Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδιά βοήθεια !!! ψάχνω το τραγούδι που παίζει στο spot του ant1 για το next top model ενα beataki eως πριόνι θα έλεγα :lol::p heeeeeeeeeeelp!!!!!!thnx:D:D:D
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Γειά σας κι από μένα. Ζητώ προκαταβολικά συγγνώμη γιατι η ερώτησή μου έχει σίγουρα ξαναειπωθεί από άλλον αλλά εγώ δεν κατάφερα να βρώ τίποτα. Θα ήθελα να μάθω τον τίτλο του κομματιού έναρξης από την εκπομπή του σκαϊ "Γυρίσματα".

Ευχαριστώ.

ΝΙΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ - Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΩΝ ΝΙΚΗΜΕΝΩΝ

Από εδώ μπορείς να το αγοράσεις.Έκανα πολύ Search αλλά δεν βρήκα video ή κάτι σχετικό:(

Εδώ έχει όλες τις εκπομπές από τα Γυρίσματα!Κανένα άλλο κανάλι δεν το έχει κάνει!

-----

"slammajamma" δεν πιστεύω να γράφτηκες μόνο για να ρωτήσεις μόνο αυτή την ερώτηση!:rolleyes:

Αν το ξαναδώ στο ANT1 θα προσπαθήσω να το βρώ!Το iPod είναι έτοιμο!(αυτό ισχύει για όλους!:))

Link to comment
Share on other sites

ΝΙΚΟΣ ΠΟΡΤΟΚΑΛΟΓΛΟΥ - Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΩΝ ΝΙΚΗΜΕΝΩΝ

Από εδώ μπορείς να το αγοράσεις.Έκανα πολύ Search αλλά δεν βρήκα video ή κάτι σχετικό:(

Εδώ έχει όλες τις εκπομπές από τα Γυρίσματα!Κανένα άλλο κανάλι δεν το έχει κάνει!

-----

"slammajamma" δεν πιστεύω να γράφτηκες μόνο για να ρωτήσεις μόνο αυτή την ερώτηση!:rolleyes:

Αν το ξαναδώ στο ANT1 θα προσπαθήσω να το βρώ!Το iPod είναι έτοιμο!(αυτό ισχύει για όλους!:))

Σ'ευχαριστώ πολύ. Να'σαι καλά! Το βρήκα στο DC++

Link to comment
Share on other sites

βασικα το εψαχνα στο google και εβγαλε link εδω και ειπα να γραφτω να δω τι ειναι το site και ρωτησα κιολας. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο φορουμ

 

Ψαχνω το γαλλικό τραγουδι που ακουγεται στη διαφημιση head & shoulders (σαμπουαν).

 

Ευχαριστω

mzvpsp

 

Και εγώ το ψάχνω αυτό...

Υπάρχεις κάποιος που να ξέρει ποιο είναι?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά βοήθεια !!! ψάχνω το τραγούδι που παίζει στο spot του ant1 για το next top model ενα beataki eως πριόνι θα έλεγα :lol::p heeeeeeeeeeelp!!!!!!thnx:D:D:D

 

Γειά σου...Το τραγούδι που ψάχνεις είναι Ida Corr ft. Fedde Le Grand - Let Me Think About It. Κομματάρα...Ο,τι πρέπει για καλοκαίρι...:)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω εγώ!:D

Love - Nat King Cole

 

Όχι, αυτό είναι από τους τίτλους αρχής. Η anarxaki έχει δίκιο, είναι η διασκευή του Hit The Road Jack από τους Mo' Horizons.

Link to comment
Share on other sites

ξέρουμε πιο είναι το τραγούδι της νέας διαφήμισης της Vodafone??!!

 

Το πρώτο μύνημα στη προηγούμενη σελίδα είναι!

