Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton-X 135


ntinoscrypton
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά θέλω να βάλω αυτό τον συναγερμό http://www.moto-accessories.gr/greek/ProductDet.asp?PID=2028&CatID=394&CatPosition=388 ,το θέμα είναι θα χωράει να μπει;

Το θεμα ειναι να πας στην Yamaha και να σου προτεινουν αυτοι εναν συναγερμο.πολλες μαρκες εχουν εναν μικρο ορο στην περιπτωση του συναγερμου.(εγγυηση)

Πηγαινε ρωτα πρωτα και μετα βαλε οτι γουσταρεις..για να μην βρεθεις προ εκπληξεως :confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Είχα βάλει ένα απλό και μετά του είπα να ψάξει για κανένα άλλον και δεν βρήκε τπτ και του μου είπε να του πάω οποίον θέλω και τον βάζει αυτός. Αντιπροσωπεία μιλάμε.
Link to comment
Share on other sites

Είχα βάλει ένα απλό και μετά του είπα να ψάξει για κανένα άλλον και δεν βρήκε τπτ και του μου είπε να του πάω οποίον θέλω και τον βάζει αυτός. Αντιπροσωπεία μιλάμε.

Τοτε εισαι ok ;) ψαξε για συναγερμο (meta,spybal) τον παραπανω δεν τον ξερω..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τοτε εισαι ok ;) ψαξε για συναγερμο (meta,spybal) τον παραπανω δεν τον ξερω..:cool:

Για αυτούς έψαχνα στην αρχή. Θέλω με τηλεειδοποιήση και ο Meta τον έχει με μήνυμα στο κινητό ενώ ο spyball έχει ίδιο σύστημα με αυτόν. Αυτός από τι διάβασα έχει μεγάλη εμβέλεια για αυτό τον διάλεξα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να βάλω αυτό τον συναγερμό http://www.moto-accessories.gr/greek/ProductDet.asp?PID=2028&CatID=394&CatPosition=388 ,το θέμα είναι θα χωράει να μπει;
Koίτα, επειδή έβαλα ο ίδιος στο δικό μου, το μηχανάκι έχει πρόβλημα χώρου. Αν τον αγοράσεις για να τον βάλεις μόνος σου και δεν βρεις χώρο τον έφαγες. ¨Αν όμως στον τοποθετήσει το μαγαζί που θα τον αγοράσεις τότε δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί αν δεν χωρέσει θα σου βρει άλλον.;)
Link to comment
Share on other sites

geias sas paidia ! osoi exete to x eistai g**toi !!! to mixanaki fysaei ! file XAMPOS to kamari soy ta spaei ! se parakalw an mporeis na mou peis to thlefwno apo to magazi pou pires thn yoshimura thn carbon sou ! H opoios allos gnwrizei as me enhmerwsei. epishs xamposs poso to poulas ?

 

file den ksero poso tha to doso

 

gi ayto to grapsa kai edo na paro kamia idea gia to posa pianei!;)

Link to comment
Share on other sites

paidia lete na me tous kathreptes na fainete asxhma? na tous vgalw apeutheias giati xalane thn eikona tou ''papiou''????

 

εννοειται!! το πρωτο πραγμα που πρεπει να κανεις οταν παιρνεις μηχανη( μικρου κυβισμου) ειναι να παιζεις 2 χαστουκια στους καθρεπτες!

Link to comment
Share on other sites

παιδια η gpr επιτελουσ ηρθε στα χερια μου,φοβερη >>>......

 

220 eyro???? perimenoume entyposis!!1:D

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

220 eyro???? perimenoume entyposis!!1:D

δεν την εχω βαλει ακομα περιμενω να κανω το πρωτο σερβισ κ μετα.παντωσ ειναι φοβερη δε το περιμενα

Link to comment
Share on other sites

δεν την εχω βαλει ακομα περιμενω να κανω το πρωτο σερβισ κ μετα.παντωσ ειναι φοβερη δε το περιμενα

 

THN parigiles h apo magazi thn phres????

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

nai ayto to katalava!!! rotao an thn phres apo magazi h thn parigiles esi kai sou thn estilan me courier???
[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

nai ayto to katalava!!! rotao an thn phres apo magazi h thn parigiles esi kai sou thn estilan me courier???

ειχα παρει στην περκο κ μ την στειλανε

Link to comment
Share on other sites

ειχα παρει στην περκο κ μ την στειλανε

 

timi???? 220???

[sIGPIC][/sIGPIC]Live your life on 0-402m ΟΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΑΙ
Link to comment
Share on other sites

220 και 20 κουριερ.θα κανω υπομονη μεχρι αυριο.παντοσ ποιοτικα ειναι κορυφη

την εβαλα κ αλλαξε ολο το μηχανακι.ξερει κανεισ για το σωλινακι του καταλυτη τι παιζει???

Link to comment
Share on other sites

την εβαλα κ αλλαξε ολο το μηχανακι.ξερει κανεισ για το σωλινακι του καταλυτη τι παιζει???

ειναι για την εισαγωγη αερα στον καταλυτη ωστε να εχει λιγοτερους ριπους κατα την εξαγωγη των καυσαεριων. φροντισε να το ταπωσεις ομως γιατι μπορει να επιστρεψει κανενα σκουπιδακι μεσα

 

αυτο μου ειπαν στο συνεργειο που εκανα το πρωτο σερβις. εγω εχω βαλει την yoshimura και αν μενεις αθηνα και θες μπορουμε να βρεθουμε γιατι θελω να την δω για να την συγκρινω με την δικια μου.

Need For Speed
Link to comment
Share on other sites

ειναι για την εισαγωγη αερα στον καταλυτη ωστε να εχει λιγοτερους ριπους κατα την εξαγωγη των καυσαεριων. φροντισε να το ταπωσεις ομως γιατι μπορει να επιστρεψει κανενα σκουπιδακι μεσα

 

αυτο μου ειπαν στο συνεργειο που εκανα το πρωτο σερβις. εγω εχω βαλει την yoshimura και αν μενεις αθηνα και θες μπορουμε να βρεθουμε γιατι θελω να την δω για να την συγκρινω με την δικια μου.

ευχαριστω για την πληροφορια.δε το ηξερα.δε μενω αθηνα ειμαι απο νησι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...