Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ενα τελευταιο

λινκ για εβαυ για καλη 8αρα καρτα σε καλη τιμη(νομιζω γυρω στα 50 γιουρος πρπει να ειναι ε? και μια καλι θηκη?αξιζει ι κρουσελ? για πειτε σαν πιο εμπειροι θενξ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ενα τελευταιο

λινκ για εβαυ για καλη 8αρα καρτα σε καλη τιμη(νομιζω γυρω στα 50 γιουρος πρπει να ειναι ε? και μια καλι θηκη?αξιζει ι κρουσελ? για πειτε σαν πιο εμπειροι θενξ

 

Ο Καρτέλος την έχει 56 την 8αρα, για θήκη το μόνο που ξέρω είναι οτι αυτη του eshop ειναι μεγαλη ΜΑΠΑ

Link to comment
Share on other sites

@galinos μεσα στο root της καρτας μνημης σου υπαρχουν 2 φακελοι με το ονομα Sygic και Maps, τους 2 φακελους που σου ειπα τους εκανες διαγραφη με τον x-plore η με card reader? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

pπαιδια σας εχω σπασει τα νευρα συγνωμη. αλλα παω να τρελαθω

 

δεν ειμαι και ασχετος γενικα με τεχνολογια αλα σημερα τα εχω παιξει.ετσι μουρχεται να το σπασω. η μεταβαση απο σονυ ερικσον σε νοκια μου εχει καψει τον εγκεφαλο.

 

πολλες ερωτησεις μαζεμενς, αφου αφιερωσα αρκετη ωρα να διαβαζω και το εγχειρηδιο

 

δε μπορω μ,ε τιποτα να σθνδεθω με το wlan. με οποιο τροπο και να δοκιμασα με το που εβαζα το wep key και παταγα οκ εψαχνε και μου ελεγε wlan not available η κατι τετοιο

 

εγω αυτο που θελω ειναι να ρυθμισω το wlan του σπιτιου μου να μπαινει ιντερνετ μονο απο εκει(η απο αλλο αν βρω πουθενα εξω)

 

πως το κανω ρε παιδια ελεος εχω πελαγωσει.

υπαρχει καποια ρυθμιση που να του απαγορευσω να μου συνδεεται στο ιντερνετ μεσω της κοσμοτε που εχω συνδεση? ετσι ωστε μονο με wlan να μπαινει ιντερνετ?

 

οσον αφορα τισ επαφες πηρα τα 3 μιας και πρπει να τις κανω ολες χειροκινητα κλαψ

 

βρηκα το σαιτ του κατερελου

η 8αρα καρτα ειναι η πιο συμφερουσα τιμη σε αυτο το μαγαζι? να την παρω απο εκει?

το pc μου δεν εχει card reader υπαρχει κανα usb adapter sth suskeyasia τισ καρτας η πρπει να αγορασω?(υπαρχει και αν ναι ποσο παει?)

η μπορω και να περναω τα δεδομενα απο το κινητο στο pc απευθειας με το usb που συνδεει κινητο και πισι?

 

ρε παιδια οι θηκες που βρηκα στο εβαυ ειναι ολες λεει η ασπρες η μαθρες η γκρι. καμια διαφανης?

η ειναι αυτη που λεει οτι ειναι clear?

 

να προτιμησω σιλικον?

οι κρουσελ που καποτε λεγατε, μου φαινεται πολυ ογκωδης

 

εχω μερικα λινκ μπορειτε να μοθ πειτε ποια λεει να παρω?

και τι χρωμα ρε ****το? η να δωσετε κανα αλλο λινκ? πλιζ? εσεις τι εχετε παρει?

οι crystal case τι λενε? αν ειναι ακαμπτες δεν ειναι κακο αυτο?

 

http://cgi.ebay.com/Screen-Protecter-Crystal-Case-Nokia-N82-Crystal-Case_W0QQitemZ110230551190QQihZ001QQcategoryZ20367QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.com/Brand-New-Silicone-Skin-Case-For-Nokia-N82_W0QQitemZ360030044916QQihZ023QQcategoryZ20367QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.com/OZ-SELLA-Soft-Silicone-Silicon-Case-Cover-for-Nokia-N82_W0QQitemZ330217257392QQihZ014QQcategoryZ59913QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.com/Clear-Silicon-Case-for-Nokia-N82_W0QQitemZ350035066500QQihZ022QQcategoryZ59913QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.com/Grey-Silicon-Case-for-Nokia-N82_W0QQitemZ370030778745QQihZ024QQcategoryZ59913QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

 

το αυτοκολητακι που εχει το κινητο πανω στην οθονη ειναι το λεγομενο screen protector, η πρπει να παρω αλλο αν θελω?

