Jump to content

LG KS20 (Destinator)


andapo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@ andapo

 

<<Εχεις απενεργοποιήσει την επιλογή παύσης του media player αν υπάρχει άλλη εφαρμογή έτσι?>>

Ναι.

 

<<Δοκίμασε το και στα αγγλικά και πες.....>>

Θα το δοκιμασω και αυτο αυριο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 120
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε με το πώς γίνεται hard reset?:(

 

Ευχαριστώ:)

 

αν και δεν το εχω το τηλ. δοκιμασε αυτο

http://oldsap.blogspot.com/2006/12/oldsap-utilities-freeware-spppc.html

η αλλιως....

 

Κόκκινο βιβλίο "Οδηγίες Χειρισμού" Σελίδα 34. Soft reset = Επαναφορά της συσκευής.

Σελίδα 35. Hard reset = Ολική Επαναφορά της συσκευής.

η αλλη εκδοχη.....

 

ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΑΤΩΝΤΑΣ 10SEC ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ

ΠΑΤΗΣΤΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΧΑΜΗΛΩΜΑΤΟΣ ΦΩΝΗΣ (ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΠΛΕΥΡΑ ΚΙΝΗΤΟΥ) ΤΟ ΠΛΗΚΤΡΟ ΠΟΥ ΚΑΛΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΛΗΣΗ (ΠΡΑΣΙΝΟ) ΚΑΙ ΠΛΗΚΤΡΟ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΥ. ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΥΟ ΛΕΠΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΟΙΞΗ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! 2 ερωτήσεις σχετικά με το LG KS20 μιας και παλαιότερα έιχα το LG Prada αλλα δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος και το έδωσα.1ον και σημαντικότερο) Μπορείς στον ήχο κλήσης να βάλεις να χτυπάει κατευθείαν σε δυνατή ένταση η πάλι όπως στο Prada θα αρχίζει να χτυπάει απο σιγά και όλο θα δυμαμώνει με αποτέλεσμα πολλές φορές να μην το ακούς? 2ον) αν μπορείς να βάλεις υπενθύμιση στο ημερολόγιο και να σου χτυπάει ακόμα και με το τηλέφωνο κλειστό.Σας ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας! Άντε να δούμε μπάς και γυρίσω σε LG...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ρε παιδια ξερει κανεις να μου πει αν υπαρχει ανοικτη ακροαση για το lg ks20 και αν το ξυπνητιρι φουλευει στο αθορυβο???
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ρε παιδια ξερει κανεις να μου πει αν υπαρχει ανοικτη ακροαση για το lg ks20 και αν το ξυπνητιρι φουλευει στο αθορυβο???

 

To ξυπνητήρι δεν δούλευει στο αθόρυβο και μάλιστα βγάζει σχετικό μήνυμα ότι δεν θα ακουστεί γιατί είναι απενεργοποιημένος ο ήχος.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Γεια σας.ειμαι καινουριος στο φορουμ και θα ηθελα την βοηθεια σας.Εχω παρει το lg ks20 και εχω συνδεση wind ενο η συσκευη ειναι της vodafone και θελω να συνδεθω με το ιντερνετ της wind και δεν μπορω.Εχω τις ρυθμησεις της wind αλλα δεν ξερω τα βηματα που πρεπει να κανω.Οποιος εχει την καλοσυνη ας με βοηθησει.Ευχαριστω πολυ.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επειδή το τελευταίο διάστημα άρχισα να έχω ανησυχίες σχετικά με το navigation, έβαλα το destinator 7 και μου άρεσε αρκετά.

Αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι τι δέκτη gps να αγοράσω. Επίσης κάτι άλλο. Στο αυτοκίνητο πώς το έχετε το ks20; Εννοώ, έχετε κάποια βάση στήριξης; Και αν ναι, δώστε μου κάποιες πληροφορίες για αυτό. Και τέλος, φορτιστή αυτοκινήτου για το LG πού θα μπορέσω να βρω;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το τελευταίο διάστημα άρχισα να έχω ανησυχίες σχετικά με το navigation, έβαλα το destinator 7 και μου άρεσε αρκετά.

