Jump to content

[Off-topic] Windows Vista


cx65i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αγορασα τα ΧΡ 72euro,εδωσα και αλλα 30 στο πλαισιο να τα περασουν ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ vista.

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα τα ΧΡ 72euro,εδωσα και αλλα 30 στο πλαισιο να τα περασουν ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ vista.

τέτοια σχόλια δεν έχουν θέση στο θρεντ... :!:

 

objectref: συνήθως έτσι είναι, ψάχνει με τις ώρες τις IP και γιαυτό αργεί. στην πραγματικότητα της έχει βρει αλλά ψάχνει ακόμα.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα τα ΧΡ 72euro,εδωσα και αλλα 30 στο πλαισιο να τα περασουν ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΑ vista.

 

Τα Vista μια χαρά είναι. Απλά θα ξέρεις να τα προσαρμόζεις στις ανάγκες σου, και στις απαιτήσεις σου. Αλλα αν τώρα γράφεις οτι πλήρωσες για να στα εγκαταστήσουν... μάλλον "δεν το εχεις". Να δώ τι θα κάνεις αν σου παρουσιαστεί κάποιο πρόβλημα ή αν θέλεις να κάνεις αλλαγές.

Είτε πάντως έχεις Vista είτε XP να ξέρεις οτι πρέπει να μάθεις να λειτουργείς κ να επεξεργάζεσαι το λειτουργικό. Ισως σου πάρει αρκετό καιρό για να καταλάβεις αυτό που ζητάς πού και πώς γίνεται, αλλα αμα το μάθεις θα έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Link to comment
Share on other sites

Μην μετατρέψετε το topic σε vs.

τότε ας μη γράφουν μηνύματα για τα xp.

 

το θρεντ λέγεται VISTA και όχι xp.

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά θα είχε γίνει split. Δεν έγινε όμως, επειδή είχες απαντήσει στον cx65i και στο ίδιο post απαντούσες στον objectref. Το θέμα θα μπορούσε επίσης να τελειώσει στο προηγούμενο post μου. Όμως έπρεπε να απαντήσεις και σε αυτό. Αν σε ενοχλούσε το post του cx65i και το θεωρούσες άσχετο με το topic, μπορούσες απλά να μην απαντήσεις.

 

Στο έχω πει πολλές φορές ότι δεν χρειάζεται να απαντάς σε όλα τα posts. Καταντάει κουραστικό.

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...