 

 

εχω πελαγωσει παιδια. πλιζ βοηθηστε γιατι θα φαει σουτ και ειναι κριμα. τουλαχιστον να μπω στο λαν ρε ****το. γιαυτο το feauture πηρα το κινητο και δε μπορω να το κανω να δουλεψει.....

 

 

ναστε καλα και συγνωμη το ξερω οτι ειμαι σπαστικος. για εφαρμογες δε ρωταω ακομη μιασ και θελω πρωτα να παρω την 8 gb καρτα. ναστε καλα.δειτε μεχρι τι ωρα ειμαι ξυπνιος.....

ελεος αγανακτησα

 

 

 

ps.

 

μια τελευταια απορια.

αυτη

http://www.katerelos.gr/product_info.php?products_id=4155

συνδεεται με usb σε πισι

ενω η αποκατω οχι? ποια να παρω?

http://www.katerelos.gr/product_info.php?cPath=42_210&products_id=4415

 

 

 

πσ2

 

το πολυπληκτρο ρε παιδιαστο κεντρο μου φαινεται οτι θα ξεκολησει ετσι πρπει ναναι?

δε μου φαινεται στιβαρο νομιζο οτι με λιγη δυναμη ευκολα θα το εβγαζα και οτι αποκλειεται νααντεξει 2 χρονια ξερω γω

Link to comment
Share on other sites

Είναι γεγονός αυτό το πρόβλημα...

Αυτό που μπορείς να κάνει είναι να πας μέσω ενός File Explorer (πχ X-plore) και να θέσεις attributes στο φάκελο που περιέχει τις εικόνες του sygic.

Δοκιμασα να κανω hidden τον φακελο αλλα στην εκθεση συνεχιζει να δειχνει τις φωτογραφιες

(συγκεκριμενα, δειχνει μια φωτογραφια 73 φορες οσες ειναι συνολικα δλδ) :confused:

 

Επισης, ενα αλλο προβλημα ειναι οτι μερικες φορες οταν μενει απο μπαταρια

ή το κλεινω κολλαει στο pin και πρεπει να βγαλω την μπαταρια για να συνελθει. Λετε να φταιει η SIM?

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω μ,ε τιποτα να σθνδεθω με το wlan. με οποιο τροπο και να δοκιμασα με το που εβαζα το wep key και παταγα οκ εψαχνε και μου ελεγε wlan not available η κατι τετοιο

 

εγω αυτο που θελω ειναι να ρυθμισω το wlan του σπιτιου μου να μπαινει ιντερνετ μονο απο εκει(η απο αλλο αν βρω πουθενα εξω)

 

πως το κανω ρε παιδια ελεος εχω πελαγωσει.

υπαρχει καποια ρυθμιση που να του απαγορευσω να μου συνδεεται στο ιντερνετ μεσω της κοσμοτε που εχω συνδεση? ετσι ωστε μονο με wlan να μπαινει ιντερνετ?

 

Για να μην συνδέεται μόνο του με την cosmote, θα πας

Ιστός--> ρυθμίσεις--> γενικές και θα επιλέξεις

σημείο πρόσβασης: ερώτηση πάντα

ώστε να επιλέγεις εσύ κάθε φορά ποιά σύνδεση θα χρησιμοποιήσεις

 

Όσον αφορά τη σύνδεση του σπιτιού σου, έχεις ασύρματο router

ή θες να το συνδέσεις μέσω του pc σου;

Link to comment
Share on other sites

δε μπορω μ,ε τιποτα να σθνδεθω με το wlan. με οποιο τροπο και να δοκιμασα με το που εβαζα το wep key και παταγα οκ εψαχνε και μου ελεγε wlan not available η κατι τετοιο

 

Δοκίμασε να συνδεθείς στο WLAN πηγαίνοντας εργαλεία->οδηγός WLAN. Πρόσεξε να δίνεις τα keys σωστά και να είσαι σχετικά κοντά στο ρουτερ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα. μολις πηρα το ν82. πριν ειχακ800

επειδη ειναι αργα και βιαζομαι για μια γρηγορη απαντηση ποιος μπορει να μου πει γιατι ενω παω να στειλω τισ επαφες με μπλε δοντι δεν τισ δεχεται το ν82? τι κανω λαθος? αυτο θελω να μαθω αμεσα. τα υπολοιπα σιγα σιγα διαβαζω εδω και καιρο το θρεντ

 

επισης το κιπαντ μοθ φαινεται λιγο ξεχαρβαλωμενο προσ τα πανω δε πιστευω να σπασει ε? σε ολους ετσι ειναι? θενξ

Καλορίζικο!

