Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

για την ωρα εχω βρει ενα σωρο τοpo για garmin αλλα ελλαδας πουθενα.το προηγουμενο post ηταν για αλλου.sorry
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εδώ και μερικές ημέρες δεν μου δουλεύει το irremote.

Δεν κάνει πλέον update τις συσκευές. Αν επιχειρήσω να ανανεώσω την αρχική λίστα, εμφανίζεται το μήνυμα «Update the application» (έχει βγει η 1.02). Επίσης αν προσπαθήσω να εμφανίσω κάποιο από τα υπάρχοντα τηλεχειριστήρια εμφανίζεται το μήνυμα «Invalid remote code».

Μόνο σε μένα συμβαίνει;

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

 

Μηπως γνωριζετε αν στο Ν73 μπορει να μπει η εφαρμογη Track ID, η οποια υπαρχει και διατειθεται δωρεαν στα Sony Ericsson και δινει την δυνατοτητα την στιγμη που παιζεται καποιο μουσικο κομματι, το κινητο να ανιχνευει και να βρισκει καλλιτεχνη και ονομα τραγουδιου; :confused:

 

Ευχαριστω εκ των προτερων! :happy:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο, και θα το βρεις εδώ: http://s60.mobi/mgp/events/s60/vodafone/shazam.html

 

Επιλογή συσκευής κατευθείαν εδώ:

http://s60.mobi/s60/vodafone/pc_download.html?id=5001

 

Αρχικό άρθρο:http://www.intomobile.com/2007/11/11/review-shazam-id-trackid-is-no-longer-just-a-sony-ericsson-thing.html

 

Όσον αφορά το irRemote, κι εμένα έτρωγε κάτι κολλήματα με το "Update the application", έβαλα την τελευταία version και ησύχασα! Πολλές παραπάνω συσκευές, και κατεβάζω κανονικότατα ό,τι γουστάρω μέσω wifi (πράγμα που δεν γινόταν πριν αναβαθμίσω, δεν ξέρω γιατί)

Link to comment
Share on other sites

@Papanick

Προφανώς εννοείς ότι αγόρασες το πρόγραμμα, γιατί η τελευταία έκδοση απ' όσο γνωρίζω δεν κυκλοφορεί «σπασμένη».

Αν μιλάς για το irRemote, εννοώ το τελευταίο διαθέσιμο δωρεάν φυσικά...:D

Link to comment
Share on other sites

Πoιο ειναι το τελευταιο διαθεσιμο? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

H 1.02

Αφού την έχεις δωρεάν, γιατί δεν την μοιράζεσαι μαζί μας βρε αδερφέ;

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα τελικα αυτο garmin πολυ μουφα πρεπει να ειναι, το εβαλα 2 φορες και τις δυο το ιδιο πραγμα μου εκανε εκει που εκανε κανονικα πλοηγηση ξαφνικα κολλησε βγηκε η εφαρμογη εκτος και οταν παταω να ανοιξει δεν ξανανοιγει . Τελικα με βλεπω να ξαναγυριζω στο route 66 κριμα γιατι για λιγο που μου δουλεψε εδειχνε καλα στοιχεια

Αυτο που λες φιλε μου δεν ισχύει, το οτι το κινητο σου έχει πρόβλημα δεν φταίει το πρόγραμμα, εγω το εχω στο Ν95 1 μήνα και ειναι ΑΨΟΓΟ σε όλα του. Βέβαια καμία σχέση με το Destinator σε ακρίβεια των χαρτών αλλά ειναι οτι καλύτερο υπάρχει αυτην την στιγμή σε S60 περιβάλλον...

http://feeds.feedburner.com/Techwargr.1.gif
Link to comment
Share on other sites

H 1.02

Αφού την έχεις δωρεάν, γιατί δεν την μοιράζεσαι μαζί μας βρε αδερφέ;

Γιατί τελικά είδα ότι είμαι πολύ noobάς! Τώρα κοίταξα τις λεπτομέρειες, και γράφει "Psiloc 1.02 - Πληροφορίες Άδειας: μέρα 2 από 10 λολ:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λες φιλε μου δεν ισχύει, το οτι το κινητο σου έχει πρόβλημα δεν φταίει το πρόγραμμα, εγω το εχω στο Ν95 1 μήνα και ειναι ΑΨΟΓΟ σε όλα του. Βέβαια καμία σχέση με το Destinator σε ακρίβεια των χαρτών αλλά ειναι οτι καλύτερο υπάρχει αυτην την στιγμή σε S60 περιβάλλον...

 

+1 και απο μενα

Link to comment
Share on other sites

θα μπορουσατε να μου προτεινετε ενα καλο mp3 player για το Ε65?

 

Δοκίμασε το Lonely Cat Games Jukebox.

Θα το βρεις στα γνωστά μαγαζάκια.

Δεν ξέρω μόνο αν υφίσταται ακόμα το θέμα με τη χαμηλή ένταση της εφαρμογής. :O

 

 

==================================================================

 

Edit:

Όσον αφορά την εφαρμογή Garmin για χρήση με τα ενσωματωμένα GPS των Ν95/Ν95-8GB/6110/N82/E90, επειδή βλέπω την κατάσταση να έχει μπερδέψει τους περισσότερους (και να ομολογήσω ότι κι εγώ έχω μπερδευτεί :wacko:), ελπίζω κάποιος φίλος που ξέρει την ακριβή διαδικασία για να δουλέψει η εφαρμογή, να φτιάξει ένα μινι-οδηγό, σαν αυτόν που υπάρχει π.χ. για το signing των εφαρμογών.

