Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

με εκαψε και μενα το 3ο θεμα που εβαλαν...:O

να δουμε αυριο τ θα πεσει...:shifty:

πιστευω διατροφη:shifty:

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στις 25 και 26 Ιουνίου θα αποσταλούν στα σχολεία οι βαθμολογίες των Πανελλαδικών Εξετάσεων ανακοίνωσε σε συνέντευξη τύπου, ο υπουργός Παιδείας Ευριπίδης Στυλιανίδης.

 

Ο υπουργός δήλωσε ότι τα μηχανογραφικά δελτία θα κατατεθούν από 1η έως 15 Ιουλίου, ενώ οι βάσεις θα ανακοινωθούν την τελευταία εβδομάδα του Αυγούστου.

http://www.skai.gr/master_story.php?id=84636

Link to comment
Share on other sites

με εκαψε και μενα το 3ο θεμα που εβαλαν...:O

να δουμε αυριο τ θα πεσει...:shifty:

πιστευω διατροφη:shifty:

 

Όχι ρε παιδιά πάλι?Αφού είχε πέσει το 2006.Και τα ναρκωτικά πέρυσι.Εχώ είμαι μεταξύ τριών.Της Δημοκρατίας,της Γλώσσας και της διαφήμισης.Διαφήμιση δεν δίνω πολλές πιθανότητες

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως που τα εριξα μια ματια τωρα

ευκολα μου φανηκαν...

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το ήθελα από πέρυσι αυτό το θέμα.Πολύ καλα αλλά θα δούμε στο τέλος γιατί και πέρυσι καλά είπα αλλά πήρα 11.Εσύ?
Link to comment
Share on other sites

εγω ολες τις ερωτησεις τις απαντησα σωστα..τωρα το θεμα ειναι ποσο θα βαθμολογησουν την περιληψη και την εκθεση...να δουμε....

αντε καλα μασ αποτελεσματα παιδια...

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

παιδες τι γνωμη εχεται για την σχολη "διεθνων και ευρωπαικων οικονομικων σπουδων" (προτιμοτερω της αθηνας) τι επαγγελματικη αποκατασταση κτλ.?
Link to comment
Share on other sites

παιδες τι γνωμη εχεται για την σχολη "διεθνων και ευρωπαικων οικονομικων σπουδων" (προτιμοτερω της αθηνας) τι επαγγελματικη αποκατασταση κτλ.?

 

Epd k gw eimai gia 5o pedio (fetos edwsa panelladikes) kai 8elw mia oikonomiki sxoli kai to epsaxa poly g autin tin sxoli, rwthsa kai eidikous kai m pan oti dn einai dystixws kalh sxoli gia tn Ellada... Dn mporeis na vreis douleia eukola... An 8es na pas sto exwteriko na doulepseis, tote nai auti i sxoli einai poly kali kai mporeis na ftaseis kai se shmeio na pairneis mexri kai 6000 eurw to mina.. .Gia tin Ellada dysthxws dn einai ka8olou kalh... an vgaleis gyrw sto 15-16 pou kapou ekei exei auth h sxoli protimeotero einai na pas sto AEI dioikhshs epixeirhsewn aigaiou (k an eisai 3teknos h polyteknos pairneis metagrafh gia A8hna) kai kaneis ena metaptyxiako meta kapou.. An pali 8es na mineis A8hna kai dn dikaiousai metagrafh einai protimotero na pas se ena apo ta 2 pio ipsilova8ma tei tou 5ou pediou pou einai Emporias kai diafimisis (marketing) h logistikis...

Mia fili m teleiwse edw kai 4 xronia auti ti sxoli (phre ptyxio) kai twra einai anergi...

 

Egw mallon gia emporias kai diafimisis TEI to vlepw an dn perasw dioikisis epixeirhsewn AEI ...

 

Pisteuw pantws oti fetos oi perissotero eunohmenoi einai autoi tou 5ou pediou, gt ta ma8hmatika kat dn einai varititas pou evalan aggouria kai 8a pesoun oi vaseis se ola ta panepistimia kai ta tei akoma kai stis poleis (a8hna, 8essalonikh) ews kai 500 moria opws lene kai oi efhmerides kai isws perissotero stn eparxia...

Link to comment
Share on other sites

Και γιατι το να μην ηταν τα μαθκατ βαρυτητας σε κανει "ευνοημενο";

Εγω το αντιθετο θα ελεγα.

 

Enow oti gia to 5o pedio ma8hmata varititas einai ta ma8hmatika genikhs paideias me 0,7 kai to ao8 me 1,3.

 

Enow gia ta alla pedia ths texnologikis einai ta ma8hmatika kateu8insis varititas me 1,3 ... g auto to lew..

