Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κλείδωμα του GPS δεν έχει τόση διαφορά εάν ενεργοποίησης το A-GPS τότε θα δεις τεράστια διαφορά αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί να μην κάνεις την αναβάθμιση για να την δίνει η ΝΟΚΙΑ κάτι θα φτιάχνει είναι όπως το PC να μην κάνεις του αναβάθμισης.

Και όμως έχω δοκιμάσει πολλές φορές με το A-GPS ενεργοποιημένο και δεν βλέπω καμιά ιδιαίτερη διαφορά, τουλάχιστον με την 21 που είμαι τώρα.

Και εφόσον οι αλλαγές που προσφέρει με την 30 δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, δεν έχω καμιά όρεξη να ξαναπερνάω τα πάντα από την αρχή για μικροαλλαγές.

Πήρα και το gps receiver και ησύχασα στο θέμα GPS.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ενημερώθηκα από γνωστό, ότι με την έκδοση 31 γίνεται κλείδωμα του GPS σε μερικά δεύτερα.

Ισχύει κάτι τέτοιο?Υπάρχει τόσο μεγάλη διαφορά σε σχέση με την 21?

 

Οντως υπαρχει μεγαλη διαφορα στο κλειδωμα του GPS.μαλιστα σε σημεια που δεν κλειδωνε με τιποτα τωρα κλειδωνει σε 2-3 λεπτα το πολυ!!παρατηρησα επισης οτι καθ' οδον εχει πολυ μεγαλη ακριβεια στιγματος.εκτος αυτου εχω δει διαφορες σε μενου τις καμερας και σε καποιες λειτουργιες του bluetooth.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Μια μεγάλη βοήθεια.. Σήμερα ξαφνικά διαπίστωσα πως απο τα μηνύματα λείπουν ΟΛΟΙ οι προσωπικοί μου φάκελοι.. Τελευταία φορά που είχα κοιτάξει ήταν πριν απο μερικές μέρες. Απο τότε δεν άλλαξα τίποτα. Ρίχνοντας μια ματιά παρατήρησα πως η καταναλωμένη μνήμη τηλεφώνου είναι η ίδια.. Καμιά ιδέα / λογική εξήγηση επι του προβλήματος?? :cry: Εχει αντιμετωπίσει κανείς παρόμοιο πρόβλημα?

 

Thanx.

 

update: Το έψαξα λίγο καλύτερα.. Το πρώτο εισερχόμενο που έχω είναι στις 30/03. Εκείνη την μέρα αν θυμάμαι καλά είχε κλείσει απο μπαταρία. Αυτό μου θύμισε ενα παρόμοιο περιστατικό με το 7650 πρίν απο κάτι χρόνια. Εϊχε κλείσει απο μπαταρία, κατά την αποστολή μηνύματος βέβαια, και μολις το άνοιξα είχε χάσει τα πάντα.. Επειδή παίζει να είναι το ίδιο σκηνικό, μήπως έχει ψάξει κανείς που αποθηκεύονται εισερχόμενα απο bt (ως μηνύματα)? Να το ψάξω και έτσι και αν δεν βρώ κάτι με το χέρι να το σιγουρέψω..

.. Και ειπε ποτέ σου μην κοιτάς τον άλλο μες τα μάτια, γιατι καθρέφτης γίνεσαι και όλοι σε σπαν κομμάτια ..
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έχει.

Απλά ακολούθησε τον 3ο τρόπο από το αντίστοιχο θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Πήρα και το gps receiver και ησύχασα στο θέμα GPS.

 

:)Λοιπόν τόσο καιρό δεν έκανα της ρύθμισης για το AGPS. Το είχα απλός μαρκαρισμένο και δεν είχα από κάτω μαρκαρισμένο το post pay που είμαι στην Vodafone.Τώρα απλά είναι χρόνος δευτερολέπτων !!Και με το Ν95 και με το 5800.Δες λίγο της ρύθμισης και το gps receiver δεν θα το ξανά χρειαστείς.:)

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Πήρα και το gps receiver και ησύχασα στο θέμα GPS.

