Jump to content

Βοηθεια για Outlook 2003


PARGINOS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα.Πάω να δημιουργήσω έναν λογαριασμό στο Outlook 2003 και ενώ κάνω όπως πιστεύω τις απαιτούμενες ενέργιες πάω να στείλω mail και μου λέει:Η εργασία Hotmail - Aποστολή ανέφερε ένα σφάλμα:(0x800ccc32).Δεν επιτράπηκε η πρόσβαση στον λογαριασμό.Τι μπορει να φταίει?Έχω δοκιμασει και με Yahoo και με otenet αλλά τίποτα...Help please
Link to comment
Share on other sites

Με τι provider συνδέεσαι;

 

Τι εννοείς?Δεν κατέχω τέτοιες ορολογίες και πολύ καλά.Το μόνο που θέλω είναι ένας λογαριασμός στο outlook.Πες μου τι να κάνω σε παρακαλώ.Έχω email και στο yahoo kai στο Hotmail.

Link to comment
Share on other sites

Στο outlook δεν μπορείς να βλέπεις τα email από το MSN εκτός αν έχεις αγοράσει την υπηρεσία. Τι κλασικό δωρεάν hotmail που έχουμε όλοι δεν παίζει στο outlook. Για περισσότερες πληροφορίες δες:

http://support.microsoft.com/kb/287604

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις αν θες το Outlook express αλλά στην πραγματικότητα δεν θα κατεβάζεις τα mail στον υπολογιστή σου απλώς θα τα βλέπεις μέσα από το OE. Αυτό σημαίνει ότι κάθε φορά που θα ανοίγεις το ΟΕ για να δεις τα mail σου θα έχεις και μια καθηστέρηση μέχρι να ενημερωθεί από την Hotmail.

Για το Yahoo μπορείς να ενεργοποιήσεις την υπηρεσία.

1. Πήγαινε στις επιλογές του λογαριασμού σου

2. Στην στήλη διαχείριση κάνε κλικ στο "Πρόσβαση και προόθηση ΡΟΡ"

3. Διάλεξε πρόσβαση σε Web & POP και πάτα αποθήκευση.

4. Για την ρύθμιση του outlook διάβασε τις οδηγίες που έχει το Yahoo.

Link to comment
Share on other sites

Με τι provider συνδέεσαι;

O provider είναι η εταιρία που συνδέεσαι στο internet.

Στον διακομιστή εξερχόμενης αλληλογραφίας μπορείς να βάλεις τον διακομιστή του Provider σου και όχι αυτόν που γράφει στις οδηγίες του Yahoo.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ ειλικρινά πολύ.Είμαι εντάξει.Το έφτιαξα!!!1000 ευχαριστώ φίλε μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ ειλικρινά πολύ.Είμαι εντάξει.Το έφτιαξα!!!1000 ευχαριστώ φίλε μου!!!

 

Ρίξε μια ματιά κάτω από το avatar μου στο φύλο.....

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά κάτω από το avatar μου στο φύλο.....

:lol: :lol: :lol:

 

Ωχ 1000 συγνώμη....!!!!:O:O:O:O

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...