Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tommis σε περνάει από μονόδρομους στη Ρόδο? Δεν ξέρω αλλά εμένα συνεχώς από μονόδρομους με πάει.....

 

αυτο ειταν και με τον αλλο χαρτη :)

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κυκλοφόρησε κιτζεν το οποίο το κατεβάζουμε πλέον στον υπολογιστή μας και δεν χρειάζεται να κάνουμε πλέον request να μας δώσουν κωδικό ενεργοποίησης. Μόλις το δοκίμασα στην 7.60.731 και λειτουργεί άψογα.

 

Θέμα New Sygic Mcguider 2009 v7.7 ποστ 251.

 

το κατεβασα και εγω.του εβαλα τον κωδικο της 7.6 και τον συγκρινα με αυτον που ηδη εχω,ηταν διαφορετικος.θελεις να μας πεις τι ρυθμισεις πρεπει να κανουμε.το SDKGPub.exe δεν ειναι;ο καινουριος χαρτης ειναι 10 ΜΒ μικροτερος απο τον προηγουμενο και απο οτι παρατηρησα στην καλυμνο δεν ειχε δρομους που τους ειχε ο χαρτης της 7.6

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα την 7.6 σε Ν95 8GB το οποίο δεν είχε περασμένο πριν το SYgic. Οπότε δεν ξέρω αν ο κωδικός είναι διαφορετικός απο αυτόν που θα σου έδιναν στο ρώσικο φόρουμ. Στο κιτζεν (ναι, αυτό που αναφέρεις είναι), δεν χρειάζεται να κάνεις ρύθμιση. ΑΠλά έβαλα το κωδικό που δίνει η εφαρμογή στις πληροφορίες και έβαλα τον κάτω κωδικό ξεκλειδώματος (δίνει 2, έναν πάνω και έναν στο κάτω πλαίσιο) και δούλεψε κανονικά.

 

Και απ'ότι διαβάζω στο xxxxxxxxxx, δουλεύει κανονικά.

 

Τώρα για διαφορές στους χάρτες, δεν μπορώ να πω γιατί πρέπει να κάνω άμεση σύγκριση.

Link to comment
Share on other sites

το προγραμμα ξεκλειδωματος δουλευει κανονικα

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Ποιον έβαλες; Αυτόν με μέγεθος 32,5ΜΒ;

Ναι αυτόν αλλά νομίζω ο παλιός ήταν πιο μεγάλος ο προηγούμενος του έδινα οδό και αριθμό και με έβγαζε γύρο στα 100 μ.πιο κάτω στην Ρόδο αλλά Αθήνα ήταν Οκ.

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτόν αλλά νομίζω ο παλιός ήταν πιο μεγάλος ο προηγούμενος του έδινα οδό και αριθμό και με έβγαζε γύρο στα 100 μ.πιο κάτω στην Ρόδο αλλά Αθήνα ήταν Οκ.

 

Βρήκες λύση για το πώς γράφουμε ελληνικά στη καινούργια έκδοση;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βρήκες λύση για το πώς γράφουμε ελληνικά στη καινούργια έκδοση;;

Αν προσπεραστουν,με υπομονη εννοοειται,οι λατινικοι χαρακτηρες και στη περιπτωση και της πολης και της οδου ,στη συνεχεια εμφανιζονται οι ελληνικοι χαρακτηρες!Ευελπιστουμε σε μια μελλοντική διόρθωση!Ειναι καπως χρονοβορο.

Link to comment
Share on other sites

Αν προσπεραστουν,με υπομονη εννοοειται,οι λατινικοι χαρακτηρες και στη περιπτωση και της πολης και της οδου ,στη συνεχεια εμφανιζονται οι ελληνικοι χαρακτηρες!Ευελπιστουμε σε μια μελλοντική διόρθωση!Ειναι καπως χρονοβορο.

 

Σε εμένα δε μου εμφανίζονται καθόλου ελληνικοί χαρακτήρες, ούτε μετά τους λατινικούς.

Εσένα σου βγάζει ελληνικούς χαρακτήρες μετά τους λατινικούς;;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδιά λόγο φανταρικού μπορείται να μου πείτε ποιος είναι ο πιο καινούργιος συνδιαδμός γιατί τα έχω χάσει?

χάρτης q4

και πρόγραμμα sygic mcguider 7.7?

 

μπορείται να μου πείτε και την ονομασία τους που μπορώ να τα βρώ?

για τον χάρτη μάλλον στο best greek map for sygic έτσι?

