Jump to content

Sony Ericsson W760i


kotsianis7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

η media markt κανει παραλληλο εμποριο και φερνει συσκευες που προοριζονται για ξενες αγορες. οχι εγω δεν ειχα κανένα προβλημα ειναι τετοια ομως η δουλεια μου που καθημερινα ερχομαι αντιμετοπη με τουλαχιστον 5-6 διαφορετικες περιπτωσεις παραλληλης εισαγωγης απο το καταστημα αυτο. τα επισημα σερβισ τησ se δεν θα σε καλυψουν σιγουρα
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 268
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια ξερει κανεις που θα βρουμε τα αρχεια γ ν βαλουμε το μενου τις sony κ να βγαλουμε τ my view?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ξερει κανεις που θα βρουμε τα αρχεια γ ν βαλουμε το μενου τις sony κ να βγαλουμε τ my view?

 

Μονο εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα:) Από εχθές είμαι και εγώ κάτοχος το W760 και μετά από μόλις μια μέρα ενασχόλησης παραθέτω εν συντομία τις δικές μου εντυπώσεις. Το μοντέλο αυτό καταρχήν το πήρα από το Saturn (249 €) με επιδότηση Vodafone αλλά ΧΩΡΙΣ το ενοχλητικό μενού VLive, με λίγα λόγια είναι unbranded και είχε 1GB ενσωματωμένη μνήμη (σαν ψεύτικη είναι). Λοιπόν πανέμορφο κινητό, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, σωστό βάρος (να μην ψάχνεσαι διαρκώς για το σε ποια τσέπη το έχεις βάλει) γρήγορο στην απόκριση των όσων του ζητάς, GPS που ναι μεν αν θες πλοήγηση με φωνητικές εντολές πρέπει να είσαι συνδεδεμένος στο internet (και να ακούς και μια φωνή να σε κατευθύνει δεξιά αριστερά στα αγγλικά και να σου τα λέει σε γυάρδες !!!!) υπάρχει όμως και η πολύ καλή όπως διαπίστωσα λύση των Google maps που είναι εντελώς δωρεάν και ουσιαστικά αν θέλεις να κάνεις την δουλειά σου την κάνεις και με αυτό (άλλωστε αν είσαι ταρίφας είναι εντελώς παράλογο να ζητήσεις ένα τέτοιο κινητό με πλοήγηση. Για ερασιτεχνική χρήση μια χαρά είναι και είσαι και νόμιμος;) Προβλήματα με το τηλέφωνο κανένα (πέρα από το όχι και τόσο καλά φωτισμένα πλήκτρα 9 και # αλλά δεν πρόκειται ποτέ να σε ενοχλήσει) αν και είναι νωρίς ακόμα. Πρόβλημα όμως έχω με την εγκατάσταση του Map Suite στον Η/Υ όπου το ψάχνω να βρω μία λύση (αλήθεια έχεις κανείς από εσάς παρόμοιο πρόβλημα?). Αυτά τα ολίγα για αρχή (ααα μην το ξεχάσω, πάρα πολύ καλή και χρήσιμη η προσθήκη του operamini σαν browser). Θα επανέλθω με νέες εμπειρίες :))

Είναι εκπληκτικό στο χέρι, σκέτο κουκλί :))))

Link to comment
Share on other sites

pws borw n bainw sto internet me to kinhto re paidia?? plz help t n kanw?? q-telecom exw, exw katevasei k tis rythmiseis alla benei mono sto be q.... g n bainw kanonika opou thelw t prepei n kanw??

 

Μπορείς να εξηγήσεις λίγο καλύτερα τι εννοείς??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

προχθές πήρε η κοπέλα μου το συγκεκριμένο κινητό και με μια πρώτη "επεξεργασία" μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλοφτιαγμένο. Το πήρε με νέα σύνδεση Cosmote.

