Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια δεν μπορω να κανω εγραφη στο ρωσικο και η σελιδα που λετε παραπανο ουτε σε μενα δουλευει..υπαρχει κανενας που ειναι γραμενος στο ρωσικο να βοηθησει..μηπως υπαρχει κανενας αλλος τροπος να βρουμε το κωδικο..

 

Πήγενε στο impart στο θέμα: Requests for Sygic Drive Activation codes.

 

Αν δεν το βρίσκεις εδώ: χχχχχχχχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια δεν μπορω να κανω εγραφη στο ρωσικο και η σελιδα που λετε παραπανο ουτε σε μενα δουλευει..υπαρχει κανενας που ειναι γραμενος στο ρωσικο να βοηθησει..μηπως υπαρχει κανενας αλλος τροπος να βρουμε το κωδικο..

 

Mπορεις να κανεις καια αυτο:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2594088#post2594088

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, με ενοχλεί να γράφει Traffic GPS και όχι Sygic DRIVE ή κάτι τέτοιο. Υπάρχει κάποιος τρόπος να αλλάξω αυτό που γράφει στα εικονίδια έναρξης-λήξης και στις "λεπτομέρειες για το Traffic GPS"; Μήπως υπάρχει και άλλη έκδοση από αυτή που έχω; Πάω στις λεπτομέρειες και γράφει:

Traffic GPS

έκδοση 7.60731

build 0/1398 D

 

Πάντως το εικονίδιο της εφαρμογής στο μενού γράφει Sygic DRIVE και όχι Traffic GPS. :confused:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο φάκελο E:\Drive\Symbian και βρες τα αρχεία settings.ini και software.ini

 

Στο πρώτο βρες τη γραμμή που γράφει splash=visualfan και κανε την

splash=mcguider

 

Στο δεύτερο αρχείο μπορείς να αντικαταστήσεις αυτά που γράφει με τα παρακάτω, ή οτι άλλο εσύ θέλεις

 

[sOFTWAREINFO]

Company=Sygic

Product=McGuider

Copyright=© 2008 Sygic,s.r.o.

Activate=activate.sygic.com

Support=support@sygic.com

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

εγώ τα έσβησα από την έκθεση και μου βγάζει σε μαύρο φόντο μόνο το Sygic Drive με το λογότυπο μια χαρά.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Μπες στο φάκελο E:\Drive\Symbian και βρες τα αρχεία settings.ini και software.ini

 

Στο πρώτο βρες τη γραμμή που γράφει splash=visualfan και κανε την

splash=mcguider

 

Στο δεύτερο αρχείο μπορείς να αντικαταστήσεις αυτά που γράφει με τα παρακάτω, ή οτι άλλο εσύ θέλεις

 

[sOFTWAREINFO]

Company=Sygic

Product=McGuider

Copyright=© 2008 Sygic,s.r.o.

Activate=activate.sygic.com

Support=support@sygic.com

 

Άψογος, thanks a lot. :respect:

Στο Software Info, στο Product, έβαλα Sygic DRIVE, ούτε McGuider ούτε τίποτα. :p

 

Πάντως πήγα και στο αρχείο settings.ini και έκανα και την εξής ρύθμιση:

[settings]

;if you dont want to show safety message box at the start

showSafetyMsg=false, για να ανοίγει χωρίς επιβεβαίωση. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το νέο sygic και δεν μπορώ να γράψω πλέον ελληνικά στην αναζήτηση οδού κλπκλπ. μέσα στο sygic στο παλιό το είχα κάνει με ένα τρόπο μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω κάτι τέτοιο?

 

Ποια εκδοση κατεβασες?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας :)

 

Οπως γνωριζεται πριν αρκετους μηνες απαγορευτηκαν τα link που οδηγουν σε πειρατικο περιεχoμενο. Σημερα ειμαι στην δυσαρεστη θεση να σας ανακοινωσω οτι πρεπει να απαγορευτουν και οι αναλυτικες οδηγιες που οδηγουν σε αυτο. Ελπιζω να καταλαβαινεται την σοβαροτητα του προβληματος και να συνεργαστειτε μαζι μας.

 

Ευχαριστω :bow:

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω ότι είναι πρόβλημα να μου απαντήσει κάποιος σε αυτό:

"Έβαλα το νέο sygic και δεν μπορώ να γράψω πλέον ελληνικά στην αναζήτηση οδού κλπκλπ.

μέσα στο sygic στο παλιό το είχα κάνει με ένα τρόπο μήπως ξέρει κανείς πως μπορώ να κάνω

κάτι τέτοιο?"

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου εγώ έχω την έκδοση 7.199 στην οποία κάνεις το κολπάκι που είχαμε αναφέρει παλιότερα. Την καινούρια δεν την έχω περάσει και δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει.

 

Πήγαινε στον φάκελο drive/symbian και άνοιξε το αρχειάκι Settings. Εκεί, πείραξε οτι έχει σχέση με το keyboard. Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. Εννοείται στο τηλέφωνό σου έχεις γλώσσα γραφής και μενού την ελληνική.

Link to comment
Share on other sites

ok ... έπρεπε να έχω ελλήνικά σα γλώσα γραφής... αυτό είναι πακέτο τώρα!!! εχχχχ... γιατί όλες της επαφές μου κλπκλπ τις έχω στα αγγλικά!!!! :(
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά δεν μπορώ να γραφτώ στα ..... ρώσικα

Πρόβλημα με κωδικό και με ερώτηση ασφαλείας

Αν η κοινωνία ήταν όπως αυτό το FORUM, τότε χαρά σε όλους μας

(6150, 6210, 6230i, P800, A701, Ε65, Ε71, Α702, E90, iphone4s, iphone 7

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου με ΡΜ το ID της συσκευής σου και παρακολούθησε αυτή την σελίδα για να πάρεις τον κωδικό σου. Το ίδιο θα κάνετε όλοι όσοι χρειάζεστε κωδικό και δεν έχετε ή δεν μπορείτε να γραφτείτε στο 3PPC.net.
Link to comment
Share on other sites

Πως λέγεται η τελευταία έκδοση ελληνικών χαρτών για την εφαρμογή; Αντίστοιχος του 3 σε 1 για την Garmin, υπάρχει;
Hello moto....!
Link to comment
Share on other sites

To sygic ειναι πολυ πιο ακριβες απο 2 διαφορετικες εκδοσεις του garmin που εχω δοκιμασει (4.20.20 και 5.00.20) , τουλαχιστον στη δικη μου συσκευη (Ν95)

Το μονο προβλημα ειναι οτι δεν βρισκω πολλα POI , για να το "εμπλουτισω" λιγο , εχει κανεις σας τιποτα υποψιν περαv του poiplaza ?

Link to comment
Share on other sites

Εκανες εγκατασταση καποια εκδοση και σου βγαζει προβλημα;
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να δούμε αρκετές βελτιώσεις με την έλευση της νέας έκδοσης, και φυσικά, ακόμα καλύτερους χάρτες. :)
Link to comment
Share on other sites

το βρηκα και εγω,καποιες πρισσοτερες οδηγιες για την εγκατασταση του ειναι ευκολο να δοθουν

εγκατεστησα το ν 7.7 αλλα δεν μου φορτωνει το χαρτη,ξερει κανεις γιατι;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...