Όντως το d-pad μοιάζει λίγο ξεχαρβαλωμένο και κακής ποιότητας, αλλά δεν πρόκειται να ξεκολλήσει, άμεσα τουλάχιστον.

 

Υπάρχει και άλλος τρόπος να τις περάσεις τις επαφές.

Αν σου δίνει τη δυνατότητα το K800 να τις περάσεις στον υπολογιστή ως αρχεία .vcf και μετά να τις περάσεις στο N82 μέσω του PC Suite.

 

 

*******************************************

επισης καποιος ειχε πει παλαιοτερα οτι δε μπρουσε να συνδεθει με το wlan παρολο ποθ το κλειδι το εβαζε σωστα. το ιδιο επαθα και εγω....

 

μπορω να κανω καμια ρυθμιση ετσι ωστε μοναχα μεσω wlan να μπαινει ιντερνετ? για να μη χρεωνομαι με τιποτα?

Για δοκίμασε αυτό:

Μενού > Εργαλεία > Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Ασύρματο δίκτυο LAN > Επιλογές > Προχωρημένες Ρυθμίσεις. Θα επιβεβαιώνεις την επιλογή σου και μετά θα απενεργοποιήσεις την αυτόματη διαμόρφωση.

Τέλος, απενεργοποίησε και την εξοικονόμηση ενέργειας.

Καλό είναι να μην αλλάξεις άλλες ρυθμίσεις...

 

 

*******************************************

δε μπορω μ,ε τιποτα να σθνδεθω με το wlan. με οποιο τροπο και να δοκιμασα με το που εβαζα το wep key και παταγα οκ εψαχνε και μου ελεγε wlan not available η κατι τετοιο

 

εγω αυτο που θελω ειναι να ρυθμισω το wlan του σπιτιου μου να μπαινει ιντερνετ μονο απο εκει(η απο αλλο αν βρω πουθενα εξω)

 

πως το κανω ρε παιδια ελεος εχω πελαγωσει.

υπαρχει καποια ρυθμιση που να του απαγορευσω να μου συνδεεται στο ιντερνετ μεσω της κοσμοτε που εχω συνδεση? ετσι ωστε μονο με wlan να μπαινει ιντερνετ?

Σου απάντησε η Loutrikan εδώ #1758.

 

βρηκα το σαιτ του κατερελου

η 8αρα καρτα ειναι η πιο συμφερουσα τιμη σε αυτο το μαγαζι? να την παρω απο εκει?

το pc μου δεν εχει card reader υπαρχει κανα usb adapter sth suskeyasia τισ καρτας η πρπει να αγορασω?(υπαρχει και αν ναι ποσο παει?)

η μπορω και να περναω τα δεδομενα απο το κινητο στο pc απευθειας με το usb που συνδεει κινητο και πισι?

Οι περισσότερες κάρτες έχουν μαζί τους και card reader.

 

Συνδέοντας το κινητό με τον υπολογιστή, στο κινητό σου εμφανίζεται ένα pop-up παράθυρο με κάποιες επιλογές.

  • Η επιλογή “PC Suite” απαιτεί το πρόγραμμα της Nokia για τον υπολογιστή PC Suite. Το βρίσκεις εδώ: #6.
  • Η επιλογή “Μεταφορά αρχείων” κάνει το κινητό να συμπεριφερθεί ως μέσω μαζικής αποθήκευσης, δηλαδή ως flash USB. Σ΄ αυτή τη περίπτωση δεν χρειάζεσαι το PC Suite.

το αυτοκολητακι που εχει το κινητο πανω στην οθονη ειναι το λεγομενο screen protector, η πρπει να παρω αλλο αν θελω?

Αν θέλεις άστο, να μην γρατζουνιστεί η οθόνη.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η μεγιστη διαρκεια μπαταριας που εχετε πετυχει στο Ν82 με λογικη χρηση, κυριως ομιλιας ?

 

με χρηση gps ποσο κραταει ?

Προσωπίκα χωρίς μεγάλη χρήση gps, wifi και περίπου 20'-30' ομιλία την ημέρα με το bluetooth headsfree συνέχεια συνδεμένο και το βράδυ <εκτός σύνδεσής> κρατάει άνετα 2 μέρες...

