Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οκ παιδιά σόρρυ για την αναστάτωσ απλά μου φαινετε ότι είναι όλοειδιο και νόμιζα πως κάτι είχε γίνει λάθος και γι αυτο ήταν έτσι και πάλι σόρρυ!!

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν λες πάλι καλά που ρώτησες. Το αγόρασες ή θα το πας πίσω; Ελπίζω να μην του έχεις δώσει τα λεφτά. Αλήθεια, αυτός απο που το πήρε και πόσο;
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή με καρτοκινητό μπορώ να μπαίνω στο ίντερνετ μέσω WiFi και να κατεβάζω ότι θέλω?

Μπορείς.

Δεν έχει σχέση το WiFi με το αν έχεις καρτοκινητό ή συμβόλαιο.

 

 

οκ παιδιά σόρρυ για την αναστάτωσ απλά μου φαινετε ότι είναι όλοειδιο και νόμιζα πως κάτι είχε γίνει λάθος και γι αυτο ήταν έτσι και πάλι σόρρυ!!

Γι αυτό είμαστε εδώ φίλε.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Sorry φίλε, αλλά το κινητό που έχεις είναι μούφα.

Δεν είναι Nokia N95-2.

 

Οχι ρε φιλε! Απιστευτα πραγματα! Ελπιζω να μην εχει δωσει ακομα χρηματα.:shifty::shifty:

ƒ
Link to comment
Share on other sites

ναι πάλι καλά που σας ρώτησα και ευχαριστω γιατι θα πήγαιναν τσαμπα τα λεφτα!!!δεν ξέρω απο που το έχει πάρει δεν ρώτησα!

αλλά βρε παιδιά είναι πολυ ίδιο δεν μοιάζει με αυτα που μου δείξατε πριν και η οθόνη είναι 2,8 ιντες!!

να το πάω για καμια αναβάθμιση σε γερμανο ή λετε να με δίωξουν?:lol::p

ΟΚ σιγουρα είναι μαιμου http://images.google.gr/imgres?imgurl=http://asia.cnet.com/i/r/2008/crave/hp/63002812/n95_chinese_clone_500.jpg&imgrefurl=http://asia.cnet.com/crave/2008/03/26/beware-nokia-s-n95-8gb-now-has-a-chinese-clone/&usg=__o7EFvpO0Lzhh-ne_2tU5PlAwT8U=&h=221&w=500&sz=31&hl=el&start=11&um=1&tbnid=k2y9OAsiXKx42M:&tbnh=57&tbnw=130&prev=/images%3Fq%3DN95%2B8GB%2BCLONE%26um%3D1%26hl%3Del%26sa%3DG

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έκλεισαν οι δρόμοι στη θεσ/νίκη και δεν μπόρεσα να πάω στο πλάισιο. Τώρα είναι 527 ευρώ. Πόσο λέτε να είναι σε 1 μήνα?
Link to comment
Share on other sites

ψαξε στο xxxxxxxxxxx για το Large Time Screensaver :)

 

Ναι αλλα αυτο βγαζει μονο την ωρα μονο του...εγω θελω να βαλω animation(flash-swf)??

Link to comment
Share on other sites

Έχω το NOKIA N95 8GB περίπου ένα χρόνο. Τον τελευταίο καιρό μετά από πλήρη φόρτιση και με ελάχιστη χρήση η μπαταρία διαρκεί το πολύ 12 ώρες. Υπάρχει κάποια αιτία που δεν μπορώ να καταλάβω?
Χρήστος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι? Είναι λογικός αυτός ο χαμηλός ήχος που κάνει ο φορτιστής όταν τον βάζετε στην πρίζα?

 

Αναφέρομαι στον πολύ μικρό φορτιστή ac-5e που είναι μέσα στην συσκευασία των κινητών. και τον κάνει αυτό τον θόρυβο όταν απλά τον συνδέετε στην πρίζα...χωρίς να συνδέετε πάνω το κινητό...

