Jump to content

Sony Ericsson K770i


geofil
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι παιζει,επισης εχει και κατι προεγκατεστημενους ηχους (m4a) :)

 

μήπως θα μπορούσες να περάσεις κάπου τέτοιους ήχους?????

Aφού παίζει AAC είναι πρώτο κινητάκι!!!!!το κ810 δεν παίζει!:(

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μήπως θα μπορούσες να περάσεις κάπου τέτοιους ήχους?????

Aφού παίζει AAC είναι πρώτο κινητάκι!!!!!το κ810 δεν παίζει!:(

μπα ειναι μαπα οι προ-εγκατεστημενοι ηχοι του!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το κ770 παίζει AAC ή λάθος κατάλαβα?????αν ναι τότε είναι πρώτο τηλεφωνάκι!!!!;):):happy::cool:

 

Καλά κατάλαβες! Συγκεκριμένα παίζει (από το manual):

 

MP3, MP4, M4A, 3GP, AAC, AAC+, Enhanced AAC, AMR, MIDI, IMY, EMY, WAV (16 kHz maximum sample rate) and Real®8. Your phone also supports streamed files that are 3GPP compatible.

Link to comment
Share on other sites

Καλά κατάλαβες! Συγκεκριμένα παίζει (από το manual):

 

MP3, MP4, M4A, 3GP, AAC, AAC+, Enhanced AAC, AMR, MIDI, IMY, EMY, WAV (16 kHz maximum sample rate) and Real®8. Your phone also supports streamed files that are 3GPP compatible.

 

ζηλεύω!!!γίνεται να κάνω το κ810 να παίξει τέτοιου είδους αρχεία???:shifty:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Μα ακριβώς τα ίδια αρχεία παίζει και το Κ810...Μήπως κάνεις κάτι λάθος με την κωδικοποίηση των τραγουδιών;Γιατί δεν υπάρχει επίσης πιθανότητα να έχει πρόβλημα το λογισμικό του και να μην τα παίζει...
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι όπως τα λέει ο kotsianis7.

Είναι τα ίδια αρχεία που υποστηρίζουν όλα τα σχετικώς νέα μοντέλα των συμβατικών της SE.

Μάλλον σου φάνηκαν πολλά αλλά δεν τα πρόσεξες. :)

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι όπως τα λέει ο kotsianis7.

Είναι τα ίδια αρχεία που υποστηρίζουν όλα τα σχετικώς νέα μοντέλα των συμβατικών της SE.

Μάλλον σου φάνηκαν πολλά αλλά δεν τα πρόσεξες. :)

όχι εμένα AAC παίζει μόνο σε βίντεο!!!!!!!μορφή ήχου AAC μορφή βίντεο 3gp!!!!μου έχουν στείλει AAC αρχεία και δε μου τα παίζει μου τα βάζει στο Διάφορα!!!:(γιατί άραγε???:worry:

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είμαστε στο θέμα του Κ770, σύμφωνα με το review του Κ810, το κινητό υποστηρίζει κανονικά aac. Όπως και τα υπόλοιπα μοντέλα.

Τι είδους αρχεία ήταν αυτά που σου έστειλαν;

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που είμαστε στο θέμα του Κ770, σύμφωνα με το review του Κ810, το κινητό υποστηρίζει κανονικά aac. Όπως και τα υπόλοιπα μοντέλα.