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

ωχ ναι δεν είδα οτι έχει απο κάτω τους χάρτες. Σε ευχαριστώ! Και τα περνάω με την γνωστή διαδικασία? Σβήνω το παλιό και περνάω αυτό? Το ενεργοποιώ και τέλος.. Ότι δλδ λέει στην πρώτη σελίδα του παρόντος θέματος.
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Στη νέα έκδοση Sygic Mcguider 2009 v7.7 γράφει κανείς σας ελληνικούς χαρακτήρες ή μόνο εγώ και ένας ακόμα φίλος μας έχουμε πρόβλημα;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στο xxxxxxxxxxx, στο θέμα που ανέφερα παραπάνω, έχει και μια multilanguage version. Για δοκιμάστε να περάστετε αυτή μήπως δεν υπάρχει το πρόβλημα με τους ελληνικούς χαρακτήρες.

 

Όσον αφορά την διαδικασία, κάνεις απεγκατάσταση, σβήνεις τους φακέλους, περνάς τους νέους και εγκαθιστάς το νέο sis.

Link to comment
Share on other sites

Eαν διαβασεις τις τελευταιες σελιδες ολοι αντιμετωπιζουν το ιδιο προβλημα..

 

 

@mirrorofsorrow δοκιμασες την Sygic Mcguider 2009 v7.7? Εγω δεν εχω συσκευη για να το δοκιμασω :(

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Όχι. Μου την βάρεσε πριν λίγες μέρες, φόρμαρα το κινητό και την κάρτα και δεν πέρασα τίποτα. Έκανα κάποιες διαδρομές με το nokia maps 2.0.4503 και έμεινα απολύτως ικανοποιημένος. Άρα, προς το παρόν δεν περνάω καμία άλλη εφαρμογή πλοήγησης. Όταν την περάσω την 7.7, θα πω εντυπώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα δε μου εμφανίζονται καθόλου ελληνικοί χαρακτήρες, ούτε μετά τους λατινικούς.

Εσένα σου βγάζει ελληνικούς χαρακτήρες μετά τους λατινικούς;;

Ναι και στον ορισμο σπιτιου,αλλα και στις διευθυνσεις,οπως ανεφερα παραπανω χρειαζεται υπομονη για παραδειγμα την Αθηνα,(οπως και τη Θεσ/νικη,Ροδο κλπ) την αναφερει με πολλους τροπους γραφης ,εκτος την αγγλικη χρησιμοποιει τη γαλλικη ,ιταλικη,γερμανικη....κλπ γραφη της λεξης και γι'αυτό απαιτειται αρκετος χρονος!

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφόρησε κιτζεν το οποίο το κατεβάζουμε πλέον στον υπολογιστή μας και δεν χρειάζεται να κάνουμε πλέον request να μας δώσουν κωδικό ενεργοποίησης. Μόλις το δοκίμασα στην 7.60.731 και λειτουργεί άψογα.

 

Θέμα New Sygic Mcguider 2009 v7.7 ποστ 251.

 

Στο κιτζεν βγαζει 2 κωδικους

Ο πρωτος λεει για το mlm και ο δευτερος για ολους τους χαρτες.

Ο πρωτος δεν δουλευει

Ο δευτερος δουλευει αλλα μετα φορτωνει το χαρτη κ μετα κολλαει.

Μηπως κατι γινεται με τον πρωτο κωδικο κ δεν το καταλαβαινω;;;

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσεις και το αρχείο all maps.mlm και όταν ανοίγει η εφαρμογή επιλέγεις all maps.
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κατεβάσεις και το αρχείο all maps.mlm και όταν ανοίγει η εφαρμογή επιλέγεις all maps.

TO ekana οπως το περιεγραψες κ παλι κολλαει!

Μηπως μπορεις να μου στειλεις απο που μπορω να τα κατεβασω ολα χαρτες κ προγραμμμα για να δω τι γίνεται;

Ευχαριστώ!

Ακομα μαθαίνω......
Link to comment
Share on other sites

Πρόγραμμα και χάρτες το κατέβασα εγώ απο το θέμα του xxxxxxxxxxx για την έκδοση 7.7.

 

Πάντως, δεν ξέρω λεπτομέριες γιατί την 7.7 δεν την έχω περάσει ποτέ. Προχθές πέρασα σε N95 8GB την 7.60.731 με το κιτζεν και δεν είχα κανένα πρόβλημα ούτε με αυτό ούτε με το mlm.

 

Δεν ξέρω ρε παιδιά, αξίζει όλη αυτή η ταλαιπωρία για την 7.7. Βελτιώνει κάτι σημαντικό; Γιατί και η 7.60.731 είναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Χτες παντως παιδια τη δοκιμασα σε μια ημιορεινη διδρομη στο Βερμιο και παρολη τη συννεφια το στιγμα ηταν αψογο,και δυσκολος δρομος με στροφες κλειστες,το στιγμα παρεμενε σωστοτατο..:D
Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας, μπορώ με το sygic, εφόσον έχω βάλει μέσα τους ανάλογους χάρτες (για την περίπτωσή μου ελλάδας, ιταλίας, αυστρίας και γερμανίας) να του πληκτρολογήσω διέυθυνση στη γερμανία και "να με πάει" ?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...