Jump to content

[Επίσημο] Nokia 8800 Arte, Sapphire Arte, Carbon Arte, Gold Arte


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυσικα και θα κυκλοφορησει νεα σειρα.

To θεμα ειναι αν σου αρεσει η συγκεκριμενη σειρα τοσο που δεν σε ενδιαφερει η νεα που θα κυκλοφορησει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 695
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αρχικα ευχαριστω για τις απαντησεις σας

Για να πω οτι μου αρεσει αυτη,θα πρεπει να εχω δει κ την αλλη. Γι'αυτο και η ερωτηση μου.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι??

η μαιμου του Nokia 8800 Carbon Arte τι διαφορα εχει απο το original?ξερει κανενας? και αν καποιος εχει μαιμου τι προβληματα εχει παρουσιασει?? γιατι σκευτομαι να παρω απο ebay εν γνωση μου μαιμου! γυρω στο 130 ευρω!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ένα έχω να πω... Έλεος πια με τις "μαϊμούδες" !!!

Δηλαδή γιατί πρέπει κάποιος που δε μπορεί να πάρει κάτι, μέσω "μαϊμούς" να δείχνει ότι και καλά μπορεί ???

Παίρνεις κάτι που είναι άχρηστο ποιοτικά, με καμμία εγγύηση, απλά και μόνο για να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου.

Φιλικά και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, αλλά έτσι το βλέπω.

Edited by Don Karlos

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Ένα έχω να πω... Έλεος πια με τις "μαϊμούδες" !!!

Δηλαδή γιατί πρέπει κάποιος που δε μπορεί να πάρει κάτι, μέσω "μαϊμούς" να δείχνει ότι και καλά μπορεί ???

Παίρνεις κάτι που είναι άχρηστο ποιοτικά, με καμμία εγγύηση, απλά και μόνο για να κοροϊδεύεις τον εαυτό σου.

Φιλικά και χωρίς διάθεση αντιπαράθεσης, αλλά έτσι το βλέπω.

 

Συμφωνω απολυτα φιλε..και ολες αυτες οι μαιμουδες ειναι αμφιβολου ποιοτητας και με αγνωστο sar,με μπαταριες που οταν της βαζεις στην πριζα κανεις το σταυρο σου μην εκραγει το τηλεφωνο..μακρια απο αυτα λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα. Τώρα τελευταία άρχισε πολύ να μου αρέσουν αυτά τα κινητά αν αγοραζατε κάποιο από αυτήν την σειρά ποιο θα περνάτε?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Στην πληκτρολογηση μηνυμάτων πως τα παει είναι καθόλου άνετο? και κάτι άλλο μήπως ξέρετε τι βυσμα ακουστικων παίρνει?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τώρα τελευταία άρχισε πολύ να μου αρέσουν αυτά τα κινητά αν αγοραζατε κάποιο από αυτήν την σειρά ποιο θα περνάτε?

Επειδή τα έχω και τα 2 (carbon & saphire) το saphire με 1000! Το gold είναι κίτς

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το arte και του εχω βαλει τα καλυμματα του carbon..μονο στο καλυμμα της κεραιας εχω αφησει το μαυρο καπακι του arte..ετσι κανει και διχρωμια η πισω οψη θυμιζοντας λιγο το θρυλικο και αξεχαστο 8850..

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Για αγγελίες, χρησιμοποιούμε μόνο την ενότητα του Buy and Sell

Edited by stendor
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Έχουμε κανένα νέο για αντικαταστάτη?

 

κι εγώ αυτό αναζητώ, αλλά δεν μπορώ να βρώ κάτι σχετικό με το επόμενο (αν υπάρξει)

Link to comment
Share on other sites

Είχαν διαρρεύσει κάποια videos για το Nokia 8800 Erdos, αντικαταστάτη του arte τον Σεπτέμβρη που μας πέρασε, αλλα απο τότε σιγή ιχθύος:(

Μπορεί να ήταν και hoax αλλα ήταν φανταστικό! Μακάρι να βγεί κάποια στιγμή ή κάτι ακόμα καλύτερο!

