Jump to content

Ποιο είναι το χειρότερο δώρο που σας έκαναν;


sandy19
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σας παρακαλώ, σας ικετευω, σας εκλιπαρω...ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΛΟΥΤΡΙΝΑ!!!!

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ, σας ικετευω, σας εκλιπαρω...ΟΧΙ ΑΛΛΑ ΛΟΥΤΡΙΝΑ!!!!

 

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!! Σιχαίνομαι ό,τι έχει σχέση με λούτρινα λαγουδάκια, αρκουδάκια, σκυλάκια, γατάκια, ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!! Ούτε όταν ήμουν μικρότερη μου άρεσαν...

 

Να προσθέσω κι ένα δώρο που μου είχε στείλει ο πρώην μου για τη γιορτή μου στα 5 χρόνια σχέσης... μια γλάστρα! :lol::lol::lol:

Δεν το λέω από την άποψη των χρημάτων, σιγά. Ας έστελνε 5 τριαντάφυλλα αν δεν ήθελε να διαθέσει λεφτά. Αλλά γλάστρα???

Μήπως ήθελε να μου πει κάτι :happy: ??

Ξεράθηκα στο γέλιο όταν την έλαβα!!

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΤΟΠ 3;;;

 

1.ενα κηροπηγιο δελφινι..ηταν ενα μαυρο χρυσο-δελφινι που απο μπροστα κρεμονταν τρεις αλυσιδιτσες που κατεληγαν σε κατι σαν πιατακι οπου εμπαινε υγρο αρωματικο..

στην βαση του ολου διακοσμητικου ειχε θεση για κερακι ρεσω οπου με την θερμοτητα θερμαινονταν η κρεμαστη βαση.

2.μια πορτοκαλι μπλουζα μπενετον.δεν την εβαλα ποτε.

3.ενα ζευγαρι χρυσα σκουλαρικια.επισης δε τα εβαλα ποτε μου καθως δεν φοραω κιτρινο χρυσο

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θυμαμαι!συνηθως ολα καλα ηταν!..τωρα που το σκεφτομαι ισως μια ατζεντα για να γραφεις ημερολογιο!την εκανα δωρο σε καποια κοπελα!αλλα παει πολυς καιρος,ημουν δημοτικο τοτε!&αρχικα το ψιλοθεωρησα προσβολη αλλα πιο πολυ για πλακα μου την ειχε φερει ενας φιλος...
[sIGPIC][/sIGPIC]TOYOTA COROLLA AE86..&τα μυαλα στα καγκελα!!!
Link to comment
Share on other sites

profanos kai su tha tou kanes kati super:lol::lol:.

ego pali mou ti spaei otan mou fernoun doro brakia:X

 

και μενα.....:lol::lol:τη μου θυμησες...:ninja:

ευτυχως για δυο φορες μονο μου πηρανε αυτο το δωρο...:p

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Ένα γύψινο μπιμπελό από το "ό,τι πάρεις 1 ευρώ":lol:

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

'Ενα μπιμπελο μου πηρε καποια φιλη μου και οταν γυρισα σπιτι ειδα οτι ξεχασε να βγαλει απο τη βαση το "Βαφτισια" -κ κατι αλλα ελεγε- :lol: Λιγο νευριασα αλλα δεν ειπα τπτ.. :X :mad::(
Link to comment
Share on other sites

emena kapoia stigmh enas prwhn mou, mou efere dwro sta gene8lia mou ena 3ylino pinokio, san marioneta..kai kala gia ta psemata pou tou elega :X :X ..den mporw na pw oti htan to xeirotero, apla me 3afniase..
Pwleitai kinhto Palm Treo 750 axrhsimopoihto, sto kouti tou. Timh 300€, syzhtisimi
Link to comment
Share on other sites

mia skouriazmenh katsarola pou mou thn ferane dwro,kai den vgalane thn karta apo mesa pou eixe,mia kai htane dwro stous idious apo allous!!!:mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να αναφερω πως στα 12α γενεθλια μου ενας γνωστος μας,μου ειχε φερει ως δωρο ενα τζονι γουοκερ....:wacko:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο δώρο που μου έχουν κάνει είναι μια τεράστια μεταλλική σιντιέρα..πραγματικό έκτρωμα

 

Σιντιερα? Τι ειναι αυτο? Για σιδερωστρα νομιζα... :worry:

 

Και οι αποβολες μετρανε ως χαλια δωρο?? Μα ειστε... :p

Link to comment
Share on other sites

πριν ενα μηνα στη γιορτη μου...μια κουτα τσιγαρα ενω ειχα αρχισει να το κοβω...:angry::angry:τι να πεις μετα...
Link to comment
Share on other sites

πριν ενα μηνα στη γιορτη μου...μια κουτα τσιγαρα ενω ειχα αρχισει να το κοβω...:angry::angry:τι να πεις μετα...

 

Μα γιατι κουτα με τσιγαρα; Δεν το εχω ξανακουσει.. για δωρο! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασα να αναφερω πως στα 12α γενεθλια μου ενας γνωστος μας,μου ειχε φερει ως δωρο ενα τζονι γουοκερ....:wacko:

 

Κι εμένα σ' όλες τις γιορτές μου φέρνουν ουίσκια και δεν πίνω! Τα χριστούγεννα μου φέραν 2 johny, ένα famous και ένα drampuie (αυτό το πίνω). 5 άτομα ήρθαν, τα 4 έφεραν ποτά:dizzy:

:blink:
Link to comment
Share on other sites

αλλο χριστουγεννα 24χρονου και αλλο γενεθλια 12χρονου..:)

αλλα και τωρα 14 χρονια μετα,αν μου φερουν ουισκι το ιδιο θα μου κανει,καθως δεν πινω αλκοολ.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

αλλο χριστουγεννα 24χρονου και αλλο γενεθλια 12χρονου..:)

αλλα και τωρα 14 χρονια μετα,αν μου φερουν ουισκι το ιδιο θα μου κανει,καθως δεν πινω αλκοολ.

 

Δεν παιζει ρολο το τι σου εφεραν, η πραξη μετραει!!! :)

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν αντιλεγω,η κινηση μετραει.αλλα η λογικη κινηση...

μου θυμιζει επισης μια φιλη μου που μου ελεγε πως μια γειτονισσα της αδερφης της,πηγε δωρο στην 11χρονη ανηψια της στριγκακια.

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ναι δεν αντιλεγω,η κινηση μετραει.αλλα η λογικη κινηση...

μου θυμιζει επισης μια φιλη μου που μου ελεγε πως μια γειτονισσα της αδερφης της,πηγε δωρο στην 11χρονη ανηψια της στριγκακια.

 

Και στους γαμους και στις βαφτισεις δινουν παραξενα δωρα αλλα δεν το κανουν και θεμα!!!

 

Ο καθενας εχει την λογικη του αλλοι ειμαστε ετσι, αλλοι αλλιως!! Γι' αυτο κανουμε και ξεχωριστα δωρα αλλιως ολοι θα καναμε τα ιδια!!;)

 

Οσο για το παραδειγμα που λες δεν το καταλαβαινω....κακο ειναι που τις πηγε εσωρουχα??? :confused:

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...