Jump to content

Supercars (το όνειρο όλων μας)


chazlp1989
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδή δεν μπορω να postαρω photo ψαξτε να δειτε την Ferrari Dino 2007 Concept.. Δεν ειναι Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Η?????

 

 

Εάν είναι αυτό http://www.carbodydesign.com/archive/2007/06/22-ferrari-dino-concept/ τότε αντιγραφή Lotus μου κάνει, με στοιχεία απο κλασσικές ferrari...

 

Αλλα μάλλον είναι photoshop διότι στο http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/204171/ferrari_420_dino.html είναι σαν Porsche :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 397
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

για ριξτε μια ματια στο λινκ παρακατω.

κανουνε,συνηθως ρεπλικα λαμποργκινι διαμπλο,κορυφαιας ποιοτητας

με πολλες επιλογες εξοπλισμου.

Η φτηνη παει 40.000 ευρω και φτανει καπου 60.000 η 5λιτρη με 400 αλογα.

Ανταλαξα ι-μαιλ μαζι τους.προκαταβολη ολα τα λεφτα και παραδοση μετα απο 6 μηνες.

Το αποτελεσμα ειναι εκπληκτικο οπως θα δειτε στις φωτογραφιες τους.

Το καλο ειναι οτι το αμαξι εχει Γερμανικο TUV και ειναι δηλωμενο

σαν ποντιακ φιερρο(αμερικανικο σπορ αμαξι 1.800cc,οπου πανω στο σασι+μηχανη στηνουν την ρεπλικα.

Φοβερη ειναι και η μετατροπη του MR2 σε φεραρι 355 με 5.000 ευρω!!!!!

 

http://www.specpro.de

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτη η ιδεα των ρεπλικα μου φαινεται χαζη.Η την εχεις τη φερραρι η δεν την εχεις.Αν εισαι μαγκας σκας 300.000 και την παιρνεις οχι να κανεις φιγουρα με το δηθεν supercar.Γιατι ολοι αυτοι που τα κανουν ετσι τα κανουν για φιγουρα.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εάν είναι αυτό http://www.carbodydesign.com/archive/2007/06/22-ferrari-dino-concept/ τότε αντιγραφή Lotus μου κάνει, με στοιχεία απο κλασσικές ferrari...

 

Αλλα μάλλον είναι photoshop διότι στο http://www.autoexpress.co.uk/news/autoexpressnews/204171/ferrari_420_dino.html είναι σαν Porsche :lol:

 

έχεις δίκιο, στο δεύτερο link μοιάζει με 959!! :) αλλά παίζουν ρόλο και οι επεξεργασίες που εχει κάνει ο καθένας τους στις φωτό. Αν και νομίζω και στα δύο ίδια είναι, οι φωτογραφίες μας ξεγελάνε!! Πάντως η f50 παραμένει πρώτη στη καρδιά μου!!:love:

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτη η ιδεα των ρεπλικα μου φαινεται χαζη.Η την εχεις τη φερραρι η δεν την εχεις.Αν εισαι μαγκας σκας 300.000 και την παιρνεις οχι να κανεις φιγουρα με το δηθεν supercar.Γιατι ολοι αυτοι που τα κανουν ετσι τα κανουν για φιγουρα.

 

Για φιγουρα,η πραγματοποιουν το ονειρο τους εν μερη με πολυ λιγοτερα χρηματα.

φιλε μου το ονομα laborgini,ferarri πληρωνεις 300.000.

Πιστευεις οτι μερικα κιλα κραμματων,τσιπακια,ροδες,καθισματα,και ενας κινητητρας(σιγα τους κινητηρες,δες το βιντεο παρακατω οπου αμαξι 1300cc 20αετιας τα παταει και γελαει ο κοσμος.τι σοι supercars?)κανουνε 300.000?

κανουνε και περιορισμενες πωλησεις ωστε να χτυπανε την τιμη.

 

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πληρωνεις και την ερευνα που εκαναν για να βρουνε αυτα τα κραμματα.