 

Διάβασα όλο το thread, αλλά δεν καλύφθηκαν κάποιες απορίες μου σχετικά με το GPS, κυρίως λόγω της δικής μου ασχετοσύνης επί του θέματος! :)

Οπότε, αν κάποιος έχει όρεξη να εξηγήσω με απλά λόγια μερικά βασικά πράγματα, θα ήμουν υπόχρεος, γιατί δεν βγάζω άκρη!

 

 

- Η υπηρεσία από ό,τι κατάλαβα είναι επί πληρωμή και αρχικά υπάρχει ένα 3μηνο trial?

- Αφού έβαλα τις ρυθμίσεις του internet,το πρόγραμμα συνδέθηκε και "κατέβασε" το license που ήταν απαραίτητο για να ενεργοποιηθεί.

Από εκεί και πέρα όμως δεν μπορώ να καταλάβω πως θα το κάνω να δουλέψει!

Πηγαίνοντας στο πλοήγηση -> plan route -> my position, πετάει αμέσως μήνυμα ότι δεν μπορεί να βρει στίγμα, ότι πρέπει να πάω σε "καθαρό ουρανό" κτλ. Πέρα του ότι είμαι σε θέση που σίγουρα πιάνει ένα "κανονικό" GPS (το έχω δίπλα στο κινητό και δουλεύει), το "ύποπτο" είναι ότι το μήνυμα το πετάει αμέσως, χωρίς κάποια προσπάθεια να συνδεθεί.

- Καταρχάς αυτό που προσπαθώ να κάνω είναι η σωστή διαδικασία; Αν ναι, χρεώνεται (μπαίνει δηλαδή στο internet);

- Αν δεν είναι η σωστή διαδικασία, τι θα πρέπει να κάνω ώστε να λειτουργήσει χωρίς να χρεώνομαι κάθε φορά;

 

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα

προχθές πήρε η κοπέλα μου το συγκεκριμένο κινητό και με μια πρώτη "επεξεργασία" μπορώ να πω ότι είναι πολύ καλοφτιαγμένο. Το πήρε με νέα σύνδεση Cosmote.

 

Διάβασα όλο το thread, αλλά δεν καλύφθηκαν κάποιες απορίες μου σχετικά με το GPS, κυρίως λόγω της δικής μου ασχετοσύνης επί του θέματος! :)

Οπότε, αν κάποιος έχει όρεξη να εξηγήσω με απλά λόγια μερικά βασικά πράγματα, θα ήμουν υπόχρεος, γιατί δεν βγάζω άκρη!

 

 

- Η υπηρεσία από ό,τι κατάλαβα είναι επί πληρωμή και αρχικά υπάρχει ένα 3μηνο trial?

- Αφού έβαλα τις ρυθμίσεις του internet,το πρόγραμμα συνδέθηκε και "κατέβασε" το license που ήταν απαραίτητο για να ενεργοποιηθεί.

Από εκεί και πέρα όμως δεν μπορώ να καταλάβω πως θα το κάνω να δουλέψει!

Πηγαίνοντας στο πλοήγηση -> plan route -> my position, πετάει αμέσως μήνυμα ότι δεν μπορεί να βρει στίγμα, ότι πρέπει να πάω σε "καθαρό ουρανό" κτλ. Πέρα του ότι είμαι σε θέση που σίγουρα πιάνει ένα "κανονικό" GPS (το έχω δίπλα στο κινητό και δουλεύει), το "ύποπτο" είναι ότι το μήνυμα το πετάει αμέσως, χωρίς κάποια προσπάθεια να συνδεθεί.

- Καταρχάς αυτό που προσπαθώ να κάνω είναι η σωστή διαδικασία; Αν ναι, χρεώνεται (μπαίνει δηλαδή στο internet);

- Αν δεν είναι η σωστή διαδικασία, τι θα πρέπει να κάνω ώστε να λειτουργήσει χωρίς να χρεώνομαι κάθε φορά;

 

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και συγγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις!