υπόψιν όμως δεν έχω κανένα πρόγραμμα περασμένο πάνω του που να τρέχει στο background

Live your Life, the way you Like....

But don't hurt me....

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 3 μερες ειμαι και εγω κατοχος του Ν82..

Εχω το εξης προβλημα, ενω φορτωσα κανονικα τους χαρτες μεσω Map loader με εντοπιζει αμεσα αλλα δεν μπορω με τιποτα να κανω πλοηγηση!

Με βγαζει σε ενα menu που με παραπεμπει να αγορασω η να δω αν ειναι διαθεσιμη η φωνητικη πλοηγηση δωρεαν, παταω οκ κανει πως συνδεεται και μετα μου βγαζει μια λιστα με χωρες.. Επισης οταν παω να κανω αναζητηση μεσω διευθυνσης μου λεει παντα δεν βρεθηκαν δεδομενα.. Εχω διαβασει 35 σελιδες απο το Thread και συνεχιζω ακαθεκτος..

Link to comment
Share on other sites

Για να μην συνδέεται μόνο του με την cosmote, θα πας

Ιστός--> ρυθμίσεις--> γενικές και θα επιλέξεις

σημείο πρόσβασης: ερώτηση πάντα

ώστε να επιλέγεις εσύ κάθε φορά ποιά σύνδεση θα χρησιμοποιήσεις

 

Όσον αφορά τη σύνδεση του σπιτιού σου, έχεις ασύρματο router

ή θες να το συνδέσεις μέσω του pc σου;

ασυρματο

 

εκανα και τη ρυθμιση ποθ λες αλλα τζιφος

 

 

 

 

 

Δοκίμασε να συνδεθείς στο WLAN πηγαίνοντας εργαλεία->οδηγός WLAN. Πρόσεξε να δίνεις τα keys σωστά και να είσαι σχετικά κοντά στο ρουτερ.

 

τιποτα φιλε μου παλι τζιφος

 

 

 

 

ρε παιδια παω να τρελαθω τα κανω ολα οσα λετεκαι ενω μου λεει οριστηκε σημειο προσβασης το δικτυο wlan παιε να συνδεθει και μου πεταει συνδεση αδυνατη. δε βρεθηκε δικτυο wlan

 

φοβαμαι μην εχω ελατωματικο κινητο.

 

ουτε δορυφορο βρισκει βεβαια ειμαι στο μπαλκονι και εχει συννεφα.επισης η χρηση δικτυοθ την εχω απενεργοποιημενη καλα δεν εκανα?

Link to comment
Share on other sites

ασυρματο

 

εκανα και τη ρυθμιση ποθ λες αλλα τζιφος

Τι εννοείς τζίφος;

Κάθε φορά σε ρωτάει με ποιο access point θέλεις να συνδεθείς. Εσύ απλά θα επιλέγεις το "Αναζήτηση WLan".

Αν θέλεις μπορείς να διαγράψεις τα access points που υπάρχουν στη συσκευή. Για να το κάνεις αυτό θα πας στις Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Σημεία πρόσβασης και θα σβήσεις τα "Cosmote Internet" και "Cosmote GPRS". Το "Cosmote GPRS-MMS" μη το πειράξεις, χρησημοποιείται για την αποστολή/λήψη mms.

 

 

ρε παιδια παω να τρελαθω τα κανω ολα οσα λετεκαι ενω μου λεει οριστηκε σημειο προσβασης το δικτυο wlan παιε να συνδεθει και μου πεταει συνδεση αδυνατη. δε βρεθηκε δικτυο wlan

 

φοβαμαι μην εχω ελατωματικο κινητο.

Συμβαίνει πολλές φορές.

Δοκίμασε αυτό που σου είπα εδώ: #1759;

 

 

ουτε δορυφορο βρισκει βεβαια ειμαι στο μπαλκονι και εχει συννεφα.επισης η χρηση δικτυοθ την εχω απενεργοποιημενη καλα δεν εκανα?
Η πρώτη φορά που κλειδώνει αργεί αρκετά. Θα πρέπει να έχεις υπομονή, ειδικά όταν έχεις απενεργοποιήσει τη χρήση δικτύου.

