Jump to content

Sony Ericsson K850


john74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα

επειδη δεν το εχω ψαξει υπαρχει καμια αξιοπιστη συσκευη μαζι με προγραμμα για να κανουμε το κ850 και gps ?και πως γινετε περνας το software στο κινητο το τρεχει σαν εφαρομογη και σε συνεργασια με την συσκευη σου δινει το ακριβες στιγμα?

sehlen
Link to comment
Share on other sites

γεια σας μαγκες.ερωτηση.γνωριζει κανεις αν μπορεις να βαλεις σε φακελους τα βιντεο ,να μην ειναι ολα μαζι.

 

Φυσικά και μπορείς!! Πατάς πάνω σ'ένα βίντεο, πατάς εκεί που λέει επιλογές και μετά πατάς εκεί που λέει νέος φάκελος.

...Life goes on...;)
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν με πολυενδιαφερει το συγκεκριμενο θεμα το μονο που εχω εγω ειναι αυτο:http://rapidshare.com/files/****

(δεν ειναι ακριβος navigator αλλα κατι σαν googlearth,δυστιχως δεν το εχω δοκιμασει για να σου πω αν αξιζει!)

 

 

το link δε δουλεύει...λέει ότι το αρχείο δεν υπάρχει!

...Life goes on...;)
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Το προβλημα με το blue ring of death διορθωνεται με φλασαρισμα ε? Σωστα? Εκανα αναβαθμιση στην 037 και παρουσιασε αυτο το γνωστο προβλημα. Με davinci δεν εβγαλα ακρη καθως δεν αναγνωριζε το κινητο o client οταν το συνεδεα, αρα το στελνω κεντρικα
Hasta siempre que viva la revolucio'n :ninja:
Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ πολύ ξέρει κανείς που θα βρω τούς Drivers για το Update για 64bit;; στο site τις SonyEricsson δεν έχει τίποτα.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Το προβλημα με το blue ring of death διορθωνεται με φλασαρισμα ε? Σωστα? Εκανα αναβαθμιση στην 037 και παρουσιασε αυτο το γνωστο προβλημα. Με davinci δεν εβγαλα ακρη καθως δεν αναγνωριζε το κινητο o client οταν το συνεδεα, αρα το στελνω κεντρικα

 

όχι,ρε..δοκίμασε και με kulan kendi και δοκίμασε να το συνδέσεις με 2+5...

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την εκδοση R1EA031 και μου λεει οτι ειναι η τελευταια, ενω υπαρχει και η 037. Και στον υπολογιστη που δοκιμασα, και στο ρυθμισεις-υπηρεσια αναβαθμισης! Γιατι;;
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω την εκδοση R1EA031 και μου λεει οτι ειναι η τελευταια, ενω υπαρχει και η 037. Και στον υπολογιστη που δοκιμασα, και στο ρυθμισεις-υπηρεσια αναβαθμισης! Γιατι;;

και γω...το cda μας ειναι διαφορετικο...

Link to comment
Share on other sites

παρακαλώ πολύ ξέρει κανείς που θα βρω τούς Drivers για το Update για 64bit;; στο site τις SonyEricsson δεν έχει τίποτα.

 

Ευχαριστώ.

 

Κοιτα φιλε. Προσπαθησα εδω και 2 εβδομαδες να κανω αναβαθμιση μεσω του υπολογιστη μου (vista 64b) αλλα χωρις αποτελεσμα παροτι εχω ψαξει ολο το web. τελικα το καλυτερο ειναι να προσπαθησεις μεσω ενος PC με XP. Δεν χρειαζεται να εγκαταστησεις το suite αλλα να μπεις στι site thw SE και να κατεβασεις απο εκει το update...

Link to comment
Share on other sites

Εγω επιτελους αναβαθμισα στην R1EA037 μεσω davinci και ξεφορτωθηκα μια και καλη το λογισμικο της vodafone. Το κινητο συμπεριφερεται πολυ καλυτερα και απο αποψη επιδοσεων και απο αποψη μπαταριας που ηταν και το σημαντικοτερο προβλημα με την εκδοση της vodafone. Με λιγα λογια το κινητο πεταει....φτου φτου....
Link to comment
Share on other sites

και γω...το cda μας ειναι διαφορετικο...