Δεν ανοιξαν μια μερα την πορτα και ειχε κραμματα απ'εξω.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Δεν ηξερα οτι εχουνε ορυχεια φεραρι,χυτηρια φεραρι,και μεταλειολογους ερευνητες.Τοτε χαλαλι τα λεφτα.

Μηπως ζαντες,λαστιχα,καθισματα,τζαμια ειναι και αυτα φεραρι?

Τοτε μαλλον τους κλεβουμε.Τσαμπα τα δινουν.....

AEKαρα ole ole ole ole ole!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Για φιγουρα,η πραγματοποιουν το ονειρο τους εν μερη με πολυ λιγοτερα χρηματα.

φιλε μου το ονομα laborgini,ferarri πληρωνεις 300.000.

Πιστευεις οτι μερικα κιλα κραμματων,τσιπακια,ροδες,καθισματα,και ενας κινητητρας(σιγα τους κινητηρες,δες το βιντεο παρακατω οπου αμαξι 1300cc 20αετιας τα παταει και γελαει ο κοσμος.τι σοι supercars?)κανουνε 300.000?

κανουνε και περιορισμενες πωλησεις ωστε να χτυπανε την τιμη.

 

 

σε αυτα τα αυτοκινητα πληρωνεις το ονομα,την ποιοτητα κατασκευης,τα κρατηματα και το στησιμο του αυτοκινητου,την αεροδυναμικη,την ασφαλεια,την κορυφαια ποιοτητα δερματων και πολλα αλλα(κεραμικα φρενα,ανθρακονιμα κλπ).Ε δεν ειναι και λιγα

Και οσο για το βιντεο ας τα βαλουν σε στροφες να δουμε ποιο θα βγει πρωτο γιατι στην ευθεια ολα ευκολα ειναι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

σε αυτα τα αυτοκινητα πληρωνεις το ονομα,την ποιοτητα κατασκευης,τα κρατηματα και το στησιμο του αυτοκινητου,την αεροδυναμικη,την ασφαλεια,την κορυφαια ποιοτητα δερματων και πολλα αλλα(κεραμικα φρενα,ανθρακονιμα κλπ).Ε δεν ειναι και λιγα

Και οσο για το βιντεο ας τα βαλουν σε στροφες να δουμε ποιο θα βγει πρωτο γιατι στην ευθεια ολα ευκολα ειναι

 

Και εγώ συμφωνώ μαζί σου φίλε... :)

Έχει κάποιος να ποστάρει καμία φώτο από το project της Dino; :O

Link to comment
Share on other sites

σε αυτα τα αυτοκινητα πληρωνεις το ονομα,την ποιοτητα κατασκευης,τα κρατηματα και το στησιμο του αυτοκινητου,την αεροδυναμικη,την ασφαλεια,την κορυφαια ποιοτητα δερματων και πολλα αλλα(κεραμικα φρενα,ανθρακονιμα κλπ).Ε δεν ειναι και λιγα

Και οσο για το βιντεο ας τα βαλουν σε στροφες να δουμε ποιο θα βγει πρωτο γιατι στην ευθεια ολα ευκολα ειναι

 

 

+1000

 

Όποιος έχει την τύχη να οδηγήσει κάτι τέτοιο, αμέσως καταλαβαίνει ότι δεν παίζει σύγκριση με κοινά αυτοκινητάκια...

 

Το πόσο μπροστά είναι αυτά είναι απίστευτο θέμα.

 

Ίσως με καθαρά οικονομικά κριτήρια να μην αξίζουν τα λεφτά αυτά, όμως αξίζουν ΠΟΛΥ παραπάνω απο τα κοινά αυτοκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

φιλε kage εδω περα μιλαμε για τα supecars των ονειρων μας.Καλυτερα θα ηταν να το βαλεις στο threat με τα supercars που εχουμε δει στο δρομο.Τωρα βεβαια αν ειναι το supercar των ονειρων σου ειναι αλλο θεμα αλλα ποσταρε το και εκει;););)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Μας έφτιαξες πάλι απόψε Γιώργο... :rolleyes:

Η τελευταία όμως είναι...

Πλίτς... :O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...