Για πλοήγηση υπάρχουν και καλύτερα προγράμματα, δες τα ανάλογα θέματα των Sygic GPS Navigator και Garmin Maps Mobile™ XT.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ακριβώς ένα μήνα, πήρα πίσω το Ν82 μου που είχα δώσει στον Γερμανό για service…

Είχα δηλώσει σαν βλάβες το gps και την μπροστά camera και τώρα που μου ηρθε, το πιστοποιητικό ελέγχου λέει πως έγινε επισκευή λογικού κυκλώματος και αναβάθμιση λογισμικού, test pc επιτυχές, test χρήσης επιτυχές..

 

ΑΜ ΔΕ!

Το πρώτο που δοκίμασα ήταν η μπροστά κάμερα μιας και ήταν το ποιο εύκολο να δω αν δουλεύει..

Τίποτα.. μου βγάζει πάλι το ίδιο μήνυμα.. «μη αναμενόμενο σφάλμα. Σβήστε και ανοίχτε πάλι τη συσκευή»

Το gps δεν δουλεύει ούτε αυτό. Δεν το δοκιμάζω με χρήση gprs γιατί δεν θέλω να χρεώνομαι.

 

Τι λέτε να κάνω?!?

Να το δώσω πάλι στο Γερμανό…με τίποτα! Να μείνω χωρίς κινητό για κανα μήνα πάλι και στο τέλος να μην φτιάξουν τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Να πας και πάλι στο Γερμανό και να τους το τρίψεις στα μούτρα!:mad::chair:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς τζίφος;

Κάθε φορά σε ρωτάει με ποιο access point θέλεις να συνδεθείς. Εσύ απλά θα επιλέγεις το "Αναζήτηση WLan".

Αν θέλεις μπορείς να διαγράψεις τα access points που υπάρχουν στη συσκευή. Για να το κάνεις αυτό θα πας στις Ρυθμίσεις > Σύνδεση > Σημεία πρόσβασης και θα σβήσεις τα "Cosmote Internet" και "Cosmote GPRS". Το "Cosmote GPRS-MMS" μη το πειράξεις, χρησημοποιείται για την αποστολή/λήψη mms.

 

φιλε το εκανα αυτο αλλα τιποτα οπως προειπα. και τα access point διεγραψα αλλα και παλι τιποτα. οταν βγαλω το WEP ΑΠΟ ΤΟ ΡΟΥΤΕΡ και το αφησω ξεκλειδωτο, μπαινει κανονικα ομως.

φοβαμαι μηπως εχω κανει καμια βλακεια με το κλειδακι και δεν εχει καλη μορφη

μπορει καποιοσ να ποσταρει το κλειδακι του wep εδω να βαλω ενα ιδιο στο ρουτερ μου? το σπινττατσ760 εχω. WEP Key Length: 64 bit εχω

και WEP Encryption Key:C9CB89384E

μηπως δεν εχει την καταλληλη μορφη? μπορει καποιος να μου δωσει ενα αλλο? μη φοβαστε αλλωστε η πιθανοτητα να ειμαι ο διπλανος σας που σας κλεβει το λαν σας ειναι μια στο δισεκατομυριο λολ

 

 

 

 

Συμβαίνει πολλές φορές.

Δοκίμασε αυτό που σου είπα εδώ: #1759;

 

φιλε μου το εκανα και αυτο αλλα τιποτα

 

 

 

Η πρώτη φορά που κλειδώνει αργεί αρκετά. Θα πρέπει να έχεις υπομονή, ειδικά όταν έχεις απενεργοποιήσει τη χρήση δικτύου.

Για πλοήγηση υπάρχουν και καλύτερα προγράμματα, δες τα ανάλογα θέματα των Sygic GPS Navigator και Garmin Maps Mobile™ XT.

 

 

οκ τωρα που θα βγω με το αμαξι θα το τσεκαρω φιλε

Link to comment
Share on other sites

Να πας και πάλι στο Γερμανό και να τους το τρίψεις στα μούτρα!:mad::chair:

 

Ναι, πολλές ιδέες μου έρχονται, αλλά το θέμα είναι τι μπορώ να κάνω νόμιμα, τι μπορώ δηλαδή να απαιτήσω?

Εγώ έδωσα σχεδόν 600 ευρώ για αυτό το κινητό και κινητό δεν έχω!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, πολλές ιδέες μου έρχονται, αλλά το θέμα είναι τι μπορώ να κάνω νόμιμα, τι μπορώ δηλαδή να απαιτήσω?

Εγώ έδωσα σχεδόν 600 ευρώ για αυτό το κινητό και κινητό δεν έχω!

