Jump to content

Μεταχειρισμένα κινητά απο Vodafone


tasosvel
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

την επιδοτηση λογικα πρεπει να μπορεις να την χρησιμοποιησεις !! γιατι στο σιτε δινει και τιμες αν το αγορασεις σε καποιο πακετο !! τωρα πως μπορεις να τα αγορασεις ομολογω οτι δεν εχω βγαλει ακρη ακομα !!

οσο για την κατασταση των κινητων αποκλειεται να σου δινουν ξεχαρβαλωμενα με 2 χρονια εγγυηση !!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 97
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξαναπήρα και σήμερα μήπως και έκανε λάθος και η δεύτερη υπάλληλος ..αλλα δυστιχώς όχι ..Αρα δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις την επιδότηση σου για αυτές τις συσκευές. κρίμα ! Samsung E840 εκεί στρέφομαι
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως τα καλα Ρ3600 και Ν73 εξαφανιστηκαν απευθειας δεν προλαβα τιποτα..ελπιζω σε ανανεωση οντως τα 2χρονια εγγυηση ειναι μεγαλη αβαντα απο τη στιγμη που αγοραζεις σε μιση τιμη!

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα 6290 με αυτό τον τρόπο. Είναι άψογο, τόσο λειτουργικά όσο και εξωτερικά. Σαν καινούργιο με τη διαφορά μόνο ότι το κουτί δεν ήταν σφραγισμένο.
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα 6290 με αυτό τον τρόπο. Είναι άψογο, τόσο λειτουργικά όσο και εξωτερικά. Σαν καινούργιο με τη διαφορά μόνο ότι το κουτί δεν ήταν σφραγισμένο.

Σε πόσες μέρες σου παράδωσαν τη συσκευή από την ημέρα παραγγελίας;

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Σε πόσες μέρες σου παράδωσαν τη συσκευή από την ημέρα παραγγελίας;

Η παραγγελία έγινε την Τετάρτη (που ήταν αργία) και η συσκευή ήρθε χτες (Πέμπτη) το μεσημεράκι :cool: Ούτε 24 ώρες δηλαδή!

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Η παραγγελία έγινε την Τετάρτη (που ήταν αργία) και η συσκευή ήρθε χτες (Πέμπτη) το μεσημεράκι :cool: Ούτε 24 ώρες δηλαδή!

πριν δυο βδομαδες αγορασα καινουρια συσκευη !! αν το ειχα δει τοτε θα επερνα το π3600 :( !!

Link to comment
Share on other sites

Vodafone e-shop:

 

Έξοδα αποστολής

Για παραγγελίες συσκευών με νέα σύνδεση στο δίκτυο Vodafone δεν υπάρχει καμία επιβάρυνση. Για παραγγελίες συνολικού κόστους ίσου ή μεγαλύτερου των € 150, και για παραγγελίες αξεσουάρ συνολικού κόστους ίσου ή μεγαλύτερου των € 50, επίσης δεν υπάρχει καμία επιβάρυνση. Για παραγγελίες άλλων προϊόντων του e-shop ή αξίας μικρότερης των προαναφερθέντων ποσών, επιβαρύνεστε με ένα από τα εξής ποσά:

 

 

Για να μη λέμε ό,τι θέλουμε...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να παραγγείλω το P990 on-line. Έχει ήδη 10 μέρες που έγινε η παραγγελία και με έχουν πάρει 6 φορές τηλέφωνο. Την πρώτη για να μου πουν ότι στέλνουν το κινητό, την δεύτερη για να μου πουν ότι υπάρχει πρόβλημα στην τιμολόγηση, την τρίτη για να μου πουν ότι δεν υπάρχει πλέον το συγκεκριμένο μοντέλο, την τέταρτη για να μου πουν ότι υπάρχει αλλά debranded και είναι ακριβότερο, την πέμπτη και την έκτη για να μου πουν ούτε λίγο ούτε πολύ ότι δεν με ξέχασαν και θα τα πούμε από βδομάδα. Είναι η πρώτη φορά που έχω τόσο χάλια εξυπηρέτηση από αυτή την εταιρία...
:elephant:
Link to comment
Share on other sites

α κατάλαβα, εγώ που παρήγγειλα χθές τόσο πολύ θ αργήσει να έρθει?

