Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την εχω βαλει και δουλευει κανονικα,την κανεις selfsign εγκατασταση και οταν θελεις να αλλαξεις logo απλα βαζεις την ημερομηνια 1 χρονο πριν.

το δικο μου το εβαλα με αυτο το τροπο.

 

Έχω μια απορία , ίσος χαζή : πως θα κάνω selfsign την εφαρμογή oeo? :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eγω την εκανα εγκατασταση με τον 1ος τρoπος (selfsign):

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2362113#post2362113

 

Συνεχεια στο αναλογο θεμα.. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το sms spam manager και ο φακελος εχει 2 .sisx και 2 .sis θελει κανα κολπο?τα .sisx διαβασα πρεπει να συνδεσω το κιν με usb..ειναι απαραιτητα ολα αυτα ?:confused:

εβαλα στην αρχη την εφαρμογη κ μετα το κρακ αλλα στο κρακ μου εβγαλε οτι ειναι απο αλλο προμηθευτη ,κατι τετοιο!

Link to comment
Share on other sites

Κανεις Sign και εγκατασταση το SMS Spam Manager.sis και μετα κανεις Sign και εγκατασταση το κρακ.sis
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ παιδια..ειχα καιρο να μπω και εχασα λιγο τη μπαλα :p

εχω βαλει καμια 10αρια εφαρμογες..

το picasa επισης τι κανει?το sms one μου βγαζει σχεδον τις ιδιες επιλογες απ'οτι αν ημουν στο μενου με τα μηνυματα του κινητου :what:

για το coreplayer θα μετατρεπω τα video μεσω του converter του smartmovie κ απλα θα τα παιζω στο κιν απο το coreplayer?

επισης το zιdian studio@sms one μου βγαζει σφαλμα ενημερωσης!δοκιμασα και με την ημερομηνια που την παμε πισω,και με sign αλλα τιποτα!

για οσους εχουν προβλημα με το imei του resco viewer και δεν μπορει να το παρει ως σωστό η λυση ειναι

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ παιδια..ειχα καιρο να μπω και εχασα λιγο τη μπαλα :p

εχω βαλει καμια 10αρια εφαρμογες..

το picasa επισης τι κανει?το sms one μου βγαζει σχεδον τις ιδιες επιλογες απ'οτι αν ημουν στο μενου με τα μηνυματα του κινητου :what:

για το coreplayer θα μετατρεπω τα video μεσω του converter του smartmovie κ απλα θα τα παιζω στο κιν απο το coreplayer?

επισης το zιdian studio@sms one μου βγαζει σφαλμα ενημερωσης!δοκιμασα και με την ημερομηνια που την παμε πισω,και με sign αλλα τιποτα!

 

Το SmsOne στελνει Flash Sms. Το SmsOne δεν θελει Sign γυρνα και αλλο την ημερομηνια του κινητου σου προς τα πισω. Εαν δεν κανει εγκατασταση δοκιμασε μια παλιοτερη version.

 

Για να καταλαβεις τι πρεπει να κανεις για τον coreplayer και smartmovie διαβασε απο εδω και κατω.

 

Το picasa δεν το ξερω καν.

 

* Τα Link που οδηγουν σε παρανομο υλικο ειναι γνωστο οτι τους τελευταιους μηνες απαγορευονται απο τους κανονες του φορουμ. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

εχω 2 sms one ενα απο zidian studio και απο την HugeMatrix ..δεν μου δουλευει απ την zidian studio..κραταω την αλλη ετσι?επισης..το μενου ειναι κανονικο σαν να στελνεις μηνυμα η εμενα εχει προβλημα?δυστυχως δε προλαβα να τα δοκιμασω οσα εβαλα..

οσο για το coreplayer ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. μπορει καποιος να μου πει που θα βρω ελληνικους ηχους για το timebar ? βρηκα καποιους αγγλικους αλλα δεν μου αρεσαν... ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!ξερετε που μπορω να βρω το windows live για το Ν 81 κ κανενα αλλο προγραμμα ??Ευχαριστω!!