 

Ελπίζω να υπάρξει κάποιος από όλους που να το καταφέρει... ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη ρε παιδια για το οφφ τοπικ, αλλα δειτε σας παρακαλω αυτη τη σελιδα...τα'χω παρει οσο δεν παει.....

τι να πω, αλλα εμεις φταιμε που κανουμε τα κοροιδα..τεσπα..

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

συγγνωμη!

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη ρε παιδια για το οφφ τοπικ, αλλα δειτε σας παρακαλω αυτη τη σελιδα...τα'χω παρει οσο δεν παει.....

τι να πω, αλλα εμεις φταιμε που κανουμε τα κοροιδα..τεσπα..

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

συγγνωμη!

Βασικά έπρεπε το ποστ αυτό να το κάνεις στο θέμα με τα θέματα. Anyway, όσοι μπορούν και θέλουν ας απαντήσουν εκεί (υπάρχει και το κάρμα επίσης ;)).

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάτι αντίστοιχο, και θα το βρεις εδώ: http://s60.mobi/mgp/events/s60/vodafone/shazam.html

 

Επιλογή συσκευής κατευθείαν εδώ:

http://s60.mobi/s60/vodafone/pc_download.html?id=5001

 

Αρχικό άρθρο:http://www.intomobile.com/2007/11/11/review-shazam-id-trackid-is-no-longer-just-a-sony-ericsson-thing.html

 

Όσον αφορά το irRemote, κι εμένα έτρωγε κάτι κολλήματα με το "Update the application", έβαλα την τελευταία version και ησύχασα! Πολλές παραπάνω συσκευές, και κατεβάζω κανονικότατα ό,τι γουστάρω μέσω wifi (πράγμα που δεν γινόταν πριν αναβαθμίσω, δεν ξέρω γιατί)

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου για την αμεση απαντηση σου, θα το δοκιμασω αμεσα... ;)

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη ρε παιδια για το οφφ τοπικ, αλλα δειτε σας παρακαλω αυτη τη σελιδα...τα'χω παρει οσο δεν παει.....

τι να πω, αλλα εμεις φταιμε που κανουμε τα κοροιδα..τεσπα..

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

συγγνωμη!

 

Πραγματικα εχει δικιο ο φιλος nikoskat, εχει παραγινει η κατασταση... Πρεπει να πουμε καποια στιγμη τα πραγματα οπως εχουν! :mad:

Sorry για ακομα μια φορα για το off topic :)

Link to comment
Share on other sites

ποια εφαρμογη ειναι αυτη μπορεις να μου δωσεις ενα link να την κατεβασω????? θελει signed????? ευχαριστω!
το handy taskman 1.06 ειναι :)

κλασσικα xxxxxxxxxxxxx...δε θελει sign.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία.

Σε ευχαριστώ που μου το υποδεικνύεις, δεν το είχα προσέξει. :)

Νο προμπλεμ! Σου έδωσα απ' ευθείας το link γιατί εγώ το έψαχνα μέρες. Σύντομα θα το δοκιμάσω... αν θυμάμαι καλά στον παραπάνω οδηγό του Αριστοτέλη μόνο το αρχείο με τα "help files" δε φορτώνει...

 

Για όσους τυχόν δεν το έχουν δει (εγώ χθες το πήρα πρέφα και το εγκατέστησα):

Nokia PC Suite 6.85.14.1:

http://europe.nokia.com/A4144907

Καλούτσικο είναι:)

 

Υ.Γ. Παιδιά είναι όντως τραγικό αυτό με το Macedonia αλλά είναι μεγάλη συζήτηση...

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα εχει δικιο ο φιλος nikoskat, εχει παραγινει η κατασταση... Πρεπει να πουμε καποια στιγμη τα πραγματα οπως εχουν! :mad:

Sorry για ακομα μια φορα για το off topic :)

 

πηρε αλλη μια απαντηση το σκοπιανο παλληκαρι,αλλα και pm.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxx

 

δεστε ποστ 149

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ποιές είναι οι 10 καλύτερες εφαρμογές που χρησιμοποιείτε ??
Link to comment
Share on other sites

ποιές είναι οι 10 καλύτερες εφαρμογές που χρησιμοποιείτε ??

Δε ξέρω αν είναι οι καλύτερες αλλά χρησιμοποιώ:

 

irRemote

Handy Taskman

X-Plore

Opera Mini

LCG Jukebox

DivX Player

SmartMovie

Photorite

Office Suite

emTube

Nokia Maps

Google maps

HandyWi

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Commodore 64 emulator αυτο δεν το περιμενα, το πρωτο pc που επιασα στα χερια μου γυρω στο 87

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

Μια από τα ίδια! Το κατεβάζω άμεσα!:happy::respect:

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω αν είναι οι καλύτερες αλλά χρησιμοποιώ:

 

irRemote

Handy Taskman

X-Plore

Opera Mini

LCG Jukebox

DivX Player

SmartMovie

Photorite

Office Suite

emTube

Nokia Maps

Google maps

HandyWi

 

το handy wi τι κάνει???

 

Επίσης το smartmovie με το divx player έχει διαφορά??

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

το handy wi τι κάνει???

δες εδώ

 

Επίσης το smartmovie με το divx player έχει διαφορά??

Μόνο στην εμφάνιση :D

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...