Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστω για τις πληροφοριες, το προβλημα λυθηκε βαζοντας τον χαρτη σε φακελλο μεσα στο maps και οχι χυμα στο maps.

Αφου ο Αγγλος δεν γραφει :

“ Χάου αρ γιου”

ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ

“ti kaneis” ?;;;;;;;;;;;?;;;;;;;;;;;;

ΟΧΙ ΑΛΛΑ GREEKLISH!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τελος καλο ολα καλα.. :happy:

 

στο folder maps, χυμα μαζι με το all maps.

Ετσι οπως το εγραψες με μπερδεψες :)

 

 

 

βρε παιδια εκανα εγκατασταση κανονικα αλλα δεν μου φορτωνει τους χαρτες.τι γινεται?

Δες εαν εχει συμβει και σε εσενα αυτο:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2621199#post2621199

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειταν και με τον αλλο χαρτη :)

 

Σήμερα εβαλα το τελευταίο Sygic με τον τελευτάιο χάρτη . πρέπει να πω ότι τα σπάει στη Ρόδο .Ακριβέστατο στίγμα , πιο ορθολογικές διαδρομές και πλέον αναγνωρίζει τους μονόδρομους , ένα πρόβλημα που είχαμε με τους παλιούς χάρτες:):)

Link to comment
Share on other sites

οποτε δουλευει ο navigreece ο τελευταιος στην 7.70?

 

Ο Navigreece δεν δουλεύει με την 7.70 αλλά με την 7.60.731,προφανώς θα εννοεί τον χάρτη των 30τόσο ΜΒ που είναι στο αντίστοιχο θέμα στο xxxxxxxxxxxxxx ο οποίος επίσης έχει ελληνικούς χαρακτήρες.

Link to comment
Share on other sites

Παρά το μικρότερο μέγεθος, αυτός ο νέος των 33ΜΒ, έχει ψάξει κανένας να μας πει αν είναι το ίδιο αναλυτικός με τον παλιότερο Navigreece της έκδοσης 7.60.731;
Link to comment
Share on other sites

Παρά το μικρότερο μέγεθος, αυτός ο νέος των 33ΜΒ, έχει ψάξει κανένας να μας πει αν είναι το ίδιο αναλυτικός με τον παλιότερο Navigreece της έκδοσης 7.60.731;

 

Πιστεύω πως είναι το ίδιο αναλυτικός διότι στον Navigreece(βλ. εικόνα) το κυρίως αρχείο χάρτη κατάληξης .pak δεν είναι τόσο πιο μεγάλο σε μέγεθος.Οσο γαι τα άλλα αρχεία μπορεί απλώς να συντελούν στην σχεδίαση του χάρτη ή να έχουν διαφορετικό ρόλο στην πλοήγηση(βέβαια δεν γνωρίζω κιόλας τι ακριβώς κάνουν) αλλά σαν πείραμα θα μπορούσε κανείς να τα διαγράψει και να δει αν δουλέυει ο χάρτης μόνο με το pak αρχείο.

Link to comment
Share on other sites

αυτο το sygic δεν το ξερω καθολου αλλα λεω να το βαλω και αυτο να το εχω μαζι με το garmin... ο τροπος που εξιγει το παιδι ειναι το ιδιο ? εχει αλλαξει κατι?
Link to comment
Share on other sites

Απλά για να το ξεκλειδώσεις δεν χρειάζεται να κάνεις ποστ στο ρωσικο site. Υπάρχει πλέον κιτζεν και σου βγάλει κατευθείαν τον κωδικό.
Link to comment
Share on other sites

μπορει καπιος να με βοηθειση να βαλο κ εγω το sygic??? εχω ενα νοκια ε90

 

Υπαρχουν οδηγιες εγκαταστασης στο 1 ποστ του παροντος. Εαν δεν καταλαβαινεις κατι πες μας να σου το εξηγησουμε..

 

:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Απλά για να το ξεκλειδώσεις δεν χρειάζεται να κάνεις ποστ στο ρωσικο site. Υπάρχει πλέον κιτζεν και σου βγάλει κατευθείαν τον κωδικό.

το λενε οι οδηγιες ι να σε ρωτισω μετα για να το ξεκλειδωσω ?:P

Link to comment
Share on other sites

Στο xxxxxxxxxxxx στο πρώτο ποστ της έκδοσης 7.70 έχει όλα τα απαραίτητα για να κάνεις ενεργοποίηση. ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα την 7.70 όπως προτείνετε.

 

Μπορούμε με κάποιο κόλπο να κάνουμε αναζήτηση στα Ελληνικά?