Τι είδους αρχεία ήταν αυτά που σου έστειλαν;

 

ένα AAC strange transmission λεγόταν!!!!:(

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω με επιδοτηση το Κ770. Μπορει καποιος που το εχει να μου πει πως τα παει απο ποιοτητα φωτογραφιας σε σχεση με Κ800/Κ810? Μιλαω φυσικα για περιπτωσεις που δεν χρησιμοποιειται το Xenon flash του Κ810 γιατι εκει σιγουρα το αποτελεσμα θα ειναι υπερ του 810. Επισης το ηχειο του τι λεει? Καλυτερο των Κ800/810?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω με επιδοτηση το Κ770. Μπορει καποιος που το εχει να μου πει πως τα παει απο ποιοτητα φωτογραφιας σε σχεση με Κ800/Κ810? Μιλαω φυσικα για περιπτωσεις που δεν χρησιμοποιειται το Xenon flash του Κ810 γιατι εκει σιγουρα το αποτελεσμα θα ειναι υπερ του 810. Επισης το ηχειο του τι λεει? Καλυτερο των Κ800/810?

Ευχαριστω

ειναι λιγο πιο ακριβο απο κ800ι αλλα το (-) για εμενα ειναι η μικρη οθονη..κατα τ'αλλα ειναι πολυ ωραιο κινητο..και βγαζεις καλες φωτογραφιες.το ηχειο του ειναι καλο..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να παρω με επιδοτηση το Κ770. Μπορει καποιος που το εχει να μου πει πως τα παει απο ποιοτητα φωτογραφιας σε σχεση με Κ800/Κ810?

Το gsmarena στο review γραφει:

Generally, the camera performs very well and produces excellent macro results; however it doesn't reach the other 3 megapixel Cyber-shot models performance.

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_k770-review-168p4.php

 

Kαι το mobile-review:

The K770i sports the 3.2 Mpix CMOS-matrix with autofocus feature which turns to be different from that implemented in the Sony Ericsson K790i/K800i, since the snaps quality is worse.

http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k770-en.shtml#9

 

Επιπλεον, εκτος απο το xenon flash, δεν εχει ουτε τη λειτουργια ληψης best pic του Κ800.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις!

Παρακαλώ φίλε μου :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χάι γκάις

 

Γενικά άσχετος, μέχρι τώρα πάταγα 2 κουμπιά στα κινητά που είχα (κλήση & απάντηση κλήσης :O), αλλά λέω να πάω λίγο πάραπέρα.

 

Πήρα το 770 και με φαίνεται καλό.

 

Μιάς και το πήρα λοιπόν είπα να παίξω με τα email, internet κλπ.

 

Κατέβασα τις σχετικές ρυθμίσεις και....

μόνο μμς κατάφερα να στείλω.

 

Οταν στέλνω email ή προσπαθώ να μπω σε ένα σάιτ βγάζει συνέχεια "αποτυχία σύνδεσης".

 

Κοίταξα στον προβάιντερ που έχω (tee) , έκαμα κάτι σχετικές ρυθμίσεις (pop3, διακομιστές κλπ) αλλά πάπαλα.

 

Το έχω στο 3g (για να προλάβω ερωτήσεις).

 

Ξέρει κανείς να βοηθήσει;

 

Φυσικά το καλύτερο είναι να ρωτήσω το tee αλλά αυτούς δεν τους βρίσκεις τον καλό καιρό, πόσο μάλλον τώρα.

 

Αν κάποιος δε βαριέται και θέλει ας πει.

 

Θενξ.

 

Αν σας φαίνονται κουλά αυτά που λέω γελάστε ελέυθερα, νο προ.:p

Link to comment
Share on other sites

μην κάνεις το λάθος και μπεις σε μη Vlive! περιβάλον διότι αν έχεις καρτοκινητό θα σου ρουφίξει την κάρτα, αν έχεις σύνδεση θα κλαίς στον πρώτο λογαριασμό.

Η υπηρεσία Vodafone mobile email (σε σύνδεση), κοστίζει 10ευρώ και σου δίνει 20ΜΒ. Αν θες email και τέτοια βάλε πρώτα την υπηρεσία αυτή. Όσο αναφορά άμα η συγκεκριμένη συσκευή μπορεί να "σηκώσει" αυτές τις λειτουργείες σωστά δεν ξέρω.

