Jump to content

CABAL Online


sp3cial
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρίν λίγες ώρες ενας φιλος μου μου είπε για αυτό το Online free game! MMORPG σαν το WOW είναι. Είδα trailers και φαινεται γαμ@το παιχνιδακι. Μήπως το παίζει κανείς?

Το κατεβάζω ήδη είμαι περίεργη και ανυπομονώ να παίξω :happy:

 

Οριστε το link : http://www.cabalonline.com/

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο game,με πολύ εντυπωσιακά combo skills και με ωραία combo animations.Έφτασα γύρω στα 40 και μετά το σταμάτησα :p αν και το πραγματικό παιχνίδι 3εκινάει μετά τα 80+ αφού έχεις πάρει όλα τα skills.
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Ποσο καιρο σου πηρε να πασ 40?Εγω ειμαι λεβελ 5.. ειναι λιγο δυσκολο το ΧΡ και ειδα οτι δεν εχει πολλεσ αποστολεσ :-( αλλα μου αρεσει αρκετα κ θελω να το συνεχισω! :-) πωσ να μαζεψω καλα λεφτα?
Link to comment
Share on other sites

Ποσο καιρο σου πηρε να πασ 40?Εγω ειμαι λεβελ 5.. ειναι λιγο δυσκολο το ΧΡ και ειδα οτι δεν εχει πολλεσ αποστολεσ :-( αλλα μου αρεσει αρκετα κ θελω να το συνεχισω! :-) πωσ να μαζεψω καλα λεφτα?

 

Το μυστικό στο cabal δεν είναι να ανέβεις lvl στην αρχή,ούτε να βγάλεις λ7.Το πρωταρχικό είναι να xpάρεις τα skills που έχεις.Άμα τα πάρεις σχεδόν όλα και τα ανεβάσεις με τα skill points,μετά το να ανέβεις lvl και να βγάλεις λ7 είναι σχετικά εύκολο.Δυστυχώς,εγώ το έμαθα αργά αυτό :lol: .Quest θα έλεγα ότι έχει αρκετά και δίνουν και καλά λ7 μετά τα 20 lvl xωρίς να είναι δύσκολα τα περισσότερα.40 lvl έφτασα σε 2 εβδομάδες χαλαρού παιξήματος.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

οταν λεσ να ΧΡαρω τα skils εννοεισ μονο τα sword skill και magic skill η ολα? επειδη ειδα 2 γαλαζιεσ μπαρεσ για αυτα τα 2 που αναφερα.
Link to comment
Share on other sites

οταν λεσ να ΧΡαρω τα skils εννοεισ μονο τα sword skill και magic skill η ολα? επειδη ειδα 2 γαλαζιεσ μπαρεσ για αυτα τα 2 που αναφερα.

Όταν λέω να xpαρεις τα skills,εννοώ να χρησιμοποιείς μόνο skills για να σκοτώνεις τα mobs και όχι normal attacks με τίποτα.Καλό είναι να xpάρεις ταυτόχρονα sword/magic skills ετσι ώστε να να είναι στο ίδιο επίπεδο.Εκτός και αν είσαι wizard (imba :p) όπου τα sword skills είναι ψιλοάχρηστα ;)

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

καλα που μου ανεφερεσ το normal atk γιατι νομιζα κ με αυτο ανεβαινει το ΧΡ για sword. απο δω κ μπροσ μονο sword and magic skills. απτα ποσα λβλ κ μετα λεσ να ψαξω για Guild?

ΕΕΕΙ ΠΑΙΔΙΑ? κανεισ αλλοσ δε θελει να παιξει? :-P παιζω στον mercury παντωσ!

Link to comment
Share on other sites

καλα που μου ανεφερεσ το normal atk γιατι νομιζα κ με αυτο ανεβαινει το ΧΡ για sword. απο δω κ μπροσ μονο sword and magic skills. απτα ποσα λβλ κ μετα λεσ να ψαξω για Guild?

ΕΕΕΙ ΠΑΙΔΙΑ? κανεισ αλλοσ δε θελει να παιξει? :-P παιζω στον mercury παντωσ!

Τι char έχεις φτιάξει;

Guild βρήκα χωρίς καν να ψάξω και ήμουν γύρω στα 25lvl.Btw,προσπάθησε να xpάρεις με party,μιας και παίρνεις bonus xp ;)

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Εφτιαξα εναν Force Blader και ειμαι 9 lvl μονο.. Δεν παω XP ακομα, κανω αποστολες.. Θα βρω Guild αργοτερα να μαθω και καλυτερα τον χαρακτηρα μου :O
Link to comment
Share on other sites

Special, μίκρυνε τη photo της υπογραφής σου.

Είναι τεράστια και οι κανονισμοί του forum επιτρέπουν μέχρι 420x150

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

(Eίναι και πιο ωραία τώρα :p)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Εφτιαξα εναν Force Blader και ειμαι 9 lvl μονο.. Δεν παω XP ακομα, κανω αποστολες.. Θα βρω Guild αργοτερα να μαθω και καλυτερα τον χαρακτηρα μου :O

και εγώ Force Blader είχα :p .Κράτα πολλά ΗΡ και ΜΡ pots,θα σου χρειαστούν ;)

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...