Αν όχι ξέρετε αν υπάρχει κάποιο άλλο πρόγραμμα που να το κάνει αυτό? Παλαιότερα είχα το route66 στο 6110 και μπορούσες να βάλεις ελληνικά.

 

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά σε όλους.

Στάθης
Link to comment
Share on other sites

Έχω περασμένη την έκδοση

 

version 7.0 \ Build : 89D

Map version : 5.67

με τον χάρτη NaviGreece_2008.03.

 

Προτείνετε να βάλω την v7.7; Υπάρχει κάποιος νεότερος-ενημερωμένος χάρτης από τον NaviGreece_2008.03; Ευχαριστώ.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Έχω περασμένη την έκδοση

 

version 7.0 \ Build : 89D

Map version : 5.67

με τον χάρτη NaviGreece_2008.03.

 

Προτείνετε να βάλω την v7.7; Υπάρχει κάποιος νεότερος-ενημερωμένος χάρτης από τον NaviGreece_2008.03; Ευχαριστώ.

 

xerete Xronia Polla se olous,giauthn thn ekdosh yparxei xarths q4.2008 60mb peripou,o q3 paliose..,milaw giauthn edw version 7.0 \ Build : 89D

Map version : 5.67

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου στείλει με ενα pm απο πού να κατεβάσω το sygic γιατί δεν μπορώ να το βρώ.

:p

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

λοιπον κατεβασα το καινουργιο macguider 2009 εβαλα τουσ φακελους στο κιν

εκανα κανονικα την εγκατασταση αλλα οταν παω να ανοιξω την εφαρμογη μου λεει

wrong disc.....κανω κατι λαθος??

 

edit:λοιπον μπικα αλλα τωρα εχω αλλο προβλημα...δεν μου αναγνωριζει τον χαρτη..

ο χαρτης ειναι grc.pak μηπως πρεπει να αλαξω καταληξη κ να τον κανω mlm?

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κατεβασα το καινουργιο macguider 2009 εβαλα τουσ φακελους στο κιν

εκανα κανονικα την εγκατασταση αλλα οταν παω να ανοιξω την εφαρμογη μου λεει

wrong disc.....κανω κατι λαθος??

 

edit:λοιπον μπικα αλλα τωρα εχω αλλο προβλημα...δεν μου αναγνωριζει τον χαρτη..

ο χαρτης ειναι grc.pak μηπως πρεπει να αλαξω καταληξη κ να τον κανω mlm?

 

Και εμένα το ίδιο πρόβλημα μου βγάζει(το πρώτο που αναφέρεις)...Μπορείς να μου πείς πώς το έφτιαξες???

Φιλικά Μάνος,
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα το ίδιο πρόβλημα μου βγάζει(το πρώτο που αναφέρεις)...Μπορείς να μου πείς πώς το έφτιαξες???

 

to zip που κατεβασα ειχε ενα φακελο macguider κ μεσα σε αυτον ειχε αλλους 3 φακελους...στην αρχη περασα ολλο το φακελο macguider στο κιν κ μετα εκανα εγκατασταση κ οταν πηγενα να ανοιξω την εφαρμογη μου ελεγε wrong disk....αυτο που εκανα κ λύθηκε ηταν να περασω τους 3 φακελους ξεχωριστα στο κιν κ μετα μπορεσα κ μπικα με την μια...απλα πρωτα εκανα ενεργοποιηση με το κετζεν κ μετα εβαλα στον φακελο maps τον ελληνικό χαρτη...πεζει καπιο ρολο αυτο? γιατι οπωσ ειπα κ πριν δεν μου τον βρισκει

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν για να βάλουμε τα πράγματα σε μια ταξί και να μην μπερδεύεστε άδικα,έχουμε και λέμε

 

για την έκδοση 7.0 \ Build : 89D υπάρχει news χάρτης q4.2008 που δεν είναι συμβατό με της νέες έκδοσις του sygic 7.6 και 7.7

γίας την έκδοση 7.6 υπάρχει επίσης news χάρτης q4.2008 που δεν είναι συμβατό με την νέα έκδοση 7.7

για την έκδσση 7.7 υπάρχει άλλος χάρτης greece 33mb

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φίλε ibiza, έχεις κάνει σύγκριση μεταξύ των τριών αυτών χαρτών να μας πεις ποιός είναι καλύτερος; Το αρκετά μικρότερο μέγεθος του νέου για την έκδοση 7.7 οφείλεται αποκλειστικά στην διαφορετική συμπίεση ή υπάρχουν διαφορές στην κάλυψη;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...