Πλακα πλακα ομως σημερα το πρωι που ξαναδοκιμασα στο pc βρηκε την 037 Adriatic κατι τετοιο! Ξαναδοκιμασε φιλε!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. Δυο ερωτησεις και απο μενα:

1)Ποσο ακριβως αντεχει η μπαταρια σας (εμενα με κανονικη χρηση δεν υπερβαινει τις 48 ωρες συνεχεια ανοιχτο)

2)Προσπαθω να παρω τις ρυθμισεις για mms, wap κτλ μεσω του δικτυου της comote και μου στελνουν ενα πρωτο μηνυμα οτι εφοσον μου ζητηθει να εισαγω τον κωδικο 1 ο οποιος δεν ξερω ποιος ειναι.. Εχεις καποιος καποια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. Δυο ερωτησεις και απο μενα:

1)Ποσο ακριβως αντεχει η μπαταρια σας (εμενα με κανονικη χρηση δεν υπερβαινει τις 48 ωρες συνεχεια ανοιχτο)

2)Προσπαθω να παρω τις ρυθμισεις για mms, wap κτλ μεσω του δικτυου της comote και μου στελνουν ενα πρωτο μηνυμα οτι εφοσον μου ζητηθει να εισαγω τον κωδικο 1 ο οποιος δεν ξερω ποιος ειναι.. Εχεις καποιος καποια ιδεα?

 

1)Και εμενα καπου τοσο κραταει ,η το πολυ τρεις μερες(θελω να το αφησω καποια στιγμη χωρις να το πειραζω καθολου ,να δω τελικα ισχυουν οι 400 ωρες αναμονης η μ@$%3ς)

2)Δοκιμασες απο το site της se?

----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

1)Και εμενα καπου τοσο κραταει ,η το πολυ τρεις μερες(θελω να το αφησω καποια στιγμη χωρις να το πειραζω καθολου ,να δω τελικα ισχυουν οι 400 ωρες αναμονης η μ@$%3ς)

2)Δοκιμασες απο το site της se?

 

 

Δοκιμασα αλλα απο εκει μου λεει μη αποδεκτες ρυθμισεις...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασα αλλα απο εκει μου λεει μη αποδεκτες ρυθμισεις...

 

Η αληθια ειναι πως και εμενα απο εκει το ιδιο μου λεει!Καλο ειναι να εποικηνωνισεις με τον παροχεα σου και να αναφερεις το προβλημμα.

----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

Ναι, παίζουν και οι 2 κανονικότατα. Απλά προσοχή στην τοποθέτηση γιατί η καθεμια μπαίνει έχοντας τις επαφές της σε αντίθετη κατεύθυνση από την άλλη.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλημερα. Δυο ερωτησεις και απο μενα:

1)Ποσο ακριβως αντεχει η μπαταρια σας (εμενα με κανονικη χρηση δεν υπερβαινει τις 48 ωρες συνεχεια ανοιχτο)

2)Προσπαθω να παρω τις ρυθμισεις για mms, wap κτλ μεσω του δικτυου της comote και μου στελνουν ενα πρωτο μηνυμα οτι εφοσον μου ζητηθει να εισαγω τον κωδικο 1 ο οποιος δεν ξερω ποιος ειναι.. Εχεις καποιος καποια ιδεα?

 

@ 2) Μετά το πρώτο μήνυμα λαβαίνεις δεύτερο μήνυμα στο οποίο επιλέγεις

αποθήκευση,οπότε σου ζητάει κωδικό και τότε πατάς το πλήκτρο 1 και γίνεται

η εγκατάσταση των ρυθμίσεων ( WAP ή MMS ανάλογα με το τι έγραψες στο μήνυμα

που έστειλες στο 1333).

Link to comment
Share on other sites

Η sandisk μου 2gb μια χαρα δουλευει!:cool:
----------------------------------- Φιλοκαλουμεν τε γαρ μετ' ευτελειας και φιλοσοφουμεν ανευ μαλαkιαs (θουκυδιδης)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...