Link to comment
Share on other sites

ποιο ειναι το ξενο κομματι που ακουγεται στην τηλεοπτικη διαφημηση απο ενα CD στο σταρ τσανελ με τιτλο : star on the beach

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

ποιο ειναι το ξενο κομματι που ακουγεται στην τηλεοπτικη διαφημηση απο ενα CD στο σταρ τσανελ με τιτλο : star on the beach

Δεν καταλαβένω πιο λές:(

Μήπως έχεις κάνα βίντεο;

Link to comment
Share on other sites

ειναι μια τηλεοπτικη διαφημηση απο ενα cd και καθως ξεκινα η διαφημηση ακουγεται ενα ξεωο τραγουδι ο τιτλος του cd ειναι star on the beach.αυτο ειναι ολο πως να στο πω αλλιως

http://briefcase.pathfinder.gr/download/509679

 

 

Α.Ε.Λ = Αγάπη Έρωτας Λατρεία

Link to comment
Share on other sites

ειναι μια τηλεοπτικη διαφημηση απο ενα cd και καθως ξεκινα η διαφημηση ακουγεται ενα ξεωο τραγουδι ο τιτλος του cd ειναι star on the beach.αυτο ειναι ολο πως να στο πω αλλιως

 

Ρίξε μια ματιά εδώ...

http://greekddl.com/greek-new-release/star-on-the-beach-8/2009.html

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει πως λεγεται το τραγουδι που επαιξε στο τελος του τελευταιου επεισοδιου της σειρας " μπαμπα μην τρεχεις" του mega ;

αυτο ειναι το link του επεισοδιου και το τραγουδι παιζει μετα το ΄8:10

http://www.greektube.org/content/view/33952/2/

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου πει πως λεγεται το τραγουδι που επαιξε στο τελος του τελευταιου επεισοδιου της σειρας " μπαμπα μην τρεχεις" του mega ;

αυτο ειναι το link του επεισοδιου και το τραγουδι παιζει μετα το ΄8:10

http://www.greektube.org/content/view/33952/2/

 

My chosen Soulmate-George Bitsikas Ft. Baby Queen

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε όλους. Ψάχνω ένα περίεργο κομμάτι από μια διαφήμιση της δεκαετίας του 90. Πρέπει να ήταν νομίζω σε διαφήμιση της νουνου. Το κομμάτι δεν είχε στοίχους, ούτε καν μουσική! Ήταν απλά μια κοπέλα που έκανε ένα συνεχόμενο scatting (δηλαδή "τραγουδούσε" η καλύτερα, σαν χείμαρος, έλεγε ρυθμικά ακατάληπτα λόγια). Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να ακουγόταν και κάποια ρυθμικά κρουστά σαν συνοδεία από πίσω. Θα νιώσω μεγάλη υποχρέωση σε όποιον μπορεί να με βοηθήσει.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα σε όλους. Ψάχνω ένα περίεργο κομμάτι από μια διαφήμιση της δεκαετίας του 90. Πρέπει να ήταν νομίζω σε διαφήμιση της νουνου. Το κομμάτι δεν είχε στοίχους, ούτε καν μουσική! Ήταν απλά μια κοπέλα που έκανε ένα συνεχόμενο scatting (δηλαδή "τραγουδούσε" η καλύτερα, σαν χείμαρος, έλεγε ρυθμικά ακατάληπτα λόγια). Αν δεν κάνω λάθος πρέπει να ακουγόταν και κάποια ρυθμικά κρουστά σαν συνοδεία από πίσω. Θα νιώσω μεγάλη υποχρέωση σε όποιον μπορεί να με βοηθήσει.

 

An den kanw la8os prepei na einai auto pou psaxneis!!!Des to!

 

Paidia edw kai polu kairo psaxnw to tragoudi apo thn palia pleon diafimhsh twn pti mper papadopoulou.....Opoios to gnwrizei pragmataika me swzei...:blink:

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια μηπςσ ξερει κανεις ποιο ειναι το τραγουδι που παιζει στο τρειλερ της νετ για το θερινο σινεμα?
Link to comment
Share on other sites

Mηπως ξερει κανει ποιο ειναι το πρωτο τραγουδι που παιζει στη διαφημιση του compacτ disk club (bar code λεγεται η συλλογη).
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mηπως ξερει κανει ποιο ειναι το πρωτο τραγουδι που παιζει στη διαφημιση του compacτ disk club (bar code λεγεται η συλλογη).

 

PURESSENCE - DON’T KNOW ANY BETTER etsi legetai to tragoudi...

***moderated***

:!: απαγορέυονται τα λινκς για κατέβασμα τραγουδιών:!:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...