Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά ποιό τραγούδι είναι αυτο??? Είναι πολύ γνωστό!!

Ευχαριστώ!

 

http://rapidshare.com/files/249316690/50-50_s01e1i2.mp3

 

NOA - La vita e bella

(από την ομώνυμη ταινία "Η ζωή είναι ωραία")

Η εκτέλεση που παίζει εδώ είναι η instrumental...

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι απο την διαφημηση της wind εκεινη που παει μια κοπελα και ζηταει να μπει στο ιντερνετ απο τον γειτωνα και αυτος επειδη δεν εχει πηδαει απο το μπαλκονι και παει και αγωραζει στην wind και συνδετε κατευθειαν το θελω για ηχο στο κινητο μηπως εχει κανενας κανα λινκ η εστω πως λεγεται το τραγουδι ? :O

 

Katy Perry - Hot n'cold

Link to comment
Share on other sites

στην ταινια YES MAN με τον Carey, οταν περνει την μηχανη πως λεγεται το τραγουδι; 1:31'
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

NOA - La vita e bella

(από την ομώνυμη ταινία "Η ζωή είναι ωραία")

Η εκτέλεση που παίζει εδώ είναι η instrumental...

 

Α ναι! :p Ευχαριστώ! Έχω και το soundtrack να φανταστείς!

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις πως λεγεται το τραγουδι απο την διαφημηση της wind εκεινη που παει μια κοπελα και ζηταει να μπει στο ιντερνετ απο τον γειτωνα και αυτος επειδη δεν εχει πηδαει απο το μπαλκονι και παει και αγωραζει στην wind και συνδετε κατευθειαν το θελω για ηχο στο κινητο μηπως εχει κανενας κανα λινκ η εστω πως λεγεται το τραγουδι ? :O

links δεν επιτρέπονται οπότε παρακαλώ μη τα ζητάς;)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω:στη διαφημιση του mega για το Λογω τιμης(σ'αυτη που διαφημιζει αποκλειστικα το λογω τιμης κ οχι ολες τις σειρες της βραδυνης ζωνης) παιζει στην αρχη το τραγουδι της σειρας,του Ανδρεατου,κ στη συνεχεια ενα ξενο....

Ειναι πολυ γνωστο κομματι,που το εχω κιολας σιγουρα,αλλα απο χθες που το ακουσα εχει κολλησει το μυαλο μου κ δε μπορω να καταλαβω με τιποτα ποιο ειναι...

Μπορει να βοηθησει κανεις?Ειναι πολυ γνωστο κομματι,το ξερετε σιγουρα..............

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί ποιό είναι το τραγούδι της διαφήμισης της coca-cola για το καλοκαίρι οτυ 2009? Ευχαριστώ:p
Link to comment
Share on other sites

Πως λέγεται αυτό το τραγούδι που παίζει στην διαφήμιση του Las Vegas.Είναι ένα μπιτάκι.

 

http://www.youtube.com/watch?v=HDwfA8VhTvE

 

Καλησπέρα μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί ποιό είναι το τραγούδι της διαφήμισης της coca-cola για το καλοκαίρι οτυ 2009? Ευχαριστώ:p

 

Αυτη με τα ζωακια που τραγουδουν λες η καμια σχεση;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, ελπίζω κάποιος/α να ξέρει τα τραγούδια που παίζουν στις παρακάτω ηχογραφήσεις:

 

http://drop.io/vaspu2y

 

Σημείωση: Έχω ποστάρει και στο θέμα "Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις", καθώς όσα ψάχνω είναι στο ίδιο drop και δεν είναι όλα από διαφημίσεις ή σειρές.

 

Τα bass-1-.mp3 και poioeinaiayto.mp3 δεν είναι από κάποια διαφήμιση ή σειρά, απ' όσο γνωρίζω.

 

Το parapentenosokomeio.mp3 είναι η σκηνή στο 16ο επεισόδιο όταν ο Φώτης και η Θεοπούλα πηγαίνουν στο "πόστο" τους. Η ηχογράφηση είναι μέσα από το επεισόδιο.