 

Καλώς ήρθες στη παρέα :)

Σχετικά με αυτά που ρωτάς τώρα θα σου πω τα εξής. Στο συγκεκριμένο κινητό δωρεάν είναι μόνο η υπηρεσία Google Maps που είναι προεγκαταστημένοι στην συσκευή. Το wayfinder είναι δωρεάν για 3 μήνες όπως αναφέρεις αλλά κάθε φορά που το χρησιμοποιείς πληρώνεις για τα ΚΒ που κατεβάζεις από το internet (ο όγκος των data που κατεβαίνει είναι μικρός και επομένως αν πραγματικά χρειάζεσαι κάποια στιγμή την φωνητική πλοήγηση μην τρομάξεις από ενδεχόμενη υψηλή χρέωση. Μην το παρακάνεις όμως και βρεθείς προ εκπλήξεων στο λογαριασμό σου). Πλοήγηση μπορείς να έχεις και από το Google maps όχι όμως φωνητική (τουλάχιστον είναι δωρεάν αφού το μόνο που χρησιμοποιεί είναι οι προεγκατεστημένοι χάρτες του Google και το στίγμα της θέσης σου από τους δορυφόρους).

Τώρα όσο αφορά τα προβλήματα εντοπισμού της θέσης σου που αναφέρεις είναι καθαρά θέμα να αφήσεις το GPS του κινητού σου να εντοπίσει τουλάχιστον 5 δορυφόρους και πάνω προκειμένου να είναι δυνατή με καλή προσέγγιση η θέση σου. Αυτό συνήθως απαιτεί αρκετά λεπτά αν το πεδίο γύρω σου δεν είναι καθαρό. Μπορείς να δεις και μόνος σου το πόσοι δορυφόροι είναι ορατοί από το κινητό σου αν πας στις "πληροφορίες κατάστασης" στο μενού των "Υπηρεσιών Εντοπισμού" και ελέγξεις την κατάσταση της σύνδεσής σου. Οπότε η διαδικασία που εφαρμόζεις είναι σωστή απλά θα πρέπει να περιμένεις λίγο παραπάνω. Και ναι αν χρησιμοποιείς το Wayfinder θα χρεώνεσαι κάθε φορά που κατεβάζεις δεδομένα από το internet. Όχι όμως αν χρησιμοποιείς το Google Maps.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω... Απλά κατατοπιστικότατος! :) Με κάλυψες πλήρως, ευχαριστώ!

Ένα σχόλιο μόνο:

 

Τώρα όσο αφορά τα προβλήματα εντοπισμού της θέσης σου που αναφέρεις είναι καθαρά θέμα να αφήσεις το GPS του κινητού σου να εντοπίσει τουλάχιστον 5 δορυφόρους και πάνω προκειμένου να είναι δυνατή με καλή προσέγγιση η θέση σου. Αυτό συνήθως απαιτεί αρκετά λεπτά αν το πεδίο γύρω σου δεν είναι καθαρό. Μπορείς να δεις και μόνος σου το πόσοι δορυφόροι είναι ορατοί από το κινητό σου αν πας στις "πληροφορίες κατάστασης" στο μενού των "Υπηρεσιών Εντοπισμού" και ελέγξεις την κατάσταση της σύνδεσής σου. Οπότε η διαδικασία που εφαρμόζεις είναι σωστή απλά θα πρέπει να περιμένεις λίγο παραπάνω.

 

 

Εννοείται πως δεν αμφισβητώ αυτά που λες, απλά ο λόγος που με έκανε να πιστεύω ότι κάτι δεν έκανα καλά (ή ότι τέλος πάντων κάτι δεν πάει καλά με την υπηρεσία), είναι ότι το μήνυμα λάθους το "πετάει" αμέσως! Και όταν λέω αμέσως, εννοώ αμέσως! :lol: :lol:

Αν έψαχνε έστω και λίγα δευτερόλεπτα, θα έλεγα ότι απλά δεν το βρίσκει. Τώρα, σίγουρα κάτω άλλο συμβαίνει, μάλλον θα είναι θέμα του συγκεκριμένου κινητού (κάποια ρύθμιση ίσως) και όχι γενικότερο.