δεν το θέλω πια. γίνεται να το ακυρώσω με κάποιον τρόπο? γιατί βιάζομαι το ήθελα αυτές τις μέρες γιατί είναι για έναν φίλο που δεν έχει κινητό.

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

α κατάλαβα, εγώ που παρήγγειλα χθές τόσο πολύ θ αργήσει να έρθει?

δεν το θέλω πια. γίνεται να το ακυρώσω με κάποιον τρόπο? γιατί βιάζομαι το ήθελα αυτές τις μέρες γιατί είναι για έναν φίλο που δεν έχει κινητό.

Δεν είναι απαραίτητο ότι θα αργήσει. Είπα πιο πάνω ότι σε μένα ήρθε την επόμενη μέρα. Μπορείς μέσα από το vodafone.gr να δεις σε τι status βρίσκεται η παραγγελία σου.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά εγώ τι να πω που παράγγειλα τέσσερις συσκευές και όλες τις παρέλαβα μέσα σε ένα εικοσιτετράωρο...και μάλιστα δεν ήταν πολύ ακριβές ... Η πιο ακριβή ήταν 112€... Sony Ericsson K610.

Όλες οι συσκευές που μου έστειλαν σε άψογη κατάσταση ... και με τις λειτουρίες τους μέχρι τώρα δεν έχει παρουσιαστεί κανένα απολυτως πρόβλημα.

Να πω φυσικά ότι οι παραγγελίες μου δεν έγιναν όλες μαζί, αλλά σε διαφορετικά χρονικά διαστήματα και οι άλλες τρεις συσκευές ήταν παραγγελίες για φιλικά μου πρόσωπα που έχουν μείνει ευχαριστημένοι.

Όταν με πήρε εκπρόσωπος της εταιρείας για να με ενημερώσει για την αποστολή της πρώτης συσκευής την ρώτησα από που τις έχει αγοράσει η εταιρεία μου είπε πως είναι από τα καταστήματα (δεν μου διευκρίνησε αν είναι οι συσκευές που έχουν στα πάνελ ή είναι επιστρεφόμενες) και απ' εξω απ' εξω μου ανέφερε για κάποιους ελέγχους που γίνονται κατα καιρούς από ότι κατάλαβα ότι πρέπει να έχουν κάποιο τεχνικό τμήμα που πραγματοποιεί κάποια τεστ επάνω στις συσκευές για ελέγξουν την "συμπεριφορά" των συσκευών επάνω στις υπηρεσίες της εταιρείας...

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση προς τα άτομα τα οποία αγόρασαν "μεταχειρισμένο" κινητό από τη σελίδα vodafone-shop. Υπάρχει δυνατότητα να πληρώσεις με πιστωτική κάρτα ή μόνο μετρητά? Υπάρχει δυνατότητα δόσεων?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει δυνατότητα για πιστωτική και υπάρχει και έκπτωση.

Δόσεις δεν υπάρχουν

Link to comment
Share on other sites

Μόλις με πήραν τηλ για επιβεβαιωση της εγγραφής μου αλλά δεν μου ειπαν τίποτα για την συσκευή που παρήγγειλα. μήπως δεν μετράει γιατί δεν είχα ακόμη γραφτεί? να την ξανακάνω? πως μπορώ να δώ αν έχω κάνει παραγγελία απο το σάιτ? γιατι το καλάθι αγορών μου είναι άδειο.

*τελικά ήθελε ξανά παραγγελία, τώρα μου λεει εκρεμμεί !

 

milanmaniac --Πληρωμή με δόσεις μπορεί να γίνει μόνο για ποσά μεγαλύτερα των € 59,00!

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει δυνατότητα για πιστωτική και υπάρχει και έκπτωση.

Δόσεις δεν υπάρχουν

 

Έκπτωση?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα πας στην σελίδα του vodafone-shop.gr

Σε περίπτωση που διαλέξεις μια συσκευή με σύνδεση θα προσέξεις ότι υπάρχουν δύο τιμές

μία με χρήση πιστωτικής, και δεύτερη χωρίς πιστωτική. Η πρώτη είναι φτηνώτερη κατά 17,85 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε η παραγγελία μου πριν απο καμιά ώρα.