 

:)Λοιπόν τόσο καιρό δεν έκανα της ρύθμισης για το AGPS. Το είχα απλός μαρκαρισμένο και δεν είχα από κάτω μαρκαρισμένο το post pay που είμαι στην Vodafone.Τώρα απλά είναι χρόνος δευτερολέπτων !!Και με το Ν95 και με το 5800.Δες λίγο της ρύθμισης και το gps receiver δεν θα το ξανά χρειαστείς.:)

 

Αυτο το post pay που το βρηκες?δεν εχω δει κατι τετοιο μιας και εχω κι εγω Vodafone.στο μενου υπαρχουν οι επιλογες για bluetooth gps, για το ενσωματωμενο gps και υπηρεσια δυκτιου(εκτος αν ενοεις αυτο).

αν πατησεις στις επιλογες που ειναι κοινες και για τα τρια,το μενου που σου ανοιγει δεν σου βγαζει καποια επιλογη για αυτο που λες.

Link to comment
Share on other sites

:)Λοιπόν τόσο καιρό δεν έκανα της ρύθμισης για το AGPS. Το είχα απλός μαρκαρισμένο και δεν είχα από κάτω μαρκαρισμένο το post pay που είμαι στην Vodafone.Τώρα απλά είναι χρόνος δευτερολέπτων !!Και με το Ν95 και με το 5800.Δες λίγο της ρύθμισης και το gps receiver δεν θα το ξανά χρειαστείς.:)

 

Αυτο το post pay που το βρηκες?δεν εχω δει κατι τετοιο μιας και εχω κι εγω Vodafone.στο μενου υπαρχουν οι επιλογες για bluetooth gps, για το ενσωματωμενο gps και υπηρεσια δυκτιου(εκτος αν ενοεις αυτο).

αν πατησεις στις επιλογες που ειναι κοινες και για τα τρια,το μενου που σου ανοιγει δεν σου βγαζει καποια επιλογη για αυτο που λες.

 

δοκιμασε λιγο με της ρυθμισης και εαν χρειαστης βοηθεια παρε το 13830 να σου πουν σε πιο προγραμμα εισαι.:)

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Kαι όποιοι δεν έχουν vodafone τι κάνουν με το A-GPS??

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

δοκιμασε λιγο με της ρυθμισης και εαν χρειαστης βοηθεια παρε το 13830 να σου πουν σε πιο προγραμμα εισαι.:)

 

VF live! Post Pay? ή VF GPRS Postpaid?

Χρεώνεσαι κάτι για τη χρήση των παραπάνω υπηρεσιών???

 

Κάτι άλλο, στην μουσική δεν γίνεται να χωρίσουμε κατηγορίες με φακέλους?

π.χ. βάζω στην SD κάποιους φακέλους με τραγούδια μέσα στον φάκελο attachments, κάνω ανανέωση απ'το κιν. αλλά μου τα βγάζει όλα μαζί και όχι με ξεχωριστούς φακέλους που θέλω εγω. Επειδή πρόκειται για ΠΑΡΑ πολλά αρχεία μου είναι αδύνατο να κάτσω και να δημιουργήσω απ'ολο αυτό το χάος λίστες αναπαραγωγής επιλέγοντας τα κομμάτια ένα-ένα. Υπάρχει καμιά άλλη λύση???

Link to comment
Share on other sites

Κάτι άλλο, στην μουσική δεν γίνεται να χωρίσουμε κατηγορίες με φακέλους?

π.χ. βάζω στην SD κάποιους φακέλους με τραγούδια μέσα στον φάκελο attachments, κάνω ανανέωση απ'το κιν. αλλά μου τα βγάζει όλα μαζί και όχι με ξεχωριστούς φακέλους που θέλω εγω. Επειδή πρόκειται για ΠΑΡΑ πολλά αρχεία μου είναι αδύνατο να κάτσω και να δημιουργήσω απ'ολο αυτό το χάος λίστες αναπαραγωγής επιλέγοντας τα κομμάτια ένα-ένα. Υπάρχει καμιά άλλη λύση???

Μέσω άλλου player μόνο!

Ψάξε το Core Player.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει περιπτωση να εμφανιζεται η ημερομηνια(ισως και ωρα) σε καποια γωνια στις φωτογραφιες σε Ν95??

Με ενα ψαξιμο δεν βρικα κατι αντιστοιχο.

Ισως με καποιο αpp?

