Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & τηλεοπτικών εκπομπών [IV]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έτσι λέγεται.

Βλάσσης Μπονάτσος - There is No One Like Me

 

Ήταν μάλιστα να κυκλοφορήσει και σε CD από τη Heaven με τα τραγούδια της σειράς, αλλά επειδή η σειρά δεν έκανε και τρελά νούμερα, δεν το θέωρησαν απαραίτητο.

 

Anyway, θα το βρεις εύκολα σε όλα τα γνωστά sites.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εσένα ποιό σε ενδιαφέρει;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

ποια τραγουδια ακουστηκαν στι 14ο επεισοδιο απο τα υπεροχα πλασματα στις 13-2-2008 ;

 

Kapoia pou mou erxontai twra..

Pulp - Disco 2000, Bj Bobo - Chiouaoua, Doris Day - Que Sera Sera, k kapoia diaskeyi tou These Boots Are Made For Walking pou den gnwrizw poia akrivws einai.. An vrw k tpt allo tha epanelthw..;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον λες για το Space Dementia των Muse.

 

εχω την εντυπωση οτι ειναι αυτο!θενξ:rolleyes:

 

edit:τελικα αυτο ειναι!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εκέινο που λέει my head, my mind, soul... καπως έτσι

 

αληθεια, αυτο ποιο κομματι ειναι;;; ειναι νομιζω αυτο που επαιζε στο αμαξι που ηταν η αλικακη με τον τοτσικα.. το θελω κι εγω...:O:O:O

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ΣΟΣ!!! Πείτε μου, ποιο τραγούδι είναι που παίζει στην τελευταία διαφήμιση του So you think you can dance?? Λέω για την μουσική που παίζει πριν το σποτ της vodafon που κολλάει με το Dance :confused:

 

Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

αληθεια, αυτο ποιο κομματι ειναι;;; ειναι νομιζω αυτο που επαιζε στο αμαξι που ηταν η αλικακη με τον τοτσικα.. το θελω κι εγω...:O:O:O

 

Χωρίς να το ΄χω ακούσει, με αυτούς τους στίχους που γράφετε, μου ήρθε στο νου...

The Veils - The leavers dance

 

(Ακόμη κι αν δεν είναι αυτό, βρείτε το, αξίζει τον κόπο)

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να το ΄χω ακούσει, με αυτούς τους στίχους που γράφετε, μου ήρθε στο νου...

The Veils - The leavers dance

 

(Ακόμη κι αν δεν είναι αυτό, βρείτε το, αξίζει τον κόπο)

καλό το the leavers dance αλλα δεν είναι αυτό. try again , please

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσε καποιος να μου πει αν ξερει πως λεγεται το κοματι που παιζει στην διαφιμηση του seat altea xl με τον τυπο που ξεχναει οτι ειναι με την οικογενεια του και οδηγει "επιθετικα"?

Kαι εγω ψαχνω για το ιδιο.Οποιος μπορει ας βοηθησει!

Link to comment
Share on other sites

Hello. Απλά ήθελα να πω, για όσους το ψάχνουν, ότι το τραγούδι στη διαφήμηση του Fiat Grande Punto (την

; ) είναι το

 

Connie Francis - Quando, Quando, Quando (Tom Middleton remix)

 

Τώρα, το που θα το βρείτε, είναι άλλο θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!επιτέλους βρίκα το site μου:p το τι καμμάτια έχω ανακαλήψει από εδώ μέσα δε λέγεται...σας ευχαριστώ όλους!

Τώρα θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να ρωτήσω μήπως ξέρει κάποιος:α)ένα τραγούδι που πρωτοακούστηκε πριν δύο καλοκαίρια κι τραγουδάει μια γυναίκα και πάει κάπως έτσι:"the music,the people,the crowd..."είναι έτσι ατμοσφαιρικό, με ωραίο ρυθμό και έπαιζε πολύ στα club.

β)Ενα τραγούδι που άκουσα σε ένα club του Ηρακλείου(Κρήτης) το ENVY το καλοκαίρι που μας πέρασε και πρέπει να ήταν remix.'Ελεγε στην αρχή:"This is sparta" και μετά είχε μια τέλεια μελωδία!

Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος..thanks a lot!!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά!επιτέλους βρίκα το site μου:p το τι καμμάτια έχω ανακαλήψει από εδώ μέσα δε λέγεται...σας ευχαριστώ όλους!

Τώρα θα ήθελα και εγώ με τη σειρά μου να ρωτήσω μήπως ξέρει κάποιος:α)ένα τραγούδι που πρωτοακούστηκε πριν δύο καλοκαίρια κι τραγουδάει μια γυναίκα και πάει κάπως έτσι:"the music,the people,the crowd..."είναι έτσι ατμοσφαιρικό, με ωραίο ρυθμό και έπαιζε πολύ στα club.

β)Ενα τραγούδι που άκουσα σε ένα club του Ηρακλείου(Κρήτης) το ENVY το καλοκαίρι που μας πέρασε και πρέπει να ήταν remix.'Ελεγε στην αρχή:"This is sparta" και μετά είχε μια τέλεια μελωδία!

Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος..thanks a lot!!!!:D

 

το πρώτο είναι το naked - dj raw

iN seArch of a brAin...

http://img215.imageshack.us/img215/9290/maltesedogsmallyr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω το soundtrack της εκπομπής "Ερευνα με τον Παύλο Τσίμα" που προβάλετε στο MEGA. Ευχαριστώ.
ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα πριν απο λιγο στο star εδειξε την διαφημιση του one tree hill. Μηπωσ ξερει κανεις το κομματι που παιζει? Ειναι σε στυλ rap και λεει ακρκετες φορες τη λεξη someday.

 

Eίναι το Someday - Flipsyde :happy:

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει καποιος το τραγουδι που ακουστηκε χθες οταν τελειωσε το μπαμπα μην τρεχεις

 

Κι εγω ψαχνω ενα τραγουδι που εχει ακουστει αρκετες φορες στο μπαμπα μην τρεχεις- δυστυχως δεν θυμαμαι επεισοδιο η ποτε ακριβως... Πηγαινε καπως "hey daddy daddy daddy..." :O

Νομιζω τραγουδουσε γυναικα- με λιγο αστεια φωνη, σχετικα ψιλη, σαν να κρατουσε τη μυτη της :O :p Γενικα το τραγουδακι ειχε πλακα... :) :O :O

Μακαρι να μπορουσα να δωσω περισσοτερες πληροφορίες... Μπορει καποιος να βοηθησει?

"Μια αλήθεια που λέγεται με κακή πρόθεση, υπερτερεί απ' όλα τα ψέματα που μπορείς να σκαρφιστείς" Γουίλιαμ Μπλεικ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...