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες καινούριος στο club και ένα από τα φετινά θύματα των πανελληνίων εξετάσεων. Πλακίτσα!!!!:lol::lol::lol: Όπως καταλαβαίνετε στόχος μου είναι η στρατιωτική ιατρική. Ερώτηση προς ναυτηλωμένους: Πως λέτε να διακυμανθούν φέτος οι βάσεις στο 3ο πεδίο? Είναι κανείς από σας στη σχολή που επιθυμώ να εισαχθώ????
Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis tipota gia to tmima dimosias dioikisis tis panteiou;ti leei san tmima kai san apokatastasi....an exei kaneis perasei apo kei i einai fititis as pei kamia pliroforia!thanks:)
Link to comment
Share on other sites

http://www.alfavita.gr/typos/typos8614c.php

 

Για το τμήμα Δημόσιας Διοίκησης της Παντείου έχω ακούσει ότι είναι το χειρότερο από όλα τα οικονομικά που υπάρχουν!

Link to comment
Share on other sites

Αν φετος εχω βγαλει 17900 την ημμυ ξανθης θα την πιασω λετε; περσυ ειχε 18 και κατι.

 

Λοιπόν theogram, μπαίνω συχνά σε sites που προβλέπουν τη διακύμανση των φετινών βάσεων και απ' όλους ακούω πτώση βάσεων στις περιζήτητες πολυτεχνικές σχολές, ειδικά τις περιφερειακές. Η περσινή βάση της ΗΜΜΥ Ξάνθης ήταν 18040. Με 17900 πιστεύω πως οριακά είσαι μέσα. Γενικά τι βαθμό προβλέπεις για κάθε μάθημα?

Link to comment
Share on other sites

kserei kaneis tipota gia to tmima dimosias dioikisis tis panteiou;ti leei san tmima kai san apokatastasi....an exei kaneis perasei apo kei i einai fititis as pei kamia pliroforia!thanks:)

 

Καλό τμήμα σχετικά εύκολο σε σχέση με άλλα οικονομικά

Έχει ευκαιρίες μετά και για το δημόσιο και για οικονομικό τιδιωτικό τομέα αλλά θέλει και προσπάθεια.

Ξέρω αρκετούς που με βασική προσπάθεια καταφεραν το πτυχίο στα 4 και 4,5 χρονια.

Δεν λέω ότι ειναι ευκολή απλα΄είναι πιο βατή σε σχέση με άλλες οικονομικές πχ Ασσοε η το άλλο τμήμα της Παντείου το οικονομικο!

Ο βασιλιάς πέθανε.Ζήτω ο βασιλιάς!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που να έδινε δίκτυα σήμερα?Και αν ναι πως σας φάνηκαν?

Δεν έδινα αλλά απ' ότι τα είδα ήθελε πολύ καλή γνώση της θεωρίας για ακόμη μια φορά. Πάνω κάτω στα ίδια επίπεδα με πέρυσι.;)

Link to comment
Share on other sites

Πολυ δυσκολα ηταν!!!Εγω τα εγραψα ολα εκτος απο το σχημα (ελεος!) που ζητουσε σε μια ερωτηση και κατι που δεν το διατυπωσα οπως το ειχε το βιβλιο αλλα συμφωνα με κατι φυλλαδια που ειχα (καναλια βασικου & πρωτευοντος ρυθμου)...να δουμε πως θα βαθμολογησουν...gavronikos πως τα πηγες;Οι αλλοι γραψανε;Γιατι σε μας,μολις πηγε 10 η ωρα,που ηταν η δυνατη αποχωρηση,μειναμε 4-5 ατομα μεσα στην ταξη!!
BMW RULES
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες καινούριος στο club και ένα από τα φετινά θύματα των πανελληνίων εξετάσεων. Πλακίτσα!!!!:lol::lol::lol: Όπως καταλαβαίνετε στόχος μου είναι η στρατιωτική ιατρική. Ερώτηση προς ναυτηλωμένους: Πως λέτε να διακυμανθούν φέτος οι βάσεις στο 3ο πεδίο? Είναι κανείς από σας στη σχολή που επιθυμώ να εισαχθώ????

 

Και εγώ καινούργιος στην παρέα, αλλά παρακολουθώ πάρα πολύ καιρό το topic αυτό! Δεν καταλαβαίνω, γιατί δε συμμετείχα από πιό πριν! Τέσπα! Και εγώ ήθελα μέχρι πριν κανένα 2μηνο ΣΣΑΣ Ιατρική, αλλά τελικά άλλαξα κάθετα γνώμη! Βασικά, μου είχε κολλήσει η ιδέα από αυτά που άκουγα για τη σχολή από φίλους και γνωστούς και σχετικά με την επαγγελματική της αποκατάσταση! Στη συνέχεια, όμως, το ξανασκέφτηκα και κατάλαβα πως δεν είναι για 'μένα η σχολή αυτή και έτσι τώρα θέλω ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ!:D

Link to comment
Share on other sites

Αν φετος εχω βγαλει 17900 την ημμυ ξανθης θα την πιασω λετε; περσυ ειχε 18 και κατι.

 

στάνταρ είσαι μέσα...δε το συζητώ...

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...