Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τελευταιο bluechert greece (id 295) που τον βρησκουμε;

Δες εδώ.

Ωστόσο στα λίγα λεπτά που ήταν κλειστό η μπαταρία επανήλθε στην πραγματική της δύναμη και έτσι όταν το άνοιξες πάλι είχε τις 3 γραμμές.

Αυτό είναι λίγο απίθανο να συνέβη. Λογικά, κράσαρε η συσκευή και έκλεισε. Δεν είναι λίγες οι φορές που το έχω δει με το garmin σε λειτουργία.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κατέβασα τον νέο χάρτη της Ανάβασης 3.8.1 αλλά είναι 104ΜΒ και μάλλον πρόκειτε για τον προηγούμενο 3.8. Πόσα ΜΒ είναι ο νέος για να ξέρω τι να κατεβάσω και τι ονομασία έχει;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

mirrorofsorrowεχω φαει τον τοπο και δεν το βρησκω μονο του πουθενα

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι λίγο απίθανο να συνέβη. Λογικά, κράσαρε η συσκευή και έκλεισε. Δεν είναι λίγες οι φορές που το έχω δει με το garmin σε λειτουργία.

 

Μου έχει συμβεί... Αν του έχω λιώσει την μπαταρία με διάφορα ή έχω πολλά να τρέχουν μαζί.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tο garmin σε πιο λειτουργικο σου τρεχει καλυτερα και ποια εκδοση.αν θυμαμαι καλα εχεις το diamond,σε αυτο πως παει;

 

οχι εχω το HTC P3600.στο ε61ι παει βημα-βημα ο χαρτης και η 5αρα κολλαει αρκετα.στο htc κανει ακριβως τα ιδια!δοκιμασα το τρισδιαστατο igo8 και παει πολυ ομαλα!μακαρι να γινοταν συνδυασμος garmin για χαρτες και igo8(μιλαω για wm) για προγραμμα!απλα κορυφαιο αλλα υστερει σε χαρτες ελλαδας(οχι αθηνας)

Link to comment
Share on other sites

Γρηγορα οποιος προλαβει να κατεβασει απο το link γιατι θα σβηστει μολις ερθουν οι moderators!

Δεν επιτρεπονται ενεργα links, θα μας πανε ολους μεσα..

 

Αντι αυτου, παμε και κατεβαζουμε απο τα 'γνωστα μερη'

Link to comment
Share on other sites

Δες εδώ.

 

Αυτό είναι λίγο απίθανο να συνέβη. Λογικά, κράσαρε η συσκευή και έκλεισε. Δεν είναι λίγες οι φορές που το έχω δει με το garmin σε λειτουργία.

ok, θα δω αν το ξανακανει. ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

mirrorofsorrow Κατέβασα τον νέο 3 σε 1 (150_380) αλλα ο ****** δεν λειτουργεί!!!

Δεν είναι αυτός ο νέος. Μετά απο αυτόν έχουν βγει ο 160-380 και ο 360-381 προχθες.

 

Αν βλέπεις οτι δεν σου δουλέυει το κιτζεν, βάλε του ξεχωριστούς.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αυτός ο νέος. Μετά απο αυτόν έχουν βγει ο 160-380 και ο 360-381 προχθες.

 

Αν βλέπεις οτι δεν σου δουλέυει το κιτζεν, βάλε του ξεχωριστούς.

 

Παρακαλω οι κωδικοι του 160-381, 3 σε 1, ειναι 822,295??

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Nαι αυτοι ειναι και τους βαζεις κολλητα συνολο 50 ψηφια στην σειρα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Nαι αυτοι ειναι και τους βαζεις κολλητα συνολο 50 ψηφια στην σειρα.

 

Ευχαριστω πολυ θα το δοκιμασω, αν και θα προσπαθησω να τους βρω χωριστα γιατι ο ναυτικος ειναι χαλια (δεν δειχνει στοιχεια των φαναριων κ.λ.π..

Βεβαια μπορει να φταει η εκδοση για το τηλεφωνο.

 

Και παλι να εισαι καλα

 

Παρακαλω πως μπορω να δω την version του χαρτη που εχω στην συσκευη μου?? γιατι εχω κατι περιεργα φαινομενα.

