Jump to content

Motorola ROKR E8


satsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το PC Sync είναι μεν free download αλλά είναι κατάλληλο μόνο για τα Symbian UIQ μοντέλα της Motorola, δηλ. Z8 και Z10. Για τα υπόλοιπα πρέπει να έχει κανείς τα Motorola Phone Tools που δεν είναι free αλλά υπάρχουν στη συσκευασία αρκετών μοντέλων, ειδικά των ακριβότερων.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα σήμερα στο Γερμανό και το είχε σε ζωντανή επίδειξη,το κινητό είναι εκπληκτικό και από εμφάνιση και από απόδοση!!:shock: Αυτά τα περίεργα πλήκτρα του που φαίρνουν λίγο σε πλήκτρα αφής είναι όλα τα λεφτά! Η οθόνη του είναι εξαιρετική όπως και σε όλα τα πρόσφατα Motorola με πολύ ζωντανά και ρεαλιστικά χρώματα και καθαρότατη! Ο ήχος εξαιρετικός και η ποιότητα κατασκευής πολύ καλή, το κινητό είναι πολύ προσεγμένο και στιβαρό. Ως εκ τούτου με μάγεψε και δεν μπορεσα να αντισταθώ και το αγόρασα!:D Το απόγευμα θα το φορτήσω και μόλις το δουλέψω λίγες μέρες θα γράψω περαιτέρω εντυπώσεις! Άντε μεγεία μου!:lol::)
Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, λίγο απότομα δεν το πήρες?:lol:

Όντως με γειά σου!!

Αν και εμφανισιακά δεν είναι ωραίο...

το εσωτερικό του όμως πρέπει να 'ναι.............τζάμι!!:D

 

___________________________________

 

http://www.mobilegazette.com/handsets/motorola/motorola-rokr-e8/motorola-rokr-e8-combo.jpg

 

Το MOTOROKR E8 σας προσφέρει μοναδική εμπειρία επικοινωνίας και ψυχαγωγίας χωρίς συμβιβασμούς... Τηλέφωνο, μουσική ή φωτογραφική μηχανή; Η επιλογή είναι δική σας με το πάτημα ενός κουμπιού καθώς με την προηγμένη τεχνολογία ModeShift της Motorola to MOTOROKR E8 μετατρέπεται σε συσκευή αναπαραγωγής μουσικής ή σε κάμερα στη στιγμή. Είναι το πρώτο μουσικό τηλέφωνο που μεταμορφώνεται ανάλογα με την λειτουργία που θέλετε να ενεργοποιήσετε. Λεπτό, με μοντέρνο και εργονομικό σχεδιασμό το MOTOROKR Ε8 διαθέτει το πρωτοποριακό πληκτρολόγιο αφής το οποίο λειτουργεί με ανάδραση (Haptic) στα εικονικά πλήκτρα όταν ο χρήστης τα αγγίζει και κυκλικό χειριστήριο αφής (Omega Wheel) που βοηθά στην εύκολη αναζήτηση για μουσική, επαφές, ημερολόγιο και πολυμέσα.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ, λίγο απότομα δεν το πήρες?:lol:

Όντως με γειά σου!!

Αν και εμφανισιακά δεν είναι ωραίο...

το εσωτερικό του όμως πρέπει να 'ναι.............τζάμι!!:D

 

Πράγματι απότομα, ήταν κεραυνοβόλος ο έρωτας!:lol: Πάντως πραγματικά σου λέω, χάνει πολύ στις φωτογραφίες. Αν και είναι θέμα γούστου, θεωρώ οτι είναι πολύ όμορφο, άμα το δεις από κοντά πιστέυω οτι θα σου αρέσει περισσότερο. Τα πλήκτρα όπως είπα είναι το κάτι άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, πήγα σήμερα στο Γερμανό και το είχε σε ζωντανή επίδειξη,το κινητό είναι εκπληκτικό και από εμφάνιση και από απόδοση!!:shock: Αυτά τα περίεργα πλήκτρα του που φαίρνουν λίγο σε πλήκτρα αφής είναι όλα τα λεφτά! Η οθόνη του είναι εξαιρετική όπως και σε όλα τα πρόσφατα Motorola με πολύ ζωντανά και ρεαλιστικά χρώματα και καθαρότατη! Ο ήχος εξαιρετικός και η ποιότητα κατασκευής πολύ καλή, το κινητό είναι πολύ προσεγμένο και στιβαρό. Ως εκ τούτου με μάγεψε και δεν μπορεσα να αντισταθώ και το αγόρασα!:D Το απόγευμα θα το φορτήσω και μόλις το δουλέψω λίγες μέρες θα γράψω περαιτέρω εντυπώσεις! Άντε μεγεία μου!:lol::)

Mε γειά!