 

Thanks..;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φιλε tommis ειχες απολυτο δικιο με τις ρυθμισεις για το A-GPS!!! το μαρκαραμε αλλα δεν δηλωναμε σημειο προσβασης οποτε και δεν δουλευε.κλειδωνει πλεον δορυφορους κυριολεκτικα εν ριπη οφθαλμου!!!!

και για τον φιλο που ρωτησε για τις χρεωσεις,ναι χρεωνεσαι αλλα ειναι αμελητεο το κοστος αφου τα δεδομενα που στελνει και λαμβανει απο το δυκτιο η συσκευη για να κλειδωσει ειναι 4 με 5 kb(αυτο γινεται μονο στην αρχη εκκινησης του οποιοδηποτε προγραμματος GPS)και για να το πω πιο χοντρικα για οσους ενδιαφερονται και δεν εχουν καποιο συγκεκριμενο προγραμμα δεδομενων απο τον παροχο τους,αν ανοιξουν οποιοδηποτε προγραμμα GPS στη συσκευη τους πχ για 100 φορες το μηνα θα χρεωθουν γυρω στα 0,60 ευρω (60 λεπτα) για αυτο και ειπα πριν οτι το κοστος ειναι αμελητεο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι Wind τι να βάλω για το A-GPS??? Έβαλα το Wind Internet ως σημείο πρόσβασης... Να το αφήσω??

Επίσης στην "Διεύθυνση Διακομιστή" να αφήσω αυτήν που έχει από μόνο του? (έχει την supl.nokia.com)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι Wind τι να βάλω για το A-GPS??? Έβαλα το Wind Internet ως σημείο πρόσβασης... Να το αφήσω??

Επίσης στην "Διεύθυνση Διακομιστή" να αφήσω αυτήν που έχει από μόνο του? (έχει την supl.nokia.com)

 

:)Χαίρομαι που μπόρεσα και βοήθησα για την Vodafone είναι Vodafone web τώρα για την Tim πρέπει να είναι κάτι ανάλογο. Όλες οι τηλ. υπηρεσίες έχουν internet καλό είναι να κάνεις ένα τηλ.;) Και να ρωτήσεις .

TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι Wind τι να βάλω για το A-GPS??? Έβαλα το Wind Internet ως σημείο πρόσβασης... Να το αφήσω??

Επίσης στην "Διεύθυνση Διακομιστή" να αφήσω αυτήν που έχει από μόνο του? (έχει την supl.nokia.com)

 

ρωτησε την Wind με ποια υπηρεσια εχεις προσβαση στο νετ,πιθανων να ειναι το Wind Internet που ειπες πριν,μην περιμενεις να σου πουν κατι για το A-GPS γιατι δεν θα ξερουν σιγουρα οπως δεν ηξεραν και στην vodafone (με ρωτουσαν τι ειναι αυτο ,αν τρωγετε και τι χρωμα εχει),ειναι υπηρεσια της νοκια και για αυτο σε καμια περιπτωση δεν θα σβησεις στην επιλογη Διεύθυνση Διακομιστή το supl.nokia.com που γραφει εκει!!

παντως ενεργοποιησε τα οσα ειπαμε πιο πανω και θα εκπλαγεις με το αποτελεσμα!!

Link to comment
Share on other sites

sorry αλλα μπορει να μου πει καποιος κατοχος του n95 τωρα με την τελευταια πλεον εκδοση λογισμικου ποσες μερες κραταει η μπαταρια του με νορμαλ χρηση , αν εχει δυνατη ανοιχτη ακροαση,γενικως αξιζει να το αγορασω η θα το εχω ολη την μερα στην πριζα.ευχαριστω πολυ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα.

Πριν περίπου 2 μήνες έκανα αναβάθμιση του τελευταίου λογισμικόυ v31.0.017 και από τότε αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

Κάποιες φορές, τουλάχιστον 4-5, αλλάζει μόνο του την ημερομηνία και πηγαίνει πάντα 2 μέρες μπροστά. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;;; Κάποια λύση;;; Κάτι να κάνω;;;

Έχω τρελαθεί. Δεν τολμώ να το χρησιμοποιήσω για αφύπνιση.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

sorry αλλα μπορει να μου πει καποιος κατοχος του n95 τωρα με την τελευταια πλεον εκδοση λογισμικου ποσες μερες κραταει η μπαταρια του με νορμαλ χρηση , αν εχει δυνατη ανοιχτη ακροαση,γενικως αξιζει να το αγορασω η θα το εχω ολη την μερα στην πριζα.ευχαριστω πολυ

