Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα,εχω ηχογραφησει ενα τραγουδι και θελω να μου πειτε -παρα την κακη ποιοτητα ηχου- μηπως το αναγνωριζει κανεις..Βεβαια δεν γνωριζω πως ακριβως να το ανεβασω στην σελιδα οποτε αρχικα ας λυσουμε αυτο το προβλημα....Ευχαριστω εκ των προτερων....
Φιλικά...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδιά! Ξέρετε πως λέγεται το τραγούδι στο διαφημιστικό του Nitro Radio 102.5 που λέει : '' One, two, aaaaaa (κραυγή)''- Όχι αυτό που λεει '' you make me feel so right''. Ευχαριστώωωω :-)
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω ενα ξενο μπιτακι, το ακουσα στο ραδιο, και επιασα τα εξης: (εστω στο περιπου)

 

for the love and music, for the love and dance, blablabla and romance...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

help παιδια,ποιος το λεει το κοματι αυτο?

http://rapidshare.com/files/294650867/city_streets_2.mp3.html

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ένα τραγούδι που στο ρεφραίν λέει:"άραξε μικρό μου άραξε τους κύκλους σου τους τάραξε το φωτεινό σου αστέρι κοντά σ'έχει φέρει"

παλιό είναι,γυναίκα το λέει.

το έψαξα στο google αλλά τίποτα!το ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ένα τραγούδι που λέει "I'm good when nothin going wrong"

είναι χαουζ,τρανς κάτι τέτοιο...δεν είναι το γνωστό του Armin...

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

ένα τραγούδι που στο ρεφραίν λέει:"άραξε μικρό μου άραξε τους κύκλους σου τους τάραξε το φωτεινό σου αστέρι κοντά σ'έχει φέρει"

παλιό είναι,γυναίκα το λέει.

το έψαξα στο google αλλά τίποτα!το ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ενα τραγουδι απο γυναικα το ακουσα σημερα στο Nitro και ξεκιναει μετην λεξη someday και εινα αρκετα ρυθμικο.Αν θυμαμαι καλα πρεπει να ειναι συγκροτημα αλλα δεν καταφερα να συγκρατησω τιποτε.Καθε βοηθεια δεκτη.
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω ενα τραγουδι απο γυναικα το ακουσα σημερα στο Nitro και ξεκιναει μετην λεξη someday και εινα αρκετα ρυθμικο.Αν θυμαμαι καλα πρεπει να ειναι συγκροτημα αλλα δεν καταφερα να συγκρατησω τιποτε.Καθε βοηθεια δεκτη.

 

για δες αυτο http://www.youtube.com/watch?v=JK2lEnKm-E4, εγω παντως αυτο το someday εψαχνα και ειναι αυτο :)

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω τραγουδακι, παιζει αρκετα στον Radio DeeJay, και στο ρεφραιν λεει ενας τυπας:

"give me love love now" η "give your love love now"... καπως ετσι..

ειναι beat-ακι. αν το ξερει καποιος... τον ευχαριστω!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω τραγουδακι, παιζει αρκετα στον Radio DeeJay, και στο ρεφραιν λεει ενας τυπας:

"give me love love now" η "give your love love now"... καπως ετσι..

ειναι beat-ακι. αν το ξερει καποιος... τον ευχαριστω!!!

 

Μήπως λες αυτό:

; :worry:
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για το ενδιαφερον!

 

δεν ειναι αυτο ομως.. σκεφτηκα αρχικα βλεποντας το βιντεο, μηπως ηταν κανα remix απο αυτο, γιατι, οπως και να το κανουμε, αυτο που ποσταρες ειναι καπως... αρχαιο!!! αλλα τελικα δε μου θυμιζε τιποτα!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για το ενδιαφερον!

 

δεν ειναι αυτο ομως.. σκεφτηκα αρχικα βλεποντας το βιντεο, μηπως ηταν κανα remix απο αυτο, γιατι, οπως και να το κανουμε, αυτο που ποσταρες ειναι καπως... αρχαιο!!! αλλα τελικα δε μου θυμιζε τιποτα!

 

Kanye West - Love Lockdown?

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω ένα τραγούδι με τους παρακάτω στοίχους :

νιωθω να πεφτω μην μ αφησεις στο σωμα σου να με κοιμησεις

εψαχνα χρονια να σε βρω τωρα μαζι σου στο βυθο

Έψαξα στο γοογλη αλλά δεν βρήκα τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

ω ναι! αυτο ηταν!! ευχαριστω πολυ φιλος!:)

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Εχει ασχοληθει κανεις με Yanni?Ο υπεροχος αυτος τυπος εχει ενα τραγουδι με πιανο παρα πολυ γνωστο και παρα πολυ δυνατο.Δυστυχως δεν εχει στιχους ομως οπως ξερουμε.Αν εχει κανεις καμια ιδεα ποιο μπορει να ειναι,ας ριξει ενα reply!:)
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Εχει ασχοληθει κανεις με Yanni?Ο υπεροχος αυτος τυπος εχει ενα τραγουδι με πιανο παρα πολυ γνωστο και παρα πολυ δυνατο.Δυστυχως δεν εχει στιχους ομως οπως ξερουμε.Αν εχει κανεις καμια ιδεα ποιο μπορει να ειναι,ας ριξει ενα reply!:)

 

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

 

Κι αν δεν είναι αυτό, σίγουρα θα είνα κάποιο από το album "Yanni Live at the Acropolis"...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Θελω να φτιαξω ενα video απο ενα ταξιδι μου με τη μηχανη και το ηθελα.Ειστε υπεροχοι!Ευχαριστω!:happy::happy::happy:
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...