Jump to content

Samsung SGH-G600


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

sto g600 otan erxetai ena munhma kai den to anoikseis xtupaei kathe ena 1 lepto?an isxuei auto ginete na xtupaei mono mia fora otan erthei to munhma kai oxi sunexeia?

 

 

Οι επιλογές είναι :

- Μία φορά

- Κάθε 1 λεπτό

- Κάθε 2 λεπτα.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 833
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

pavlidisc euxaristo!!!apo akoustiko kai apo shma pos to vlepeis?

 

Ακουστικό : ΑΡΙΣΤΟ (πολύ καλή ποιότητα ήχου)

Σήμα : Πολύ καλό (δεν είχα μέχρι στιγμής πρόβλημα).

:D

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Δεν κάνει τίποτα ο κωδικός αυτός στο G-600. Θα συμφωνήσω με την ένδειξη της μπαταρίας, ότι ιδίως όταν φτάσει στην μια μπάρα μετά δεν υπολογίζεις εύκολα. ρε kohiba για πες καμια ρύθμιση της κάμερας. Πάντως γενικά ευχαριστημένος είμαι από αυτή. Και όποιος ξέρει με τα jar να μας πει. ksargo εγώ που μένω σε περιοχή με κάκιστο σήμα είμαι γενικά ικανοποιημένος. Πολύ δύσκολα να μην πιάνει. Δεν έχω παράπονο. Και γι αυτό το λόγο είμαι και ικανοποιημένος με μπαταρία. 4 μερούλες αντέχει. Δεν λέω ότι δεν είναι καλή, αλλά όταν φτάσει στην τελευταία μπάρα από τις 3 λογικά μες την μέρα θα κλείσει. αντίθετα για να πάει από τις 3 στις 2 κάνει κανά 2μερο.
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia apofasisa na agorasw to samsung g600 kai egw!!!alla prin to parw exw kapoies apories!!!!

1.h kamera argei na leitourgisei,epishs,otan pas gia anaparagwgh video pou exeis travixei argei na ta anaparaxei??rwtaw giati eixa kapote to samsung d600 kai mou parousiaze afta

2.ta paixnidia pou exei mesa einai antaxia afta twn sony ericsson??yposthrizei 3d paixnidia???

 

efxaristw kai sas parakalw apadhste grhgora

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξέρει κανένας πώς θα περάσω τα τηλ.από το παλιό κινητό στο καινούριο?νουμερο τηλεφώνου δεν άλλαξα.αυριο μάλλον θα το πάρω!!!!!
Link to comment
Share on other sites

geia sas paidia apofasisa na agorasw to samsung g600 kai egw!!!alla prin to parw exw kapoies apories!!!!

1.h kamera argei na leitourgisei,epishs,otan pas gia anaparagwgh video pou exeis travixei argei na ta anaparaxei??rwtaw giati eixa kapote to samsung d600 kai mou parousiaze afta

2.ta paixnidia pou exei mesa einai antaxia afta twn sony ericsson??yposthrizei 3d paixnidia???

 

efxaristw kai sas parakalw apadhste grhgora

gia thn kamera poy rwtas leitoyrgei amesws.syn tis allois soy dinei thn dynatothta na apenergopoihseis teleiws toys hxoys ths kameras se periptwsh poy theleis na trabhkseis fwtografies kapws pio diakritikes.twra gia ta paixnidakia den exw asxolhthei kai poly akoma

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξέρει κανένας πώς θα περάσω τα τηλ.από το παλιό κινητό στο καινούριο?νουμερο τηλεφώνου δεν άλλαξα.αυριο μάλλον θα το πάρω!!!!!

 

Υπάρχουν πολλοί τρόποι. Αν τα νούμερα είναι αποθηκευμένα στην SIΜ δεν χρειάζεται να κάνεις κάτι καθώς με το που θα βάλεις την κάρτα στο νέο τηλέφωνο θα τα έχεις. Αν είναι αποθηκευμένα στην μνήμη τηλεφώνου μπορείς να τα στείλεις είτε με bluetooth είτε μέσω Η/Υ

Link to comment
Share on other sites

Για τις επαφες,οτι ειπε και ο Ακης.Αν και ισως χρειαστουν καποια γραμματα διορθωση αν απλως αλλαξεις την sim, οπως εμενα.

Για την καμερα, ενταξει, δεν ειναι και η πιο γρηγορη.ουτε στο ανοιγμα,ουτε στο τραβηγμα.Θελει τον χρονο της.Επισης θελει πολυ σταθερο χερι.

Για τις ρυθμισεις jjuuveve καναδυο που εχω σταμπαρει ειναι:Σε ημιφωτισμενα κ χωρις φλας βαζω επιλογη "νυχτερινη"(ναι,εχει τελικα).Σε ημιφ και με φλας βαζω "φωτισμο" μιας και βγαινει πιο φωτεινη απο τη νυχτερινη.Κ τελος σε εντελως σκοταδι με φλας, αν καμια φορα στις βγαζει μπλε το αυτοματο, βαλε παλι "φωτισμο".

Για ημερας(πχ εντονη συννεφια ή πολυ ηλιος) δεν το εχω ψαξει ακομα.

Μπαταρια δυο μερες μου εβγαλε με μετρια χρηση.1,5 μερα απο 3 στις 2 γραμμες,μιση μερα απο 2 στη 1 γραμμη.Κ σημερα το πρωι καμια γραμμη κ μετα σβησιμο.Το εβησα το ενα απο τα δυο βραδια.Αρχιζω και ανησυχω.

