Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα και χρονια πολλα :)

λοιπον, αν ξερει κανεις να μου πει πως λεγετε το song που παιζει οταν διαφημιζει το: Ονειρεμενη Ζωη στα Sunday Movies στον Αντ1.

thx all in advance :)

Alanis Morissette - Uninvited

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ποιός ξέρει το τραγούδι που ακούγεται στην πρωτοχρονιάτικη διαφήμιση της Εμπορικής τράπεζας;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

exm μπορει να μου πει καποιος πως λεγεται το τραγουδι της Ταμτα που παιζεται στην διαφημιση με το σοκολατα Lacta?

ευχαριστω εκ των προτερων :)

Ότι δεν σε σκοτώνει :rocket: σε κάνει δυνατότερο

Όσο ζω μαθαίνω

Link to comment
Share on other sites

exm μπορει να μου πει καποιος πως λεγεται το τραγουδι της Ταμτα που παιζεται στην διαφημιση με το σοκολατα Lacta?

ευχαριστω εκ των προτερων :)

 

:)

Μπορεί κάποιος να μου πει πως λέγεται το τραγούδι που ακούγεται στην διαφήμιση της Wind με τις 1000 πτήσεις;Ευχαριστώ.:)

Link to comment
Share on other sites

το τραγουδι στη διαφημιση της εμπορικης οχι τωρα ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :p:p

 

καταπληκτικο τραγουδακι,η απολυτη χαλαρωση

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι CHRISTOS_89! πολυ καλο τραγουδι και τελεια διαφημιση! η καλυτερη που εχω δει μεχρι στιγμης!
Link to comment
Share on other sites

Βρεθηκε μηπως το τραγουδι που παιζει στην διαγημιση της παυλιδης? (what you do?:shifty:)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

 

Ti θα γινει με αυτο το κομματι???Εδω και ποσους μηνες το ψαχνω αλλα τιποτα,ακομα να κυκλοφορισει??????Νothing to Betray δε λεγετε?????Οποιος το εχει ας μου στειλει pm.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καποιος που να ξερει πως λεγεται το ονομα του τραγουδιου που παιζει σαν soundtrack απο αυτη τη διαφημηση

??

 

tnx εκ των προτερων

My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

καποιος ανθρωπος που να ξερει το τιτλο του τραγουδιου αυτης της διαφημισης;

http://www.youtube.com/watch?v=s3C2foyYh3U

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πώς λέγεται το τραγούδι τίτλων στη χάνα μοντάνα στην ερτ?
Link to comment
Share on other sites

Στις καινουργιες διαφημησεις της Wind ποιο τραγουδι παιζει????

 

το ψαχνω και εγω ειναι σχετικα γρηγορο με ρυθμο, γυναικεια φωνητικα :worry::worry:

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι σε ποια διαφήμιση κινητής τηλεφωνίας ακούγεται, ίσως να είναι και της Wind που ψάχνετε : KT Tunstall - Black horse and the cherry tree.
Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κ καλή χρονιά σε όλους. Θέλω δυο τραγουδάκια παλιά από διαφημήσεις, αν μπορεί να βοηθήσει κανείς.. :)

 

To ένα είναι από μια διαφήμηση της Kellog's που έδειχνε όλα τα ζώα στη ζούγκλα να παίζουν ποδόσφαιρο κ έπαιζε ένα τραγουδάκι "στο τελικό της ζούγκλας χάναμε συνεχώς ως που γέμισα το κύπελο με κελλογκς κόκο κόπς.." :D

 

και το άλλο είναι από διαφήμηση του Σουπερ Καοτόνικ ή κάποιο άλλο σοκολατούχο ρόφημα ήταν αλλα δε θυμάμαι ποιο. Το τραγούδι πήγαινε "ήρθαν οι Dalton να αρπάξουνε την Lola, μα ένα καλαμάκι τους τα αλλάζει όλα.." :D

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Στις καινουργιες διαφημησεις της Wind ποιο τραγουδι παιζει????

 

το ψαχνω και εγω ειναι σχετικα γρηγορο με ρυθμο, γυναικεια φωνητικα :worry::worry:

 

στις διαφημισεις της Wind ακουγεται το Katy Perry - Hot N Cold

 

 

αυτο ειναι:cool::cool::cool::cool:

 

ευχαριστουμε dipodo & καλη χρονια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...