Jump to content

Wind Plus


billakosss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αν κατάλαβα καλά θα ισχυεί το όριο των 40ΜΒ..

Ναι αυτό το κατάλαβα, θα έχω όμως διαθέσιμα 40mb από τις 20 έως τις 24 (που εκδίδεται ο λογαριασμός); Ή θα έχω όσα αναλογούν για αυτές τις 4 μέρες; Στο 1231 θα ξέρουν να μου πουν;

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελευταία μέρα σήμερα. Ενεργοποιήστε το plus και αν δεν μπορείτε(όπως εγώ :p), πάρτε μιά άλλη κάρτα και ενεργοποιήστε εκεί :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

nai kala :p den thelo alo wind to barethika:happy:

Ούτε εγώ αλλά με αυτα που κάνει η wind ενα ξεζούμισμα το χρειάζεται...

Απο τότε που ανακοινώθηκε ότι θα καταργηθεί κατεβάζω όσα αντέχει το δίκτυο :p Εχω φτάσει και 2-3GB την μέρα :lol:

 

Ετσι θα πάρω αρχικά την εκδίκιση μου. Υστερα έχει σειρά το -1000€ της κάρτας και ύστερα θα πρέπει να βρω τον πιό βρώμικο κάδο για να πετάξω όλες τις σιμ όοοοολων των συγγενών/φίλων/γνωστών/αγνώστων μου :devil: ;)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα κάποια ενημέρωση σχετικά με τις αλλαγές των χρεώσεων στο WIND PLUS...
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν υπάρχει καμία αλλαγή! Αναμένουμε εντός της ημέρας ίσως να υπάρχουν ή μήπως όχι τελικά????
Link to comment
Share on other sites

Προς το παρόν δεν υπάρχει καμία αλλαγή! Αναμένουμε εντός της ημέρας ίσως να υπάρχουν ή μήπως όχι τελικά????

 

Λες να το μετάνιωσαν τελικά;:p.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι αλλα....παντως εγω εταιρια δεν αλλαζω.που αλλου θα βρω τοσο φτηνες χρεωσεις σαν αυτες του F2G1 σε συνδυασμο με πακετα ΝΟΝ SΤΟΡ?
Link to comment
Share on other sites

Κόλλημα με το f2g...:wacko:. Δεν λέω πολύ καλές οι χρεώσεις αλλά το θέμα αυτό είναι για το WIND PLUS... Πάντως ήδη χθες 12 κάρτες sim φίλων πήγαν στο "καλάθι αχρήστων":lol:
Link to comment
Share on other sites

Δες διαφορα.εγω ακουω τις τελευταιες μερες γνωστους μου οτι θα πανε στη WΙΝD λογω φτηνων χρεωσεων.Δε νοιαζονται κ πολλοι για το αν θα εχουν ιντερνετ στο κινητο τους αλλα πως θα μιλανε φτηνα.
Link to comment
Share on other sites

Δες διαφορα.εγω ακουω τις τελευταιες μερες γνωστους μου οτι θα πανε στη WΙΝD λογω φτηνων χρεωσεων.Δε νοιαζονται κ πολλοι για το αν θα εχουν ιντερνετ στο κινητο τους αλλα πως θα μιλανε φτηνα.

 

Μέχρι να κοπεί και η δέσμευση τιμής.

 

Πέρα από αυτό εκτός του ότι δεν υπάρχει στους συνδρομητές ενημέρωση για τις αλλαγές ακόμα και σήμερα, ημέρα αλλαγής των χρεώσεων, αναφέρονται στο site οι παλιές χρεώσεις.

Οργάνωση μηδέν.

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να κοπεί και η δέσμευση τιμής.

 

Πέρα από αυτό εκτός του ότι δεν υπάρχει στους συνδρομητές ενημέρωση για τις αλλαγές ακόμα και σήμερα, ημέρα αλλαγής των χρεώσεων, αναφέρονται στο site οι παλιές χρεώσεις.

