Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σε ολους σας και μπραβο για την ολη την προσπαθεια που κανετε. Προσωπικα ψαχνω κατι που το παιζει συνηθως ο nitro πρωινες ορες 10-12 πριν βγει ο κωστοπουλος. δεν μπορω να ακουσω στιχους γιατι εργαζομαι σε θορυβοδες περιβαλλον παντως μιαζει με conjure one-tears from the moon, dido-everything to loose. ειναι αυτο το στυλ. ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...ψαχνω ενα παλιοτερο τραγουδι, πολυ γνωστο που επαναλαμβανεται η λεξη yeah πολλες φορες... σας λεει κατι?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας...ψαχνω ενα παλιοτερο τραγουδι, πολυ γνωστο που επαναλαμβανεται η λεξη yeah πολλες φορες... σας λεει κατι?

 

TEXAS - Inner Smile

From the child and from the fool, one learns the truth. :lol:
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα τραγουδι rnb που πρεπει να ναι remix καπoιου γνωστου τραγουδιου.. κ στιχους (απ'ο,τι μπορεσα να καταλαβω..) "hey.. all the ladies in the club...let me hear you say.. " ... καμια βοηθεια???? :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

εχω φαει κολλημα με ενα στιχο αλλα δε μπορω να θυμηθω τπτ αλλο...

 

"οι στιγμες μας στο μυαλο σου σα ταινια θα γυρνανε"

 

ή κατι τετοιο....ποιος και τι ρε παιδια;;;;;

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

εχω φαει κολλημα με ενα στιχο αλλα δε μπορω να θυμηθω τπτ αλλο...

 

"οι στιγμες μας στο μυαλο σου σα ταινια θα γυρνανε"

 

ή κατι τετοιο....ποιος και τι ρε παιδια;;;;;

Θυμάσαι μήπως αν το λέει άντρας-γυναίκα? Είναι μήπως hip-hop??

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά! Ψάχνω ένα τραγούδι που το άκουσα πρόσφατα σε μαγαζί και σε κάποιο σημείο λέει: ¨Αν θα μπορούσα ξανά να στο πω μια φορά το πόσο πολύ σ΄αγαπώ...Xωρίς εσένα δεν ζω... η καρδιά μου για σένα χτυπά και κοντεύω να τρελαθώ¨ Το τραγουδάει άντρας και η μουσική αλλά και η φωνή μου θύμισε πολύ Κωνσταντίνο Βήτα. Αν μπορείτε σας παρακαλώ πολύ να βοηθήσετε... Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Τωρα θα μου πειτε ψαχνεις ψιλους στ΄αχυρα,αλλα εκει εχω καταντησει!:O

Ψαχνω ενα electro house,electro σκετο δεν ξερω,που ελιωσε τα club's σε νησια,παντου, ολο το καλοκαιρι! Πολυ ξεσηκωμα! Αν γνωριζεται κατι απαντησε!:)

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου δεν ειναι αυτο εαν απαντησες για μενα. Δεν εχει λογια,απλα επιασα να λεει ενας ορισμενες φορες ''don't stop''...ειναι πολυ δυνατο κομματι...
Link to comment
Share on other sites

Θυμάσαι μήπως αν το λέει άντρας-γυναίκα? Είναι μήπως hip-hop??

 

Αν ειναι δυνατον...ειναι το "Μη κανεις πως δεν θυμασαι" τελικα απο Mystique...

και γω εψαχνα ολο το λαικο ρεμπερτοριο!! :lol::lol::lol::lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Forza Ferrari!

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ ωραίο κομματάκι...

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

γνωστο(?) κομματι με στιχο: child is my name. γυναικεια φωνητικα

 

ευχαριστω

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Mηπως ξερει κανεις την μουσική που συνοδευει την παρουσιαση των ταινιών σε τρειλερ του STAR CHANEL

 

Thanks !!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!

 

Ψάχνω ένα τραγούδι της Άννας Βίσση όπως λέει και ο τίτλος το οποίο έχει ρυθμό bachata, για όποιον ασχολείται με τη μουσική ή το χορό.

 

Το άκουσα σήμερα στο love radio 7.30 - 8.00 το πρωί αλλά δε θυμάμαι καθόλου τα λόγια για να μπορέσω να το βρω... :cry:

 

Το τραγούδι αυτό εγώ πρώτη φορά το ακούω, χωρίς να σημαίνει ότι είναι καινούριο.

 

Μπορεί να με διαφωτίσει κανείς? PLZZZZZZZZ!:rolleyes:

 

Ευχαριστώ!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω κ άλλο δυσκολάκι για σας!

Το τραγούδι το άκουσα στον RED FM το βραδάκι κατα τις 11, αρκετά γνωστό, ήταν μάλλον alternative rock ψιλο-χαλαρό και ακουγόταν αρκετά το μπάσσο, στο ρεφρεν ανέβαζε ένταση και έλεγε κάτι σε στυλ "saaaaaaay whyyy" η φώνη παίζει και να ήταν γυναικεία αλλά δε παίρνω όρκο...

Αυτή είναι η αποστολή σας για σήμερα :P

 

ΑΚΥΡΟ! ΑBORT THE MISSION! REPEATl: ABORT!

To βρήκα, είναι το: Tired Pony - Dead American Writers

Edited by MCAntonio
βρέθηκε
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ψαχνω το τραγουδι these boots are made for walking αλλα οχι με τραγουδιστρια την nancy sinatra ειναι σε πιο καινουργια εκδοση πιο club εκδοση το ιδιο κομματι!!! ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια ψαχνω το τραγουδι these boots are made for walking αλλα οχι με τραγουδιστρια την nancy sinatra ειναι σε πιο καινουργια εκδοση πιο club εκδοση το ιδιο κομματι!!! ευχαριστω :)

 

 

Mήπως αυτη ? :)

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...τις τελευταίες μερες ψάχνω ένα παλιό κομμάτι που το άκουσα φευγαλέα σε ενα μαγαζί...απο ότι θυμάμαι έλεγε συνεχεια i remember...κατι άλλο και μετά συνέχεια:)...do something do something... ή say something say something.. είχε βιολί στο ρεφραίν και είναι πάρα πολυ γνωστό και όχι σχετικά καινούριο τραγούδι...Ξέρω είναι λίγα τα στοιχεία που δίνω...αλλα αν μπορέσει και με βοηθήσει..:O Thanx προκαταβολικά...

 

Υ.Γ Γυναικεία φωνή...

Edited by Cloud
Life Is Good
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά...τις τελευταίες μερες ψάχνω ένα παλιό κομμάτι που το άκουσα φευγαλέα σε ενα μαγαζί...απο ότι θυμάμαι έλεγε συνεχεια i remember...κατι άλλο και μετά συνέχεια:)...do something do something... ή say something say something.. είχε βιολί στο ρεφραίν και είναι πάρα πολυ γνωστό και όχι σχετικά καινούριο τραγούδι...Ξέρω είναι λίγα τα στοιχεία που δίνω...αλλα αν μπορέσει και με βοηθήσει..:O Thanx προκαταβολικά...

 

Υ.Γ Γυναικεία φωνή...

 

Μήπως λες το

;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...