 

Σε κάθε περίπτωση, σε υπέρ-ευχαριστώ για τη βοήθεια, και παρεμπιτόντως να πω ότι αυτά τα 5 απλά πράγματα που μου εξήγησες δεν θα ήταν κακό να είχαν μπει στον κόπο να τα εξηγήσουν και οι συντάκτες του manual του κινητού! Δεν γίνεται να "πουλάς" το GPS σαν feature - κράχτη και να αφήνεις τον άλλο να μυρίζει τα νύχια του για το πως θα το δουλέψει! Στο manual αφιερώνει ελάχιστο χώρο, πιστεύω, για το GPS...

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκαιο φίλε μου για το manual του κινητού. Είναι τουλάχιστον απαράδεκτο για τις δυνατότητες που προσφέρει το κινητό.

 

Πάντως με το GPS δοκίμασε αυτό που σου είπα μέσα από την κατάσταση σύνδεσης των δορυφόρων. Στο λέω αυτό γιατί τυγχαίνει να έχω στο σπίτι συνολικά 4 GPS συσκευές !!! επειδή είμαι Τοπογράφος μηχανικός. Έχω δύο επαγγελματικά, 1 bluetooth GPS για το destinator που έχω στο PPC και ένα τώρα με το W760. Γι' αυτό και σου λέω να ελέγξεις πρώτα την κατάσταση της σύνδεσης με τους δορυφόρους. Πήγαινε σε ένα ανοικτό χώρο, χωρίς ψηλά κτίρια γύρω σου ή δέντρα και τότε θα πρέπει μέσα σε 5 λεπτά περίπου να βλέπεις τουλάχιστον 5 δορυφόρους. Αν και τότε δεν βλέπεις τίποτα σημαίνει ότι έχει πρόβλημα το κινητό σου.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Προσφατα μου εκαναν δωρο το συγκεκριμενο κινητο και μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ικανοποιημενη. Το μονο μυ προβλημα που ακομα δεν μπορεσα να λυσω ειναι

1. διπλα στις μπαρες του σηματος εχω μονημα ενα Η και δεν ξερω τι ειναι αυτο!! Ακομα και ο γερμανος δεν ξερει και στις προηγουμενες απαντησεις στο θεμα αυτο δεν ειδα καποιον να το αναφερει, αν γνωριζει καποιος ας με βοηθησει σας παρακαλω.

2. πως μπορω να απενεργοποιησω τελειως το internet ειναι κατι που δεν θελω να εχω στο κινητο μου γιατι σιγουρα θα το ακριβοπληρωσω στο τελος καθε μηνα. Εκανα αυτο που αναφερει ενας φιλος πιο πανω με το myview αλλα πως γινετε να το κλειδωσω το internet?

 

Ευχαρηστω για το χρονο σας

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας. Προσφατα μου εκαναν δωρο το συγκεκριμενο κινητο και μπορω να πω οτι ειμαι αρκετα ικανοποιημενη. Το μονο μυ προβλημα που ακομα δεν μπορεσα να λυσω ειναι

1. διπλα στις μπαρες του σηματος εχω μονημα ενα Η και δεν ξερω τι ειναι αυτο!! Ακομα και ο γερμανος δεν ξερει και στις προηγουμενες απαντησεις στο θεμα αυτο δεν ειδα καποιον να το αναφερει, αν γνωριζει καποιος ας με βοηθησει σας παρακαλω.

2. πως μπορω να απενεργοποιησω τελειως το internet ειναι κατι που δεν θελω να εχω στο κινητο μου γιατι σιγουρα θα το ακριβοπληρωσω στο τελος καθε μηνα. Εκανα αυτο που αναφερει ενας φιλος πιο πανω με το myview αλλα πως γινετε να το κλειδωσω το internet?

 

Ευχαρηστω για το χρονο σας

 

Καλημέρα και από εμάς.

1. Το "Η" δίπλα στις μπάρες του σήματος εμφανίζεται όταν το κινητό σου έχει τη δυνατότητα να συνδεθεί στο internet με την ταχύτητα που προσφέρει το HSPA (7.2 Mbps).

