Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5310 XpressMusic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 419
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα

 

Ξέρετε με ποιόν τρόπο μπορώ να κάνω μεταφορά contacts και calendar (κυρίως calendar) από ένα sony ericsson k700 στο nokia 5310?

Με ότι πρόγραμμα και αν έχω δοκιμάσει δεν έχω βγάλει άκρη :(

 

thanks in advance

:)

 

ωωω.mplampla.gr

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Ξέρετε με ποιόν τρόπο μπορώ να κάνω μεταφορά contacts και calendar (κυρίως calendar) από ένα sony ericsson k700 στο nokia 5310?

Με ότι πρόγραμμα και αν έχω δοκιμάσει δεν έχω βγάλει άκρη :(

 

thanks in advance

:)

 

Νομίζω η καλύτερη λύση είναι με το λογισμικό του κάθε κινητού που επιτρέπει συγχρονισμό με το outlook. Μεταφέρεις πρωτα από το κ700 στο outlook και μετά συγχρονίζεις από το outlook στο νοκια...

η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kalimera kai ego molis to apektisa mporeite na mou peite an exei vgei neoteri firmware apo to v3.63 kai an nai pos to to kano anavathmisi?

efxaristo

 

Kαλησπερα..

 

Θα πρεπει να κανεις οτι λεει εδω. Εαν υπαρχει νεωτερη αναβαθμιση για το κινητο σου θα σου το πει.

 

Υ.Γ.

Καλο θα ηταν να εγραφες με ελληνικους χαρακτηρες. Ειναι δυσκολα στην αναγνωση τα greeklish.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

gianpithio σε ευχαριστω για την απαντηση σου, θελω να ρωτησω και κατι αλλο, όταν εχουμε καποια αναπαντητη η μηνυμα στο 5300 αναβοσβηνε η οθονη ανα 3 ή 5 λεπτα, εδω ξερετε αμα υπαρχει αυτη η δυνατοτητα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα πηρα και εγω ενα 5310,μηπως ξερει καποιος αν υπαρχει handsfree με ενα ακουστικο ομως???και αν υπαρχει που μπορω να το βρω
Link to comment
Share on other sites

παιδια σημερα πηρα και εγω ενα 5310,μηπως ξερει καποιος αν υπαρχει handsfree με ενα ακουστικο ομως???και αν υπαρχει που μπορω να το βρω

μεγια σου και εγω εψαχνα αλλα δεν βρηκα δεν ξερω μηπως εχουν τα Nokia καταστηματα. παιδια οταν το φορτιζεται κλειστο σας αναβει καθολου η οθόνη? εμένα μόνο λίγο στην αρχη και μετα καθολου.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια. Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει θηκη της ΝΟΚΙΑ για το 5310 γιατι δεν βρισκω πουθενα! Ενδιαφερομαι κυριως οχι για μονιμη θηκη. Ευχαριστω.:)
Link to comment
Share on other sites

Λογικό δεν είναι;

 

 

οχι δεν ειναι οταν η μπαταρια κραταει γενικα 3-4 μερες και οταν απλα το ενωνεις με ενα bt χωρις να μιλασ καθολου απλα σε αναμονη να κραταει με το ζορι μια μερα τοτε σιγουρα δεν ειναι λογικο

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν ειναι οταν η μπαταρια κραταει γενικα 3-4 μερες και οταν απλα το ενωνεις με ενα bt χωρις να μιλασ καθολου απλα σε αναμονη να κραταει με το ζορι μια μερα τοτε σιγουρα δεν ειναι λογικο

 

 

Χρησιμοποιεί περισσότερη ενέργεια όταν είναι ενεργοποιημένο το bt από το να ήταν stand by.

Εκείνη τη στιγμή εργάζεται, όπως όταν μιλάς ή παίζεις παιχνίδια.

Παρομοίως και όταν είναι ενεργές οι υπέρυθρες.

 

Αν σε καθησυχάζει, θα σου πω πως το ίδιο συμβαίνει και με τα SE K700i, SE K800, SE P1i.


Link to comment
Share on other sites

kalimera

 

to anavathmisa ontos ftiaxtike o ixos alla den krataei i battaria otan einai anoikto to bt eseis to exete prosexei?

 

Μολις πηρα το 5310 απο την cosmote με συνδεση. Εχει την εκδοση 3.63.

