Jump to content

Πολυμηχανήματα / Εκτυπωτές - Ιnkjet / Laser


RAVER
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θελει φιλη μου δικηγορος πριντερ για το γραφειο της
Πολυμηχανημα. Που να κανει και αυτοματη διπλη οψης σαρωση, μπρος πισω (και φαξ αν ειναι δυνατον)

Καταληξαμε στη brother MFC L2750DW
https://www.jmsolutions.gr/Εκτυπωτές-and-Φωτοτυπικά-106/Εκτυπωτές-110/Πολυμηχανήματα-112/mfp-brother-laser-mono-mfc-l2750dw-mfcl2750dw.html

Τι λετε? Και βρισκονται ευκολα συμβατα μελανια? Υπαχει θεμα με το τσιπ για τα συμβατα μελανια?
Αν είσαι Αθήνα πήγαινε στην Στουρνάρη και ρώτησε αυτούς που πουλάνε μελάνια να σου προτείνουν αυτό που χρειάζεσαι. Ξέρουν τι υπάρχει ακριβώς και ποια αξίζουν.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 354
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα, μέχρι τώρα είχα  έναν Canon mx455  ο οποίος χάλασε όποτε πάμε για νεο εκτυπωτή...
Η χρήση του: Περιστασιακή με γύρο στα 0-5 εως 10  φύλα το μήνα.
Θέλω να μπορει να σκανάρει απροβληματιστα και αν γίνεται να απομονώνει και να εκτυπώνει μόνο το μαύρο και όχι γκρι. Μιλαμε για Πολυμηχάνημα μεχρι 70-80€.

Edited by Lyngas1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Καλήμερα. έχει κανείς να προτείνει κάποιο σαιτ για τόνερ για λέιζερ εκτυπωτές,πιο οικονομικά από τα γνήσια;κ σχετικά αξιόπιστα. Έχω έναν Lexmark MB2236i

Ευχαριστώ προκαταβολικα 

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Βλέπω ότι τα τελευταία μηνύματα στο νήμα δεν απαντήθηκαν που σημαίνει ότι δεν είναι ενεργό πλέον, αλλά θα τολμίσω την ερώτηση.

Ανιψιός θέλει να αγοράσει εκτυπωτή που να λειτουργεί με συμβατά μελένια. Ξέρω ο δικός μου Canon ΔΕΝ λειτουργεί και αναγκάζομαι να αγοράσω γνήσια.

Υπάρχει εμπειρία και γνώση για το θέμα αυτό σήμερα (ρωτάω σε σχέση με την απάντηση του pavlitakis την 1/12/21)?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
On 16/3/2023 at 9:23 ΠΜ, Shamrockk said:

Καλήμερα. έχει κανείς να προτείνει κάποιο σαιτ για τόνερ για λέιζερ εκτυπωτές,πιο οικονομικά από τα γνήσια;κ σχετικά αξιόπιστα. Έχω έναν Lexmark MB2236i

Ευχαριστώ προκαταβολικα 

Printking.gr

On 2/2/2024 at 10:18 ΠΜ, makap said:

Βλέπω ότι τα τελευταία μηνύματα στο νήμα δεν απαντήθηκαν που σημαίνει ότι δεν είναι ενεργό πλέον, αλλά θα τολμίσω την ερώτηση.

Ανιψιός θέλει να αγοράσει εκτυπωτή που να λειτουργεί με συμβατά μελένια. Ξέρω ο δικός μου Canon ΔΕΝ λειτουργεί και αναγκάζομαι να αγοράσω γνήσια.

Υπάρχει εμπειρία και γνώση για το θέμα αυτό σήμερα (ρωτάω σε σχέση με την απάντηση του pavlitakis την 1/12/21)?

printking.gr υπάρχει τηλεφωνική εξυπηρέτηση πες το μοντέλο του εκτυπωτή και θα σου πούνε αμέσως τι και πως.Δεν νομίζω οτι υπάρχει κάτι που να μην το έχουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...