Αυτό που θέλω να σας ρωτήσω είναι τι δέκτη gps να αγοράσω. Επίσης κάτι άλλο. Στο αυτοκίνητο πώς το έχετε το ks20; Εννοώ, έχετε κάποια βάση στήριξης; Και αν ναι, δώστε μου κάποιες πληροφορίες για αυτό. Και τέλος, φορτιστή αυτοκινήτου για το LG πού θα μπορέσω να βρω;

 

Και γω πέρασα το destinator 7(thanks raver) και έχω την ίδια απορία!Τι δέκτη gps να αγοράσω?:shifty:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά από όλα αυτά που γράφτηκαν σε αυτό το θέμα τι ισχύει. Το δεύτερο σκριπτ που ανέβασε ο adapo είναι το σωστό; Το μεγάλο αρχείο ήχου που είναι πάνω από 4 ώρες, καταναλώνει πολύ μνήμη ή όχι; Τα ρωτάω όλα αυτά γιατί μόλις παρήγγειλα δέκτη, φορτιστή και βάση αυτοκινήτου και σκέφτηκα να τα εγκαταστήσω αυτά στο κινητό ώστε να είμαι έτοιμος. Μαζί με το δέκτη gps δοκίμασε κανένας και bluetooth hadnsfree; Δουλεύει; Και τι από τα δύο ενεργοποιούμε πρώτα το handsfree ή το script;
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα και το σκριπτάκι και όλα, αλλά για να λειτουργήσουν πρέπει να έχω και το δέκτη; Τον έχω παραγγείλει και τον περιμένω. Γιατί μου λέει να θα τρέξει τον destinator όρθια ή πλάγια και μετά, ενεργοποιεί το bluetoot, αλλά τίποτα άλλο δεν κάνει.
ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Εχτές έγινε κάτι πολύ κουφό. Επειδή πριν μερικές μέρες πήρα δέκτη, έχω περάσει και το σκριπτάκι και όλα καλά. Εχτές όμως προσπαθώντας να τρέξω το σκριπτάκι, μιας και το Σάββατο θα κάνω το πρώτο μου μεγάλο ταξίδι (Ναύπακτο), χρησιμοποιώντας το destinator, είπα να το δοκιμάσω να δω τι γίνεται. Ενώ άνοιξε κανονικά bluetooth και destinator, όταν άνοιξε o media player με το dummy, μου έγραψε ότι το αρχείο έχει φτάσει στο τέλος (ενώ είχα επιλεγμένο το repeat) και κάτω αριστερά που φαίνεται ο χρόνος του κομματιού, μου έγραφε κάτι 900... τόσες ώρες. Το ίδιο συνέβαινε και με το retossss, αν και δεν το χρησιμοποιώ στο σκριπτ. Τώρα τα κατεβάζω πάλι, να δω τι θα γίνει.

Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο αυτό το πράγμα;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλημερα παιδες !!! Λοιπον πριν μια βδομαδα πηγα στην Vodafone και εκανα παραγγελεια το LGKS20 επειδη με αρεσε σαν κινητο και ειχε ολα τα πραγματα που χρειαζομαι!! Δυστιχως δεν εχει gps μεχρι που ειδα αυτο το topic kai πονιρευτικα!! Επειδη δεν εχς ασχολιθει καθολου με αυτου του ειδους τις μετατροπες μπορει να με βοηθισει καποιος και να μ πει τι χρειαζομαι να αγορασς για να ειναι και gps!! Πρεπει απλος να παρω ενα gps Bluetooth και φτανει ι και κατι αλλο ?? ΤΟ Destinator ερχεται μαζι με το gps η ξεχωριστα?? Εχει καποιος να μ προτινει gps bluetooth ??

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να κάνω μια ερώτηση? Ποια έκδοση destinator χρησιμοποιούμε? Αυτή που είναι για pda???
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εδω το αρχειο ηχου

 

http://rapidshare.com/files/117698018/Dummy.mp3

 

Eγω αγορασα αυτον http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&products_id=9733&ref=pathfinder το συνιστω ανεπιφυλακτα.

 

Εμενα παντος οταν τρεχω το script μετα απο λιγη ωρα το destinator τρωει κολλημα... Πρεπει να ανοιξω πρωτα το dummy.mp3 και μετα το destinator και λειτουργει αψογα.

 

Destinator για pda θελουμε και οχι για ΡΝΑ.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
επειδη πηρα το iphone σκοτωνω το lgks20 μου με αποδειξη αγορασ το κουτι ολλα ακομα και τη ζελατινα εχει...οποιοσ το θελει ασ μου στειλει ενα μυνημα..
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλησπέρα!

 

νιώθω εντελως μα εντελώς ηλίθια, αλλά θα την κάνω την ερώτηση (ενώ είμαι αρκετά καλή με pc, software κλπ... δεν έχω ιδέα ακόμη από κινητά, προσαρμογές κλπ.)

 

θέλω να ρωτήσω το εξής: έχω το lg ks 20. έχω εγκαταστήσει το destinator 7, αλλά φυσικά όταν πάει να κάνει σύνδεση με gps δεν βρίσκει σύνδεση μέσω bluethooth. δεν έχω καταλάβει τι χρειάζεται να κάνω. διάβασω το threat σας, αλλά είναι όλα κάποια βήματα μετά από τα βασικά.

 

τι είναι το εξωτερικό bluetooth? πρέπει να κάνω επιπλέον αγορά?

 

ευχαριστώ.... καλή χρονιά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...