Jump to content

“Aναγνώριση Bluetooth” @myPhone


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρόταση!!

Θα ήταν καλό πιστεύω τα μέλη του myPhone να βάζαμε στην αναγνώριση Bluetooth της συσκευής μας το username που έχουμε στο myPhone, ώστε σε περιπτώσει που βρεθούμε κοντά με μια αναζήτηση που θα κάνουμε να ξέρουμε

ότι ήμαστε κοντά με κάποιο μέλος του myPhone.

 

Παράδειγμα στο δικό μου έβαλα akis_k@myPhone.gr.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 83
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλη ιδεα..εκει που θα παιζουμε με τα κινητα στις καφετεριες μπορει να πετυχουμε κανενα γνωστο!:D
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν καλή φάση ενώ κάθεσαι στην καφετέρια & παίζεις με το κινητό να βρεις κανένα μέλος :happy:..

μπορείς να ανταλλάξεις μήνυμα με ΒΤ , ακόμα και να συναντηθείς και να συνεχίσετε των καφέ μαζί ;)…

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν καλή φάση ενώ κάθεσαι στην καφετέρια & παίζεις με το κινητό να βρεις κανένα μέλος :happy:..

μπορείς να ανταλλάξεις μήνυμα με ΒΤ , ακόμα και να συναντηθείς και να συνεχίσετε των καφέ μαζί ;)…

Άμα είσαι στην καφετέρια ΔΕΝ ασχολείσαι με το κινητό. Ασχολείσαι με αυτούς με τους οποίους έχεις βγει. Αυτός είναι και ο σκοπός της καφετέριας πιστεύω. ;)

Link to comment
Share on other sites

Άμα είσαι στην καφετέρια ΔΕΝ ασχολείσαι με το κινητό. Ασχολείσαι με αυτούς με τους οποίους έχεις βγει. Αυτός είναι και ο σκοπός της καφετέριας πιστεύω. ;)

 

Σιγά μωρέ ένα search με το μπλε δόντι δεν βλάπτει μπας και βρεις κανέναν συμφορουμίτη.Ίσα ίσα μεγαλώνει και η παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν παιζει να αλλαξω ονομα στο μπλε δοντακι μου, οποτε ενημερωνω οτι το ψευδωνυμο μου ειναι "nephilim". Αλλα συνηθως εχω κλειστο το bluetooth :p
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν παιζει να αλλαξω ονομα στο μπλε δοντακι μου, οποτε ενημερωνω οτι το ψευδωνυμο μου ειναι "nephilim". Αλλα συνηθως εχω κλειστο το bluetooth :p

 

Same here...αλλα το nickname ειναι nicole ritchie.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν παιζει να αλλαξω ονομα στο μπλε δοντακι μου, οποτε ενημερωνω οτι το ψευδωνυμο μου ειναι "nephilim". Αλλα συνηθως εχω κλειστο το bluetooth :p

 

Same here. Nickname : vampyre :p

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Το εχω καθιερωσει και εγω στις τελευταιες συσκευες μου : nervous@myphone.gr :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι το έχω καθιερώσει και βάζω το πραγματικό μου όνομα .... Τραμπάκουλας :happy:

(τσ τσ τσ τσ , nervous , μην χάσεις ευκαιρία εσύ να τσιμπήσεις κανά mail απο μωρά σε καφετέριες!)

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε πει πριν κανα 2 χρόνια να βάζουμε στο bluetooth πριν το όνομα ένα @ για να αναγνωρίζονται τα μέλη του Myphone. Απο τότε το έχω έτσι @PCMan και δεν κλείνω ποτέ τα Bluetooth οπότε αν το δείτε πουθενά .. στείλτε μου :D

Κάντε κι εσείς το ίδιο ;)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος είχε πει πριν κανα 2 χρόνια να βάζουμε στο bluetooth πριν το όνομα ένα @ για να αναγνωρίζονται τα μέλη του Myphone. Απο τότε το έχω έτσι @PCMan και δεν κλείνω ποτέ τα Bluetooth οπότε αν το δείτε πουθενά .. στείλτε μου :D

Κάντε κι εσείς το ίδιο ;)

 

Και γω από αυτόν τον κάποιον το είχα δει τότε και το έχω @Βασίλης :p

Ας το αλλάξουμε όμως σύμφωνα με την μορφή που λέει ο akis_k γιατί μόνο εμείς οι δύο θα το έχουμε με @ :D

Link to comment
Share on other sites

εμένα δυστυχώς δεν είναι κανένας από κοζάνη οπότε το αφήνω ως έχει :(
Link to comment
Share on other sites

εμένα δυστυχώς δεν είναι κανένας από κοζάνη οπότε το αφήνω ως έχει :(

Ούτε σε μένα είναι κάποιος από Λιβαδειά :(.. αλλά μπορεί να πετύχω κανέναν όταν κατεβαίνω Αθήνα ;).

Link to comment
Share on other sites

Και γω από αυτόν τον κάποιον το είχα δει τότε και το έχω @Βασίλης :p

Ας το αλλάξουμε όμως σύμφωνα με την μορφή που λέει ο akis_k γιατί μόνο εμείς οι δύο θα το έχουμε με @ :D

ok ;) Μόλις έγινε PCMan@myPhone.gr :D

 

εμένα δυστυχώς δεν είναι κανένας από κοζάνη οπότε το αφήνω ως έχει :(

Μήν το λες, έχει άτομα απο κοζάνη :)

Ασχετο αλλά πετάγομαι καμιά φορά εκεί

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εγώ μένω αλεξανδρούπολη

Με μιά πρόχειρη αναζήτηση στο google βρήκα 11άτομα που έχουν στο πεδίο "περιοχή" αλεξανδρούπολη αλλα δεν ξέρω αν πρέπει να πω τα nickname τους...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

εγω συνηθως εχω το ονομα μου και το ονομα συσκευης.

πχ d900 bill ή Νοκια 8800 bill

να το αλλαξω να το κανω billakosss@myphone.gr?

αλλα παντα το εχω κρυφο..

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...