Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η τελευταία επίσημη έκδοση είναι η 3.1.3 απ ότι θυμάμαι.

Μετα περνάς σε Whited00r

 

Αυτό δεν κατάφερα να το περάσω σε ipod 1sr gen ούτε με νορμάλ μέθοδο ούτε με redsnow..

 

μου βγάζει usb communication error συνέχεια

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

σκέφτομαι την αγορά ενός touch 4gen 8gb μόνο και μόνο γιατί θέλω να λειτουργήσω το iOS. να παίξω κάνα game, μουσική, ίσως και σερφαρισμα

 

τι λέτε, να κάνω κίνηση ή όχι?

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα, αλλά αν έχεις την οικονομική δυνατότητα, το 5th gen θα σου πρόσφερε περισσότερα. Ωστόσο, το 4th gen είναι ακόμα ένα παρά πολύ καλό iPod για παιχνίδια και για browsing, αλλά και για πολλά αλλα, το οποίο ακόμα χρησιμοποιώ σχεδόν καθημερινά. Το μόνο παραπάνω που θα έπαιρνα με το 5th gen είναι στη ουσία μια λίγο μεγαλύτερη οθόνη και καλύτερο επεξεργαστή (=καλύτερες επιδόσεις σε παιχνίδια). Η αγορά σίγουρα αξίζει όμως.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Λέτε το επόμενο touch να βγει σε 2 εκδόσεις όπως το iPhone???

Απίθανο το κόβω. Πιστεύω ότι θα το ανεβάσουν λίγο πχ στα 4,5. Αλλά τι να το κάνεις 5,5 ίντσες?

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
εχω ενα ipod touch 16gb 3rd generation.Η μπαταρια του διαρκει πλεον πολυ λιγο και το κουμπι στα πλαγια που ανεβαζει την ενταση εχει χαλασει.Ξερετε που μπορω να το παω για επισκευη;Και ποσο περιπου θα κοστισει;Δεν εχω ιδεα...

 

Γεια σου φίλε μου με μια απλή αναζήτησή στο Google " επισκευη iPod touch" είδα πως για το iPod touch 3rd generation η αλλαγή μπαταρίας και η αλλαγή των πλήκτρων θα σου κοστίσει γύρω στα 80 ευρο κΙ για τα 2..

Iphone 6 s plus Rose gold 64 gb

IPad Air 2 gold 64gb

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 3 months later...

Γεια σας.

Πρόσφατα φίλος μου έδωσε ένα jailbraked ipod 2g στο οποίο μετά από download κάποιων αρχείων σταμάτησε να λειτουργεί ομαλά.(δεν αναγνώριζε την αφή με αποτέλεσμα να μη μπορούμε να πατήσουμε τον κωδικό ασφαλείας.)

Άρχισα την επαναφορά του ipod μέσω itunes σε εργοστασιακές ρυθμίσεις και εκεί άρχισαν τα μεγαλύτερα προβλήματα.Ουσιαστικά απ'ότι κατάλαβα έχει σβηστεί το λογισμικό και την ώρα που πάει να εγκατασταθεί ξανά μου πετάει μήνυμα ο υπολογιστής πως δε βρέθηκε το ipod.

Έχω τελευταία έκδοση itunes και συνδέοντας το ipod πατάω παρατεταμένα το κουμπί έναρξης και το μεσαίο κουμπί μέχρι να μπει σε οθόνη λειτουργίας ανάκτησης.

Τι μου προτείνετε να κάνω?Δεν έχω χρήματα να το πάω σε τεχνικό + του ότι είναι αρκετά παλιό μοντέλο οπότε δε νομίζω να αξίζει....παράλληλα όμως το χρειάζομαι.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

To 6ης γενιάς που υστερεί συγκριτικά με iPhone 5;

 

Το ηχειακι στο 6ης πόσο δυνατά ακούγεται; Συγκριτικά με iPhone 5, αλλά και γενικά...

Edited by Muck Smith

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να ρωτησω αν κάποιος έχει το 6th, σε σχέση με το iPhone 5C ο ήχος από το ηχείο κι από τα ακουστικά σε ποιο είναι καλύτερα;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα παλιό iPod touch 2ης γενιάς. Ή μπαταρία του τα έχει φτάσει τελείως. Σε ένα μαγαζί που το πήγα μου είπαν ότι δεν αλλάζει ισχύει αυτό ή είναι για πέταμα το mp3?

 

Sent from my XT1092 using Tapatalk

OnePlus 3T, iPad mini 2
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Προτείνεται η αγορα ενος touch 5th gen?

Φυσικα μεταχειρισμένο.

Υποστηρίζεται απ τη μαμα εταιρια?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Προτείνεται η αγορα ενος touch 5th gen?

Φυσικα μεταχειρισμένο.

Υποστηρίζεται απ τη μαμα εταιρια?

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

 

 

 

Έχω εγώ αν θες, πάει μέχρι iOS 9 και έχει επιδόσεις iPhone 4s

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Α είναι τοσο "παλιο" δηλαδή.

Σκεφτόμουν να το πάρω για κανα παιχνιδακι και να ασχοληθω λιγο με ios. Απ οσο βλεοω ομως δεν αξιζει.

 

Sent from my Letv-LeEco Le Max 2 X829 6/128 using Tapatalk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...