Με μια απλή αναζήτηση στο google (windows live messenger for symbian) θα το βρείς αμέσως

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

εχω 2 sms one ενα απο zidian studio και απο την HugeMatrix ..δεν μου δουλευει απ την zidian studio..κραταω την αλλη ετσι?επισης..το μενου ειναι κανονικο σαν να στελνεις μηνυμα η εμενα εχει προβλημα?δυστυχως δε προλαβα να τα δοκιμασω οσα εβαλα..

οσο για το coreplayer ευχαριστω πολυ!

Kρατησε αυτο που δουλευει. Για να το δοκιμασεις στειλε sms στον αριθμο σου και εγω αυτο κανω :O

Εαν θελεις δοκιμασε και το CoolSMSPlus στελνει και αυτο Flash Sms αλλα θελει sign.

γεια χαρα , κανενα προγραμματακι Media player για μουσικη?

Eγω εχω τον LCGJukebox.

Γεια σας!!ξερετε που μπορω να βρω το windows live για το Ν 81 κ κανενα αλλο προγραμμα ??Ευχαριστω!!

Σου το ειπαμε και πριν..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253361#post2253361

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω κ κατι αλλο μπαινω δωρεαν αν εχω wifi?

Ναι αν συνδεθείς μέσω wifi είναι δωρεάν.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

@gianpithio δοκιμασα και το smsone και coolsmsplus και ηταν σαν να εστελνα μηνυματα στον εαυτο μου..:what: (κανονικα εδειχνε αποστολεα κανονικο μηνυμα δλδ)
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν μπορει ο image editor της Νοκια να δουλεψει στο Ε90? Καποιοι λενε οτι δουλευει,αλλα στο δικο μου οχι
Link to comment
Share on other sites

Γνωριζει κανεις αν μπορει ο image editor της Νοκια να δουλεψει στο Ε90? Καποιοι λενε οτι δουλευει,αλλα στο δικο μου οχι

Κατέβασέ το από εδώ και δοκίμασέ το.:)

Από προσωπική πείρα, στο E60 μου δουλεύει κανονικά, αλλά στο E51 όχι!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

@gianpithio δοκιμασα και το smsone και coolsmsplus και ηταν σαν να εστελνα μηνυματα στον εαυτο μου..:what: (κανονικα εδειχνε αποστολεα κανονικο μηνυμα δλδ)

 

To μηνυμα σου ειρθε στα εισερχομενα η κατεφθειαν στην οθονη αναμονης? :)

 

Δυστυχως οχι,δε δουλευει.Ευχαριστω για την απαντηση itchrist!

 

Τι θελεις να κανεις με αυτη την εφαρμογη? Ρωταω γιατι εαν ξερουμε μπορει να υπαρχει αλλη εφαρμογη που να κανει αυτο που θελεις.. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και ανοιξε μονο του..αυτο ηταν ?:p

εγω νομιζα σαν παλια θα το εκανε..που δεν εβγαζε αποστολεα κτλ..:D

αλλα μαλλον πολλα θελω :p

Link to comment
Share on other sites

Σε μερικα παλια Sharp μπορει να γινετε ακομη !

Τα θυμασαι απο τα παλια πως πανε.. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Μου ειναι πολυ χρησιμη για να κοβω εικονες και να τους αλαζω αναλυση και αντιθεση,για τα mms μου,οπως κ για να φτιαχνω τα wallpapers μου στις σωστες διαστασεις και αναλογιες.Κριμα ενα τηλεφωνο με τετοια οθοναρα και τετοια πληροτητα οπως το Ε90 να μην εχει τετοια εφαρμογη,αλλα κ ουτε να την υποστηριζει!Εψαξα και για photo base,αλλα δε βλεπω να παιζει για αυτη τη γενια του Symbian.καποια προταση?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...