 

αμα κολλήσετε το αυτί σας στον φορτιστή θα το ακούσετε (μην φανταστείτε κανένα εκωφαντικό θόρυβο..)

 

απλά ήθελα να σας ρωτήσω! :)

Link to comment
Share on other sites

Έχω το NOKIA N95 8GB περίπου ένα χρόνο. Τον τελευταίο καιρό μετά από πλήρη φόρτιση και με ελάχιστη χρήση η μπαταρία διαρκεί το πολύ 12 ώρες. Υπάρχει κάποια αιτία που δεν μπορώ να καταλάβω?

Κουράστηκε.......:lol:,μπαταρία είναι-φόρτισε/ξεφόρτισε,βαρέθηκε......μήπως να έπαιρνες μια καινούργια.......?

Link to comment
Share on other sites

Μηπως υπαρχει κανας τροπος να μην αναβει το κοκκινο φωτακι οταν τραβαει βιντεο?:worry:

Δυστυχώς δεν υπάρχει κάποιος τρόπος για να μην ανάβει. Υπάρχει για να γνωρίζουν οι άλλοι ότι γίνεται εγγραφή βίντεο εκείνη την στιγμή.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

τι sar εχει το συγκεκριμενο τηλεφωνο;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

τι sar εχει το συγκεκριμενο τηλεφωνο;

Πας σε αυτη την σελιδα και βλεπεις! Το ιδιο μπορεις να κανεις για ολες τις συσκευες.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

ναι μεταχειρσμένο απο φίλο μου είπε πάρτο να δεις αν το θες και μετα μου λέει μου δίνεις τα λέφτα!!!όταν πατα *#0000# μου βγάζει version n95 8gb v01 branch 06b jia8gb build nokia μου βγάζει και το imei όταν πατάω το κώδικο *#06#!

 

Καλά δεν είναι και ακριβώς ίδιο το μενού..

 

Οργκανάιζερ :P HAHAHA

http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα, να ρωτήσω κάτι? Είναι λογικός αυτός ο χαμηλός ήχος που κάνει ο φορτιστής όταν τον βάζετε στην πρίζα?

 

Αναφέρομαι στον πολύ μικρό φορτιστή ac-5e που είναι μέσα στην συσκευασία των κινητών. και τον κάνει αυτό τον θόρυβο όταν απλά τον συνδέετε στην πρίζα...χωρίς να συνδέετε πάνω το κινητό...

 

αμα κολλήσετε το αυτί σας στον φορτιστή θα το ακούσετε (μην φανταστείτε κανένα εκωφαντικό θόρυβο..)

 

απλά ήθελα να σας ρωτήσω! :)

 

Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικό, πάντως το έχω συναντήσει και σε άλλους φορτιστές κυρίως όταν τους έχω μονίμως στην πρίζα και απλά συνδέω-αποσυνδέω το κινητό. Σίγουρα δε έσκασε κανείς:ninja: αλλά δεν ξέρω και κατά πόσο είναι σωστό να κάνει έτσι...

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Είναι λογικός αυτός ο ήχος. Μην αγχώνεσαι. Όλοι μου οι φορτιστές το κάνουν όταν δεν έχουν συνδεδεμένο κινητό πάνω..
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Κουράστηκε.......:lol:,μπαταρία είναι-φόρτισε/ξεφόρτισε,βαρέθηκε......μήπως να έπαιρνες μια καινούργια.......?

Πήρα καινούργια δυστυχώς τα ίδια και η καινούργια.

Χρήστος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το πήρα τελικά το μωρό :)

Έχω μια απορία. Γράφει μεν made in finland αλλά μεσα στο κουτί στα ακουστικά έγραφε made in china (μόνο στα ακουστικά). Πώς εξηγήται αυτό?

