Jump to content

Φήμες και μελλοντικά μοντέλα Series 40


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω πληροφορίες πως μέσα Οκτωβρίου κυκλοφορεί η έκδοση 6.50 . Υποθέτω πως θα έχει αναβαθμισμένο περιβάλλον, όπως τα πιο σύγχρονα Touch & Type π.χ. Nokia C6-02.

 

Επίσης, σύμφωνα με αυτό το Site περιμένουμε το Nokia x3-02.5 (Σαν ισπανικό όνομα με αριθμούς είναι:p). Λογικά θα έχει επεξεργαστή 1 Ghz, μεγαλύτερη RAM (512MB), ClearBlack capacitive οθόνη και στην καλύτερη περίπτωση θα διατεθεί σε νέα χρώματα, κάτι που έγινε και με το Nokia C3-01.5 .

 

Πολύ καλό το νέο για την αναβάθμιση! :D Εγώ που είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από το X3-02 γιατί να πάρω το X3-02.5 ;; Θα έπρεπε ο αντικαταστάτης να έχει περισσότερα συν σε σχέση με το υπάρχον μοντέλο. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 126
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ καλό το νέο για την αναβάθμιση! :D Εγώ που είμαι απόλυτα ευχαριστημένος από το X3-02 γιατί να πάρω το X3-02.5 ;; Θα έπρεπε ο αντικαταστάτης να έχει περισσότερα συν σε σχέση με το υπάρχον μοντέλο. :(

 

Κι εγώ δεν πρόκειται να το πάρω. Αφού μια χαρά λειτουργεί! Λογικά η Nokia θα κάνει refresh στις s40 συσκευές της να δείχνουν πιο σύγχρονες. Κάτι ανάλογο με τα παλιά «i». Αν διατηρήσει τις τιμές στα ίδια επίπεδα, τότε κατ' εμέ η κίνηση αυτή είναι σημάδι εξέλιξης.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...