 

Το H epoxh tou fovou.mp3 είναι από το 8ο επεισόδιο της σειράς s1NgLEs 1, στην αρχή όταν η Μάρω βλέπει εφιάλτες.

 

Το bam.mp3 είναι από το τελευταίο επεισόδιο της σειράς Είσαι το ταίρι μου, στη σκηνή που ο Παναγιώτης έχει βρει ένα πιστόλι και το γεμίζει με σφαίρες, σημαδεύοντας την Αννέτα.

 

Ελπίζω να βοήθησα αρκετά. Τα ψάχνω κάτι μήνες τώρα και προκοπή δεν είδα :p

Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμιση του Las Vegas παίζει ακόμα και το bitaki ακούγετε στο τέλος.

 

The Prodigy - Omen :)

 

Αλλα οχι και bit-ακι η ΤΡΑΓΟΥΔΑΡΑ.... θα μας παρει ο Keith στο κυνηγι!!

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

manolog3 σε ευχαριστώ πολύ.Να φανταστείς το είχα στο iTunes.

 

 

Καλησπερα τελικα κανα νεο απο το κομματι στους τιτλους ειδησεων του Ant1 ?

Το track πεζει και εδω http://www.ant1.gr/news.aspx?ContentTypeId=2652

thanks

 

 

Το έχουμε ξαναπεί λίγες σελίδες ποιο πίσω

Placebo - Ion

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ψαχνω ενα τραγουδακι που παιζεται τα πρωινα στο κρητη tv στο mad. την εισαγωγη κανει ενας καουμπου γερος, και στη συνεχεια μπαινει η τραγουδιστρια, ομορφη γλυκια, ωραια μακρια μαλλια μελαχρινη και μιλαει για το αγορι της. εχει στιχους οπως: its the first time a man make me feel so secure.. you call me fifty times a day.. kapws etsi dn eimai sigouros

thx in advanceeeeeeeeeeeee!! :)

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ψαχνω ενα τραγουδακι που παιζεται τα πρωινα στο κρητη tv στο mad. την εισαγωγη κανει ενας καουμπου γερος, και στη συνεχεια μπαινει η τραγουδιστρια, ομορφη γλυκια, ωραια μακρια μαλλια μελαχρινη και μιλαει για το αγορι της. εχει στιχους οπως: its the first time a man make me feel so secure.. you call me fifty times a day.. kapws etsi dn eimai sigouros

thx in advanceeeeeeeeeeeee!! :)

 

Νομίζω ψάχνεις το

Link to comment
Share on other sites

thx apeira file :)

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish». Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

χαιρεται!!ψαχνω απο τη σεζον 1 των s1ngles τις μουσικες επενδυσεις ειδικα μια με μια κιθαρα που επιταχυνει ο ρυθμος της..δεν ξερω πως αλλιως να το περιγραψω..αν καποιος γνωριζει θα με εσωνε ομολογω..ευχαριστω!!!:rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

χαιρεται!!ψαχνω απο τη σεζον 1 των s1ngles τις μουσικες επενδυσεις ειδικα μια με μια κιθαρα που επιταχυνει ο ρυθμος της..δεν ξερω πως αλλιως να το περιγραψω..αν καποιος γνωριζει θα με εσωνε ομολογω..ευχαριστω!!!:rolleyes:

 

Δε βοηθάς και πολύ έτσι όμως. Επειδή τυγχάνει να την έχω δει πολλές φορές τη σειρά, αν τουλάχιστον μου πεις σε ποια σκηνή (π.χ. ο τάδε καθόταν με την τάδε και μιλούσαν για το δείνα θέμα) ακούς συγκεκριμένα κομμάτια που αναζητάς ίσως να τα γνωρίζω, μιας και έχω αναζητήσει και βρει πολλά από αυτά.

Link to comment
Share on other sites

επεισοδιο 13 ποθ μετακομιζοθν πραγματα και κατεβαζουν ενα αλογακι ο αρθοθρος με τον ορεστη..μια ψιλο ροκ κιθαρα ποθ επιταχυνει ι μελωδια της σιγα σιγα...ελπιζω να βοηθησα καλητερα...ευχαριστω πολυ!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...