 

Ειχα διαβασει βεβαια για το προβλημα με την ενταση του ηχου κλησης αλλα δεν περιμενα να ναι τοσο τραγικο. Πραγματικα απογοητευτηκα πολυ αν και κατα τ'αλλα ειναι καλο κινητακι δεδομενου μεγεθους και τιμης...

 

Και ηθελα να ρωτησω τον φιλο/φιλη bettytsa, τι εννοεις οταν λες οτι φτιαχτηκε ο ηχος?? Δλδ ακουγεται δυνατα πλεον? Σε ποια εκδοση το εκανες αναβαθμιση? Και μεσω νετ η σε καποιο καταστημα?

 

Θα ημουν ευγνωμων. Πραγματικα δεν την παλευω με τον ηχο πλεον, τοσο που σκεφτομαι να το πουλησω ακομα δεν το πηρα η να το κρατησω για δευτερη συσκευη οπου εχω την καρτοκινητη και να παω να παρω αλλο. Μολις και μετα βιας ακουγεται μεσα στ'αμαξι η στο δωματιο μου χωρις αλλους ηχους να ακουγονται!!! :cry:

www.brightsideofficial.com
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Έχω την εξής απορία:πώς γίνεται να μεταφέρω τα contacts από το Nokia PC Suite στο Outlook του PC;Υπάρχει κάποια ρύθμιση που το κάνει αυτόματα;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!

Έχω την εξής απορία:πώς γίνεται να μεταφέρω τα contacts από το Nokia PC Suite στο Outlook του PC;Υπάρχει κάποια ρύθμιση που το κάνει αυτόματα;

 

Καλησπερα .

Ναι ,με συγχρονισμο

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα το 5310 απο την cosmote με συνδεση. Εχει την εκδοση 3.63.

 

Ειχα διαβασει βεβαια για το προβλημα με την ενταση του ηχου κλησης αλλα δεν περιμενα να ναι τοσο τραγικο. Πραγματικα απογοητευτηκα πολυ αν και κατα τ'αλλα ειναι καλο κινητακι δεδομενου μεγεθους και τιμης...

 

Και ηθελα να ρωτησω τον φιλο/φιλη bettytsa, τι εννοεις οταν λες οτι φτιαχτηκε ο ηχος?? Δλδ ακουγεται δυνατα πλεον? Σε ποια εκδοση το εκανες αναβαθμιση? Και μεσω νετ η σε καποιο καταστημα?

 

Θα ημουν ευγνωμων. Πραγματικα δεν την παλευω με τον ηχο πλεον, τοσο που σκεφτομαι να το πουλησω ακομα δεν το πηρα η να το κρατησω για δευτερη συσκευη οπου εχω την καρτοκινητη και να παω να παρω αλλο. Μολις και μετα βιας ακουγεται μεσα στ'αμαξι η στο δωματιο μου χωρις αλλους ηχους να ακουγονται!!! :cry:

 

Αν κάνεις αναβάθμιση με το λογισμικό του τηλεφώνου και με χρήση του καλωδίου USB (εννοείται πάντα μέσω Internet), δεν επιλέγεις την έκδοση λογισμικού. Θα σου περάσει από μόνο του την τελευταία διαθέσιμη. Μετά την αναβάθμιση το τηλέφωνο χτυπάει αξιοπρεπώς...:shifty:

η δύναμη της βλακείας είναι ακατανίκητη... :confused:
Link to comment
Share on other sites

παιδια απο ηχο στο μεγαφωνο τι λεει?εχει ενταση?για το ραδιο και τα mp3 εννοω.ψηνομαι να το παρω για δευτερο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα .

Ναι ,με συγχρονισμο

 

 

Σ'ευχαριστώ φίλε μου!Τελικά ήταν πολύ εύκολο κι απλό,αρκεί βέβαια να στο πει κάποιος...!Σ'ευχαριστώ και πάλι! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.ξερει κανεις αν υπαρχει το προγραμμα route66 για το nokia 5310 xpress music?ευχαριστω.

 

Καλησπερα

Φυσικα και οχι φιλε μου, το 5310 ειναι series40 ..

και οχι s60...

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

τελικά το ελληνικό product code δεν το έχει κανένας

 

παιδια απο ηχο στο μεγαφωνο τι λεει?εχει ενταση?για το ραδιο και τα mp3 εννοω.ψηνομαι να το παρω για δευτερο.

 

 

ot

 

πρώτο κινητό το htc tc κι 2. το 5310 loool

 

παρα πολύ γνωστός συνδυασμός:lol::rolleyes::D

Η Samsung έχει Πελάτες, Η Apple έχει οπαδούς !!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...