωπα", το επεισόδιο με τους σατανιστές, για τους φίλους της σειράς...

 

Το κομμάτι ξεκινά στο 44:40 μέχρι και το τέλος του επεισοδίου..στο 45:40 ακούγονται και κάποια λόγια..?

 

Το επεισόδιο είναι εδώ..

***moderated***

 

Αν μπορεί κανείς να ρίξει μια ματιά, γιατί φοβάμαι πως θα είναι δύσκολο..

Το κομμάτι δεν συμπεριλαμβάνεται στο "Soundtrack" που κυκλοφορεί ανεπίσημα για τον 3ο Κύκλο..

 

Ευχαριστώ πολύ!!

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια,ψαχνω τη μουσικη που βαζει ο alpha για να διαφημισει το προγραμμα της ημερας.Ειναι μονο κιθαρα νομιζω ή γενικως ενα εγχορδο και ειναι πολυ γνωστη μουσικη,αλλα δεν ξερω τιτλο.Την εχω ακουσει και στο ραδιοφωνο,παρακαλω οποιος την ξερει να μου πει.

[...]

 

Έχω την εντύπωση, χωρίς να είμαι και σίγουρη, πως είναι δημιούργημα για το spot του Alpha.

Αν είναι, πράγματι, κάποιο κομμάτι πάντως, θέλω κι εγώ πολύ να μάθω ποιο είναι. :)

Εντούτοις, μου θυμίζει το «Wish You Were Here» των Rednex. :)


Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους τους φίλους!:)

Ψάχνω απεγνωσμένα ένα κομμάτι από τον Α' Κύκλο της 10ης Εντολής..Το όνομα του επεισοδίου "Αγγελικά πρόσωπα", το επεισόδιο με τους σατανιστές, για τους φίλους της σειράς...

 

Το κομμάτι ξεκινά στο 44:40 μέχρι και το τέλος του επεισοδίου..στο 45:40 ακούγονται και κάποια λόγια..?

 

Το επεισόδιο είναι εδώ..

***moderated***

 

Αν μπορεί κανείς να ρίξει μια ματιά, γιατί φοβάμαι πως θα είναι δύσκολο..

Το κομμάτι δεν συμπεριλαμβάνεται στο "Soundtrack" που κυκλοφορεί ανεπίσημα για τον 3ο Κύκλο..

 

Ευχαριστώ πολύ!!

 

«Dead Can Dance - Persephone»


Link to comment
Share on other sites

Cristina σε λατρεύω!! Είσαι Θεά..

Χίλια συγνώμη για την τυχόν παραβίαση των κανονισμών, δεν ήξερα πως αλλιώς μπορούσα να βοηθήσω αυτούς που θα ήθελαν να με βοηθήσουν..

 

Ευχαριστώ θερμά!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

 

NAI!!!! 1000THANX!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Θα ηθελα να μαθω το ροκ τραγουδακι της καινουργιας διαφημισης Cosmote Απεριοριστα, η οποια βρισκεται εδω:

Ευχαριστω

Με τα λεφτά αγοράζεις πάντα φτηνα πράγματα
Link to comment
Share on other sites

 

Μπορει κανεις να βρει ενα κομματι που ακουγεται τα τελευταια 10 δευτερα απο το βιντεο? Εκει που λεει η Μενεγακη "Γιατι μαζι παντα περναμε καλυτερα..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...