Να είστε πάντοτε ικανοί να νιώσετε όσο πιο βαθιά γίνεται οποιαδήποτε αδικία που διαπράττεται κατά του οποιουδήποτε σ'οποιοδήποτε μέρος του κόσμου. Είναι η πιο όμορφη αρετή ενός επαναστάτη

 

Ερνέστο Γκεβάρα:this:

Link to comment
Share on other sites

παρήγγειλα ένα τέτοιο και μάλλον θα το πάρω αύριο.

 

θα αντικαταστήσω το Ν6300 λόγω της αυτονομίας του και του bug της μη συναεργασίας του με bt hfree.

 

θέλω να ρωτήσω:

 

από μπαταρία πώς πάει; ισχύει το καλό όνομα των SE κ σε αυτή την συσκευή;

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

παρήγγειλα ένα τέτοιο και μάλλον θα το πάρω αύριο.

 

θα αντικαταστήσω το Ν6300 λόγω της αυτονομίας του και του bug της μη συναεργασίας του με bt hfree.

 

θέλω να ρωτήσω:

 

από μπαταρία πώς πάει; ισχύει το καλό όνομα των SE κ σε αυτή την συσκευή;

καλα σε αυτη την συσκευη συνοδευει την φημη της με το παραπανω,

πολυ καλη αυτονομια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα σε αυτη την συσκευη συνοδευει την φημη της με το παραπανω,

πολυ καλη αυτονομια.:)

τα se γενικα δεν εχουν καλη αυτονομια(τουλαχιστον αυτα που εχουν περασει απο τα χερια μου)

παναθηναικος! ! !4ever:happy:
Link to comment
Share on other sites

τα se γενικα δεν εχουν καλη αυτονομια(τουλαχιστον αυτα που εχουν περασει απο τα χερια μου)

Σε ποια κινητα :blink: εσυ κακη αποδοση της μπαταριας.??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε ποια κινητα :blink: εσυ κακη αποδοση της μπαταριας.??

 

Στο w810 αλλά και στο δεύτερο Κ750 που είχα η μπαταρία δεν έβγαζε 2η μέρα με τίποτα, σε αντίθεση με το πρώτο Κ750 που έβγαζε τριήμερο και βάλε. Με ίδια χρήση πάντα...

Στο Κ770 μου βγάζει σχεδόν 2 μέρες, αλλά επειδή δεν έχω καμμία διάθεση να ρισκάρω αν βγει η όχι η 2η, το φορτίζω πλέον κάθε βράδυ και είμαι ΟΚ... :wink:

 

Ερώτηση... πως μπορώ να ακούω τα mp3 από το bluetooth handsfree μου ??? Στο βιβλίο δεν αναφέρει κάτι...

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Το v630 και το w580 δεν με ικανοποιουσαν ειδηκα στις εφαρμογες java

Ε σιγουρα ετσι δεν μπορεις να κρινεις το κινητο.αμα παιξεις 20 λεπτα παιχνιδι,η μπαταρια αποφορτιζεται αμεσως.

Στο w810 αλλά και στο δεύτερο Κ750 που είχα η μπαταρία δεν έβγαζε 2η μέρα με τίποτα, σε αντίθεση με το πρώτο Κ750 που έβγαζε τριήμερο και βάλε. Με ίδια χρήση πάντα...

Στο Κ770 μου βγάζει σχεδόν 2 μέρες, αλλά επειδή δεν έχω καμμία διάθεση να ρισκάρω αν βγει η όχι η 2η, το φορτίζω πλέον κάθε βράδυ και είμαι ΟΚ... :wink:

 

Ερώτηση... πως μπορώ να ακούω τα mp3 από το bluetooth handsfree μου ??? Στο βιβλίο δεν αναφέρει κάτι...

εμενα στο w810i και στο Κ700ι η μπαταρια ακομα αντεχει,και με σκληρη χρηση..συνεχεια mp3 και παχνιδι.τι να πω..ισως εχω πεσει σε καλη παρτιδα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K770i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...