Και δεύτερη ερώτηση, δεν βρίσκω την τανία spiderman . Που είναι η ταινία?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Το πήρα τελικά το μωρό :)

Έχω μια απορία. Γράφει μεν made in finland αλλά μεσα στο κουτί στα ακουστικά έγραφε made in china (μόνο στα ακουστικά). Πώς εξηγήται αυτό?

Και δεύτερη ερώτηση, δεν βρίσκω την τανία spiderman . Που είναι η ταινία?

 

Τα πιο πολλά παρελκόμενα η ΝΟΚΙΑ τα φτιάχνει στην Κίνα,όσο για την ταινία δεν είναι σε όλα τα πακέτα(εκτός και αν το δικό σου είναι τέτοιο και δεν την περιλαμβάνει...),ήταν ειδική προσφορά πριν καιρό και μπορεί να μην πωλείται πια τώρα-αν θυμάμαι καλά ο Κωτσόβολος ακόμα πουλαει το συγκεκριμμένο πακέτο σε μια επίσης παγωμένη τιμή(αλλά έχει χάσει πολλά επεισόδια γενικά ο Κωτσόβολος:lol::lol:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους!:)Είμαι νέος σε αυτό το forum:rolleyes:...Πριν λίγες μέρες πούλησα το παλιό μου κινητό(Ν93) κ αγόρασα κι'εγώ το Ν95 8GB αν και κάπως καθυστερημένα θα έλεγα!Κάλιο αργά παρά ποτέ!:rolleyes:Οστόσο είμαι αρκετά ευχαριστημένος με την επιλογή μου...Μεγαλύτερη οθόνη,καλύτερα ηχεία-ήχος,περισσότερη μνήμη,ενσοματομένο GPS κ φυσικά πολύ ποιο γρήγορο από το Ν93 είναι κάποια από τα + που έχω εντοπίσει μέχρι στιγμής...Από έναν έλεγχο που έκανα και στο video που τραβάει -για να το συκγρίνω με το N93 γιατί αυτός ο λόγος ήταν που με είχε κάνει να το αγοράσω- διαπίστωσα ότι η ποιότητα που τραβάει αν ΔΕΝ είναι καλύτερη σίγουρα είναι η ίδια τουλάχιστον...:)Όσον αφορά τον διαφορετικό τύπο "ανοίγματος" του Ν93 με το Ν95 με βολεύει καλύτερα το Ν95!Καμία σχέση με το Ν93 που όταν το άνοιγες μεγάλωνε κατά πολύ σε όγκο και φυσικά για να το λειτουργήσης έπρεπε να το ανοίξεις σε αντίθεση με το Ν95 που κ χωρίς να ανοίξεις το πληκτρολόγιο μπορείς να κάνεις τα πάντα....

Y.Γ. 1 Ήθελα να ρωτήσω όσον αφορά την λειτουργία του GPS...Για να κάνεις πλοήγηση στους χάρτες απ'οτι είδα κάνεις κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα...Αν θες όμως να ενεργοποιήσης το GPS θα πρέπει απαραίτητα να έχεις κ κάποια σύνδεση ανοιχτή για να βρεθεί το στίγμα?Όσες φορές για παράδειγμα βρήκα το στίγμα μου μέσο GPS είχα βρει πρώτα και μια free wireless σύνδεση για να συνδεθώ!:rolleyes:

Y.Γ. 2 Στο N93 για navigator είχα το ROUTE 66 κ δούλευε μια χαρά...Αν το περάσω στο Ν95 θα είναι Οk?Κανένα άλλο navigator για N95 υπάρχει?Τhanks!:)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καταρχην δεν χρειαζεται απαραιτητα συνδεση με καποιο δικτυο για να κλειδωσει δορυφορους απλα η συνδεση το βοηθαει στο να lockaρει ποιο γρηγοα (agps) , υπάρχουν πολυ καλυτερα απο το nokia maps προγράμματα κοιτα τα φορουμ για garmin και sygic
ck
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...