 

Να σου απαντησω φιλε μου.Αν το φορτισεις σημερα το πρωι,μιλησεις κανα δυωρο,το εχεις συνδεδεμενο με ανοιχτη ακροαση μεσω bluetooth για 14-15 ωρες και του αλλαζεις τα φωτα στο σκαλισμα,gps-εφαρμογες κλπ, ολο αυτο το διαστημα (γιατι οποιος το πιανει στα χερια του το συγκεκριμενο smartphone,γιατι για τετοιο μιλαμε κι οχι για καποιο συμβατικο τηλεφωνο,αυτο κανει) εεε τοτε αυριο το μεσημερι μαλον θα θελει φορτισμα!!!

οσο για την ανοιχτη ακροαση ειναι ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΕΝΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΗΧΟΥ ειδικα αν το συνδεσεις μεσω bluetooth οπως το συνδεω κι εγω στην δικη μου,γενικα το μηχανακι ειναι ολα τα λεφτα.:up::up::up:

 

Καλημέρα και από εμένα.

Πριν περίπου 2 μήνες έκανα αναβάθμιση του τελευταίου λογισμικόυ v31.0.017 και από τότε αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

Κάποιες φορές, τουλάχιστον 4-5, αλλάζει μόνο του την ημερομηνία και πηγαίνει πάντα 2 μέρες μπροστά. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;;; Κάποια λύση;;; Κάτι να κάνω;;;

Έχω τρελαθεί. Δεν τολμώ να το χρησιμοποιήσω για αφύπνιση.

 

κοιταξε στις ρυθμισεις ωρας μηπως εχεις ενεργοποιησει την επιλογη"ωρα φορεα δικτυου" αν ναι απενεργοποιησε την.αν συνεχιζει κι αλλαζει μονο του οπως λες κανε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων κι αν δε γινει κατι και με αυτο κανε του ενα φορματ(δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο,μην σε τρομαζει,απλως θα ξαναπερασεις τις επαφες σου και καποιες εφαρμογες που πιθανοτατα εχεις περασει απο την αρχη) και θα ησυχασεις.:clap::clap:

 

 

συνεχομενα μηνυματα,χρησιμοποιησε την ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ

Link to comment
Share on other sites

κοιταξε στις ρυθμισεις ωρας μηπως εχεις ενεργοποιησει την επιλογη"ωρα φορεα δικτυου" αν ναι απενεργοποιησε την.αν συνεχιζει κι αλλαζει μονο του οπως λες κανε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων κι αν δε γινει κατι και με αυτο κανε του ενα φορματ(δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο,μην σε τρομαζει,απλως θα ξαναπερασεις τις επαφες σου και καποιες εφαρμογες που πιθανοτατα εχεις περασει απο την αρχη) και θα ησυχασεις.:clap::clap:

 

H 'ώρα φορέα' είναι απενεργοποιημένη. Μάλλον δεν θα έχει να κάνει με αυτό. Πρόβλημα με την ημερομηνία έχω.

Πρέπει να μην κάθισε κάτι καλά κατά την εγκατάσταση του νέου λογισμικού.

Σίγουρα θα δοκιμάσω να το κάνω ένα φορμάτ...

Φαντάζομαι ότι κανένας άλλος με το τελευταίο λογισμικό δεν έχει παρόμοιο πρόβλημα;;;

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και από εμένα.

Πριν περίπου 2 μήνες έκανα αναβάθμιση του τελευταίου λογισμικόυ v31.0.017 και από τότε αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα.

Κάποιες φορές, τουλάχιστον 4-5, αλλάζει μόνο του την ημερομηνία και πηγαίνει πάντα 2 μέρες μπροστά. Έχει κανείς παρόμοιο πρόβλημα;;; Κάποια λύση;;; Κάτι να κάνω;;;

Έχω τρελαθεί. Δεν τολμώ να το χρησιμοποιήσω για αφύπνιση.

H 'ώρα φορέα' είναι απενεργοποιημένη. Μάλλον δεν θα έχει να κάνει με αυτό. Πρόβλημα με την ημερομηνία έχω.

Πρέπει να μην κάθισε κάτι καλά κατά την εγκατάσταση του νέου λογισμικού.