2. Υπάρχουν δύο τρόποι για αυτό. Ο ένας και πιο εύκολος είναι να πας στις "Ρυθμίσεις" του κινητού σου, στην καρτέλα "Συνδεσιμότητα", στις "Ρυθμίσεις Internet" και να διαγράψεις όλους τους λογαριασμούς δεδομένων που θα σου έχει προεγκαταστήσει η Cosmote. (Σε αυτή την περίπτωση χαλάς τις ρυθμίσεις σύνδεσης στο internet)

O δεύτερος τρόπος προκειμένου να μην χαλάσεις τις ρυθμίσεις και να μπορείς να χρησιμοποιήσεις το internet όταν κάποια στιγμή το χρειαστείς είναι να πας όπως και προηγουμένως στις "Ρυθμίσεις Internet" να επιλέξεις το "Σύνδεση με" και στους "Λογαριασμούς δεδομένων" να κάνεις "Επιλογ." στο "Cosmote Internet" και "Επεξεργασία". Στη σελίδα που θα σου εμφανίσει πάνω θα γράφει "APN" κ.λ.π. Δεν πειράζεις το APN, Ονομα χρήστη και κωδικό πρόσβασης αλλά επιλέγεις εκεί που λέει "Αίτημα Σύνδεσης" και τσεκάρεις την ενεργοποίηση. Με αυτό τον τρόπο κάθε φορά που θα προσπαθεί το κινητό να συνδεθεί στο internet θα σου ζητάει "Ονομα χρήστη" και "Κωδικό πρόσβασης" και αν θέλεις να συνδεθείς απλά θα πατά δύο φορές το "ΟΚ" στο κινητό σου.

Αυτά και ελπίζω να σε βοήθησα..:)

Link to comment
Share on other sites

EX_FED σε ευχαρηστω για την αμμεση απαντηση και τελικα απλα τα εσβησα ολα να μην εχω την εννοια του.

 

Και παλι σε ευχαρηστω πολυ :D

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν το κινητό το έχω 2 περίπου βδομάδες και οι εντυπώσεις μου είναι οι καλύτερες!!! το μόνο γνωστο πρόβλημα με τα πληκτρα 9 και # και ότι καμια φορά ο walkman player κολλάει αλλά τις περισσότερες φορές ευτυχώς επανέρχεται μετά απο 2-3 δευτερόλεπτα. Άλλες φορές όμως δεν επανέρχεται και μια στο τόσο κάνει επανεκιννήσεις μόνο του. Το έχει συναντήσει κανείς αυτό????
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω εδώ και 3 μήνες το κινητό και απο χτες αρνήται να ανοιξει! του εχω βγάλει την μπαταρία την σιμ ολα και τίποτα το φορτίζω το ξαναφωρτίζω και δεν ανταποκτίνεται! έχει κανεις καμιά ιδέα !! Ευχαριστώ πολύ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχω εδώ και 3 μήνες το κινητό και απο χτες αρνήται να ανοιξει! του εχω βγάλει την μπαταρία την σιμ ολα και τίποτα το φορτίζω το ξαναφωρτίζω και δεν ανταποκτίνεται! έχει κανεις καμιά ιδέα !! Ευχαριστώ πολύ!

Μηπως σου επεσε νερο??

αλλα εφοσον ειναι σοβαρο το προβλημα γιατι δεν το πηγαινεις στο service??? :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έπεσε νέρο ούτε κάτι άλλο απλά ένα πρωί σταμάτησε να λειτουργεί! Δεν μπορώ να το πάω κάπου γιατί είμαι στην Αγγλία αυτή τη στιγμή ! Αν έχει κάποιος καμία ιδέα θα την άκουγα ευχαρίστως!
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έπεσε νέρο ούτε κάτι άλλο απλά ένα πρωί σταμάτησε να λειτουργεί! Δεν μπορώ να το πάω κάπου γιατί είμαι στην Αγγλία αυτή τη στιγμή ! Αν έχει κάποιος καμία ιδέα θα την άκουγα ευχαρίστως!