Αν μπορείς βγάλε το καμιά φωτό να το δούμε πώς είναι live! :)

Η οθόνη του δεν είναι μικρή?

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η οθόνη δεν είναι 240x320 αλλά 320x240.

Είναι περισσότερο του πλάτους κινητό από ότι φαίνεται..

http://img.photobucket.com/albums/v508/rey620/Banner.png
Link to comment
Share on other sites

Η οθόνη είναι ο μοναδικός λόγος που με κάνει να σκέφτομαι να μην αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό.

& δεν μιλάω για το μέγεθος & την ανάλυση (2" & 320*240 pixels είναι ο μέσος όρος),

αλλά ότι είναι σε οριζόντια διάταξη & όχι κάθετη όπως όλα σχεδόν τα κινητά.

Που σημαίνει πως όσα παιχνίδια & εφαρμογές έχω, δεν είναι συμβατά.

Redmi Note 8T
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δεδομένο αυτό!!

Ίσως να έχει ρύθμιση, πρίν από κάθε παιχνίδι,ρωτώντας για την ανάλυση της οθόνης!Όπως έχουν επιλογή και κάποια SE (όπως το w810)!

Αλλά και πάλι μην το δένεις!;)

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Mε γειά!

Αν μπορείς βγάλε το καμιά φωτό να το δούμε πώς είναι live! :)

Η οθόνη του δεν είναι μικρή?

 

Thanks!:) Η οθόνη του είναι 2 ιντσες, πολύ καθαρή με ζωντανά χρώματα αν και επειδή είναι παραλληλόγραμμη και όχι κάθετη δείχνει μεγαλύτερη. Το λογισμικό αν και linux έχει άλλα εικόνίδια από αυτά που έχουν το V8 και το U9 καθώς και μερικές πολύ μικρές διαφορές. Έχει δυο θέματα (γιατί αγαπητή Motorola?), ένα της Cosmote kαι ένα εργοστασιακό που λεγεται Onyx. Βασικά η μόνη διαφορά μεταξύ των δυο είναι τα screensaver και η welcome screen κατά τα άλλα είναι ολόιδια και αυτό το Onyx είναι πολύ όμορφο με αυτό το μαυροκόκκινο χρώμα του!:D

Ακόμα και το κουτί είναι φουτουριστικό, ανοίγει στη μέση, έιναι μαυροκόκκινο με όμορφα σχέδια και γενικά αρκετά πολυτελείας!

Πάντως όπως είπα τα πλήκτρα είναι όλα τα λεφτά, μόλις πατησεις το πλήκτρο με τη νότα για να ανοίξει ο media player το πληκτρολόγιο εξαφανίζεται και εμφανίζονται μόνο πέντε πλήκτρα σχετικά με τον player (play, stop, pause, forward, reward και δυο άλλα που δεν τα έχω τσεκάρει τι κάνουν ακόμα).

Το μόνο που μου τη σπάει λίγο είναι το εικονίδιο του myview πάνω στην οθόνη που δεν φεύγει, άρχισε και η Cosmote σε κάποια νέα κινητά να εφαρμόζει το σύστημα της Vodafone με το Live μενού.:mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα.

Ειχα παλια το Ε398 και μαλλον ηταν ο λογος που δεν ξαναπηρα ΜΟΤΟ. Δεν ηταν ασχημο αλλα δεν ηταν γρηγορο και ενα απο τα βασικα μειον ηταν οτι (επειδη εχω πολλες επαφες) δεν ειχε αναζητηση οπως τα ΝΟΚΙΑ και απλα σε προωθολυσε στο αρχικο γραμμα και απο εκει και μετα επρεπε να πηγαινεις με το μοχλικο, ή για καθε τηλεφωνο εκανε νεα καταχωρηση κι ας ηταν του ιδιου ονοματος με απο τελεσμα να ειχες 4 ιδια ονοματα και τεσσερα τηλεφωνα. (διεθετε εναν πολυ αβολο τροπο συγχωνευσης που δεν τον καταφερα ποτε). Μπορεις να μου πεις πως διαχειριζεται τον τηλεφωνικο καταλογο? Ειναι σαν τα ΝΟΚΙΑ? Στον Η/Υ πως συνδεεται? με Μικρο USB?