Αν δεν είχε κλείσει μια εβδομάδα από τότε που το αγόρασες μέχρι τη μέρα που τους το πήγες για επισκευή μπορούσες να ζητήσεις αντικατάσταση.

 

Τώρα, δεν ξέρω τι μπορείς να κάνεις -αν μπορείς-.

Τι να πω... Πήγαινε και πες του τεχνικού του καταστήματος να το δει με τα μάτια του.

 

Υπάρχει και η γραμματεία καταναλωτή, αλλά χλωμό το βλέπω να κάνει κάτι.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ενα τελευταιο και συντομο μπορω αντι για αναλογικο ρολοι να βγαινει ψηφιακο?

 

Πήγαινε στο Ρολόϊ->Ρυθμίσεις->Τύπος ρολογιού και διάλεξε αυτό που θες.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο Ρολόϊ->Ρυθμίσεις->Τύπος ρολογιού και διάλεξε αυτό που θες.

 

θενξ. ημουν απαραδεκτος που ρωτησα κατι τοσο απλο. επρπε να το ψαξω παραπανω. θα βγω σε λιγο εξω να τσεκαρω και το gps

ελπιζω ομως καποιος να βοηθησει με το λαν

 

ναστε ολοι καλα ρε μαγκες

Link to comment
Share on other sites

θενξ. ημουν απαραδεκτος που ρωτησα κατι τοσο απλο. επρπε να το ψαξω παραπανω. θα βγω σε λιγο εξω να τσεκαρω και το gps

ελπιζω ομως καποιος να βοηθησει με το λαν

 

ναστε ολοι καλα ρε μαγκες

 

Δοκίμασε να το συνδέσεις με κάποιο άλλο WLAN, και όχι μόνο με αυτό του σπιτιού σου και πες μας αν συνδέεται

Link to comment
Share on other sites

παιδες ελεος με αυτην την vodafone.3 εβδομαδες κ το κιν δεν εχει ερθει ακομα....μεχρι που σκεφτομαι να το γειωσω και να παρω το Ν95...........

..τα σκεπάσματα είναι κρύα

κοιταζόμαστε βουβά

ό,τι απέμεινε απ' την ευτυχία

ξεψυχάει στα σκοτεινά..

Link to comment
Share on other sites

παιδες ελεος με αυτην την vodafone.3 εβδομαδες κ το κιν δεν εχει ερθει ακομα....μεχρι που σκεφτομαι να το γειωσω και να παρω το Ν95...........

 

Έχεις επιδότηση που περιμένει??? Κάποιοι φίλοι εδώ βρήκαν άκρη με το Πλαίσιο.

Για ψάξου λίγο μήπως μπορείς να μεταφέρεις την επιδότησή σου στο Πλαίσιο και να αγοράσεις το τηλέφωνο από κει. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είχε κλείσει μια εβδομάδα από τότε που το αγόρασες μέχρι τη μέρα που τους το πήγες για επισκευή μπορούσες να ζητήσεις αντικατάσταση.

 

Τώρα, δεν ξέρω τι μπορείς να κάνεις -αν μπορείς-.

Τι να πω... Πήγαινε και πες του τεχνικού του καταστήματος να το δει με τα μάτια του.

 

Υπάρχει και η γραμματεία καταναλωτή, αλλά χλωμό το βλέπω να κάνει κάτι.

 

Έχουν περάσει περίπου 20 μέρες οπότε δεν…. Το ήξερα αυτό..

 

 

Έχει κανείς εδώ μέσα τις γνώσεις να μου πει τι είναι το «λογικό κύκλωμα»?

Στο πιστοποιητικό ελέγχου του Γερμανού λέει πως έγινε επισκευή λογικού κυκλώματος και αναβάθμιση λογισμικού.

Επίσης γράφει πως το κινητό πέρασε με επιτυχία τα τεστ pc και χρήσης!

WTF?!? Πως είναι δυνατόν να περνά αυτά τα τεστ αλλά να μην έχει φτιαχτεί τίποτα?!?

Η κάμερα η μπροστινή όπως είπα και ποιο πριν μου βγάζει το μήνυμα «μη αναμενόμενο σφάλμα» και το gps όταν ενεργοποιώ το υποβοηθούμενο, βρίσκει δορυφόρους αλλά δεν lockαρει και όταν το έχω χωρίς βοήθεια δε βρίσκει τίποτα.

Υπάρχει περίπτωση να είναι θέμα software? Να του ξανακάνω δηλαδή αναβάθμιση και να στρώσει? Μπα ε?...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...