Να το πας στην Αγγλια.να το πας σε service της sony ericsson εκει.

απο μονος σου τιποτα δεν μπορεις να κανεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα παιδιά...

Είμαι καινούργιος στην παρέα του W760,μιας βδομάδας σχεδόν,οπότε,όπως καταλαβαίνετε,έχω και 'γώ κάποιες απορίες

1ον:Το τηλέφωνο το πήρα με σύνδεση cosmote και έχει το κλασσικό πλήκτρο my view.Το ότι δεν μπορώ να ενεργοποιήσω την διάταξη θέματος απ' το θέμα,οφείλεται στο my view;

2ον:Αν απευθυνθώ στους 8volto για να κάνω debrand τη συσκευή,χάνω την εγγύηση;

3ον:Πως μπορώ να χρησιμοποιήσω το google maps χωρίς καθόλου χρέωση internet;

4ον:Ένα ledάκι που έχει η συσκευή πάνω απ΄το πλήκτρο του my view,χρησιμεύει σε κάτι;Σ' εμένα δεν κάνει απολύτως τίποτα...

5ον:Υπάρχει τρόπος για χειροκίνητο κλείδωμα πληκτρολογίου ή μόνο με το αυτόματο γίνεται δουλειά;

Αν και αρκετές οι απορίες μου,και ίσως βλακώδεις,μπορεί κάποιος να με βοηθήσει;

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα αν μπορει καποιος να μου ξεκαθαρισει το εξης:

Εχω επιλεξει "Cosmote Internet" αντι του "Cosmote WAP" κ πλεον δεν μπαινει στο "myview", οκ με αυτο. Ομως για το Google Maps που χρησιμοποιω, ρωταω, δεν κανω χρηση του gprs ??? που σημαίνει χρέωση.

Το ρωτω γιατι ενώ διαβασα προηγουμενως οτι το Google Maps ειναι 100% δωρεαν, στους μετρητες δεδομενων μου προσθετει καθε φορα τα KB που ληφθηκαν για την χρηση. Ειναι απλα μετρηση των KB της χρησης του GMap ή χρεωνομαι για αυτα τα ΚΒ? γιατι αν ειναι ετσι δεν προκειται να το χρησιμοποιω τοσο συχνα (το ακρως αντιθετο!)

Ευχαριστω

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για τις διευκρινίσεις.

Στις υπόλοιπες (πολλές) μου απορίες,μπορείς να με βοηθήσεις;

Thanx!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΑΝΙΑ ΤΟΥ FORUM.ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΠΛΟΗΓΗΣΗ ΣΤΟ W760i ΚΑΙ ΠΩΣ?ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΑΛΕΙΣ ΧΑΡΤΕΣ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΠΟΥΘΕΝΑ.ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤREKBUDDY.AN ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΕΝΑ ΜΑΙL STO BIGALANI@YAHOO.COM.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D:lol:

Link to comment
Share on other sites

με το Google maps χρεωνεσαι wap με το wayfinder χρεώνεσαι internet. αυτη η διαφορα.

 

Ισχύει αυτό??? Γιατι τουλαχιστον 3 φορές στο thread ειδα να αναφέρεται η λέξη "εντελώς δωρεάν" κ τώρα με παραξενευει αυτο που γραφεις

Siemens S6 (1998), Siemens C25 (1999), Motorola T2288 (2000), Nokia 8310 (2001), Nokia 5510 (2003), Sony Ericsson S700 (2005), Sony Ericsson W760i (2008), Motorola Droid (2010), Google (Samsung) Nexus S (2011), Google (Samsung) Galaxy Nexus (2012), Google (LG) Nexus 4 (2013), iPhone 5S (2014), Google (Motorola) Nexus 6 (2014), iPhone 6S (2016), LG G6 (2017), Huawei P20 Pro (2018)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W760i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...