 

Nokia 8800 Erdos video

 

Nokia Erdos on GSMArena

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Πριν λίγες ημέρες μπήκα κι εγώ στο ... club με το μαύρο Arte.

Ότι και να πω είναι λίγο...

Απλά: Ποιότητα !

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγες ημέρες μπήκα κι εγώ στο ... club με το μαύρο Arte.

Ότι και να πω είναι λίγο...

Απλά: Ποιότητα !

 

οπως το λες...ποιοτητα.

 

ωστοσο με αγωνια θελω να δω ποτε θα μας παρουσιασουν αντικαταστατη.

παντως μεταξυ των 3 8800 επιλεγω το μαυρο...αλλη αισθηση.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον θα είχε η παρουσίαση ενός arte με series 60 και οθονη CBD ώστε να μιλάμε για ένα πραγματικά ολοκληρωμένο τηλέφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε θα προτιμούσα το series 60 για λειτουργικό, αλλά ένα custom σε στυλ Vertu.

Θα τόνιζε τον exclusive χαρακτήρα της συσκευής.

Device(s): iPhone 7 Plus 128GB JET BLACK

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δε θα προτιμούσα το series 60 για λειτουργικό, αλλά ένα custom σε στυλ Vertu.

Θα τόνιζε τον exclusive χαρακτήρα της συσκευής.

 

ακριβως..δε νομιζω πως παιρνει καποιος αυτα τα τηλεφωνα με σκοπο να περναει εφαρμογες και προγραμματα και να μπαινει στο διαδικτυο..

Link to comment
Share on other sites

Ναι,αλλά πολλές φορές έχει τύχει να θέλω να δω τα mail μου ή ξέρω 'γω την οδό ενός μαγαζιού(όχι με GPS) ή το πρόγραμμα κινηματογράφων και να μη μπορώ..Δε ζητώ Wifi παρά μόνο 3g με Opera mini και εφαρμογές Gmail και Message in time:p (για όποιον κατάλαβε).. :D:D
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

γνωρίζει κανείς πού μπορώ να βρώ ως ανταλλακτικά όλο το σετ από καπάκια, κάλλυμα οθόνης και το slide για NOKIA 8800 arte sapphire? Θέλω να αλλάξω αυτά στο τηλ της γυναίκας μου, κρατώντας μόνο την πλακέτα ουσιαστικά, και αντικαθιστώντας "τα πάντα", κάνοντας το τηλέφωνο "καινούργιο". Δεν θέλει να αλλάξει το τηλέφωνό της, αλλά να μη βλέπει τις αμηχές και τα μικρογδαρσίματα...

 

Και, πόσο στοιχίζει όλο το σετ?

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς πού μπορώ να βρώ ως ανταλλακτικά όλο το σετ από καπάκια, κάλλυμα οθόνης και το slide για NOKIA 8800 arte sapphire? Θέλω να αλλάξω αυτά στο τηλ της γυναίκας μου, κρατώντας μόνο την πλακέτα ουσιαστικά, και αντικαθιστώντας "τα πάντα", κάνοντας το τηλέφωνο "καινούργιο". Δεν θέλει να αλλάξει το τηλέφωνό της, αλλά να μη βλέπει τις αμηχές και τα μικρογδαρσίματα...

 

Και, πόσο στοιχίζει όλο το σετ?

 

θα το πας σε nokia care και θα στο κανουν σαν καινουριο..κοστος να υπολογιζεις κανα 150αρι..;)

εγω τοσα ειχα δωσει περσι για μετατροπη ενος arte σε carbon arte

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα ήδη και μου ζήτησαν 190 ευρώ. Δεν πρόκειται να δώσω τόσα χρήματα για 4 βιδες. Γι' αυτό ψάχνω τ καπακια-slide- οθόνη για να το κάνω μόνος μου.
Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα ήδη και μου ζήτησαν 190 ευρώ. Δεν πρόκειται να δώσω τόσα χρήματα για 4 βιδες. Γι' αυτό ψάχνω τ καπακια-slide- οθόνη για να το κάνω μόνος μου.

 

τοτε να κοιταξεις στο e-bay..να προσεξεις ομως να ειναι τα γνησια καπακια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...