Jump to content

Πως θα ξεκλειδώσω το Mio C220;


giorgospilot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πηρα το 330 που βρηκα σε προσφορα προσφατα

 

τι μπορω να κανω να περασω και εγω κανα destinator h κανα αλλο της προκοπης?

καλοριζικο:D

τη καλυτερη επιλογη εκανες κατα τη γνωμη μου,

μπορεις να το ξεκλειδωσεις απο εδω

http://www.gpspocketpc.gr/phpbb/viewtopic.php?f=115&t=3806

σχετικα με το dest zhta apo kapoion που το εχει εγκαταστησει να στο δωσει γιατι εγω δε εχω λογαριασμο στο rapid:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • Απαντήσεις 158
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλισπερα.Εχω το ΜΙΟ C220 και θελω να το ξεκλιδοσω οστε να το κανω αναβαθμιση.Μπορειτε να μου πειτε τα βηματα ωστε να τα ακολουθησω για να κανω αναβαθμηση με τον καινουριο χαρτη? Εχω εγγατεστημενο τον χαρτη MIO MAP V3 FOR C220 τον Ελληνικο.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλισπερα.Εχω το ΜΙΟ C220 και θελω να το ξεκλιδοσω οστε να το κανω αναβαθμιση.Μπορειτε να μου πειτε τα βηματα ωστε να τα ακολουθησω για να κανω αναβαθμηση με τον καινουριο χαρτη? Εχω εγγατεστημενο τον χαρτη MIO MAP V3 FOR C220 τον Ελληνικο.

Ευχαριστω εκ των προτερων.

 

εδω ειναι η λυση σου

http://www.greekwave.net/forums/showthread.php?t=12256

επειδη σεταρεται ο server τωρα δε μπορεις να κανεις εγγραφη..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
καλησπερα,θα ηθελα την βοηθεια σας!Εχω ενα ΜΙΟ C220 το οποιο θελω να το κανω αναβαθμιση τους χαρτες της Ελλαδος αλλα δεν κατεχω καθολου απο αυτα κ σε οτι διαβασα δεν καταλαβα μια,αν και μπηκα στο σιτε τους αλλα απο οτι καταλαβα πρεπει να τους αγορασω.Αν γινεται καποιος να μου πει τι και πως με απλα λογια καλοδεχουμενος.Να πω επισης πως εχει version 3 κ δεν εχω βαλει καποια καρτα sd.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γιατι σβυστηκε το προηγουμενο μηνυμα μου?:confused:

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Στο παρόν forum απαγορεύεται κάθε είδους συζήτηση / διακίνηση "σπασμένου" λογισμικού. Αναφέρεται ρητά στους Ο.Π.Χ. τους οποίους αποδέχτηκες κατά την εγγραφή σου

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γιατι σβυστηκε το προηγουμενο μηνυμα μου?:confused:

 

Η παραπάνω τροποποίηση νομίζω ότι αρκεί. Αν ωστόσο νομίζεις ότι χρειάζεσαι διευκρινήσεις επικοινώνησε μαζί μου μέσω pm.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Καλισπερα.Εχω το ΜΙΟ C220 και θελω να το ξεκλιδοσω οστε να το κανω αναβαθμιση.Μπορειτε να μου πειτε τα βηματα ωστε να τα ακολουθησω για να κανω αναβαθμηση? Εχω εγατεστημενο τον χαρτη MIO MAP V3 το C220 τον ελληνικο.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλισπερα.Εχω το ΜΙΟ C220 και θελω να το ξεκλιδοσω οστε να το κανω αναβαθμιση.Μπορειτε να μου πειτε τα βηματα ωστε να τα ακολουθησω για να κανω αναβαθμηση? Εχω εγατεστημενο τον χαρτη MIO MAP V3 το C220 τον ελληνικο.

ευχαριστω

 

Διάβασε στις πίσω σελίδες του παρόντος θέματος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα αθανασό77,,,,,ευχάριστω που απαντήσατε,κάτι δεν κάνω καλά ,,και δεν έχω ούτε dvd ,που μπορω να κατεβάσω το DVD?? , δεν κατεχω καθολου απο αυτα ,ειμαι καινουριος σε τούτα τα μαραφέτια ,,εάν θες ,,,,βοηθα,,,,ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...