Jump to content

Περί...digital gadgets γενικά


ipparxos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας. Έχω μια 50αρα pioneer kuro και μου χάλασε ο απωκοδικοποιητης.

Να πάω σε αντικαταστατη η μπορώ να δω και κάτι άλλο;

Πχ TV Box

Αλήθεια τι ισχύει με αυτά τα μηχανήματα;

Μπορώ να δω και τα επίγεια από εκεί η όχι; Αξίζει μια τέτοια αγορά τελικά;

Και αν ναι τι να παρω

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε λίγο καιρό σκέφτομαι να προβώ σε αγορά μιας ψηφιακής καμερας.εχω καταλήξει σε δύο τρεις.απο αυτές αυτή που μου έχει κάνει κλικ,δυστυχώς δεν έχει wi fi η Bluetooth,όπως οι άλλες δύο.υπαρχει τρόπος ενσύρματης μεταφοράς δεδομένων απ' ευθείας στο κινητό;αν ναι θα πάρω αυτή που μου έχει κάνει κλικ.το κινητό μου δεν ξέρω αν υποστηρίζει otg.η αν υπάρχει κάποιο ανταπτορακι που να βάζω την κάρτα μνήμης και να τα περνάω στο κινητό.https://www.e-jumbo.gr/axesouar-i-y-kiniton/gadgets-kiniton/antaptoras-type-c-usb-card-reader_1479015/ με κάτι τέτοιο είναι εφικτή η μεταφορά; Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Card reader στο πισι και από εκει μεταφορά στο κινητό;άλλος απευθείας έστω ενσυρματος τρόπος;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Card reader στο πισι και από εκει μεταφορά στο κινητό;άλλος απευθείας έστω ενσυρματος τρόπος;

 

card reader στο κινιτο με otg καλωδιο (Εκτος και αν το κινιτο σου δεν εχει otg)

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω δεν υποστηρίζει.edit.κατεβασα ένα τεστ από το play store και μου λέει ότι το κινητό είναι συμβατό.θα μας τρελάνουν. Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω δεν υποστηρίζει.edit.κατεβασα ένα τεστ από το play store και μου λέει ότι το κινητό είναι συμβατό.θα μας τρελάνουν.

 

ποια συσκευη εχεις?>

Link to comment
Share on other sites

Αυτή της υπογραφής Alcatel 3x.αλλα κάποια στιγμή θα το αλλάξω με ένα 3l που ήδη έχω.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Αυτή της υπογραφής Alcatel 3x.αλλα κάποια στιγμή θα το αλλάξω με ένα 3l που ήδη έχω.

 

κατα 99% εχει παρε εναν ανταπτορα (max 10 ευρω κανει) και βαλε στικακι να δωκιμασεις η κανα mouse κλπ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας. Στην προσπάθεια να βρω έναν καλό αποκωδικοποιητη βρήκα ενδιαφέρον τη λύση ενός TV Box.

Τι όμως να κοιτάξω; Είδα κάπου κάποια συστήματα χωρίς συνδρομή και θέαση όλων των αθλητικών από nova και cosmote καθώς και ταινίες. Τι είναι αυτό;

Ισχυει ότι ισχυρίζεται;

Τελικά τι να κοιτάξω;

Θα ήθελα τη γνώμη σας

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

μήπως ξέρεις εάν υπάρχει και το ανάποδο; δηλαδή να ΕΠΙΤΡΈΨΩ σε μερικά νούμερα να χτυπάνε και ΣΕ ΌΛΑ τα υπόλοιπα όχι;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Γνωρίζει κανείς κάποια συσκευή που να μπλοκάρει επιλεγένους αριθμούς τηλεφώνου σε σταθερή τηλεφωνία; Και αν ναι, που μπορώ να την αγοράσω;
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα. σκέφτομαι να πάρω ένα ίντερνετ ραδιόφωνο όμως δεν ξέρω ακριβώς τι ακριβώς πρέπει να κοιτάξω πέρα από το οικονομικό κομμάτι που βλέπω ότι υπάρχουν από 40€ έως 1000 και! καταρχήν θέλω κάτι οικονομικό κάτω από 100€ και το άλλο θέμα που δεν ξέρω τι να επιλέξω είναι τα χαρακτηριστικά γιατί στα χαρτιά που λέμε είναι όλα ίδια πέρα από τις μάρκες που δεν τις ξέρω πέρα από την lenco είναι imperial,technisat και αλλα. αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω θα εκτιμούσα μια γνώμη,πρόταση και συμβουλή.

ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα. Θα ήθελα αν ξέρει κάποιος κάποιο συνεργείο που να επισκευάζει μοτέρ σε e-bike.

 

Αν και δεν είμαι σίγουρος θα κάνεις μία αναζήτηση στο google επισκευές περιελίξεις μοτέρ και θα δεις ανάλογα τα αποτελέσματα που θα σε βγάλει

Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Καλημέρα παίδες,

 

ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα διακόπτη για φωτιστικό με wifi. Από το λίγο που διάβασα θέλει ουδέτερη φάση, αλλά το σπίτι είναι παλιό, είμαι και στο νοίκι και δεν παίζει να τραβήξω καλώδιο. Έχει ασχοληθεί κανείς? Επίσης, από όσο βλέπω, δεν έχουν την ίδια εγκοπή με τις δικές μας (μεταλλικό πλαίσιο, βίδες με σφιχκτήρες κλπ). Πώς μπαίνει στον τοίχο?

 

Ευχαριστώ

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Εσυ το βλεπεις ,εμεις δεν το βλεπουμε..

Προφανως δεν ειναι για ηλεκτρολογικα EU.Κοιταξε για εντος του κουτιου Shelly1l Που δεν θελει ουδετερο.

Link to comment
Share on other sites

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα στο φόρουμ κ καλή βδομάδα!

 

έχω πάρει 2 κεραίες εδώ κ 1 χρόνο κ συγκεκριμένα την ESPERANZA EAT104 OUTDOOR DIRECTIONAL DVB-T ANTENNA THUNDER S!

είμαι πολύ ικανοποιημένος μάλιστα στην μία έχω βάλει κ 2 τηλεοράσεις πάνω όλα καμπάνα!!βλέπω όμως το DVD-T που έχει κ θέλω να ρωτήσω, οι κεραίες πρέπει να έχουν κ αυτές το DVD-T2 για να συνεχίσουν να δίνουν σήμα, οι μόνο απωδικοποιητές κ τηλεοράσεις πρέπει να το έχουν μόνο???Παίζει ρόλο κ στην κεραία??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί...digital gadgets γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...