Jump to content

Τα πάντα για την καρτοκινητή ΑΒ Wind


elias_ps
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διάβασα σήμερα σε μία ανακοίνωση σε κατάστημα ΑΒ, ότι δίνει €10,00 δωρεάν κάθε μήνα με κάθε νέα ενεργοποίηση.

Μήπως ξέρει κανείς κάτι παραπάνω;

Tnx!

:elephant:
Link to comment
Share on other sites

Όχι , δεν διάβασες σωστά .

Δεν δίνει 10 ευρώ με νέα ενεργοποίηση , αλλά δίνει 10 ευρώ κάθε μήνα Για όλο το 2009 σε παλιούς και νέους συνδρομητές.

Για τα υπόλοιπα διάβασε το μύνημα υπαριθμόν 17 σε αυτό το νήμα ή κάνε κλικ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2765214#post2765214

Για το υπόλοιπο του δωρεάν χρόνου στέλνουμε ΥΠ ή YP στο 1295

Link to comment
Share on other sites

και παιρνεις και καποιους εξτρα ποντους στην καρτα πιστοτητας των μελων ΑΒ αν αγορασεις χρονο ομιλιας. νομιζω οτι δεν συμφερει και πολυ η αβ καρτοκινητη. δημιουργηθηκε πιο πολυ σε απαντηση της καρτοκινητης carrefour-μαρινοπουλος παρα για να προσφερει κατι το αξιοσημειωτο.προσωπικη γνωμη εκφραζω
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είναι η μόνη που συμφέρει για κλήσεις σε Αγγλία Γερμανία και μερικές ακόμα χώρες
Link to comment
Share on other sites

Είναι η μόνη που συμφέρει για κλήσεις σε Αγγλία Γερμανία και μερικές ακόμα χώρες

 

για εξωτερικο δεν το κοιταξα καθολου να πω την αληθεια. μπορεις να το αιτιολογησεις γιατι με ενδιαφερει κιγο?για κυπρο συμφερει?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και Η κύπρος στην πρώτη ζώνη είναι δηλαδή 0,25

Νομίζω ότι την καλύτερη τιμή για Κύπρο την έχει το Frog και το Vodafone International με 0,21

Αλλά αν σκευτείς ότι με 7 ευρώ μιλάς μέ Κύπρο και πέρνεις και 47 λεπτά τον μήνα για Ελλάδα ίσως να συμφέρει η ΑΒ μέχρι τέλος του 2009.

Δες τον τιμοκατάλογο εδώ http://www.ab.gr/2_products/kartokiniti.htm

Link to comment
Share on other sites

Και Η κύπρος στην πρώτη ζώνη είναι δηλαδή 0,25

Νομίζω ότι την καλύτερη τιμή για Κύπρο την έχει το Frog και το Vodafone International με 0,21

Αλλά αν σκευτείς ότι με 7 ευρώ μιλάς μέ Κύπρο και πέρνεις και 47 λεπτά τον μήνα για Ελλάδα ίσως να συμφέρει η ΑΒ μέχρι τέλος του 2009.

Δες τον τιμοκατάλογο εδώ http://www.ab.gr/2_products/kartokiniti.htm

 

τοσο φθηνα?δεν το φανταζομουνα. θα το ψαξω στον καταλογο. σε ευχαριστω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Το ΑΒ έχει καταργηθεί;

Σήμερα σε ένα κατάστημα Βασιλόπουλος με κοιτούσαν σαν εξωγήινο όταν το ζήτησα....

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το ΑΒ έχει καταργηθεί;

Σήμερα σε ένα κατάστημα Βασιλόπουλος με κοιτούσαν σαν εξωγήινο όταν το ζήτησα....

 

δεν εχει καταργηθει. σε πολλα καταστηματα μαλιστα το διαφημιζουν με μεγαλες αφισες. απλα πετυχες ανοητο υπαλληλο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει καταργηθει. σε πολλα καταστηματα μαλιστα το διαφημιζουν με μεγαλες αφισες. απλα πετυχες ανοητο υπαλληλο

Δύο ανενημέρωτες σε διπλανά ταμεία.

Τους έδειξα την αφίσα στην είσοδο και μου είπαν ότι δεν ξέρουν τίποτα, και όταν ζήτησα να ρωτήσουν κάποιον μου είπαν ότι αυτό δε γίνεται.

Α, και δεν είχαν ουρά στα ταμεία τους. Απλά βαριόντουσαν. Φαντάζομαι θα τους δίνει απλό βασικό μισθό ο Βασιλόπουλος οπότε δεν έχουν και κανένα λόγο να νοιαστούν για την εταιρία. Μάλλον και εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση τους.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δύο ανενημέρωτες σε διπλανά ταμεία.

Τους έδειξα την αφίσα στην είσοδο και μου είπαν ότι δεν ξέρουν τίποτα, και όταν ζήτησα να ρωτήσουν κάποιον μου είπαν ότι αυτό δε γίνεται.

Α, και δεν είχαν ουρά στα ταμεία τους. Απλά βαριόντουσαν. Φαντάζομαι θα τους δίνει απλό βασικό μισθό ο Βασιλόπουλος οπότε δεν έχουν και κανένα λόγο να νοιαστούν για την εταιρία. Μάλλον και εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση τους.

 

ανενημερωτες και αγενεις. αν ζητουσες την προισταμενη τους η καποιον ποιο υπευθυνο μια χαρα θα σε εξυπηρετουσαν. αν κρινω απο την διαφημιση της καρτοκινητης στα καταστηματα, δινουν αρκετα μεγαλη βαση.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Εμαθα απο την εξυπηρετηση πελατων οτι το συγκεκριμενο πακετο ειναι σε διαδικασια αποσυρσης, δηλαδη σε οποιο καταστημα υπαρχει ακομα αποθεμα θα διατεθει αλλα δεν θα κυκλοφορησουν νεες σιμ αβ.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο καλό πλεονέκτημα αυτών των καρτών ώστε να προλάβουμε να πάρουμε καμμιά ή δεν αξίζει ο κόπος;
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο καλό πλεονέκτημα αυτών των καρτών ώστε να προλάβουμε να πάρουμε καμμιά ή δεν αξίζει ο κόπος;

 

Οι εθνικες κλησεις, sms, mms, κλπ εχουν ακριβως την ιδια χρεωση με το wind international, οποτε δεν βλεπω λογο υπαρξης αυτου του πακετου.

Link to comment
Share on other sites

Τα μονο καρτοκινητα που εχουν επιβιωσει και εχουν μελλον ειναι το F2G,το νεο καρτοκινητο Wind και η Q,τα υπολοιπα τα εχουν αποσυρει.....καλυτερα να πας σε Frog δε βρισκω το λογο για να παρεις ενα πακετο υπο καταργηση εστω απο αυτα που εχουν απομεινει.......
Link to comment
Share on other sites

Άραγε θα παραταθεί τα 500μβ με 5€ ; πήρα στο 1260 και μου είπανε ότι δεν έχει βγει ακόμα καμία ανακοίνωση και να πάρω καλύτερα το απόγευμα ή το βράδυ που θα ξέρουνε σίγουρα επειδή εχτεσ ήτανε αργία για αυτό δεν έχουνε ενημερωθεί.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ο μόνος λογος που αξίζει το ΑΒ είναι για την φτηνή χρέωση πρός Αγγλία, και μερικές άλλες χώρες της Ευρώπης.

Το ΑΒ μιλάει με όλη την Ευρώπη με 0,25 ενώ το Vodafone carrefour εξαιρεί την Αγγλία και μερικές ακόμα χώρες.

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...