Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε δυσκολια θα ελεγε κανεις οτι ειναι ιδια περιπου με τα περσινα των εσπερινων στα οποια εριξα τωρα μια γρηγορη ματια. Αυτο βεβαια δε σημαινει και πολλα για τις δικες μας (ισως και τιποτα).

 

Που μπορώ να δω τα περσινά των Εσπερινών...

 

Βλέπω ότι φέτος άλλαξαν και αυτό που γράφουν στο τέλος

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

 

και το έκαναν ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΕΠΙΤΥΧΙΑ :lol::lol:

 

 

Καλά έκαναν γτ δν υπάρχει ΚΑΚΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ... δν στέκει :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε δυσκολια θα ελεγε κανεις οτι ειναι ιδια περιπου με τα περσινα των εσπερινων στα οποια εριξα τωρα μια γρηγορη ματια. Αυτο βεβαια δε σημαινει και πολλα για τις δικες μας (ισως και τιποτα).
καμια σχεση.τα περσινα ηταν αρκετα δυσκολοτερα στα εσπερινα το θεμα ηταν περι χασματος γενεων....μιλαμε γελοιες και οι λεξιλογικες εγραφε και ο ποιο αδαης:lol:
Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεται ταυτοτητα?????:blink:

Εμας δε μας το ειπαν.....

 

Εμένα πάντως όταν το παρέλαβα μου το είπε η διευθύντρια και μετά πέρασε και από την τάξη μας μια υπεύθυνη καθηγήτρια και μας το είπε.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα θα πανε ρε παιδια... Ψυχραιμια και ολα θα τα γραψουμε...:)

 

 

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

 

PS: Thank you Mbokota.... Εγω δεν πατησα σχολειο μετα το πασχα οποτε παραπληροφορηση μεσω του πατερα μου....;)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα θα πανε ρε παιδια... Ψυχραιμια και ολα θα τα γραψουμε...:)

 

 

ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!

 

PS: Thank you Mbokota.... Εγω δεν πατησα σχολειο μετα το πασχα οποτε παραπληροφορηση μεσω του πατερα μου....;)

 

Σύμφωνα με τις πρόσφατες διορθώσεις από την Επιτροπή των εξετάσεων, η ευχή πρέπει να μετατραπεί σε:

ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

 

Αυτό βρήκαν να διορθώσουν; Δεν λένε να κάνουν ευκολότερες τις εξετάσεις;

 

Και κάτι άλλο. Το μηχανογραφικό πότε θα το πάρουμε; Γιατί στο σχολείο ενός φίλου μου το έχουν δώσει.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία, παιδιά!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να μας αγχώσω, αλλά επδ θα καταργηθούν οι πανελλαδικές, δεν θα βάλουν λογικά δύσκολα όπως έκαναν και στις δέσμες λίγο πριν καταργηθούν για να δήξουν και καλά ότι το σύστημα είναι *******?
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να μας αγχώσω, αλλά επδ θα καταργηθούν οι πανελλαδικές, δεν θα βάλουν λογικά δύσκολα όπως έκαναν και στις δέσμες λίγο πριν καταργηθούν για να δήξουν και καλά ότι το σύστημα είναι *******?

 

Δεν νομίζω να συμβεί κατι τέτοιο. Απλά ψυχραιμία θέλει κι όλα θα πάνε καλά!

Μόνο επιτυχίες να εχετε λοιπόν!:):happy:

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τις πρόσφατες διορθώσεις από την Επιτροπή των εξετάσεων, η ευχή πρέπει να μετατραπεί σε:

ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

 

Αυτό βρήκαν να διορθώσουν; Δεν λένε να κάνουν ευκολότερες τις εξετάσεις;

 

Και κάτι άλλο. Το μηχανογραφικό πότε θα το πάρουμε; Γιατί στο σχολείο ενός φίλου μου το έχουν δώσει.

 

περυσι που διναμε εμεις το δωσανε σε μερικους ηλιθιους που το συμπληρωσαν πριν παρουμε τους βαθμους και δεν ειχαν περασει πουθενα... ειμαι λιγο mean? :lol:

 

επισης, μη νομιζετε οτι αυτοι βαζουν τπτ επικαιρα θεματα, γιατι αν ηταν ετσι θα μπορουσαν να βαλουν για τον αθλητισμο και τα αναβολικα (αλλωστε, ολα τα θεματα της εκθεσης ειναι πολυ επικαιρα... :p)

 

να δειτε που θα πεσει "το γελιο", οπως ειχε γινει καποτε με τις δεσμες και θα γελαμε για κανα μηνα... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά μη παρακαλάτε να πέσουν εύκολα, στα δύσκολα γίνεται η διαφορά..
Link to comment
Share on other sites

σωστος ο φιλτατος iNCubO

και γω αυτο ελεγα παντα και μου λεγανε ολοι οτι θελω να πατωσουν οι υπολοιποι για να χαιρομαι... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλή επιτυχία σε όλους παίδες κ καλή αρχή για οσους ξεκινάνε σήμερα...:D
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αν βάλουν εύκολα θέματα, τι θα γίνει μετά με τις βάσεις? Όλες στο 20.000 θα φτάσουν?

Καλή επιτυχία παιδιά :D

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τις πρόσφατες διορθώσεις από την Επιτροπή των εξετάσεων, η ευχή πρέπει να μετατραπεί σε:

ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!

 

Τελικά δεν το διόρθωσαν.. :p

Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...