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω πως μπορω να δω την version του χαρτη που εχω στην συσκευη μου?? γιατι εχω κατι περιεργα φαινομενα.

Ευχαριστω

 

αν εχεις 3 σε 1 δεν μπορεις.αλλιως πας εργαλεια>διαχειριση δεδομενων>συνολα χαρτων

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ θα το δοκιμασω, αν και θα προσπαθησω να τους βρω χωριστα γιατι ο ναυτικος ειναι χαλια (δεν δειχνει στοιχεια των φαναριων κ.λ.π..

Βεβαια μπορει να φταει η εκδοση για το τηλεφωνο.

 

Και παλι να εισαι καλα

 

Γνωμη μου ειναι να εχεις και το ειναι μικροτερος απο 10 mb σαν 2 .mp3! Μπορει να χρειαστει καποτε.

 

Eπισης μεσα απ τις ρυθμισεις του garmin επελεξε (εαν δεν το εχεις κανει) λεπτομερειες τα περισσοτερα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδοκιμασα παλι το 4.20.20 μονο με τον autodrive 1.60 και πηγε πολυ καλα.

Παραδοξως δεν ημουν οπως συνηθως 40/60 μετρα πιο πισω.

Θα ξαναδοκιμασω και θα ξαναγραψω εντυπωσεις.

 

Θυμιζω οτι ειχα δοκιμασει και πριν με το Ν95 μου και τον 3ιν1 αλλα και μονο με τον 1.50 και ειχα απογοητευτικα αποτελεσματα.

Αν θελουν κι αλλοι φιλοι με Ν95 να δοκιμασουν με τον 1.60 μονο του και να πουνε εντυπωσεις μηπως και βγαλουμε καμια ακρη :cool:

Link to comment
Share on other sites

Ξαναδοκιμασα παλι το 4.20.20 μονο με τον autodrive 1.60 και πηγε πολυ καλα.

Παραδοξως δεν ημουν οπως συνηθως 40/60 μετρα πιο πισω.

Θα ξαναδοκιμασω και θα ξαναγραψω εντυπωσεις.

 

Θυμιζω οτι ειχα δοκιμασει και πριν με το Ν95 μου και τον 3ιν1 αλλα και μονο με τον 1.50 και ειχα απογοητευτικα αποτελεσματα.

Αν θελουν κι αλλοι φιλοι με Ν95 να δοκιμασουν με τον 1.60 μονο του και να πουνε εντυπωσεις μηπως και βγαλουμε καμια ακρη :cool:

 

θελεις να πεις 5.20.20 ε;αυτο ειναι ελπιδοφορο.με τον 3 σε 1 εχει προβλημα η συγκεκριμενη εκδοση;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει 5.20.20. Μόνο 5.00.20 και δε νομίζω να έκανε λάθος. Πρέπει όντως να εννοεί την 4.20.20. Πολλοί έχουν πει πως δουλεύει καλύτερα απο τις 5άρες σε FP1 συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει 5.20.20. Μόνο 5.00.20 και δε νομίζω να έκανε λάθος. Πρέπει όντως να εννοεί την 4.20.20. Πολλοί έχουν πει πως δουλεύει καλύτερα απο τις 5άρες σε FP1 συσκευές.

 

:) Yessssssssssssss!!!

 

Απο: (08/12/08)

Link to comment
Share on other sites

θελεις να πεις 5.20.20 ε;αυτο ειναι ελπιδοφορο.με τον 3 σε 1 εχει προβλημα η συγκεκριμενη εκδοση;

 

oxi 5.20.20 δεν υπαρχει οντως ;)

Οπως ειπα δοκιμασα 4.20.20 μονο με τον Autodrive 1.60 που μολις βγηκε σε Ν95 8gb kai τα αποτελεσματα ηταν καλα

Link to comment
Share on other sites

:cry: μολις εβαλα στο 6110 τον [5.00.20 με 1,60].......ειδωμεν.

 

θα περιμενωμεν αυριο!

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστηκε χθες η 5.00.20 με τον νέο 3 σε 1 στην διαδρομή Πάτρα - Ξυλόκαστρο, σε γενικές γραμμές μια χαρά.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...