Οργάνωση μηδέν.

 

Μήπως μας δουλεύουν τελικά; (μπορεί να λέω και ανέκδοτο αλλά θα δείξει:p)

Link to comment
Share on other sites

αργει πολυ η πρωταπριλια!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειδοποιηση κανεις??

οχι τπτ, εχω κ συμβολαιο εγω κ αν δεν ενεργοποιηθει αυτοματα την μαμησαμε.... με 12€/mb....

 

Τα 12ευρω πως τα βγαλατε?

«WIND Plus» αλλάζει και διαμορφώνεται σε 0,0119 € ανά kbyte 1000*0,00119=1,19

 

Εγω που εχω συμβολαιο τι παιζει? ξερει καποιος? Μπαινει αυτοματα στο αλλο πακετο?μην μου ερθει λογαριασμος και ζαλιστω?

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πως θα το κάνεις αυτό?

Ελα ντε? Λίγο κάτω απ'τα 0ευρά να πάω θα με κόψει...

Θα προσπαθήσω πάντως :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ελα ντε? Λίγο κάτω απ'τα 0ευρά να πάω θα με κόψει...

Θα προσπαθήσω πάντως :D

 

Μπες με 3.5G και κατέβασε κάποιο μεγάλο αρχείο! Μην κανείς έξοδο όμως γιατί όταν ξαναμπείς θα σε χρεώσει αμέσως:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους...

Τωρα για να καταλαβω... Με την καινουργια αλλαγη στις χρεωσεις του Wind Plus non-stop, εχουμε 40 MB κινησης μεσω Opera? (Αν ναι, φανταζομαι οτι αθροιζεται upload και download, σωστα?)

Ή με οποιαδηποτε εφαρμογη εκτος του menu Wind Plus χρεωνομαστε απο το πρωτο Kb?

Ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Μπες με 3.5G και κατέβασε κάποιο μεγάλο αρχείο! Μην κανείς έξοδο όμως γιατί όταν ξαναμπείς θα σε χρεώσει αμέσως:lol:

Α οκ, thanks :lol:

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή δεν έχω παρακολουθήσει τη συζήτηση, ας μου πει κάποιος. Έχω ενεργοποιήσει το Γουιντ Πλας στις 5 Οκτώβρη.

 

«Ο ογκοπεριορισμός των 40ΜΒ ξεκινάει από 20/10.» Αυτό τι σημαίνει; Από τις ενεργοποιήσεις που ξεκινούν από σήμερα; Ή ακόμα και αυτοί που το έχουν ήδη ενεργοποιημένο και θα λήξει τις επόμενες ημέρες; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Τα 12ευρω πως τα βγαλατε?

«WIND Plus» αλλάζει και διαμορφώνεται σε 0,0119 € ανά kbyte 1000*0,00119=1,19

 

Εγω που εχω συμβολαιο τι παιζει? ξερει καποιος? Μπαινει αυτοματα στο αλλο πακετο?μην μου ερθει λογαριασμος και ζαλιστω?

Μπλε το σωστό και κόκκινο το λάθος σου ;)

Πάμε ξανά 0,0119 Χ 1024 = 12,1856 € ανά mb ;)

Απλώς... FAZER FZ6-S '04
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά επειδή δεν έχω παρακολουθήσει τη συζήτηση, ας μου πει κάποιος. Έχω ενεργοποιήσει το Γουιντ Πλας στις 5 Οκτώβρη.

 

«Ο ογκοπεριορισμός των 40ΜΒ ξεκινάει από 20/10.» Αυτό τι σημαίνει; Από τις ενεργοποιήσεις που ξεκινούν από σήμερα; Ή ακόμα και αυτοί που το έχουν ήδη ενεργοποιημένο και θα λήξει τις επόμενες ημέρες; :confused:

 

Ισχύει για τις νέες ενεργοποιήσεις, δηλαδή μέχρι και τις 5 νοεμβρίου θα έχεις το απεριόριστο..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...