Σε ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Κατι ακομα ...Ειδα οτι κλέιδωνει απο το πλαϊνο πληκτρο. Οταν σε καλουν πρεπει να ξεκλειδωσεις για να απαντησεις ή εχεις την δυνατοτητα να απαντησεις και με κλειδωμενο πληκτρολογιο το οποιο ξανακλειδωνει με το τελος της συνομιλιας? Φυσικα κανε και μια μνεια στην μπαταρια να μαθουμε ποσο αντεχει...

Ευχαριστω ξανα!

____________________________________________

the more you ignore me the closer I get

____________________________________________

Link to comment
Share on other sites

κοίτα φίλε μου δεν έχω το e8 έχω το z6 το οποίο έχει το ίδιο λειτουργικό οπότε μπορώ να σου απαντήσω

α) ο κατάλογος δουλεύει όπως πλέον σε όλα τα κιν, ένα όνομα με πολλαπλά στοιχεία που αλλάζουν με το δεξιά αριστερά

β)ναι με micro usb, ίσως ένα από τα μεγαλύτερα ατού της moto. το οποίο χρησιμοποιείται και για φόρτιση

γ) γίνετε όπως είπες, ξεκλειδώνει την ώρα που μιλάς και μετά κλειδώνει αυτόματα πάλι

 

δες και εδώ

Link to comment
Share on other sites

το πήρα και εγώ!

Πάρα πολύ ωραίο!!

έχει ωραία γραμματοσειρά.

 

το μόνο που δεν μπορώ να βρω είναι πως γίνεται οταν με καλεί κάποιος και κουδουνίζει και να λειτουργεί η δόνηση συγχρόνως, γιατί τώρα αν το βάλω στη ν επιλογή Κουδούνι & δόνηση δουλεύει πρώτα η δόνηση και μετά κουδουνίζει. :(

 

κάθε βοήθεια δεκτή!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια μπορει να κανει καποιος backup το firmware και να μου το στειλει ,θελω να εχω ελληνικα καθοτι το πηρα απο αγγλια

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
τελικά έχω το τηλ. στα χέρια μου...

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

μεταφορά επαφών από υπολογιστή, μεταφέρονται και οι ομάδες στις επαφές, αλλά όχι τα ελληνικά...

 

είναι εύκολο να πάρεις ή να στείλεις ένα / πολλά αρχεία...

 

σαν player παίζεί πιο δυνατά και καθαρά από το ipod touch το πρώτο τουλάχιστον...

 

η οθόνη είναι καταπληκτική, από την sharp βάβαια...

 

λατρεύω τις οριζόντιες οθόνες...

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Σημαντικο:

Μην σκεφτειτε καν να εγκαταστησετε το flash R6718_G_71.10.13R

Ειναι κινεζικο firmware απο τηλεφωνικη εταιρεια, και τα κλειδωνει ολα, με αποτελεσμα να μην μπορειτε να περασετε ουτε skins, ουτε να αναβαθμισετε τη μουσικη συλλογη, ουτε φυσικα να εγκαταστησετε καποιο αλλο firmware.

 

Αντ'αυτου προτεινω ανεπιφυλακτα το τελευταιο flash του bestwebs, το οποιο καθιστα το λειτουργικο σε παρα πολυ γρηγορη προσπελαση, το οποιο εχει προαιρετικα τις java εφαρμογες, οπως επισης και 10 πανεμορφα skins.

 

http://rapidshare.com/files/155095609/BestwebsE8_SuperFlash_10member-6shoutcut_-_V4R2.zip

 

Για να το εγκαταστησετε, θα χρειαστειτε καποια απο τις προσφατες εκδοσεις του rsd lite

 

http://www.x-drivers.com/catalog/flash/mobile_phones/companies/motorola/models/rsd_lite/9030.html

 

Προκειμενου να διαβασει το rsd lite τη συσκευη σας, θα πρεπει να εχετε τη αναγνωριση του usb σε τυπο modem ( Ρυθμισεις -> Συνδεσεις -> Ρυθμιση USB -> Modem )

 

Μολις δειτε στο παραθυρο του RSD LITE την προοδο στο 100%, και δεν βγαζει PASS για πανω απο 2 λεπτα, τοτε ξαναπαντε στις Συνδεσεις και ξαναενεργοποιηστε το σε συνδεση Modem, οποτε σε λιγα δευτερολεπτα θα βγαλει το PASS και θα μπορειτε τοτε να κλεισετε το προγραμμα και να απολαυσετε το νεο σας firmware.

