Jump to content

[Επίσημο] Motorola MOTO Z10


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Ζ10 δεν υπάρχει πουθενά εκτός από τον Γερμανό που το έχει στον κατάλογο αν κια δεν το έχω δει ζωντανό σε κανένα κατάστημα μέχρι τώρα και νομίζω την Cosmote. Πλαίσο, Multirama κλπ δεν το έχουν και το ίδιο συμβαίνει και με το ROKR E8 που μέχρι τώρα το έχει μόνο ο Γερμανός και η Cosmote με μενού myview.

Απαράδεκτη διανομή των προϊόντων αυτών, δεν ξέρω τι κάνει η Ελληνική αντιπροσωπία της Motorola!:wacko:

Αν ένα προϊόν δεν υπάρχει στα ράφια δεν πρόκειται να πουλήσει κιόλας καθότι ο κόσμος δεν θα γνωρίζει καν οτι υπάρχει!

 

+1...

Στο πλαισιο παντως, ουτε καν στα αναμενοντα.., ουτε καν σαν κωδικος δεν υπαρχει..

Κριμα..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 194
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Ζ10 δεν υπάρχει πουθενά εκτός από τον Γερμανό που το έχει στον κατάλογο αν κια δεν το έχω δει ζωντανό σε κανένα κατάστημα μέχρι τώρα και νομίζω την Cosmote. Πλαίσο, Multirama κλπ δεν το έχουν και το ίδιο συμβαίνει και με το ROKR E8 που μέχρι τώρα το έχει μόνο ο Γερμανός και η Cosmote με μενού myview.

Απαράδεκτη διανομή των προϊόντων αυτών, δεν ξέρω τι κάνει η Ελληνική αντιπροσωπία της Motorola!:wacko:

Αν ένα προϊόν δεν υπάρχει στα ράφια δεν πρόκειται να πουλήσει κιόλας καθότι ο κόσμος δεν θα γνωρίζει καν οτι υπάρχει!

Υπάρχει στα καταστήματα της Wind.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Τι εγινε με αυτο το κινητο ρε παιδια? Απατο και αδιαβαστο πηγε? Κανεις δεν το εχει παρει? Κριμα.. Τοσο ομορφο και με δυνατοτητες..
Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ, οντως ψιλοξεχασμενο!! εκανε θραυση στην αρχη που ολοι το περιμεναμε!! αλλα ψαχνουμε βλεπεις ολοι κατι με wi-fi και τετοια φαση!! πιο... "τρελό" !! :O

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

ΝΑΙ, οντως ψιλοξεχασμενο!! εκανε θραυση στην αρχη που ολοι το περιμεναμε!! αλλα ψαχνουμε βλεπεις ολοι κατι με wi-fi και τετοια φαση!! πιο... "τρελό" !! :O

 

Και παλι, δεν δικαιολογειται... Εδω πουλαει ακομα το ν3ι...:)

Θα επρεπε να πουλαει εστω και λιγο...

Link to comment
Share on other sites

Όντως για το συγκεκριμένο κινητό δεν έχει γίνει καμμία "προώθηση"!

@swift: μην ξεχνας οτι αυτο το κινητο ηταν το 1ο μοτορολα που μηδένισε με την παρουσία του, όλα τα κινητά λόγω design! Επίσης, το crime , ήταν ενα promotion καλο, κι αυτο!

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

στα symbian motorola οπως αυτο, τι παιζει με αναβαθμισεις παιδια? Βγαζει η μοτο τακτικα? κι αν ναι, γινονται μεσω pc οπως στη νοκια πχ?
Link to comment
Share on other sites

H motorola στα sites της σε πολλές χώρες έχει software update μέσω pc.

 

 

Να υποθεσω οτι ισχυει και για την ελλαδα φιλε μου?

Link to comment
Share on other sites

Και πες οτι παιρνω το Ζ10.. Πως θα του κανω αναβαθμιση καποια στιγμη? Δεν θα χρειαστει? symbian ειναι...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πλάκα κάνεις...

Σαφώς και όχι...

http://direct.motorola.com/GRE/SoftwareUpdateSelect.asp?country=GRC&language=GRE&web_page_name=SUPPORT

Καλησπέρα ,

Αγαπητέ Bomber21 το παραπάνω το βγήκα στο ελληνικό site ,

το βράδυ θα το δοκιμάσω σε ενα v3i .

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
το εχει το eshop σε προσφορα 109 ευρω τρεξετε

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε 14:30 το email της προσφορας και ετυχε να μαι στο pc (να ναι καλα το MSN που πεταξε το μυνημα).Στις 15:00 το ειχα παραγγειλει!Εντυπωσεις απο Δευτερα λοιπον...ελπιζω να εκανα καλη αγορα.
Link to comment
Share on other sites

για 109 ευρω αξιζει το εν λογω κινητο?

γενικα κοληματα-προβληματα υπαρχουν?

αν γνωριζει κανεις.

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Σαν χαρακτηριστικα εννοειται!Τωρα στην πραξη αν εχει κουσουρια κι αν κανει καλα οτι υποσχεται δε ξερω....εγω ειμαι SEακιας,πρωτη φορα παιρνω Μοτορολα!Ελπιζω να μη με απογοητευσει...
Link to comment
Share on other sites

και εγω SEακιας ειμαι ,αλλα η τιμη του ,109 ευρα,ειναι παρα πολυ δελεαστικη ακομα και για δοκιμη του εν λογω κινητου.ηδωμεν...
http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, δεν το βρηκα στο e-shop 109. 309 το βρηκα! δειτε και εδω!

Τυπογραφικο λαθος!

germanos: 329

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, δεν το βρηκα στο e-shop 109. 309 το βρηκα! δειτε και εδω!

Τυπογραφικο λαθος!

germanos: 329

 

Για να εμφανιστεί η μειωμένη τιμή, πρέπει να επισκεφθείς τη σελίδα του προϊόντος μέσω του link που υπάρχει στο νέο newsletter του e-shop.gr: http://www.e-shop.gr/newsletter/mail-090131.html

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε βλέπω όμως κάποιο link στη σελίδα που έδωσες :blink:

 

Μπες πρώτα στο site που έδωσε ο φίλος και ύστερα μπές στο site που έδωσα εγώ στο " εδώ " , πιο πάνω! Θα δεις την τιμή του 109 € .

 

Τιμή χωρίς σύνδεση: Εξαντλημένο. Το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο για αγορά :worry:

Τιμή προσφοράς: 91.6 € + 17.4 € 19% ΦΠΑ = 109.00 €

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...