Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5310 XpressMusic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 419
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

μπορει καποιος απο τους κατοχους να μας πει ποσο δυνατα και καθαρα ακουγεται η μουσικη?

το 6300 που εχω τωρα υστερει μονο σε αυτο. επειδη το ηχειο ειναι απο την πισω πλευρα του κινητου οταν το εχεις ξαπλα κατω δεν ακουγεται δυνατα γιατι το ιδιο το κινητο καλυπτει το ηχειο

το 5310 που εχει το ηχειο? εχει ενα η δυο ηχεια?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το είδα πριν από λίγο στο “MediaMarkt“ Αργυρούπολης.. Το κινητό ήταν πανέμορφο :love:,

μικρό (σαν πιστωτική κάρτα) και απίστευτα στιβαρό και απο τιμή (αν θυμάμαι σωστά) 260 ευρώ!!

Ήταν τόσο όμορφο που σίγουρα θα το αγοράσω για δεύτερο :happy::)!!!

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος απο τους κατοχους να μας πει ποσο δυνατα και καθαρα ακουγεται η μουσικη?

το 6300 που εχω τωρα υστερει μονο σε αυτο. επειδη το ηχειο ειναι απο την πισω πλευρα του κινητου οταν το εχεις ξαπλα κατω δεν ακουγεται δυνατα γιατι το ιδιο το κινητο καλυπτει το ηχειο

το 5310 που εχει το ηχειο? εχει ενα η δυο ηχεια?

 

ευχαριστω

Εχει ενα ηχειο στο πισω και κατω μερος του τηλεφωνου, με αποτελεσμα να μην ακουγεται καλα οταν το τηλεφωνο ειναι ξαπλωμενο.

Γενικοτερα, η ποιοτητα και η ενταση του ηχου δεν ειναι η καλυτερη. Εαν θελεις κινητο για μουσικη, τοτε το 5310 δεν ειναι η καλυτερη επιλογη!

http://www.flyfishingdevon.co.uk/salmon/year1/parkinsons.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχει ενα ηχειο στο πισω και κατω μερος του τηλεφωνου, με αποτελεσμα να μην ακουγεται καλα οταν το τηλεφωνο ειναι ξαπλωμενο.

Γενικοτερα, η ποιοτητα και η ενταση του ηχου δεν ειναι η καλυτερη. Εαν θελεις κινητο για μουσικη, τοτε το 5310 δεν ειναι η καλυτερη επιλογη!

 

Ναι σαν θεση (ηχειο) δεν ειναι καλη .

Δηλαδη δεν εχει καλη ενταση το ηχειο ? Καποιος που το ειχε ,

ειχε πει πως εχει καλο ηχειο .

 

Απο τα ακουστικα πως σου φαινεται ?

Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα το μπλε, το οποίο μου αρέσει περισσότερο και είναι και φθηνότερο από το κόκκινο. Ελπίζω μόνο να έχουν επιλυθεί τα προβλήματα επανεκκίνησης και ήχου που αναφέρονταν σε ξένα sites.
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η διαφορά ανάμεσα στο μπλε και στο κόκκινο?
Link to comment
Share on other sites

Το χρώμα και η τιμή :)

 

Πρόσεξα μια ακόμα διαφορά (μόνο που δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει) στο μπλε δεν μπορείς να κάνεις καταχώρηση καταλόγου στην εξωτερική μνήμη (microSD).. (Σύγκριση)

 

 

What :worry: ? Σε ποιο καταστημα Δασκαλε ?

 

Στο πλαίσιο (Μπλε, Κόκκινο)

Link to comment
Share on other sites

=akis_k;2199957]Πρόσεξα μια ακόμα διαφορά (μόνο που δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει) στο μπλε δεν μπορείς να κάνεις καταχώρηση καταλόγου στην εξωτερική μνήμη (microSD).. (

 

Στο κόκκινο φαίνεται ότι δεν μπορείς να κάνεις, όχι στο μπλε. Δεν νομίζω πάντως να ισχύει κάτι τέτοιο, αφού θεωρητικά είναι ολόιδια.

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξα μια ακόμα διαφορά (μόνο που δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει) στο μπλε δεν μπορείς να κάνεις καταχώρηση καταλόγου στην εξωτερική μνήμη (microSD).. (Σύγκριση)

 

 

 

Το κόκκινο έχει φορτιστη ταξιδιου:p

http://img262.imageshack.us/img262/7971/pub68112179146481597828td2.png

------------------------------

Wii number: 3236 8718 1653 5956

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξα μια ακόμα διαφορά (μόνο που δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει) στο μπλε δεν μπορείς να κάνεις καταχώρηση καταλόγου στην εξωτερική μνήμη (microSD).. (Σύγκριση)

 

Mαλλον καποιο λαθος υπαρχει ..

Link to comment
Share on other sites

Να πω τις πρώτες εντυπώσεις:

Πήρα το μπλε από Πλαίσιο στα 269€, τώρα το είχε στα 277€.

 

Θετικά: Φοβερό design, μικρό, λεπτό, ελαφρύ, κλασικό εύχρηστο και πλήρες μενού, πολύ καλή οθόνη, 2GB κάρτα μνήμης.

 

Αρνητικά: Αργό μενού, αδύναμη μπαταρία (απ' ότι δείχνει), χαμηλό εξωτερικό ηχείο, δεν είναι 3G, χάλια κάμερα και βίντεο.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μέσα στη συσκευασία αντάπτορας για την microSD?

 

Όχι, δεν υπάρχει αντάπτορας. Στην αρχή νόμισα ότι δεν υπήρχε η microSD αλλά μετά από έλεγχο είδα ότι ήταν ήδη μέσα στο τηλέφωνο.

Αννη
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...