 

Για να εχετε και την ελληνικη γλωσσα στο νεο σας firmware, κατεβαστε και εγκαταστηστε το ακολυθο πακετο γλωσσων.

http://www.mediafire.com/?kmyynnzgmz2

Το εγκαθιστειτε με το rsd lite, Οπως ειχατε κανει προηγουμενως και με το firmware.

 

Πιστεψτε με, το συγκεκριμενο firmware το χω εγκατεστημενο εδω και 1 μηνα περιπου, και εχω μεινει υπερικανοποιημενος, τοσο με την αποδοση του κινητου στην ταχυτητα των εντολων, οσο και με την εμφανιση στυλ iphone.

Μεσα στα skins υπαρχει και skin iphone, οπου το κανει πολυ πιο πειστικο στην εμφανιση :D

 

Οπως και να εχει, ποτε μα ποτε μη εγκαταστησετε το firmware που ανεφερα στην αρχη. Θα μεινετε παγιδευμενοι, χωρις ουτε καν να μπορειτε να ρυθμισετε τη συνδεση του internet, μιας και εχει κλειδωμενες ρυθμισεις για το κινεζικο δικτυο τους.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κάποιο patch μεσα, αυτό που χρησιμοποιείς ?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Σημαντικο:

Μην σκεφτειτε καν να εγκαταστησετε το flash R6718_G_71.10.13R

Ειναι κινεζικο firmware απο τηλεφωνικη εταιρεια, και τα κλειδωνει ολα, με αποτελεσμα να μην μπορειτε να περασετε ουτε skins, ουτε να αναβαθμισετε τη μουσικη συλλογη, ουτε φυσικα να εγκαταστησετε καποιο αλλο firmware.

 

Αντ'αυτου προτεινω ανεπιφυλακτα το τελευταιο flash του bestwebs, το οποιο καθιστα το λειτουργικο σε παρα πολυ γρηγορη προσπελαση, το οποιο εχει προαιρετικα τις java εφαρμογες, οπως επισης και 10 πανεμορφα skins.

 

http://rapidshare.com/files/155095609/BestwebsE8_SuperFlash_10member-6shoutcut_-_V4R2.zip

 

Για να το εγκαταστησετε, θα χρειαστειτε καποια απο τις προσφατες εκδοσεις του rsd lite

 

http://www.x-drivers.com/catalog/flash/mobile_phones/companies/motorola/models/rsd_lite/9030.html

 

Προκειμενου να διαβασει το rsd lite τη συσκευη σας, θα πρεπει να εχετε τη αναγνωριση του usb σε τυπο modem ( Ρυθμισεις -> Συνδεσεις -> Ρυθμιση USB -> Modem )

 

Μολις δειτε στο παραθυρο του RSD LITE την προοδο στο 100%, και δεν βγαζει PASS για πανω απο 2 λεπτα, τοτε ξαναπαντε στις Συνδεσεις και ξαναενεργοποιηστε το σε συνδεση Modem, οποτε σε λιγα δευτερολεπτα θα βγαλει το PASS και θα μπορειτε τοτε να κλεισετε το προγραμμα και να απολαυσετε το νεο σας firmware.

 

Για να εχετε και την ελληνικη γλωσσα στο νεο σας firmware, κατεβαστε και εγκαταστηστε το ακολυθο πακετο γλωσσων.

http://www.mediafire.com/?kmyynnzgmz2

Το εγκαθιστειτε με το rsd lite, Οπως ειχατε κανει προηγουμενως και με το firmware.

 

Πιστεψτε με, το συγκεκριμενο firmware το χω εγκατεστημενο εδω και 1 μηνα περιπου, και εχω μεινει υπερικανοποιημενος, τοσο με την αποδοση του κινητου στην ταχυτητα των εντολων, οσο και με την εμφανιση στυλ iphone.

