Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απ' ότι φαίνεται δεν μας ενοχλεί και τόσο πολύ... Τουλάχιστον αυτό αποδεικνύουν οι πωλήσεις της...

 

Υπαρχουν πολλοι παντως (κι εγω μεσα σε αυτους) που θα ηθελαν ν'ακουν και λιγο ραδιοφωνακι απο το iPod. Το "ζωντανο" εχει κι αυτο τη μαγεια του...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχουν πολλοι παντως (κι εγω μεσα σε αυτους) που θα ηθελαν ν'ακουν και λιγο ραδιοφωνακι απο το iPod. Το "ζωντανο" εχει κι αυτο τη μαγεια του...;)

 

Δε νομίζω να υπάρχει κάποιος που να τον ενοχλούσε να έχει και ραδιόφωνο το iPod/iPhone του. :wink:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Live from Apple's 'Let's Rock' event in San Francisco, έγινε χθες;

 

Let’s Rock event

 

Χαχαχαχα έχετε δίκιο, κάτσε να το πούμε και στον Πάνο.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό του είπα και εγώ σε άλλη δημοσίευση. Απόψε βράδυ μάλλον (όπως πέρσι) ανακοινώνεται το νέο iPod Touch κτλ
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

μπααα δεν νομιζω σε πολλα χρωματα οπως ητανε θα ειναι με το ατσαλινο {δεν ξερω τι ειχε απο πισω τι υλικο} εκτος αν βαλουνε σαν του iphone το πλαστικο
Link to comment
Share on other sites

 

Να δουμε ποτε θα περασει κ στα ελληνικα καταστηματα.. Η apple στελνει Ελλαδα? Αυτο με την χαραξη δεν το ηξερα κ μου αρεσει!!

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

 

So wrong, in so many levels...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

ας είναι καλά το photoshop νομίζω εγώ!

 

So wrong, in so many levels...

 

επειικως απαραδεκτη προσπαθεια! Και η δευτερη φωτο και καλα με θηκη του "χορηγου" ή οτι ειναι τελοσπαντων αυτη η εταιρεια..

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Ε, δε θέλω να σας στενοχωρήσω, αλλά μια χαρά τα δείχνουν οι εικόνες του zdnet. Οι θήκες άλλωστε έχουν ήδη κυκλοφορήσει.

http://www.engadget.com/2009/09/04/hama-cases-foreshadow-5g-ipod-nano-3g-ipod-touch-at-ifa-hands/

Link to comment
Share on other sites

Ε, δε θέλω να σας στενοχωρήσω, αλλά μια χαρά τα δείχνουν οι εικόνες του zdnet. Οι θήκες άλλωστε έχουν ήδη κυκλοφορήσει.

http://www.engadget.com/2009/09/04/hama-cases-foreshadow-5g-ipod-nano-3g-ipod-touch-at-ifa-hands/

 

Το πρόβλημα είναι το πίσω μέρος. Θα είναι πλαστικό όπως τα iPhone 3G; Και επίσης τι είναι αυτό το σαν-ακουστικό στο πάνω μέρος;

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα είναι το πίσω μέρος. Θα είναι πλαστικό όπως τα iPhone 3G; Και επίσης τι είναι αυτό το σαν-ακουστικό στο πάνω μέρος;

 

γιαυτο και εγω αναρωτιεμαι μηπως κανουν κανα μπαμ με χρωματιστα καλυματα!!

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Το πίσω μέρος του iPhone είναι πλαστικό γιατί έχει λόγο! Το iPod touch από την άλλη μόνο μια κεραία έχει όλη κι όλη (του wi-fi) οπότε βάλανε το μικρό κομματάκι πλαστικού πάνω αριστερά στην πλάτη.

 

Νομίζω πως δεν θα αλλάξουν δραματικά το πως είναι. Αντίθετα νομίζω πως θα επικεντρωθούν στο τι θα κάνουν. Και αν αυτά που ακούω ισχύουν, ίσως να είναι σημαντικές οι αλλαγές!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εγώ δεν πρόκειται ν'αλλάξω το δεκαεξάρι 2nd Gen ότι και αν ανακοινώσει η Apple απόψε. Αν παρουσιάσει τις ίδιες βελτιώσεις με αυτές του 3G S απλά μου φαίνεται ανούσιο...
Link to comment
Share on other sites

Το πίσω μέρος του iPhone είναι πλαστικό γιατί έχει λόγο! Το iPod touch από την άλλη μόνο μια κεραία έχει όλη κι όλη (του wi-fi) οπότε βάλανε το μικρό κομματάκι πλαστικού πάνω αριστερά στην πλάτη.

 

Νομίζω πως δεν θα αλλάξουν δραματικά το πως είναι. Αντίθετα νομίζω πως θα επικεντρωθούν στο τι θα κάνουν. Και αν αυτά που ακούω ισχύουν, ίσως να είναι σημαντικές οι αλλαγές!

 

Fair enough για το πλαστικό, αλλά είναι πτώση στην ποιότητα κατασκευής...

 

Πάντως εγώ δεν πρόκειται ν'αλλάξω το δεκαεξάρι 2nd Gen ότι και αν ανακοινώσει η Apple απόψε. Αν παρουσιάσει τις ίδιες βελτιώσεις με αυτές του 3G S απλά μου φαίνεται ανούσιο...

 

Ούτε εγώ θα το αλλάξω, δεδομένου πως ούτε εξάμηνο δεν έκλεισε. Τώρα αν δούμε κάτι εντελώς διαφορετικό και επουσιώδες, θα το σκεφτώ.

 

Υ.Γ.

Για χρωτατιστά καλύμματα, άντε το πολύ-πολύ μαύρο και άσπρο. Όποιος θέλει χρώμα, παίρνει nano...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

To touch 2G πάντως ήταν πιo γρήγορο από το iPhone 3G. Και, γενικά, το 2G είχε πράγματα που δεν είχε το 3G και απέκτησε το 3GS. Κοντός ψαλμός βέβαια, σε λίγο θα ξέρουμε!
Link to comment
Share on other sites

Για χρωτατιστά καλύμματα, άντε το πολύ-πολύ μαύρο και άσπρο. Όποιος θέλει χρώμα, παίρνει nano...

 

Για χρωμα και features?? :p

 

σε καποιο φορουμ ειχα πετυχει ενα μαυρο-πορτοκαλι (πορτοκαλι το πισω και γυρω γυρω απο το menu button)

δεν λεω οτι ηταν ΤΟ ομορφο αλλα απλα να το εδειχνα σαν μια αλλη προταση.. Αλλα δεν μπορω να θυμηθω που το ειχα δει..!!

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν θεωρήσουμε ως δεδομένο ότι θα αποκτήσουν πλαστικό κάλυμμα, τότε μάλλον θα βγαίνουν σε μαύρο και άσπρο.

 

Μαύρα και άσπρα όμως, είναι και τα κανονικά iPod. Γι' αυτό πιστεύω πως δεν πρόκειται να αποκτήσουν πολυχρωμία.

 

Υ.Γ.

Για χρώμα και features αγοράζεις ένα nano και το κολλάς πίσω από το Touch. :p

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...