το κουτί είναι σε άθλια κατάσταση, σαν να το αγόρασα απο μαγαζί με μεταχειρισμένα, σίγουρα αυτα τα κινητά είναι αυτά που χρησιμοποιούν για δείγματα?

παρόλα αυτα η συσκευή΄είναι σε άψογη κατάσταση χωρίς ίχνος γρατζουνιάς και τέλειο λειτουργικά! γενικά είμαι ικανοποιημένη, μου ήρθε σε δυο μέρες, δεν έχω παράπονο και αυτό γιατί τώρα γράφτηκα στο σάιτ και έπρεπε να με πάρουν τηλ να εξακριβώσουν τα στοιχεία μου και δεν με έβρισκαν αλλιώς θα είχα τελειώσει νωρίτερα !

Don't give up! :!:
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει δυνατότητα για πιστωτική και υπάρχει και έκπτωση.

Δόσεις δεν υπάρχουν

 

Υπάρχει δυνατότητα για δόσεις με την πιστωτική με μία μικρή επιβάρυνση.

Εγώ έβαλα 6 δόσεις.

:elephant:
Link to comment
Share on other sites

Ειναι σιγουρο πως τα μεταχειρισμενα κινητα δεν ειναι κ τοσο αξιοπιστα για να πετυχεις καποιο καλο πρεπει να τυχης στην περιπτωση(παντα κατα τη δικη μ αποψη):p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε η παραγγελία μου πριν απο καμιά ώρα.

το κουτί είναι σε άθλια κατάσταση, σαν να το αγόρασα απο μαγαζί με μεταχειρισμένα, σίγουρα αυτα τα κινητά είναι αυτά που χρησιμοποιούν για δείγματα?

παρόλα αυτα η συσκευή΄είναι σε άψογη κατάσταση χωρίς ίχνος γρατζουνιάς και τέλειο λειτουργικά! γενικά είμαι ικανοποιημένη, μου ήρθε σε δυο μέρες, δεν έχω παράπονο και αυτό γιατί τώρα γράφτηκα στο σάιτ και έπρεπε να με πάρουν τηλ να εξακριβώσουν τα στοιχεία μου και δεν με έβρισκαν αλλιώς θα είχα τελειώσει νωρίτερα !

 

Τα κουτιά είναι πάντα σε άθλια κατάσταση αλλά το κινητό είναι αυτό που παίζει ρόλο... το κουτί πάει για ανακύκλωση.

[sIGPIC][/sIGPIC]Σοφός δεν είναι μόνο αυτός που ξέρει πολλά αλλά αυτός που ξέρει που να βρει τα υπόλοιπα Bacon
Link to comment
Share on other sites

Τα κουτιά είναι πάντα σε άθλια κατάσταση αλλά το κινητό είναι αυτό που παίζει ρόλο... το κουτί πάει για ανακύκλωση.

 

http://www.go-recycle.gr

;)

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα ένα w710 Sony Erricsson . Καλό τηλέφωνο καθαρό χωρίς προβλήματα τιμή 29 ευρώ στο vodafone χωρίς πάγιο με πιστωτική κάρτα.

Το κουτί ταλαιπορημένο ,αλλά το πρόβλημα είναι ότι δεν υπήρχαν ακουστικά.

Δεν θα έπρεπε να έχει και τα ακουστικά του όπως τα μη μεταχειρισμένα?

Link to comment
Share on other sites

Τι αργοί αυτοί στην Vodafone! Εδώ και τρεις μέρες περιμένω να μου κάνουν ταυτοποιήση των στοιχείων μου, προκειμένου να μου αποστείλουν το smartcode για να προχωρήσω στην αγορά μεταχειρισμένης συσκευής. Η πλάκα είναι ότι η συσκευή που με ενδιαφέρει, το ΝΟΚΙΑ 6290 έχει ήδη αφαιρεθεί από τη λίστα με τα μεταχειρισμένα!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...