Μεσα στα skins υπαρχει και skin iphone, οπου το κανει πολυ πιο πειστικο στην εμφανιση :D

 

Οπως και να εχει, ποτε μα ποτε μη εγκαταστησετε το firmware που ανεφερα στην αρχη. Θα μεινετε παγιδευμενοι, χωρις ουτε καν να μπορειτε να ρυθμισετε τη συνδεση του internet, μιας και εχει κλειδωμενες ρυθμισεις για το κινεζικο δικτυο τους.

Αγαπητε h8breed,

το τηλεφωνο ήταν απελπιστικά αργό με το επισημο firmware, και τωρα έχει σίγουρα βελτιωθεί. Το πληκτρολόγιο του είναι αρκούντως άβολο ειδικά για γρήγορη χρήση.

 

Δοκίμασα αρκετα Monster Packs. Εκτός από μια βελτίωση στην απόκριση των πλήκτρων δεν κατάλαβα πολλές αλλαγές.

Να σε ρωτήσω και κάτι.

Πως έκανες εγκατάσταση των skins? Με copy - paste?

Κάπως αλλιώς?

Άνοιξε μου τα μάτια.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

____________________________________________

the more you ignore me the closer I get

____________________________________________

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε Δημητρη, τα βηματα που θα πρεπει να εκτελεσεις, ειναι τα εξης:

 

  • Απο την συσκευη, οριζεις την συνδεση στο Memory card (Ρυθμισεις -> Συνδεσεις-> Memory Card)
  • Συνδεεις μεσω usb τη συσκευη στο pc σου.
  • Θα εμφανιστουν 2 μοναδες αποθηκευσης
  • Στην μια απο αυτες, θα υπαρχει ενας φακελος ονοματι .system
  • Αν δεν τον βλεπεις, πηγαινεις Εργαλεια -> Επιλογες Φακελων -> Προβολη και αποεπιλεγεις τα "Αποκρυψη επεκτασεων..." και "Αποκρυψη προστατευμενων"
     
  • Αφου στον εμφανισει τον φακελο, τον ανοιγεις και φτιαχνεις εναν φακελο ονοματι skins. Επειτα βαζεις εκει μεσα ολους τους φακελους που ειχε μεσα στο flash (skin1, skin2, skin3 κλπ)
     
  • Αποσυνδεεις τη συσκευη απ'το καλωδιο, και κανεις επανεκκινηση στη συσκευη.
     
  • Επειτα, πηγαινεις Ρυθμισεις-> Θεματα και επιλεγεις "Νεο Θεμα"
  • Στην δευτερη καρτελα, πηγαινεις κατω κατω, εκει που λεει skins Και διαλεγεις οποιο απο τα 10 θελεις.

 

Εγω εχω μεσα και τα 10 ενεργοποιημενα, ετσι για ποικιλια :D

 

Οριστε και τα περιεχομενα της αναβαθμισης, σε περιπτωση που ακομη δεν τα εχεις προσεξει:

 

Main Menu now contains: (10 most requested main menu items):

 

FM Radio - you know what this is.

Multimedia - access to all multimedia

Contacts -your phonebook

Messages - sms, mms, email and voice mail

Office Tools - your offce programs and any java apps that you installed here. (Optimized)

Settings - all settings to configure your phone

Games - your games or any java apps that you installed here

Connections - all your connections - bluetooth, usb, voice networks and data

File Manager - access to all your files

Mobile Internet - your main web browser

 

You can reorder these to your liking.

*************************************************

***NEW*** (since version 3R)

Office Tools Menu now contains: (Redundant icons that are now in main menu have been removed):

 

Calendar

Worldclock

Calculator

Task List

Notes

Download manager

 

You can reorder these to your liking.

Since this is a java writable folder, you now have more room to install programs here.

 

Sync - has been moved to Settings Menu

*************************************************

 

***NEW *** (since Version 4)

Shortcuts Menu now contains 6 :

 

Create Message

Change Theme

Capture Video

Set Alarm

Find Bluetooth Device

Bluetooth

*************************************************

 

Address Book:

First and Last Name fields and sorting.

************************************************

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

μερικές μέρες είχε φάει ένα "κόλημα" και τελείωνε η μπαταρία σε μια μέρα.

με βγάλσιμο και ξαναφόρτιση έγινε.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola ROKR E8

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...