Σίγουρα θα δοκιμάσω να το κάνω ένα φορμάτ...

Φαντάζομαι ότι κανένας άλλος με το τελευταίο λογισμικό δεν έχει παρόμοιο πρόβλημα;;;

Κακώς έκανες αναβάθμιση.

Αν διάβαζε λίγο τα προηγούμενα θα έβλεπες πως υπάρχει το εν λόγω πρόβλημα με τη τελευταία έκδοση λογισμικού.

Δυστυχώς το πρόβλημα αυτό υπάρχει σε πάρα πολλές συσκευές με τη τελευταία έκδοση λογισμικού τους.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Να σου απαντησω φιλε μου.Αν το φορτισεις σημερα το πρωι,μιλησεις κανα δυωρο,το εχεις συνδεδεμενο με ανοιχτη ακροαση μεσω bluetooth για 14-15 ωρες και του αλλαζεις τα φωτα στο σκαλισμα,gps-εφαρμογες κλπ, ολο αυτο το διαστημα (γιατι οποιος το πιανει στα χερια του το συγκεκριμενο smartphone,γιατι για τετοιο μιλαμε κι οχι για καποιο συμβατικο τηλεφωνο,αυτο κανει) εεε τοτε αυριο το μεσημερι μαλον θα θελει φορτισμα!!!

οσο για την ανοιχτη ακροαση ειναι ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΕΝΤΑΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΗΧΟΥ ειδικα αν το συνδεσεις μεσω bluetooth οπως το συνδεω κι εγω στην δικη μου,γενικα το μηχανακι ειναι ολα τα λεφτα.:up::up::up:

 

 

 

κοιταξε στις ρυθμισεις ωρας μηπως εχεις ενεργοποιησει την επιλογη"ωρα φορεα δικτυου" αν ναι απενεργοποιησε την.αν συνεχιζει κι αλλαζει μονο του οπως λες κανε μια επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων κι αν δε γινει κατι και με αυτο κανε του ενα φορματ(δεν ειναι τιποτα το σπουδαιο,μην σε τρομαζει,απλως θα ξαναπερασεις τις επαφες σου και καποιες εφαρμογες που πιθανοτατα εχεις περασει απο την αρχη) και θα ησυχασεις.:clap::clap:

 

 

συνεχομενα μηνυματα,χρησιμοποιησε την ΠΟΛΛΑΠΛΗ ΠΑΡΑΘΕΣΗ

σε ευχαριστω για την απαντηση,και κατι τελευταιο ακουσα οτι το κινητο φορτιζει σε μιση ωρα με τελειος αδεια μπαταρια ισχυει κατι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

Κακώς έκανες αναβάθμιση.

Αν διάβαζε λίγο τα προηγούμενα θα έβλεπες πως υπάρχει το εν λόγω πρόβλημα με τη τελευταία έκδοση λογισμικού.

Δυστυχώς το πρόβλημα αυτό υπάρχει σε πάρα πολλές συσκευές με τη τελευταία έκδοση λογισμικού τους.

Δηλαδή άλλοι με την 31 έχουν πρόβλημα και άλλοι όχι?

Υπάρχει κανένα νεώτερο για καινούριο firmware?

Σκέφτομαι να κάνω σύντομα κανένα format, αλλά θα ήθελα να παίζει και κανένα νέο firmware μαζί.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για την απαντηση,και κατι τελευταιο ακουσα οτι το κινητο φορτιζει σε μιση ωρα με τελειος αδεια μπαταρια ισχυει κατι τετοιο

οχι,οταν ειναι τελειως αδεια η μπαταρια,θελει μια ωρα και κατι περιπου...

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή άλλοι με την 31 έχουν πρόβλημα και άλλοι όχι?

Υπάρχει κανένα νεώτερο για καινούριο firmware?

Σκέφτομαι να κάνω σύντομα κανένα format, αλλά θα ήθελα να παίζει και κανένα νέο firmware μαζί.

Απ ό,τι φαίνεται ναι.

Δυστυχώς δεν συμβαίνουν μόνο στο N95 αυτά τα φαινόμενα, αλλά και σε άλλες συσκευές με την τελευταία έκδοση λογισμικού.

Δεν ξέρω τι κάνουν εκεί πάνω στη Φιλανδία...:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...