Link to comment
Share on other sites

ρε kohiba που έχει νυχτερινή? για την μπαταρία ασχολείσαι πολύ με κάμερα??εγώ σήμερα που ασχολήθηκα σοβαρά με γ...σε.....για τις άλλες χρήσεις αντέχει κανα 4μερο, πάντα κλειστό το βραδυ. Ντάξει, δεν είναι και κάτι φοβερό, αλλά...ε στην τελική, έχουν πέσει και οι τιμές, με 45Ε παίρνουμε και δεύτερη. Αν δούμε τα δύσκολα.....
Link to comment
Share on other sites

τελικά τί ειναι καλύτερο για την μπαταρία?να την βάλω όταν το πάρω το κινητό να ξεφορτιστει πρώτα εντελώς κ μετά να φορτίσει κλειστο για κανενα 8ωρο?η μέχρι να φορτίσει κανένα 2ωρο?ο πωλητής μου είπε 8ωρο.εσείς τι λέτε????
Link to comment
Share on other sites

Κατα την διάρκεια μία συνομιλίας, άν πατήσεις Επιλογές (αριστερό πλήκτρο) εμφανίζονται, μεταξύ των άλλων, και οι εξής επιλογές :

 

1) Ενεργοποίηση καθαρότητας φωνής

2) Ενεργοποίηση διακριτικής λειτουργίας

 

Μήπως ξέρει κανείς τί κάνουν αυτές οι λειτουργίες; :O

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

jjuuveve ενταξει, δεν ασχοληθηκα και τρελα.4-5 φωτο και κανα δυο βιντεακια.Τεσπα.Παντως σε σχεση με το Κ750 με την ιδια χρηση, εγω θα του εβαζα την μιση αυτονομια.

Για τις επιλογες αυτες οταν εισαι στην καμερα πατα το δεξι στρογγυλο κουμπι.Επελεξε "Σκηνη", και μετα πατα το αριστερο στρογγυλο.Εκει θα σου εμφανισει καποιες εξτρα επιλογες,"νυχτα,φωτισμο κλπ".

Ελπιζω να βοηθησα.

 

Για παιχνιδια δεν ξερω.Δεν εχω ασχοληθει.

Link to comment
Share on other sites

σωστός ο kohiba. thanx ρε φίλε. Κάλα δεν νομίζω ότι συγκρίνονται οι μπαταρίες με τα SE. Άλλωστε προσωπικά θεωρώ ανταγωνιστικό πλεονέκτημα της SE το θέμα μπαταρία. τώρα να βρούμε και πώς παίρνει τα αρχεία jar έμεινε. Όσο για τις επιλογές καθαρότητα φωνής κτλ.. δεν τις είχα δει καν. Αν ξέρει κάποιος ας πει
Link to comment
Share on other sites

3 ερωτήσεις επειδή με ενδιαφέρει το κινητάκι.

 

ι)Το ξυπνητήρι βαράει και με κλειστό κινητό?

ιι)Δόνηση και ήχος πάνε μαζί ή πρέπει να διαλέξεις η το ένα η το άλλο?

ιιι)Να βάλεις ότι ήχος μηνύματος θες μπορείς η σε περιορίζει σε προκαθορισμένα?

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

Μια ιδεα για φοντο, για οσους βαρεθηκαν τη θεα της ακροπολης..

Τραβαμε μια φωτογραφια σε απολυτο σκοταδι και με καλυμενο επιπροσθετα το φακο μ'ενα σκουρο ή μαυρο υφασμα.. Το αποτελεσμα... Αν κανουμε επεξεργασια καλη αυτης της μαυρης φωτο, μπορουμε να δημιουργησουμε ολα τα χρωματα. Για το δικο μου εφτιαξα ενα φοβερο σκουρο κοκκινο -μπορντο-, ως φοντο, που ταιριαζει τελεια και με το μπορντο του θεματος του τηλεφωνου:)

Δεν ξερω αν εγραψα κατι που ειναι ηδη γνωστο παιδια, αλλα ελπιζω να εδωσα ιδεες σε αλλους που δεν το εψαξαν ακομα καλα το τηλεφωνακι..:D

Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα κ το πήρα το κινητό.θα το δώ λίγο κ μετά επανέρχομαι για συμπεράσματα κ ερωτήσεις....:)θα την ξεφορτώσω πρώτα την μπαταρία κ μετά θα την βάλω να φορτίζει.κανενα 2ωρο λετε να την αφήσω ή παραπάνω(ρωτάω γιατί θα ειναι η πρώτη φορά που θα το φορτίσω το κινητο)....
Link to comment
Share on other sites

λοιπον έχουμε κ λέμε.... στα + ιδανικο μέγεθος,καλή κάμερα!!! κ βίντεο!!!πολύ ωραίο μενού κ καλη μαγκια αυτό με την δημιουργία δικού σου θέματος.δυστηχώς επειδή ειχα το πανασονικ χ700 δεν μπορει να μεταφερει τις επαφές,τα τηλ.στο g600(δεν φταιει το g600) kai καθομαι δυστηχώς κ τα περνάω όλα ένα-ένα.όποιος θέλει να ρωτήσει κάτι........μήπως ξέρει κανενας που έχει το κινητο πώς βγαίνει η καρτα μνημης ..?????????
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-G600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...