Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, μήπως ξέρει κανείς τι ακούγεται στο καινούριο σποτάκι για τις ταινίες του χειμώνα στο mega channel?

Eυχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα παιδιά, μήπως ξέρει κανείς τι ακούγεται στο καινούριο σποτάκι για τις ταινίες του χειμώνα στο mega channel?

Eυχαριστώ

 

:D:D
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Ψάχνω ένα τραγούδι που λέει dreams dreams. και μετά παίζει βιολί, καμία ιδέα?
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω σαν τρελος , χρονια τωρα, το σποτακι που παιζει στον best 92.6 που ειναι μια γυναικια φωνη και λεει το ονομα του σταθμου..

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω σαν τρελος , χρονια τωρα, το σποτακι που παιζει στον best 92.6 που ειναι μια γυναικια φωνη και λεει το ονομα του σταθμου..

 

Δεν ξέρω ποιό λες και στο site τους δεν έχουν το σποτάκι, αλλά πιο παλιά έβαζαν το Undress Me Now των Morcheeba στο σποτ τους πριν μιλήσει η τύπισσα που λέει "Best", δες μήπως είναι αυτό.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ποιό λες και στο site τους δεν έχουν το σποτάκι, αλλά πιο παλιά έβαζαν το Undress Me Now των Morcheeba στο σποτ τους πριν μιλήσει η τύπισσα που λέει "Best", δες μήπως είναι αυτό.

 

Οχι δυστυχως δεν ειναι αυτο...Η γυναικεια αυτη φωνη λεει ακριβως "Best 92.6 " Σιγουρα αν ακους πρεπει να το εχεις πετυχει!:)

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

τις τελευταίες μέρες πετυχαίνω σε σταθμό με ξένα τραγούδια ένα ξένο που μοιάζει πολύ στη μελωδία με τη μουσική που ακούγεται στη διαφήμιση του nescafe

και το τραγουδάει γυναίκα. Καμιά βοήθεια;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Ένα τραγουδάκι στα γρήγορα το οποίο δεν μπορώ να βρω.

Put your loving arms around me μαζί με μουσική από I Follow Rivers - Likke Li

Το άκουσα στο Plus Radio πριν λίγη ώρα .

Τελικά το βρήκα μόνος μου...

http://www.youtube.com/watch?v=nC8xoKnzu8k&feature=share

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Ψάχνω ένα τραγούδι που λέει dreams dreams. και μετά παίζει βιολί, καμία ιδέα?

 

Aυτό μήπως??

 

 

τις τελευταίες μέρες πετυχαίνω σε σταθμό με ξένα τραγούδια ένα ξένο που μοιάζει πολύ στη μελωδία με τη μουσική που ακούγεται στη διαφήμιση του nescafe

και το τραγουδάει γυναίκα. Καμιά βοήθεια;

 

Aυτό θα λες

 

http://www.youtube.com/watch?v=nDViVuBISKU

 

Το δικό μου κάποιος??

 

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ναι! Σε ευχαριστώ πολύ!! :)

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δυστυχως δεν ειναι αυτο...Η γυναικεια αυτη φωνη λεει ακριβως "Best 92.6 " Σιγουρα αν ακους πρεπει να το εχεις πετυχει!:)

 

αφου το ψαχνεις σαν τρελος γτ δεν τους περνεις τηλεφωνο να τους ρωτησεις?

iphone xs max ipad 6th gen
Link to comment
Share on other sites

Οχι δυστυχως δεν ειναι αυτο...Η γυναικεια αυτη φωνη λεει ακριβως "Best 92.6 " Σιγουρα αν ακους πρεπει να το εχεις πετυχει!:)

 

Μήπως είναι αυτό;

 

http://www.youtube.com/watch?v=DWt6XxP2biE

 

Βρήκα κάτι αναφορές στο net.

Link to comment
Share on other sites

Θα μου επιτρέψουν οι μικρότεροι μια βουτιά στο παρελθόν,γιατί δεν μπαίνω συχνά και με έπιασε μια καλή δόση νοσταλγίας έτσι ξαφνικά σήμερα το βράδυ...trance..progressive στα καλά της..τέλη 90..αρχές 00...

δυναμώστε το..και κουνηθείτε..

 

τα χαιρετίσματά μου στους παλιούς ειδικά..ξέρουν αυτοί..

Link to comment
Share on other sites

Να'σαι καλά για την υπενθύμιση φίλε.. άκουσε κι αυτό:

 

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουσα στον best ενα τραγουδι που με τρελανε..το ψαχνω εδω και 2-3 εβδομαδες αλλα τιποτα..το κακο ειναι οτι οι στιχοι του αν και λιγοι δεν ακουγονταν καθαρα..ελεγε σιγουρα "much bad things" εχω την εντυπωση οτι ελεγε "i did/tell much bad things to her" χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος.παντως ελεγε συνεχεια αυτη την προταση στην οποια σιγουρα υπηρχε το "much bad things"!μονο αυτο και συνεχεια. αν το ξερει καποιος ας βοηθησει παρακαλω πολυ το ψαχνω καθε μερα αλλα τιποτα..ευχαριστω εκ των προτερων!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ακουσα στον best ενα τραγουδι που με τρελανε..το ψαχνω εδω και 2-3 εβδομαδες αλλα τιποτα..το κακο ειναι οτι οι στιχοι του αν και λιγοι δεν ακουγονταν καθαρα..ελεγε σιγουρα "much bad things" εχω την εντυπωση οτι ελεγε "i did/tell much bad things to her" χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος.παντως ελεγε συνεχεια αυτη την προταση στην οποια σιγουρα υπηρχε το "much bad things"!μονο αυτο και συνεχεια. αν το ξερει καποιος ας βοηθησει παρακαλω πολυ το ψαχνω καθε μερα αλλα τιποτα..ευχαριστω εκ των προτερων!!

 

Δεν νομίζω να είναι αυτό

αλλά και να μην είναι τουλάχιστον θα ακούσεις κάτι ενδιαφέρον.
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να είναι αυτό
αλλά και να μην είναι τουλάχιστον θα ακούσεις κάτι ενδιαφέρον.

 

οχι αδερφε δεν ειναι αυτο..σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση παντως!καμια αλλη ιδεα κανεις??

Link to comment
Share on other sites

οχι αδερφε δεν ειναι αυτο..σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση παντως!καμια αλλη ιδεα κανεις??

 

Δώσε περισσότερες πληροφορίες αν γίνεται...είδος μουσικής (μιας και δεν ξέρουμε όλοι τι παίζει ο μπεστ); ανδρικά φωνητικά να φανταστώ βάσει των στίχων που παρέθεσες;

 

Δοκίμασε αυτό http://www.midomi.com/ και αυτό http://www.watzatsong.com/en αν και με τους λίγους στίχους που αναφέρεις δε νομίζω να σου δώσουν αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν ετυχε καποιος σημερα να δει το τηλεπαιχνιδι του αντ1 supergame αυτο το ολιγολεπτο που δινει 500 ευρω λεω.γυρω στις 2 ηταν και επαιζε απο πισω ενα ανεβαστικο κομματι με γυναικεια φωνητικα και ελεγε i need your love..ειχε παρα πολυ ωραιο ρυθμο και μελωδια..αν το ξερει καποιος ας μου πει ποιο ειναι...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...